Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: با مرگ نزدیک از 3200 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به گسترش اجتماعی فاصله

آمریکا مرگ رسید گذشته 3,100 بامداد سهشنبه ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای گسترش اجتماعی فاصله اقدامات و شدید اقدامات در سراسر کشور صحبت به واقعیت تلخ رو به آمریکا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در ایلینوی, بزرگترین مرکز کنفرانس در امریکا در حال تبدیل به یک بیمارستان است. در نیویورک یک شناور نیروی دریایی بیمارستان شامل 1,000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر برای کمک به سهولت سرریز بیماران ازدحام منهتن بیمارستان. و در لاس وگاس ساکنان بی خانمان هستند که مجبور به خوابیدن در مربع نقاشی روی آسفالت از یک ورزشگاه فوتبال پارکینگ در تلاش برای حفظ امن فیزیکی فاصله از یکدیگر.

در میان آن همه تهمت و گفت: جمعه شب که “ما هیچ انتخاب دیگری” وقتی که می آید به توسعه اجتماعی فاصله از طریق حداقل تا پایان ماه آوریل است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که تبدیل به رفتن به کروناویروس متخصص گفت: در سی ان ان است که پس از نشان دادن نسبت ناروا داده و ثابت کرد که میزان مرگ و میر نبود کاهش تهمت توافق برای گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف در ترمز” گفت: Fauci که قبلا تخمین زده است که بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند از ویروس.

ایالات متحده تا به حال بیش از 164,000 موارد تایید شده در اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان حدود 787,000 افراد آلوده شده با این ویروس و بیش از 37,800 فوت کرده اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

• وجود 8 گونه از coronavirus گردان جهان است. در اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

• کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس.

• که در آن شما دریافت خبر ؟ چگونه ملت بزرگترین داستان می تواند نابود اخبار صنعت.

• چه درست در مورد کوروناویروس? و چه چیزی غلط ؟

• شما می خواهید ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن دستمال و حوله کاغذی. در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را دریافت کنید.

• “من نمی تواند پرداخت آن را به عقب. بنابراین من پرداخت آن را به جلو’: این داوطلبان تحویل غذا به قرنطینه coronavirus خانواده.

• یک رپ استاد پورنوگرافی و حیوانات خانگی: چگونه کلاس های آنلاین کار در کالج ها در طول coronavirus.

دریافت به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

آمریکای شمالی بزرگترین مرکز همایش های تعمیرشده به طور موقت بیمارستان

مقامات در ایالت ایلینوی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به تبدیل شیکاگو مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون به یک جایگزین مراقبت از تاسیسات با ظرفیت تا 3000 COVID-19 بيمار.

ساخت برگزار خواهد شد در فاز بیش از چند هفته آینده گفته است. فرماندار J. B. پریتزکر فعال کرده 30 نیروی هوایی از ایالت ایلینوی گارد ملی برای کمک به کل نیروی کار در ارتباط با این پروژه با توجه به فرمانداری. ساخت و ساز خواهد بود حمایت 15 میلیون دلار در بودجه فدرال از FEMA برای حمایت از ارتش سپاه’ ساخت و ساز طرح کرد.

ایلینوی شاهد موجی از coronavirus موارد با مجموع 5,057 موارد از جمله 73, مرگ و میر, از شنبه, با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت. “این موارد که من گزارش نمی گرفتن همه این موارد در ایالت ایلینوی از COVID-19,” IDPH مدیر دکتر نگزی Ezike گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “ما می دانیم که ما در حال تست همه است.”

– فضل Hauck

است 6 پا به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله? چرا یکی MIT محقق می گوید که

رمان coronavirus باعث شده است تا اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر جهان است. یک پژوهشگر معتقد است آنچه که انجام می شود کافی نیست.

لیدیا Bourouiba استادیار در دانشگاه MIT تحقیق پویایی exhalations (سرفه و عطسه به عنوان مثال) برای سال در دینامیک سیالات انتقال بیماری آزمایشگاهی و پیدا exhalations باعث گازی ابرها که می تواند سفر تا 27 فوت است.

تحقیقات خود را می تواند پیامدهای جهانی COVID-19 همه گیر هر چند اقدامات نام توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی تماس برای شش و سه پا از فضا بود.

“وجود دارد یک ضرورت تجدید نظر در این دستورالعمل در حال حاضر داده شده توسط WHO و CDC نیاز برای تجهیزات حفاظتی به خصوص برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” Bourouiba گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

– اردن کولور سیتی

بی خانمان در لاس وگاس خواب در رنگ مربع در پارکینگ ورزشگاه

افراد بی خانمان در خیابان های لاس وگاس در حال خواب در مربع رنگ در آسفالت از یک ورزشگاه فوتبال پارکینگ – بسیاری از آنها بدون بالشتک.

جنوب نوادا سلامت منطقه در هفته گذشته اعلام کرد که یک مرد بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19 مجبور خیریه کاتولیک به شاتر آن پناهگاه و ترک 500 نفر بدون یک محل به خواب شبانه.

شهر لاس وگاس مقامات به زودی پس از افتتاح اورژانس پناهگاه بی خانمان در بالای پارکینگ Cashman مرکز که در آن جعبه مشخص شده است بر روی آسفالت در رنگ سفید برای ایجاد فضای بین ساکنان موقت.

این سرپناه موقت عمل از 6 بعد از ظهر تا 8 صبح از طریق آوریل 3. آن در نظر گرفته شده برای افراد بی خانمان است که می تواند راه رفتن به سایت از بی خانمان حیاط خیریه کاتولیک تا به حال به نزدیک است.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

ایالات متحده برای اولین بار خدمات, عضو, ملی, نگهبان می میرد از coronavirus

نیوجرسی ملی نگهبان است که ایالات متحده برای اولین بار خدمات عضو به مرگ از COVID-19 پنتاگون اعلام کرد دوشنبه شب. این نگهبان درگذشت شنبه و در بیمارستان بستری شده بود پس از 21 مارس است.

اوایل روز دوشنبه پنتاگون اعلام کرده بود که تعدادی از COVID-19 موارد در میان نیروهای خود را به خانواده ها و کارکنان غیر نظامی پیشی گرفته بود 1,000. وجود دارد 1,043 موارد در مقایسه با 613 روز جمعه 70 درصد افزایش یافته است. وجود دارد 569 نیروهای با ویروس, 26 از آنها در بیمارستان بستری هستند.

این بیماری مجبور شده است که پنتاگون به شاتر استخدام امکانات ضایعات عمده آموزش تمرینات توقف سفر و اجرا اجتماعی فاصله در آن پست. واحد مورد نیاز برای استقرار سریع به نقاط داغ در سراسر جهان در حال منزوی به نگه داشتن آنها را از تبدیل شدن به آلوده.

– تام Vanden بروک

تمام غذاهای آمازون کارگران طرح اعتصاب برای روز شنبه

پس از یک ماه از دیوانه وار, خرید, اقامت در خانه اقدامات و تشدید coronavirus بحران اجاق گاز فشار از محل کار به نظر می رسد آماده به جوش.

کارگران در آمازون انبار در استاتن آیلند نیویورک راه می رفت در طول ناهار روز شنبه بیش از نگرانی در مورد ایمنی در محل کار. “چگونه بسیاری از موارد ما رو? ده!” رفت یک تماس-و-پاسخ شعار خارج تحقق مرکز که بعد از ظهر در اشاره به کارگرانی که تا به حال تست مثبت وجود دارد با COVID-19.

آمازون چهره یکی دیگر از پتانسیل محل اختلال سه شنبه به برخی از کارکنان برنامه ریزی شده اند یک “بیمار” بر خواسته برای شرایط بهتر از جمله پرداخت دو برابر به دلیل خطرات کار در طول بیماری همه گیر.

“COVID-19 است یک تهدید واقعی برای امنیت نیروی کار ما و مشتریان ما. ما نمی توانیم صبر کنید برای سیاستمداران و موسسات یا خود ما مدیریت به گام برای محافظت از ما” خواندن دادخواست در حال گسترش در رسانه های اجتماعی مورد Whole Foods #GlobalSickOut #March31st.

– مایک اسنایدر

بازارهای سهام آسیا افزایش سه شنبه بعد از وال استریت تظاهرات; S&P تا 3.4%

بازارهای سهام آسیا رسید شنبه پس از تجمع در سهام ایالات متحده عمدتا موجب توسط مراقبت های بهداشتی شرکت اطلاعیه ای از تحولات است که می تواند کمک در شیوع کروناویروس.

یک شبه تظاهرات در وال استریت یش بیشتر بر روی دستاوردهای اخیر شکوفایی برای بازار است که در آینده بهترین هفته برای S&P 500 در 11 سال البته بعد از افتادن به بازار خرس خاک. خوش بینی که غنچه که بدترین فروش ممکن است با نزدیک شدن اما بازارهای سراسر جهان هنوز هم با احتیاط به عنوان رهبران کار به پرستار اقتصاد خود را از طریق این بیماری همه گیر. S&P 500 باقی مانده است 22.4% زیر آن رکورد در ماه گذشته, و نفت سقوط به 18 سال کم است.

S&P 500 با افزایش 3.4% دوشنبه چهارم آن افزایش در پنج روز گذشته.

“با وجود برخی از مهلت برای بازار یک شبه عدم قطعیت باقی می ماند به عنوان گسترش COVID-19 ویروس در ادامه گفت:” زو Huani در Mizuho بانک, هشدار بیش از حد خوش بینی.

نیروی دریایی کشتی بیمارستانی با 1000 تخت می رسد و در شهر نیویورک بندر

این USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر نیویورک دوشنبه و می تواند آماده برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، کشتی استفاده می شود برای غیر coronavirus بیماران برای کمک به کاهش فشار در منطقه محلی بيمارستان.

“تعداد تخت ما تا به حال در آغاز ماه مارس به سه گانه توسط مه” شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. “این یک وظیفه دلهره آور اما ما یک افزایش بزرگ است.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد شهر نیویورک گزارش داد بیش از 36,000 موارد تایید شده – تقریبا یک چهارم از کشور موارد – و 790 مرگ و میر. یکی از دلایل افزایش موارد تایید شده توسط مهاجم تست شده است. هنوز CDC با استناد به “گسترده جامعه انتقال” اصرار دارد که ساکنان نیوجرسی و کانکتیکات و نیویورک خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند بیش از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ جدید کروناویروس آزمون است که به تولید نتایج در دقیقه به عنوان مخالف به روز و روز دوشنبه اعلام کرد که بیش از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده برای این بیماری است.

“اعداد شده اند باور نکردنی در تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در روز های آینده ما در حال رفتن به رفتن و حتی سریع تر در تست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مورد بحث یک تست جدید از شیکاگو ابوت است که می تواند تولید نتایج در دقیقه. رئیس جمهور گفت: در طول تعطیلات آخر هفته است که غذا و دارو قادر به تصویب آزمون در چهار هفته به جای عادی ماه-طولانی فرآیند تصویب.

یک جعبه حاوی آزمون قرار داده شد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز در روز دوشنبه کامل با خود مهر ریاست جمهوری.

“این اولین بار است که یکی در خط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آزمون جدید خواستار آن را “بسیار دقیق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است زیر آتش برای هفته ها برای نورد آزمون را به سرعت به اندازه کافی برای ارزیابی دامنه ویروس. FDA مدیر Stephen هان گفت: این آزمون در دسترس خواهد بود با شروع سه شنبه.

– جان Fritze و کورتنی سوبرامانیان

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نمی خواهند کشتی های کروز به حوض در دولت

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی کروز راس به سمت فلوریدا اما ممکن است پیدا کردن یک استقبال گرم در فورت Lauderdale از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. خط کروز گفت: کانال پاناما قدرت بود اعطا مجوز برای کشتی ها برای حمل و نقل کانال.

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت هر چند علل مرگ باید اعلام نشده است. یکی دیگر از 73 مهمانان و 116 خدمه را گزارش کرده اند علائم شبه آنفولانزا. علائم و نشانه های آنفلوآنزا و کروناویروس مشابه هستند. DeSantis گفت: این امر می تواند “یک اشتباه” را به مسافران کشتی کروز به جنوب فلوریدا برای درمان به این دلیل که دولت در حال حاضر تعداد زیادی از جدید کروناویروس عفونت و این تعداد در حال رشد است. او گفت: منطقه تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

– دیوید الیور و مورگان Hines

بحث coronavirus: Join our Facebook ،

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • هنگامی که فروشگاه های بازگشایی در coronavirus همه گیر? به زودی — و برخی از آنها بسته به طور نامحدود.
  • ‘زندگی ممکن است تغییر برای همه ما: چگونه coronavirus بحران می تواند تغییر شکل تاریخ ایالات متحده است.
  • من هفته با کروناویروس: این شوخی نیست حتی یک مورد خفیف در یک فرد جوان مثل من.
  • ردیابی coronavirus: ایالات متحده شیوع توسط دولت است.
  • برخی از دولت ملی و پارک های بسته شده میان coronavirus شیوع: در اینجا لیست.
  • پشتیبانی محلی: Gannett راه اندازی وب سایت برای افزایش کسب و کارهای کوچک در جوامع خود.
  • واقعیت را بررسی کنید: نور خورشید نمی کشتن coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>