Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ویسکانسین رای دهندگان تشکیل صف های طولانی در پای صندوقهای رای با وجود اقامت در خانه سفارش; بوریس جانسون هنوز در ICU

نقاب رای دهندگان نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارش صرف ساعت در چاه-فاصله خطوط در رای گیری سایت در سراسر ویسکانسین روز سه شنبه در حالی که در بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون بود که در زندگی و مرگ در مبارزه با کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 76 ، 000 در سراسر جهان است.

سهام ایالات متحده به شدت افزایش یافت سهشنبه سوخت توسط امید اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است به زودی رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره از دور دوم از محرک چک.

در حالی که مقامات بهداشت فدرال هشدار داده اند آمریکایی ها از یک گریم هفته پیش رو وجود دارد “نشانه های مثبت” در حال ظهور در coronavirus نقاط داغ. کمتر بستری شدن در بیمارستان و لوله گزارش شده در نیویورک و در حالی که اسپانیا و ایتالیا نیز به نظر می رسد رهبری برای حرکت نزولی منحنی.

وجود دارد تقریبا 370,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا و بیش از 11,000 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود دارد که 1.3 میلیون نفر تا یکشنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• خود را coronavirus سوالات پاسخ داده: گربه من مسری است ؟ من باید ضد عفونی کردن مواد غذایی? آیا اشعه ماوراء بنفش نور کشتن COVID-19?

• آمریکا با بحران مواجه است که رقبای پرل هاربر. و ابرقدرت جهان است که شفاعت برای کمک.

• سفر بین متحده ؟ در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.

• اخبار شما می توانید استفاده کنید: چگونه خود را, ماسک صورت و در اینجا چگونه شما می توانید ده-جوانه لباس های شسته شده خود را.

در ماه ژانویه یک مشاور ارشد کاخ سفید هشدار داد “به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون روح” می تواند از دست رفته” به coronavirus گزارش می گویند.

ماسک, اجتماعی, فاصله استقبال رای دهندگان ویسکانسین

ویسکانسین رای دهندگان تشکیل بلند, اجتماعی, -, فاصله-آگاهانه خطوط سه شنبه با استقبال نظرسنجی کارگران در ماسک و دستکش به عنوان دولت پیش رو فشرده با روز انتخابات. اعضای گارد ملی کمک کرد تا به خاطر کمبود داوطلب. “من رای دادند” برچسب نمی شد در دسترس به عنوان یک ممکن است ابزار برای گسترش این بیماری است. کیسی هیوز و Kayla Haessler داده شد ماسک توسط میلواکی در بخش بهداشت و درمان پس از یک ساعت تا پوشش بلوک به دور از رای گیری سایت. نود دقیقه بعد آنها در داخل مدرسه در انتظار در خط در Xs مشخص شده با نوار کاست برای هدایت اجتماعی فاصله.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers تاریخی یازدهم-ساعت دوشنبه تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات بود با سرعت رد محافظه کار اکثریت ویسکانسین دیوان عالی کشور است. جراح عمومی جروم Adams هشدار داد رای دهندگان به اقدامات احتیاطی برای ایمن ماندن.

“من می گویم به عنوان یک مرد سیاه و سفید است که من می دانم که مردم فوت کرده اند برای حق رای” آدامز گفت: در طول یک مصاحبه با نمایش امروز سه شنبه. “این بسیار مهم است که ما کل کشور است و اگر مردم در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و رای دادن پس لطفا آن را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

– مولی بک و پاتریک Marley, Milwaukee Journal Sentinel

بوریس جانسون در ICU, گرفتن, ‘اکسیژن درمانی’

نخست وزیر بوریس جانسون که در بیمارستان بستری شد یکشنبه به عنوان او ادامه داد: به تجربه COVID-19 علائم 10 روز پس از آزمایش مثبت باقی مانده در بخش مراقبت های سه شنبه. Johnson, 55 شده بود نقل مکان کرد به ICU به طوری که او می تواند در نزدیکی یک, در صورت نیاز, بی بی سی گزارش داد. جانسون سخنگوی شنبه گفت که نخست وزیر ندارد و ذات الریه.

“نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب” دفتر او در بیانیه ای گفت. “او است که دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک. او نه نیاز تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند.”

بریتانیا به نظر می رسد برای تبدیل شدن به اروپا را مرگبارترین نقطه داغ, ضبط بیش از 600 مرگ و میر یکشنبه و نزدیک شدن 6,000 مجموع مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

نیویورک مرگ شکست: اغلب مردان عمدتا بیش از 70

اکثر ایالت نیویورک را بیش از 4700 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در میان مردان و 86 درصد از تمام مرگ و میر در میان افرادی که بیماری زمینه ای مانند فشار خون بالا و دیابت دولت جدید داده ها نشان داد. دولت و وزارت بهداشت آمار نشان داد 61 درصد از مرگ و میر بودند مردان و 63 درصد از مرگ و میر در میان کسانی که به سن 70 ساله و مسن تر. فقط 7 درصد زیر 50. و 4,089 از کسانی که فوت کرده بود حداقل یکی دیگر بیماری های مزمن پرونده نشان داد. فشار خون بالا و دیابت بودند بالا مجرمان. دولت جذب می شود تقریبا نیمی از کشور مرگ و میر ناشی از COVID-19.

“این حقیقت غیر قابل انکار آن است که این ویروس مرگبار است دشمن ما را از دست بدهند و ما در حال از دست دادن افرادی که در معرض ویروس” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

– یوسف Spector, Rockland/Westchester, مجله خبری

ما سهام باز بالاتر پس از سود دوشنبه

میانگین صنعتی داو رز تقریبا 600 امتیاز پنج شنبه پس از مسابقه 7.7 درصد بالاتر دوشنبه. سرمایه گذاران نگران تماشای نشانه هایی که میزان عفونت های جدید ممکن است ضربه اوج خود می دهد که برخی از وضوح در مورد چه مدت آینده رکود اقتصادی و چقدر عمیق آن خواهد بود. به عنوان جمعه S&P 500 بود هنوز هم پایین تر از 20 درصد پس از آن رکورد در ماه فوریه اما سهام نشان داده اند زندگی پس از کنگره تصویب مقادیر عظیم کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

“ما دیده ایم برخی از پیشرفت های واقعی در ویروس موارد بالقوه اوج می گوید:” اریک فریدمن مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت.

– جسیکا مانتون

شد ناوارو پیش از همه گیر منحنی است ؟

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نگرانی در مورد کوروناویروس در ماه های ژانویه و فوریه یک مشاور ارشد کاخ سفید هشدار داد که یک بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند هزینه کشور تریلیون دلار و به مخاطره می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها با توجه به دو گزارش جدید. پیتر ناوارو بالای تجارت و تولید دستیار رئیس جمهور گذاشته هشدار دهنده در دو یادداشت – یکی در Jan. 29 و دیگری در فوریه. 23 با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و Axios.

این گزارش آمد یک روز پس از ناوارو جلب بررسی برای به چالش کشیدن Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بر اثر یک داروی ضد مالاریا در درمان COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس. ناوارو اولین یادداشت در Jan. 29 همان روز کاخ سفید coronavirus نیروی کار تشکیل شد. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک روز بعد بود که او مسدود کردن سفر از چین است.

– ربکا مورن

مرگ و میر سنبله اما بستری شدن در بیمارستان ایجاد ثبات در نیویورک

ایالت نیویورک مرگ و میر افزایش هشدار دهنده 731 آوردن این دولت در مجموع به 5,489 با وجود رسیدن به یک آشکار “فلات” از بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. روز دوشنبه مرگ و میر منعکس افزایش 132 از روز قبل. کومو تاکید کرد که مرگ و میر هستند “تاخیر” شاخص و که بسیاری از مردم در حال مرگ در بیمارستان بستری شد بیش از یک هفته پیش.

کومو نیز گفت: تقاضا برای هواکش حال کاسته دلیل سیما از بستری شدن در بیمارستان و دولت تامین امنیت بیش از 1000 اضافی ماشین آلات. کومو به عنوان او همیشه در اخبار روزانه, همایش خواست نیویورکی به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

“من می دانم آن را خسته کننده, اما آن را تنها 37 روز,” او گفت:. “اجتماعی فاصله است کار ما فقط باید برای نگه داشتن آن را انجام می دهند.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: یک دوم محرک چک ممکن است در آینده برای آمریکایی ها

حتی قبل از اینکه آمریکایی ها به پول نقد در خود محرک پرداخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده از دور دوم. در روز دوشنبه, اخبار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک دوم مجموعه ای از پرداخت های مستقیم تحت بررسی است به کمک بلانت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما به خوبی می تواند انجام دور دوم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این کاملا تحت توجه جدی است.”

میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت خواهد کرد یک بار چک تا 1200 دلار به عنوان بخشی از یک 2.2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی بسته که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در پایان ماه مارس. IRS گفت: پرداخت باید شروع به ورود در اوایل هفته آینده.

کنگره مقامات و تهمت و دولت نیز باید گفت: یکی دیگر از بهبود بسته بندی ممکن است مورد نیاز است.

– مایکل کالینز

خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من می توانم درخواست برای بیکاری برای من شغل دوم? آیا $600 اتمام می رسد ؟

سیاه Chicagoans صورت بالا COVID-19 مرگ و میر

بیش از نیمی از COVID-19 بيمار در شیکاگو و حدود 70 درصد از COVID-19 مرگ شده اند آفریقایی آمریکایی ها حتی اگر سیاه Chicagoans را تشکیل می دهند فقط 30 درصد از جمعیت شهر است. این شهر عمومی وزارت بهداشت مقصر اولیه جامعه گسترش در جوامع و بالاتر از نرخ های مزمن زمینه مسائل مربوط به سلامت. این گزارش همچنین اشاره کرد که بیشترین میزان بروز موارد درگیر “در طول تاریخ تحت ذوات جوامع است.”

“این آمار بسیار نگران کننده” شهردار لری Lightfoot گفت. “ما مصمم به کاهش تاثیر COVID-19 درگیر شدن جوامع است که به طور سنتی نادیده گرفته شده است و که دچار اتلاف سرمایه و غفلت برای نسل.”

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• از هیدروکسی کلروکین بحث: آنچه ما می دانیم درباره مالاریا به مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن است.

اگر خنده بهترین دارو است … آیا آن را خوب به خنده در coronavirus جوک و الگوهای رفتاری?

• چگونه 50 ایالات متحده در پاسخ به coronavirus: اینجا چرا هشت متحده نیست صادر stay-at-home سفارشات.

• آیا coronavirus, پخش كردن, ‘سرعت’ در پمپ گاز? که ادعا می کنند که تا حدودی نادرست و در اینجا به همین دلیل است.

دانش آموزان هجوم آوردند به Kahoot! و Duolingo. آیا این پایان از معلمان زبان?

• مارک ها و تی شرت سازندگان پوشش تا به علامت تجاری coronavirus همه گیر

بیمه استرداد میلیون ها نفر به دلیل آمریکایی ها در حال رانندگی کمتر

خودرو شرکت های بیمه Allstate و بیمه خانواده آمریکایی گفت: آنها را به policyholders میلیون دلار به دلیل این که آمریکایی ها در حال رانندگی کمتر در طول coronavirus بیماری همه گیر. بیمه خانواده آمریکایی گفت: از آن خواهد شد در حدود 200 میلیون نفر به آن policyholders. Allstate گفت: این امر بازگشت 600 میلیون دلار حق بیمه به مشتریان با بیشترین policyholders گرفتن 15 درصد از حق بیمه خود را در آوریل و مه.

“این منصفانه است که به دلیل کمتر رانندگی به معنی کمتر حوادث” گفت: Tom Wilson, Allstate رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

– برت ملینا

کروناویروس در آمریکا: تعداد موارد جدید در هر روز

بیشتر فروشگاه های مواد غذایی بسته خواهد شد یکشنبه عید پاک در میان coronavirus بحران

علاوه بر لیست طولانی از شرکت های که به طور موقت توقیف فروشگاه ها به دلیل COVID-19, برخی از فروشگاه های مواد غذایی است که به طور سنتی نگهداری می شود درهای خود را باز در عید پاک بسته خواهد شد به کارکنان یک روز خاموش است.

بسیاری از فروشگاه ها نیز کاهش می یابد ساعت به کارکنان زمان به restock قفسه و تمیز در علاوه بر این به ویژه ساعت برای سالمندان و کسانی که بیشتر در معرض این ویروس.

معامله گر جو, Sprouts Farmers Market, ضربه فیلم های پورنو کار را عمده فروشی باشگاه و جنوب شرقی فروشنده (BI-LO, نقاشی با آبرنگ روی گچ y Más Harveys سوپر مارکت و Winn-Dixie) در میان خرده فروشان که اعلام کرده اند آنها بسته خواهد شد مارس 12, تغییر از سال گذشته است. همه شرکت ها اعلام کرده اند 2020 برنامه.

آن را امن برای رفتن به خرید مواد غذایی? نکات مفید در بیماری همه گیر کوروناویروس

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>