Coronavirus: عمده کروز دریایی با خطوط تعلیق عملیات ایالات متحده کشتی را به توقف

عمده خطوط کروز از جمله کارناوال رویال کارائیب نروژی و کارشناسی ارشد را تعلیق قایقرانی عملیات به و از بنادر ایالات متحده برای 30 روز با توجه به COVID-19 گیر کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن جمعه اعلام کرد.

وایکینگ ها و دیزنی کشتی اعلام کرد اقدامات مشابه شنبه قبل از عمده کروز انجمن.

“CLIA خط کروز اعضای داوطلبانه و به طور موقت به تعلیق عملیات از آمریکا به عنوان کار ما برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی” گفت: Kelly, Craighead, CLIA, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای. “این یک وضعیت بی سابقه ای.”

Craighead گفت که این انجمن مشغول به کار بود با مرکز ملی کنترل بیماری ها در پزشکی مداوم بحران که به شدت تحت تاثیر صنعت کروز. “این بوده است که به چالش کشیدن اما ما امیدواریم که که این تصمیم ما را قادر به تمرکز بر آینده و بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تعلیق خواهد اثر را در نیمه شب جمعه. CLIA گفت: آن را با تمرکز بر “سالم و صاف بازگشت” از کسانی که در حال حاضر در دریا در کشتی.

رئیس جمهور تهمت توییتی جمعه که کروز تعلیق در آمد “در صورت درخواست.”

“این یک بزرگ و مهم صنعت – نگه خواهد داشت که در راه!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. صحبت از کاخ سفید باغ گل رز جمعه پس از اعلام ملی اضطراری با توجه به شدت مسری ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ستایش “بزرگ” کروز میباشد.

همچنین جمعه کانادا وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: تمام کانادا بنادر خواهد بود بسته به کشتی های کروز حمل بیش از 500 مسافر از 2 آوریل تا ژوئیه 1.

حداقل 30 کشتی کروز در دریای لیست پورت مقصد در ایالات متحده آمریکا در این هفته با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز ماهواره ای ردیابی و تحلیل 380 از بزرگترین کشتی های کروز. از داده های زمان واقعی کشتی مانیتورینگ سیستم های ادغام شد با مسافر و خدمه ظرفیت به تولید عکس فوری.

این بدان معناست که رو به بالا از 100 ، 000 نفر – 70 درصد از آنها مسافران – می تواند نگاه به ساحل می آیند در طیف وسیعی از بنادر ایالات متحده.

Coronavirus نگرانی باعث شد که دیگر خطوط کروز به تعلیق عملیات خود را.

شاهزاده Cruises یک بخش از کارناوال کرد و گفت: آن را نمی خواهد بادبان برای 60 روز. دو تا از کشتی های خود را از الماس شاهزاده و شاهزاده خانم را تجربه کرده اند شیوع کروناویروس در هفته های اخیر.

بیش از 700 نفر سرنشین الماس شاهزاده آزمایش مثبت و شش نفر از آنها مردند. حداقل دو مسافر و 19 خدمه روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم نیز آزمایش مثبت است. شاهزاده بزرگ شده, پیاده این هفته در اوکلند کالیفرنیا.

وایکینگ کشتی گفت: این امر بس قایقرانی از طریق آوریل 1. دیزنی, کشتی, گفت: آن را لغو پروازهای شروع شنبه از طریق پایان ماه مارس.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده اند که آمریکایی ها به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی برای جلوگیری از سفر کروز به دلیل coronavirus.

روز شنبه, نروژی کروز خط شروع نیاز به مسافران بیش از سن 70 سالگی به ارائه یک پزشکی تناسب اندام گواهی قبل از سوار شدن.

سابق غذا و دارو رئیس اسکات Gottlieb گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است که هیچ کس نباید مصرف کروز در حال حاضر.

“این بسیار مهم پاتوژن,” او گفت:. “این افتضاح خطر بسته به تعداد زیادی از مردم در یک کشتی کروز.”

کمک: Curtis, Tate, Morgan Hines, دیوید الیور نیک Penzenstadler و مارکو دلا کاوا ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>