Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر در نزدیکی 10K جلوتر از سخت ترین و غم انگیزترین هفته’; تهمت وقفه Fauci در هیدروکسی کلروکین سوال

ایالات متحده جراح عمومی ارائه تاریک هشدار روز یکشنبه پیش بینی این هفته “خواهد بود که سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند.”

با تعدادی از coronavirus افزایش مرگ و میر توسط صدها نفر و به زودی برای رسیدن به 10 ، 000 در ایالات متحده, و با اطمینان مالی به مجموعه سر به دیوار خیابان باز می شود برای یک هفته دیگر جراح عمومی جروم آدامز گفت: به زودی رسیدن به “ما” پرل هاربر “لحظه” اشاره به سال 1941 ژاپنی حمله هوایی که منجر به آمریکا برای ورود به جنگ جهانی دوم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به اعتصاب بیشتر خوش تن در طول یکشنبه شب اخبار جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید که در آن او مسدود Dr. Anthony Fauci از پرداختن به یک سوال در مورد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و بالقوه آن در برابر coronavirus.

وجود دارد بیش از 337,600 تایید موارد کروناویروس در آمریکا با 9,643 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• تعطیلی مدارس تحت فشار قرار دادند دانشجو معلمان است. را معلم ما کمبود دریافت بدتر ؟ • یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خود را ماسک صورت: در اینجا یک الگوی بدون دوخت دستگاه مورد نیاز است.

• Coronavirus قطع زندگی ما است. در حال حاضر آن را حمله به رویاهای ما.

• جرم و جنایت پایین است در میان coronavirus بیماری همه گیر. این بدان معنا نیست که هر کس مطمئن تر است در خانه خود را.

• کسانی که صرفه جویی در زندگی هواکش? بدون دستورالعمل کشوری در اینجا این است که چگونه برخی از کشورها در حال ساخت است که تصمیم گیری.

• مبتلا به کروناویروس کابین تب ؟ سعی کنید این 10 سفر نشان می دهد و فیلم.

• سفر بین متحده ؟ در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلوک Fauci از پاسخ دادن به سوال هیدروکسی کلروکین

یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین منجر به کج خلق لحظه در روز یکشنبه کاخ سفید نیروی کار مطبوعاتی. خبرنگار پرسید: Anthony Fauci افکار خود را بر روی اثر ضد مالاریا دارو در درمان coronavirus بیماران و مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از قطع مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می تواند پاسخ دهد.

“او در پاسخ به این سوال 15 بار گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا صرف بخشی از کنفرانس مطبوعاتی شعار بالقوه از مواد مخدر است.

در اوایل روز شنبه, Fauci آیا پاسخ یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین زمانی که او در CBS “چهره ملت است.”

“داده ها هستند, واقعا, فقط, در, بهترین, مطرح,” او گفت:. “شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر. بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم ما می تواند قطعی می گویند کار می کند.”

عقاید مختلف نیست ، Axios گزارش روز شنبه وجود دارد ستیز جلسه میان coronavirus نیروی کار با مزایای هیدروکسی کلروکین در این مرکز است.

با توجه به CDC “وجود دارد هیچ غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده مواد مخدر به طور خاص برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.”

FDA وب سایت همچنین دارای یک جواب برای افرادی که از آنها بخواهید اگر آنها باید به کلروکين و یا هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری و یا درمان coronavirus.

“نه” پاسخ FDA پرسش و پاسخ در مورد کوروناویروس می گوید. “هیدروکسی کلروکین و کلروکين در دسترس در ایالات متحده توسط نسخه تنها برای پیشگیری و یا درمان مالاریا و برخی از شرایط التهابی مانند لوپوس. FDA است که با همکاری نزدیک با دیگر سازمان های دولتی و مراکز علمی برای تعیین اینکه آیا کلروکين می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از COVID-19 یا درمان بیماران با خفیف تا متوسط COVID-19.

– اردن کولور سیتی

دریافت به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای ما Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه.

برانکس ببر باغ وحش است COVID-19

یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از چند animals توسعه یافته ویروس علائم مقامات فدرال تایید کرد. نادیا در چهار سال ببر مالایا مورد آزمایش قرار گرفت و پس از او خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه سرفه های خشک. حیوانات همه انتظار به بهبود می یابند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید این آزمون روز شنبه و در حال همکاری با مراکز بیماری کنترل و پیشگیری (CDC) همراه با دولت حیوانات و بهداشت عمومی رهبران برای تعیین اگر حیوانات در باغ وحش و یا در مناطق دیگر باید آزمایش cornavirus.

“این اولین مورد از نوع خود” وزارت کشاورزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت.

مقامات بهداشت عمومی بر این باورند که حیوانات بیمار شد و پس از اینکه در معرض آلوده کارمند “بود که به طور فعال ریختن ویروس.”

در این بیانیه گفت: مردم با COVID-19 باید محدود تماس با حیوانات خانگی خود را و دیگر حیوانات تا بیشتر شناخته شده است در مورد ویروس.

– جسی گومز برگن رکورد

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما به احتمال زیاد رسیدن به ‘وحشتناک نقطه نظر مرگ’

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امیدواری کرد در روز یکشنبه که ایالات متحده “شروع به دیدن نور در انتهای تونل” او همچنین اذعان کرد که از دو هفته آینده خواهد بود “بسیار دشوار است.”

“همه ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص و که نقطه است برای رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما آن را نیز یک نقطه که در آن همه چیز در حال رفتن به شروع به در حال تغییر است.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز خواسته شد در مورد نور در انتهای تونل و در صورتی که پیام نامتجانس با پیام آینده هفته بد. او گفت: پیام نیست و متناقض است.

“این است که با آنچه ما توضیح داد قبل از اینکه در مورد تاخیر و در زمانی که شما نگاه کنید نشانه آن است که دکتر (دبورا) Birx و رئیس جمهور ما در حال صحبت کردن در مورد” Fauci گفت: در مورد روایت رقابت. “هنگامی که شما یک مسطح کردن موارد. و شما نمی بینم تحقق آنچه این بدان معناست که تا دو هفته بعد.”

– اردن کولور سیتی

جراح عمومی جروم Adams اروپا و آمریکا پرل هاربر لحظه برای ما

COVID-19 متهم شده است برای تقریبا 5,000 آمریکا مرگ و میر در, هفته گذشته اما, جراح عمومی جروم آدامز می گوید این هفته بدتر خواهد بود.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه” آدامز گفت: عصر روز شنبه. اما آدامز همچنین اشاره کرد که اسپانیا و ایتالیا شروع فشرده کاهش تلاش حدود یک ماه پیش که ایالات متحده به مراتب پشت سر نیست. این کشورها در حال حاضر شروع به دیدن یک رکود در موارد آدامز گفت. در ایالات متحده, واشنگتن و کالیفرنیا در حال دیدن نشانه آن است که بحران درست کردن, او گفت:.

“به عنوان سخت به عنوان این هفته در حال رفتن به وجود یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده” آدامز گفت.

ملکه الیزابت انگلستان ارائه تاریخی آدرس; بریتانیا بستری

ملکه الیزابت دوم تحویل تاریخی آدرس به انگلستان روز یکشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی پخش ضبط شده از انزوا در قلعه ویندسور با یک تصویربردار در لباس پوشیدن در لباس های محافظ.

ملکه, ساخت تنها چهارم آدرس در 68 سال سلطنت تشویق این کشور به افزایش به چالش به عنوان تلفات از coronavirus همچنان به سرعت در حال صعود است. تقریبا 5,000 استرالیایی کشته شده اند, از جمله بیش از 700 در روز شنبه. خود را پسر و وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز, بنا به گزارش ها در حال انجام است و پس از خود را مبارزه COVID-19.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش گفت:” ملکه 93. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

نخست وزیر بوریس جانسون که دولت متهم شده است نه در واکنش به سرعت به اندازه کافی به coronavirus تهدید در بیمارستان بستری شد به عنوان یک “گام احتیاطی.” جانسون گفت که او بستری در بیمارستان زیرا او هنوز COVID-19 علائمی از جمله تب — 10 روز پس از تست مثبت است.

– هانا Yasharoff

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو: مرگ و بستری شدن در بیمارستان شیب در دولت

تعداد مرگ و بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبت ويژه پذیرش در ایالت نیویورک نیز با کاهش اندکی در روزهای اخیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کومو گفت: آن را بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا دولت رسیده بود “apex” بیمار منحنی. او همچنین گفت: فلات ممکن است شده اند رسیده است که می تواند آخرین ناشناخته طول زمان.

دولت کشته و بیش از 4000 نشان دهنده نزدیک به نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده پس از بحران آغاز شد. کومو گفت: 2,500 تخت بیمارستان در حال راه اندازی در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک ارائه خواهد شد بسیار مهم سوپاپ برای بیمارستان است.

“این سیستم بیش از ظرفیت در سراسر هیئت مدیره,” او گفت:. “است که قرار دادن مقدار زیادی از استرس در سیستم بهداشت و درمان.”

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

ایالات متحده تا به حال بیش از 337,600 از کروناویروس که از یکشنبه شب و بیش از 9,600 مرگ و میر. شکل زیر نشان می دهد که تعداد موارد جدید در هر روز.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • خارج رمپ تا تمیز کردن تلاش های پس از 2 منطقه شیکاگو کارکنان مرگ از coronavirus.
 • در coronavirus مقدم: پزشکان با استفاده از خود MD مجوز مانند آنها نیست و تا به حال قبل از.
 • کروناویروس در آمریکا: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.
 • چگونه تمام 50 ایالت پاسخ: نه متحده نیست صادر stay-در-خانه سفارشات و در اینجا به همین دلیل است.
 • ما همه می خواهم به می دانم که زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد. ما چگونه به مقابله با عدم اطمینان ؟
 • Coronavirus بسته شدن مراکز مراقبت روزانه. آن را برای همیشه لطفا برای ؟

Duran Duran جان تیلور سهام داستان خود را پس از coronavirus بازیابی

Duran Duran نوازنده بیس جان تیلور نشان داد او آزمایش مثبت برای کوروناویروس “سه هفته پیش” اما می گوید که او بهبود یافت.

“من می خواهم به شما اجازه می دانم که آن را همیشه یک قاتل,” تیلور, 59 نوشت: در Duran Duran رسمی Facebook و Instagram صفحات یکشنبه. “و ما خواهد شد و می تواند ضرب و شتم این چیز.”

تیلور گفت که او مجبور به صحبت کردن “در پاسخ به این مقدار زیادی از ترس ایجاد شده توسط pandemic برخی از آن به طور کامل توجیه می شود.”

– برایان الکساندر

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • آنها می گویند که خنده بهترین دارو است: آیا آن را خوب به خنده در coronavirus جوک و الگوهای رفتاری?
 • دیدار نیست در حال حاضر. این ملی متحده و پارک های بسته شده میان coronavirus بحران است.
 • برخی فرمانداران در حال پخش ‘سیاست’ بیش از هواکش? رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند.
 • Coronavirus خواندن: 10 کتاب های الهام بخش برای زندگی در زمان دشوار است.
 • این است اراده خدا ؟ رهبران مذهبی بحث میان coronavirus بیماری همه گیر.
 • جعلی واکسن, تست, سرمایه گذاری کلاهبرداری: کلاهبرداری شرح زیر است coronavirus گسترش یافته است.
 • Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>