بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی برخورد با کروناویروس خواهد حوض در کالیفرنیا

شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا مهمانان را به پیاده دوشنبه پس از 21 نفر سرنشین — 19 خدمه و دو مسافر — آزمایش مثبت برای کوروناویروس. آمریکا مسافران از کشتی خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته در پایگاه های نظامی زمانی که آنها پیاده در اوکلند کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت. Newsom تاکید کرد که هیچ کس در حال حاضر در هیئت مدیره خواهد آمد در تماس با عموم مردم. آزمایشات انجام شده در روز شنبه نشان داد 21 نفر در کشتی بود قرارداد این ویروس. بزرگ شاهزاده خانم بوده است شناور در آبهای سواحل کالیفرنیا پس از انتظار برای مقامات به اعطای آن به تصویب حوض آن را به عنوان بازگشت از چه قرار بود یک رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به هاوایی.

  • سناتور. تد کروز خود quarantining پس از برقراری ارتباط با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus در CPAC.
  • ‘ترسناک برای همه’: این آن چیزی است که در سیاتل و پادشاه شهرستان, مناطق تحت محاصره از coronavirus.
  • در اینجا حقایق: Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون.

ستاره موسیقی کشور تیم برای نشویل گردباد امداد کنسرت

برخی از پیشرو صداها در موسیقی نشویل در حال تبادل در دوشنبه شب در یک کنسرت به سود قربانيان هفته گذشته تورنادو که به کشته شدن حداقل 25 و چپ هزاران نفر آواره در سراسر چهار شهرستانهای استان است. این کنسرت با نام “به نشویل با عشق” را به نفع محلی گردباد امداد و بهداشت روانی سازمان. هنرمندان نمایشی عبارتند از: Jason Isbell Brandi Carlile, پیر کلاغ پزشکی نشان می دهد و بسیاری از بیشتر. نشان می دهد خواهد بود در ماراتن آثار موسیقی در نشویل. آنلاین کمک های مالی را می توان در cfmt.org/tonashvillewithlove.

  • لحظه به لحظه: چگونه یک گردباد مرگبار برش ویرانگر مسیر در سراسر ایالت تنسی

دوشس مگان و پرنس هری, آخرین سلطنتی نامزدی رود

شاهزاده هری و دوشس Meghan بازگشت به بریتانیا هفته گذشته برای انجام یک سری از فاینال درگیری و حضور آنها قبل از بازگشت به کانادا برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل “رایگان royals” در ماه آوریل است. زن و شوهر آخرین سلطنتی نامزدی است که انتظار می رود روز شنبه زمانی که آنها پیوستن به ملکه الیزابت دوم و بقیه خانواده سلطنتی از جمله پرنس ویلیام و دوشس کیت کمبریج به صورت سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

  • آیا هری و مگان فکر کنید ؟ آنها نمی خواهند به ‘ارشد سلطنتی کنه ؟

‘Worm moon’ روشن کردن آسمان شب

اولین supermoon از سال در حال آمدن است به آسمان در نزدیکی شما دوشنبه – و آن را به عنوان شناخته شده است worm ماه به دلایل ما توضیح خواهیم داد. یک supermoon رخ می دهد زمانی که ماه به خصوص نزدیک به زمین در حالی که آن را کامل است. این سال مارس ماه کامل را نیز برای اولین بار از سه مستقیم full-ماه supermoons و سال دوم-نزدیک ترین قرص کامل ماه به طور کلی, EarthSky گفت. اصطلاح “worm ماه” مانند نام های مختلف دیگر به صورت کامل و اقمار و قدمت آن به آمریکایی های بومی با توجه به کشاورزان سالنامه. “در این زمان از سال که زمین شروع به نرم کردن به اندازه کافی برای کرم خاکی کست به ظهور دعوت robins و دیگر پرندگان برای تغذیه درست نشانه ای از بهار” با توجه به سالنامه.

‘بعد’ بازدید $40 میلیون و شماره 1 در دفتر جعبه

دیزنی و پیکسار “به بعد در صدر نمودار این آخر هفته, سود 40 میلیون دلار از 4,310 آمریکای شمالی مکان با توجه به استودیو برآورد نهایی با شماره های انتظار جمعه. استودیو انتظار آن به ادامه انجام و با معافیت بهار شروع برای بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها در هفته آینده. اما آخر هفته به طور کلی پایین است حدود 50 درصد از همان آخر هفته در سال گذشته به دلیل این که “کاپیتان مارول” را باز کرد و به بیش از $153 میلیون. تا کنون هیچ نشانه ای از بازار مصرف یک ضربه از coronavirus می گوید: کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر پل Dergarabedian.

  • اخلال گران! تند و تلخ داستان واقعی پشت پیکسار عاطفی ‘بعد’ پایان دادن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de