شیوع کروناویروس, فضا, نیروی, راه اندازی, بیکاری تعداد: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

یک سوال برای دکتر Fauci? اتمام NBA ستاره Stephen Curry پنل

با NBA تشویق بازیکنان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوع کروناویروس از طریق منابع قابل اعتماد طلایی رزمندگان امور خارجه ستاره Stephen Curry است تبدیل به یکی از مورد اعتماد ترین کارشناسان: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. روز پنج شنبه در NBA ستاره میزبان یک پنل با Fauci (1 p. m. ET Instagram Live) که پاسخ سوال در مورد کوروناویروس.Fauci تبدیل به یک نام خانگی در گیر صحبت تقریبا روزانه در جلسات در coronavirus. و Fauci شده است خجالتی در مورد تصحیح جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن جلسات.

  • شیوع کروناویروس: ما می رسد از 1 ، 000 مرگ و میر در coronavirus بحران
  • سنا مجموعه نمونه ضعیف اجتماعی فاصله در طول coronavirus محرک رای

نرخ بیکاری می تواند به چندین میلیون با توجه به کروناویروس

وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه قرار است به انتشار واضح ترین شواهد در عین حال از گسترده اقتصادی آسیب شیوع کروناویروس در حال حاضر به شکل دراورده شده.بازار و اقتصاددانان در حال نیروبخش برای نیروی کار را در گزارش مزایای بیکاری است که انتظار می رود نشان می دهد که تا چندین میلیون آمریکایی کارگران بیکار در هفته گذشته بالاترین هفتگی شمارش شده ، این بیماری همه گیر است و مجموعه ای خاموش ترین ناگهانی نزدیک به خاموش شدن اقتصاد ایالات متحده در تاریخ به عنوان بسیاری از رستوران ها و مغازه ها و سینما عرصه ورزش و دیگر جمع آوری لکه های سراسر کشور ناگهان درهای خود را بسته و یا کوچک سرویس برگشت. داده ها مجموعه ای منتشر می شود در 8:30 a. m. ET.

  • آنچه ما می دانیم: چگونه $2T coronavirus محرک شما تاثیر می گذارد و اقتصاد
  • $1,200 پرداخت های نقدی برای کمک به کسب و کار: در اینجا چه چیزی در تاریخی بسته محرک برای coronavirus

باشگاه سام Costco ارشد اضافه کردن ساعت به دیدار با خرید مطالبات

دو محبوب انبار باشگاه باز خواهد شد درهای خود را برای اوایل خرید روز شنبه برای کسانی که بیشتر در معرض coronavirus. از 7 تا 9 صبح هر شنبه و پنج شنبه باشگاه سام اجازه خواهد داد که سالمندان و افراد معلول و کسانی که با سیستم ایمنی بدن به فروشگاه برای لوازم. در ضمن رقیب Costco را “به طور موقت اجرای” ویژه ساعت های عامل برای اعضای 60 ساله یا مسن تر. کاستکو ارشد, خرید ساعت نیز تعیین شده هر سه شنبه و پنج شنبه اجرا خواهد شد 8 تا 9 صبح تخفیف بقال Aldi در حال حاضر رزرو “ساعت اول از کسب و کار برای آسیب پذیر خریداران” از جمله سالمندان مادران باردار و کسانی که با نگرانی های سلامت سه شنبه ها و پنج شنبه ها, با شروع در 8:30 صبح حرکت آمده به عنوان وحشت خرید در سمت چپ قفسه های فروشگاه های خالی در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور قرار دادن گروه در معرض خطر در مخمصه.

Coronavirus یا هیچ فضایی نیروی ماهواره ای برای راه اندازی

راه اندازی یک فضای نیروی ارتباطات ماهواره ای است که هنوز هم برای پنج شنبه با وجود چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آب و هوا اجازه ایالات داد راه اندازی اطلس V موشک برای مجموعه 2:57 p. m. ET پرتاب از کیپ کاناورال فلوریدا, فضا, مقامات روز سه شنبه گفت. غیرنظامیان و پرسنل نظامی تشویق شده اند به telework به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس است که هنوز منجر به هر گونه تایید موارد COVID-19 پاتریک در پایگاه نیروی هوایی یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه Brig. ژنرال داگ Schiess گفت.

Strat-O-خودکار موجب صرفه جویی در روز افتتاحیه برای بیس بال معتادان

اگر شما یک فن بیس بال شما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد جمعه: باز بعد از سال 2020 فصل لیگ بیس بال. Coronavirus همه گیر شده است به عقب رانده شروع فصل به طور نامحدود اما ویران طرفداران خواهد بود قادر به گرفتن کمی از سحر و جادو که پشت به لطف مردمی در یاد بازی تخته Strat-O-Matic. با استفاده از منحصر به فرد آن بازیکن رتبه بندی Strat-O-Matic را شبیه سازی هر بازی در اصل MLB برنامه و پرده نمرات آمار و برجسته هر روز در 2 p. m. ET. فصل نجات داد! این شرکت را بپرسید طرفداران سابق بازیکنان و کاربران رسانه برای کمک به انتخاب تبادل چرخش و ترکیب اولیه; ببینید strat-o-matic.com.

  • کروناویروس و بیس بال: کمیساریای می گوید MLB را دنبال دستورالعمل CDC
  • آنچه در مورد من بلیط ؟ به دنبال بازپرداخت? شما باید صبر کنید
  • رویای فصل شکسته: Arizona State شگفتی از آنچه ممکن است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>