Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ‘ویروس تصمیم می گیرد’ زمانی که به بازگشایی ما Fauci می گوید: هیچ سفر برای روز جمعه عید پاک; مرگ و میر پیشی بگیرد 16,000

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او را “می خواهم برای دیدن یک نشانه روشن” که ایالات متحده “به وضوح و به شدت به رفتن در مسیر درست” قبل از بازگشایی این کشور است.

“ویروس نوع تصمیم می گیرد که آیا یا نه آن را به طور مناسب به او گفت:” در سی ان ان هشدار داد که این کشور می تواند “موعد مقرر” end اجتماعی فاصله اقدامات و سپس “شما راست در همان وضعیت است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه هر چند گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی “امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن – شما می توانید آن را ‘باز’ – بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی امیدوارم.”

“ما در بالای تپه کاملا مطمئن هستیم در بالای تپه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

Fauci روز جمعه گفت که منحنی از موارد جدید به نظر می رسد مسطح به عنوان بستری شدن در بیمارستان و بیماران در هواکش در نیویورک شد پایین: “ما در حال رفتن در مسیر درست اجازه دهید در این جهت است.”

در جای دیگر مسافران شد هشدار به ماندن در خانه در سراسر جهان به علامت سنت های روز جمعه و آخر هفته عید پاک. مشتاقانه در انتظار محرک چک به زودی باید به هدف قرار دادن آمریکا در حساب های بانکی. و انگلستان درگذشت بوریس جانسون از مراقبت های ویژه است و پدر او نگران اما پر از “امداد”.

آمریکا مرگ و میر در بیش از 16,600 اوایل روز شنبه با بیش از 466,000 موارد تایید شده که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در مورد 26,000 آمریکایی ها بهبود یافته اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • رهبران صداقت در مورد آنچه شما می دانید و نمی دانید. شفافیت و ایجاد اعتماد است. خواندن Backstory از ایالات متحده آمریکا امروز ویرایشگر نیکول کارول.
 • CDC می خواهد شما را به پوشیدن ماسک ، چرا ؟ چون coronavirus ممکن است گسترش بسیار دورتر از 6 فوت از طریق هوا.
 • در حال coronavirus بیماران در حال مرگ در بیمارستان? بله در بعضی از نقاط.
 • دولت آمریکا نیز از کمبود ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات نشان می دهد که چرا.
 • Coronavirus قطع زندگی ما است. در حال حاضر آن را حمله به رویاهای ما بیش از حد.
 • این 20 خرده فروشان در حال دادن میان coronavirus بحران: در اینجا لیست.

Fauci: تست آنتی بادی آمدن در عرض یک هفته یا بیشتر’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که “نه تعداد زیادی” از آنتی بادی آزمایش می تواند در دسترس باشد “یک هفته یا بیشتر.”

آنتی بادی آزمایش جدید کروناویروس می تواند نشان می دهد که در حال حاضر این ویروس و بهبود آن Fauci گفت: امر به ویژه برای افرادی که ممکن است بدون علامت است و نه شناخته شده بودند ویروس. Fauci گفت که آزمون مهم خواهد بود به منظور توسعه یک استراتژی در تعیین که در معرض خطر است برای اینکه reinfected.

“این امر می تواند مهم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای خط اول مبارزان” Fauci گفت: در سی ان ان جمعه صبح.

پس از آزمون به طور گسترده ای در دسترس این امکان وجود دارد که آمریکایی ها می تواند حمل “گواهی ایمنی” Fauci گفت.

“این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه. این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

Fauci هشدار داد هر چند که در کشورهای دیگر شده اند “سوخته” توسط آنتی بادی آزمایش و گفت: آنها نیاز به اعتبار منسجم و دقیق است.

اما هنگامی که آنتی بادی آزمایش به طور گسترده ای در دسترس برای تست که در حال حاضر coronavirus را اجرا خواهد کرد در موازی Fauci گفت.

محرک چک: زمانی که ما آنها را ببینید ؟

آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات متناقض در زمانی که آنها را دریافت محرک چک به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اما خبر خوب وجود دارد: چک خواهد شد و ضربه زدن به حساب های بانکی خود را به زودی.

موج اول 1200 $محرک پرداخت است که در مسیر پرداخت می شود در این هفته از آوریل 13 با توجه به لیزا گرین-Lewis, حسابدار خبره عمومی در TurboTax. دولت اولویت اول چند امواج پرداخت و در هفته های آینده نسبت به آمریکایی های کم درآمد و امنیت اجتماعی ذینفع گرین-لوئیس می گوید.

برخی از آمریکایی ها اشتباه گرفته بودند زیر گزارش های ضد و نقیضی از گوشه های مختلف دولت در هفته های اخیر. IRS گفت: در پایان ماه مارس محرک پرداخت خواهد شروع به در حال توزیع در عرض سه هفته.

سپس وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در مارس 2 اولین محرک پرداخت خواهد رسید برای برخی از طریق واریز مستقیم در عرض دو هفته. لری Kudlow ارشد اقتصادی و مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: این هفته که چک می تواند بیرون رفتن در این هفته یا بعد. دیگران گفته اند که آنها می تواند به عنوان اوایل مارس 9.

IRS نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

– جسیکا مانتون

جمعه خوب آخر هفته عید پاک: جشن در خانه

مردم در سراسر جهان آغاز شد مشاهده جمعه خوب از امنیت خانه خود را به عنوان سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که به سختی به دست سود در برابر این بیماری همه گیر نباید به خطر انداخته و آرامش بخش اجتماعی فاصله بیش عید پاک تعطیلات آخر هفته. در سراسر اروپا که در آن عید پاک یکی از شلوغ ترین بار سفر مقامات راه اندازی موانع و در غیر این صورت دلسرد جمع های خانوادگی.

در میان محدودیت های گسترده در تجمعات عمده فرقه های مذهبی در حال برگزاری خدمات مجازی که در آن کاربران می توانید بر روی تلویزیون و یا آنلاین. دیگران در حال ترتیب دادن نماز در رانندگی-در تئاتر که در آن مردم می توانند با اقامت در اتومبیل های خود را.

کلیساهای دیگر برنامه به جلو حرکت با خدمات به خصوص در ایالات تگزاس که در آن فرماندار اعلام تجمعات مذهبی “خدمات ضروری است.” هوستون کلیسا نصب شده تا دست شویی ایستگاه و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آن از 1000 نفر محراب به برگزاری حدود 100 نفر فاصله 6 فوت (2 متر) یا بیشتر از هم جدا.

پاپ فرانسیس خواهد جشن عید پاک توده در تقریبا خالی کلیسای سنت پیتر به جای آن از میدان خارج است. در انگلستان اسقف اعظم کانتربری ارائه خواهد شد عید پاک خود خطبه توسط تصویری.

– آسوشیتد پرس

ایالت نیویورک می بیند مرگبارترین روز

ایالت نیویورک گزارش شکستن رکورد تعداد مرگ و میر سوم روز در 799. بیش از 7000 نفر کشته شده اند در دولت, حسابداری برای تقریبا نیمی از آمریکا مرگ و میر.

“است که بسیار تکان دهنده و دردناک و نفس من حتی نمی باید کلمات را در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:

.اما او افزود که امیدوار هستند نشانه هایی از جمله slowdowns در تعداد افراد بستری شده در بيمارستان بستری شده در بخش مراقبت قرار داده و در هواکش.

بوریس جانسون پدر می گوید پسر او نیاز به زمان برای ‘استراحت’ از coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون باید اجازه داده شود به “استراحت” قبل از بازگشت به کار پس از او بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبتهای ویژه به بخش منظم بیمارستان های انگلیسی, رهبر گفت: پدر در مصاحبه ای در روز جمعه.

جانسون 79 ساله پدر استنلی گفت که او احساس “فوق العاده سپاسگزار” را برای پسر خود را بهبود بیماری است.

“امداد است که کلمه حق او گفت:” در یک مصاحبه رادیویی. اما او هشدار داد که پسر خود را نیاز به یک دوره بهبودی قبل از بازگشت به کار.

“او را به زمان. من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد” او گفت:.

جانسون اول بزرگترین رهبر جهان شناخته شده اند که قرارداد coronavirus. در یک سری از پیام های ویدئویی از او منتشر شده در رسانه های اجتماعی قبل از او به بیمارستان با بیماری جانسون به نظر می رسد به طور فزاینده ناخوشی به او در انجام کار از دولت در انزوا در اقامتگاه رسمی و در خیابان داونینگ.

– کیم Hjelmgaard

Magic Johnson مذاکرات HIV coronavirus تصورات غلط و تاثیر در جامعه

“دلیل من هنوز هم زنده است و تشخیص زودرس” بازنشسته NBA بازیکن Magic Johnson گفت: در سی ان ان. “من تا به حال تست و من تا به حال فیزیکی است. آن آمد که من اچ آی وی و این که زندگی من را نجات داد.”

جانسون هنوز هم جلب تشابه بین HIV و COVID-19 به دلیل شباهت مورد تصورات غلط در مورد ویروس مربوطه ناکافی تست عدم در دسترس مواد مخدر و چگونه این بیماری همه گیر است و صدمه زدن به سیاه و سفید جامعه است.

“آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و پیشرو در شرایط مرگ از coronavirus و بسیاری از آنها در بیمارستان هستند آفریقایی آمریکایی” جانسون گفت. “ما به انجام یک کار بهتر به عنوان آفریقایی آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله ماندن در خانه و مطمئن شوید که ما آموزش ما عزیزان و اعضای خانواده ما و آنچه که ما قرار است به انجام به نگه داشتن امن و سالم است.

“سپس هنگامی که شما اضافه کردن که ما اصلا دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کیفیت مراقبت های بهداشتی. بسیاری از ما در حال ایجاد. که همچنین باعث ایجاد یک مشکل بیش از حد. درست مثل آن را با اچ آی وی و ایدز است.” اینجا بیشتر بخوانید.

– علامت گذاری به عنوان مدینه

یوتا گردشگری می رسید با بسته شدن آخرین از ‘پنج’ پارک های ملی

آخرین یوتا “پنج بزرگ” پارک های ملی بسته شده روز شنبه به طور موثر بستن یک صنعت گردشگری است که پمپ یک رکورد $9.75 میلیارد دلار به اقتصاد کشور در سال 2018 است.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت اعلام کرد پارک ملی کپیتول ریف را بسته و دو روز پس از برایس کنیون پارک ملی بسته شده و کمتر از یک هفته پس از بسته شدن پارک ملی صهیون. قوس و دره پارک ملی بسته مارس 27.

یک گزارش از Kem C. گاردنر موسسه سیاست در دانشگاه یوتا در ماه نوامبر گذشته نشان داد 6.5 درصد افزایش در گردشگری هزینه بیش 2017, هل دادن درآمد نزدیک به 10 میلیارد دلار و رکورد ملاقات بیش از 10 میلیون نفر در پارک های ملی است.

تصمیم به پارک ملی شده اند و در سمت چپ به فرد پارک با توجه به خدمات پارک های ملی.

– Lexi Peery طیف & اخبار روزانه (سنت جورج یوتا)

دموکرات بلوک $250ب برای کسب و کارهای کوچک استناد نیازهای بیمارستان

تلاش جمهوری خواهان مجلس سنا برای دوباره پر کردن صندوق اضطراری برای کسب و کارهای کوچک است توسط coronavirus بحران مسدود شده بود توسط دموکرات ها که نام آن را “سیاسی کاری” که موفق به در نظر گرفتن بیمارستان ها و فشار دیگر نیاز دارد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., تا به حال قانون پیشنهادی تقویت محبوب چک حفاظت برنامه توسط یکی دیگر از 250 میلیارد دلار در بالای $349 میلیارد کنگره تصویب شده در ماه گذشته به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار pandemic پاسخ شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

اما زمانی که آن را آمد تا روز شنبه در یک رای صدای مریلند دموکراتیک Sens. بن کاردین و کریس ون Hollen اعتراض, به طور موثر مسدود کردن آن. لایحه “بود نه مذاکره بنابراین آن را نمی خواهد انجام” کاردین گفت.

مطالعات نشان می دهد coronavirus گسترش در نیویورک آمد از اروپا

Coronavirus شروع به گسترش در نیویورک در ماه فوریه و آمد به این منطقه از طریق مسافران از اروپا تحقیقات جدید نشان می دهد. دو تیم جداگانه از دانشمندان در حال مطالعه ژنتیک ویروس آمد به مشابه نتیجه گیری: مردم گسترش این ویروس هفته قبل از اولین مورد تایید شده در نیویورک است.

“ما می دانیم که با یقین است که این شد که از گونه های” آدریانا Heguy مدیر ژنوم مرکز فن آوری در NYU Langone بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

اولین مورد از جدید کروناویروس تایید در نیویورک آمد و در تاریخ 1 مارس. در Jan. 31 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که محدود کردن ورود به ایالات متحده از کسانی که سفر از چین است. در مارس 11, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با محدود کردن سفر از اروپا است.

– Ryan W. Miller

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من می توانم دریافت کمک اگر حقوق من قطع شد? من باید برداشت پول از من 401(k)?راهنمای شما برای COVID-19: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ایمنی و سلامت سفر است.
 • صورتی است چشم نشانه ای از coronavirus? ما در بررسی حقایق و درست است.
 • شما بیش از حد شلوغ به فعال ماندن: کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در برابر عدم فعالیت.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • کروناویروس در آمریکا: ما همه در این با هم.

رئیس صندوق بین المللی پول هشدار از بدترین رکود جهانی از افسردگی

رئیس صندوق بین المللی پول گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس را فشار اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و فقیرترین کشورها را کرایه بدترین. که نشانه یک چرخش دراماتیک به آنچه که در مسیر به یک سال از رشد اقتصادی است.

سه ماه پیش صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد درآمد سرانه 160 کشور جهان است. در حال حاضر این سازمان انتظار دارد که بیش از 170 سازمان ملل را ببینید درآمد سرانه کاهش دهد. بازارهای نوظهور و کم درآمد کشورهای سراسر آفریقا و آمریکای لاتین و آسیا هستند در معرض خطر صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

“با ضعف سیستم های سلامت برای شروع با بسیاری از چهره وحشتناک چالش مبارزه با این ویروس در شهرستانها و فقیر محله های فقیرنشین اجتماعی که در آن فاصله است که به سختی یک گزینه” Georgieva گفت.

کشورهای آفریقایی صدا زنگ در مورد عدم دسترسی به تجهیزات پزشکی است که ممکن است ترک آنها را در معرض ویروس.

ده ها تن از خطوط هوایی آمریکا پرواز خدمه تست مثبت برای coronavirus

اتحادیه های کارگری که نمایندگی تجاری خلبانان و خدمه پرواز در می گویند ده ها تن از آنها را که برای خطوط هوایی آمریکا آزمایش مثبت برای coronavirus و آنها نیاز به حفاظت بهتر.

صد از هواپیمایی خدمه پرواز در حال COVID-19 همانطور که از شنبه انجمن های حرفه ای خدمه پرواز گفت. در یک بیانیه جولی هندریک AFPA رئیس جمهور گفت: این اتحادیه شده است هل دادن آمریکا از ماه ژانویه برای اقدامات حفاظتی برای کارگران خط مقدم.

در روز پنج شنبه سروان. دنیس Tajer سخنگوی اتحادیه است که نشان دهنده خلبانان خطوط هوایی آمریکا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که 41 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

چرا که خدمه پرواز می تواند بردار برای ویروس Tajer گفت: آنها باید از “دریافت” اولین پاسخ ” وضعیت و اولویت برای تجهیزات حفاظتی.”

– راشا علی و Jayme Deerwester

بیشتر coronavirus اخبار از ایالات متحده آمریکا امروز

 • هشت متحده — همه با فرمانداران جمهوریخواه — نمی صادر stay-at-home سفارشات. در اینجا به همین دلیل است.
 • یک طرف از کاغذ توالت بروید ؟ برخی از رستوران ها در خدمت بیش از وعده های غذایی در میان شیوع کروناویروس.
 • یک زن 101 ساله, بریتیش, مرد مبتلا به کوروناویروس. او مبارزه در آن به مدت دو هفته — و برنده شد.
 • یک پل بین مرگ و زندگی: اکثر COVID-19 بيمار که در حال قرار دادن بر روی هواکش نمی خواهد زنده بماند.
 • است coronavirus, پخش كردن, ‘سرعت’ در پمپ گاز? در اینجا حقایق.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>