Coronavirus همه گیر فصح, ‘مدرن’ سری آخر: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

عید فصح سنت تغییر به عنوان coronavirus گسترش می یابد

با وجود اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله دستورالعمل های یهودی آمریکایی ها هنوز هم جشن عید فصح یکی از مهم ترین تعطیلات سال. Pesach آن را به عنوان نامیده می شود و در زبان عبری است که مشاهده شده از غروب آفتاب روز شنبه به تاریخ 16 آوریل. سنتی عید فصح seder (یا شام تشریفاتی) شامل خوردن غذاهای نمادین و خواندن داستان های کتاب مقدس از خروج هنگامی که خدا و رهایی از بردگی یهودیان بیش از 3000 سال پیش. این بیماری همه گیر کوروناویروس با بهداشت عمومی حکم در برابر تجمعات موجب کنیسه و خانواده خود را تغییر دهید فصح جشن این سال است. برخی از خواهد بود با استفاده از چت تصویری و جایگزین کردن برخی از این سخت تر برای پیدا کردن غذاهای.

  • عید فصح در قرنطینه: چگونه به میزبان (مجازی) seder

اداره آمار شروع به ارسال فرم های کاغذی به کسانی که پاسخ ندادهاند

اگر شما هنوز پر خود را سرشماری فرم برای سال 2020 کارکنان دولت فدرال در حال رفتن به سعی کنید یکی دیگر از راه به در تماس گرفتن با شما. شروع دوشنبه اداره آمار ایالات متحده است پستی از فرم های کاغذی به 65.6 میلیون خانه است که ساکنان آن هنوز جواب داد: یک بار در یک دهه بود. اکثر ساکنان ایالات متحده شروع به گرفتن اعلامیه حدود یک ماه پیش که آنها می تواند پاسخ آنلاین یا از طریق تلفن. اداره تعلیق زمینه عملیات بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است مؤثر بر نرخ پاسخ. سرشماری بعد شد هفته گذشته و در آخرین تلاش از رهبران جامعه به مردم برای پر کردن بررسی جمعیت. .

  • Coronavirus موضوع: همه گیر باعث تعلیق زمینه عملیات رکود در جستجو برای سرشماری کارگران
  • چه آمار و چگونه از آن استفاده می شود ؟ آنچه شما نیاز به دانستن
  • گرفتن تعداد انجام می شود: چگونه گروه در حال کشیدن از همه متوقف می شود’ به دقت شمارش مردم رنگ

این پایان برای “خانواده مدرن’

ABC’ خانواده مدرن’ به پایان می رسد قابل توجه آن 11-فصل اجرای جمعه شب پس از 250 قسمت بزرگ رتبه بندی و 22 Emmys از جمله پنج در یک ردیف برای بهترین سریال کمدی. نشان می دهد که به شرح زیر مخلوط multigenerational Pritchett-<url>-تاکر clan می گوید: خداحافظی در یک ساعت, سری آخر (9 EDT/PDT) قبل گذشته نگر (8 EDT/PDT). ‘خانواده مدرن’ در نظر گرفته شد انقلابی در سال 2009 هنگامی که آن را شامل گی, زن و شوهر, Mitch و طب گفت: co-creator کریستوفر لوید. “من فکر نمی کنم آن را احساس انقلابی امروز و این چیز خوبی است نشانه ای از ما چقدر رشد کرده.” Ed o’neill که نقش پدرسالار جی می گوید: “خانواده” وارد و در لحظه مناسب است. “مانند هر ضربه نشان می دهد من همیشه فکر می کنم آن را به زمان آنچه در این کشور می خواهد برای دیدن در یک زمان خاص است.”

  • اختتامیه مراسم: بازیگران به اشتراک گذاری احساسات گذشته اسکریپت خواندن

چه خواهد شد آنها در مورد صحبت? هوارد استرن می رود یک در یک با تام بردی

شش بار قهرمان سوپر باول تام برادی است که به برنامه ریزی خود را همیشه اول ظاهر در “Howard Stern Show” چهارشنبه که در آن بسیاری از طرفداران NFL امید آینده سالن از شهرت کارفرمایی باز خواهد شد تا در مورد تکان دهنده خروج از میهن پرستان جدید انگلستان. موضوع دیگری است که به احتمال زیاد آمده است Ivanka Trump, the دختر بزرگتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود داشته است وزوز “مردم در مکان های بالا” بودند هنگامی که علاقه مند به رفع NFL افسانه با مغلوب ساختن پیشی جستن ، با توجه به یک سال 2018 نیویورک تایمز داستان تهمت شوخی که او “می توانست تا به حال تام بردی” به عنوان یک مادر در قانون. “به جای من Jared کوشنر” او اضافه شده است. بردی امضا شده با Buccaneers در ماه مارس پس از گذراندن 20 سال گذشته با میهن پرستان جدید انگلستان. پیش بینی مصاحبه خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس با SiriusXM در حال حاضر رایگان از طریق مارس 15 با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

  • بیشتر تغییرات در خلیج تمپا: Buccaneers پرده جدید لباس جلوتر از تام بردی اول فصل با تیم
  • جدید فلوریدا صفحه اصلی: تام بردی حرکت به Derek Jeter این عمارت را در تمپا در هر گزارش
  • NFL 2010s همه دهه تیم: بردی راجرز تیتر ستاره نکردم گروه

می توانید اورژانس محرک بررسی حفظ و میلیون ها نفر از آمریکایی ها ؟

نزدیک به یک سوم از بزرگسالان ایالات متحده که پیش بینی دریافت یک محرک بررسی می گویند که پول نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ مالی خوب بودن خود را برای یک ماه با توجه به یک گزارش جدید منتشر شد چهارشنبه. تقریبا 80 درصد می گویند یک بررسی بسیار مهم خواهد بود (50%) یا تا حدودی مهم (30%) برای خود در کوتاه مدت وضعیت مالی با توجه به Bankrate.com’s مطالعه است. این گزارش که به بررسی 1,465 بزرگسالان از جمله 994 که پیش بینی دریافت یک محرک بررسی به عنوان بخشی از مراقبت در عمل نشان داد که نیمی از افراد مورد بررسی فکر می کنم آنها را با استفاده از پرداخت برای کمک به پرداخت صورتحساب ماهانه مانند اجاره مسکن و یا آب و برق.اورژانس محرک چک می تواند تا حد 1.200 $در هر فرد $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک و 500 دلار به ازای هر فرزند وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>