Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر کاهش دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن را ضربه تند وشدید زدن در Fauci; ملوان می میرد بر یو اس اس تئودور روزولت

یک ملوان بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولت درگذشت دوشنبه اما روزانه آمریکا مرگ و میر از coronavirus غوطه ور شده بعد ارائه امیدوارم که بدترین بیماری همه گیر به زودی می تواند پشت سر ما.

سهام ایالات متحده باز پایین تر شنبه پس از یک هفته که دیدم بزرگترین دستاوردهای تقریبا در نیم قرن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشانه نارضایتی های دکتر Anthony Fauci پزشکی از کاخ سفید در مبارزه با این بیماری همه گیر. Fauci آشکار گناه: تصدیق کرد که زودتر فدرال اقدام ممکن است زندگی را نجات داد. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است به تعیین “بازگشایی” ایالات متحده برای کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او نام یک وظیفه نیروی شنبه به اتهام بدانند که چه زمانی و چگونه به آن را انجام دهد.

Ogbonnaya Omenka یک متخصص سلامت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “رویکرد گام به گام” برای باز کردن این کشور خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز است.

“تعیین زمانی که به بازگشایی dicey وظیفه” Omenka گفت. “این تصمیم می تواند نتیجه معکوس اگر آن را تبدیل به بیش از حد به زودی.”

دوشنبه مشخص شده یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. وجود دارد کمتر از 2000 نفر مورد تأیید و سپس در سراسر کشور. بسیار تغییر کرده است:

 • این اعداد ایالات متحده منفجر شد و با بیش از 22 ، 000 مرگ و میر – بیش از هر کشور دیگری – و 558,000 تایید موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
 • هر عمده حرفه ای ورزش فوتبال در این کشور به حالت تعلیق عملیات.
 • چهل و دو کشور باید صادر stay-at-home سفارشات.
 • اکثر ملی و پارک دولت بسته اند.
 • صنعت هواپیمایی هم پاشیده است. گردشگری فلج شده است.

روز یکشنبه آمریکا کشته شد 1,557 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. که پایین بود از 1,877 در روز شنبه و بیش از 2000 نفر در روز جمعه. در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 116,000 مرگ و میر و 1.87 میلیون coronavirus موارد اوایل روز دوشنبه.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • ‘در مواقع اضطراری در هر روز مهم است.’ اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست بلافاصله صدای زنگ در coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی را نشان می دهد.
 • زمان روی صفحه نمایش و اجتماعی فاصله: چرا Infinite, Instagram and Snapchat می تواند کودکان و نوجوانان’ منجی در عصر coronavirus.
 • ایسلند را آزمایش کرده است بیشتر از جمعیت آن برای coronavirus از هر جای دیگری است. چگونه این کشور یافته ها می تواند کمک به بقیه از ما.
 • پرستاران خواسته می شود ” معجزه کارگران در میان coronavirus بحران است. اگر آنها به تجهیزات مورد نیاز آنها به جلو و یک معجزه است.’
 • ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن دستمال و حوله کاغذی: در اینجا که در آن شما می توانید آنها را خرید.
 • چگونه هواکش کار: و چرا COVID-19 بيمار به آنها نیاز به زنده ماندن.

ما مرگ و میر کاهش برای دومین روز متوالی

روزانه مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 2000 برای اولین بار در روز جمعه اما تضعیف شنبه پایین تر و پایین دوباره جمعه. کارشناسان امیدوار بودند این کشور رسیده بود اوج و همچنان نزولی پایین منحنی.

“کاهش در نرخ مرگ و میر برای دو روز متوالی خوش آمدید, اخبار, قطعا, اما یکی که باید دریافت شود با تعداد زیادی از خوشبینی محتاطانه گفت:” Ogbonnaya Omenka یک متخصص سلامت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم سلامت. اما او هشدار داد که مورد تأیید و بستری شدن در بیمارستان شد و مهم اندازه گیری در تعیین جهت شیوع.

“بستری شدن در بیمارستان می تواند هنوز هم پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “بنابراین در حالی که کاهش در مرگ و میر مهم و اندازه گیری, حتی مهم تر از معیار یک افول در جدید انتقال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها ارسال خواستار Fauci شلیک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا خوشحال بود نه با Dr. Anthony Fauci ادعا می کنند که زندگی می تواند ذخیره شده در صورتی که رئیس جمهور به حال تعطیل در این کشور زودتر از او. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فشرده در جدول زمانی روز شنبه اذعان کرد در سی ان ان است که وجود دارد بیشتر مقاومت مواجه برابر خاموش کردن زمانی که coronavirus شد و هنوز هم در حال ظهور.

که درو عصبانی جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دیانا لورن است که به چالش کشیدن مجلس نانسی پلوسی برای او صندلی را از سان فرانسیسکو. لورن توییتی که در اوایل Fauci بود و کم اهمیت جلوه دادن coronavirus. صدای جیر جیر خود را بازتوییت شده توسط تهمت یکشنبه شب با نتیجه زمان به #FireFauci…”

ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد

یک ناو یو اس اس تئودور روزولت ملوان بود که بستری در واحد مراقبت های ویژه از نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام در هفته گذشته درگذشت دوشنبه COVID عوارض مرتبط با نیروی دریایی گفت. ملوان که نام نمی شد بلافاصله منتشر آزمایش مثبت مارس 30 بود از حذف کشتی قرار می گیرد و در انزوا ، او در بر داشت العملی پنجشنبه CPR اجرا شد و او را به بیمارستان بردند و در آنجا درگذشت, نیروی دریایی گفت.

یو اس اس تئودور روزولت وارد در گوام در مارس 27 برای برنامه ریزی یک پورت مراجعه کنید. از آن پس بحران در کشتی را لرزاند نیروی دریایی. تقریبا 600 نفر از اعضای 4,800-عضو خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus. نیروی دریایی اخراج این هواپیما حامل کاپیتان پس از او التماس کرد با نیروی دریایی برای کمک به, در نامه ای به دست آمده توسط رسانه ها. روز بعد وزیر نیروی دریایی سرنگون شد.

– تام Vanden بروک

سهام باز پایین تر پس از دستاورد های تاریخی

سهام ایالات متحده پژمرده تقریبا 1% در اوایل معاملات روز شنبه زیر وال استریت بزرگترین هفته تقریبا در نیم قرن. استاندارد & ضعیف است 500 و شاخص 12 درصد در چهار روز هفته گذشته بازار بسته شد در روز جمعه و شروع به پریدن کرد بیش از 20% در سه هفته گذشته. خوشبینی رانده شد پیش بینی ها نشان می دهد این بیماری همه گیر به زودی سهولت در ایالات متحده آمریکا همراه با تریلیون دولت دلار ریخته بودن به اقتصاد به نگه داشتن آن شناور در طول تقریبا در سراسر کشور مستند.

جورج Stephanopoulos ‘احساس’ با وجود تست مثبت

“صبح به خیر آمریکا” لنگر جورج Stephanopoulos روز دوشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما هیچ نشانه ای ندارند. همسرش, بازیگر و نویسنده علی Wentworth تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19 تقریبا دو هفته پیش. این زوج دارای دو فرزند و ونت ورث خود جدا شده و در یک اتاق در خانواده خانه نیویورک. Wentworth بد بود اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“من تا به حال هرگز یک تب هرگز لرز هرگز تا به حال یک سردرد هرگز سرفه هرگز تنگی نفس” Stephanopoulos گفت. “من احساس بزرگ است.”

– امی Haneline

ضعف: Pandemic پخش کردن راه کارشناسان انتظار

Coronavirus بیماری همه گیر در حال پخش است را به عنوان مقامات اورژانس در سراسر کشور انتظار می رود زمانی که آنها پیش نویس پاسخ برنامه در طول دهه گذشته است. بسیاری از گیراندم گسترش بیماری خسته کننده به بیمارستان ها و پزشکان مجبور به انتخاب کنید که بیماران را زندگی-حفظ و مراقبت که می میرند به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی. نتیجه واقعی: یک دیوانه تقلا برای هواکش و به صورت ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظت شخصی.

عدم آمادگی نمی تواند در جهل دکتر گفت: Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

“ما شناخته شده برای همیشه لطفا برای که ما از رفتن به ضربه توسط یک بیماری همه گیر بود,” او گفت:. “این سناریو همه در مورد صحبت کردیم.”

– دنیس Wagner

ترس و نفرت از: 1 ماه بعد نمایش تغییر COVID-19

آمریکایی ها به طور چشمگیری تغییر نگرش بین ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس گرفته 10-11 مارس و آوریل 9-10. تغییرات بودند جای تعجب نیست بعد از یک ماه که در آن تقریبا همه آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه و کشور تلفات رسیده است یک رکورد جهانی. تعداد که می گویند این ویروس به شمار بالایی تهدید به آنها را شخصا و به آمریکا دو برابر شده است.

“در ابتدا من فکر کردم ما قصد داریم برای انجام این کار; هر کس در خانه بماند برای چند هفته برای یک ماه و ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت می گوید:” برنت Charnigo, 39, کلیولند بود که در میان کسانی که مورد مطالعه. “در حال حاضر روشن است که نمی شود در این مورد. آن را به مدت طولانی.” چه مدت ؟ او مکث. “سال.”

– سوزان صفحه

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون مرخص نه بلافاصله بازگشت به کار

نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شد یکشنبه از لندن به بیمارستان که در آن او بود که برای درمان coronavirus. جانسون 55 ادامه خواهد داد بهبودی خود را در Chequers یک 16th-century مانور خانه در حومه انگلیسی است که نخست وزیر رسمی تعطیلات عقب نشینی است. او نمی خواهد به بازگشت به کار بلافاصله.

جانسون در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه های تشکر بریتانیا خدمات بهداشت ملی برای صرفه جویی در زندگی خود را “،” او همچنین خواست هموطنان خود به ادامه اجتماعی فاصله.

جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و هنوز هم تا به حال سرفه و تب 10 روز بعد. او به بیمارستان یک هفته پیش و صرف سه روز در بخش مراقبت های ویژه. وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است در جانسون در حالی که او بیمار است.

– کیم Hjelmgaard

دوم TSA کارمند می میرد

حمل و نقل اداره امنیت مدیر در ویرجینیا درگذشت از coronavirus دوم TSA مرگ این ماه است. آلبرتو کاماچو یک مدیر شعبه برای TSA تهیه برنامه مدیریت در آرلینگتون, درگذشت مارس 3, با توجه به TSA انتشار اخبار. کاماچو اول پیوست TSA در سال 2005 برگزار شد و موقعیت های متعدد در عملیات شرکت پشتیبانی و فدرال هوایی خدمات مارشال.

“هر روز او از نزدیک با TSA همکاران برای اطمینان از حمل و نقل هوایی کشور امنیت فناوری باقی مانده لبه برش و پیش از این تهدید” یک بیانیه از TSA بخوانید. “پیشنهاد ما صمیمانه تسلیت به آلبرتو خانواده و دوستان خود را TSA همکاران.”

در آوریل 3, آژانس اعلام کرد که عبور از آن کارمند از coronavirus: فرانسیس “فرانک” Boccabella سوم که مشغول به کار به عنوان یک مواد منفجره تشخیص سگ هندلر در Newark Liberty International Airport, آوریل 2 درگذشت آژانس گفت.

– هانا Yasharoff

بزرگ-مادر بزرگ 97 ضربه COVID-19

97 سال مرخص شد از بیمارستان برزیل یکشنبه پس از تبدیل شدن به یکی از قدیمی ترین بیماران برای زنده ماندن COVID-19. جینا Dal Colleto در بیمارستان بستری شد مارس 1 پس از نمایش علائم از جمله سرفه و سردرگمی ذهنی با توجه به بیانیه ای از شبکه d’or سن لوئیز که کنترل ویلا نوا ستاره بیمارستان. دال Colleto قرار گرفت اکسیژن و زمان صرف شده در واحد مراقبت های ویژه. او چرخ را از بیمارستان به کف زدن.

دال Colleto زندگی به تنهایی در شهر ساحلی سانتوس با توجه به این بیمارستان است. او شش نوه و پنج نوه بزرگ و “لذت راه رفتن, خرید و پخت و پز” بیمارستان در بیانیه ای گفت. برزیل را تجربه کرده است و بیشترین تعداد coronavirus موارد در آمریکای جنوبی – 22,318 مورد تأیید و 1,241 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

– N’dea Yancey-برگ

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل که: ما از واقعیت-بررسی سه ادعا می کند.
 • راهنمای شما برای COVID-19: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ایمنی و سلامت سفر است.
 • پوشیدن ماسک. Coronavirus ممکن است گسترش دورتر از 6 فوت در هوا CDC هشدار می دهد.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او دارای “قدرت مطلق’ به ‘بازگشایی’ کشور است. این در واقع یک دولت توسط دولت تصمیم کارشناسان می گویند.
 • اقتصاد بدتر: که یک غذای آماده از نظرسنجی جدید از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز.
 • واقعیت را بررسی کنید: کشاورزان در حال آزادسازی شیر به دلیل تغییر در تقاضا بسته بندی مایعات جایگزین محدودیت.
 • برنامه ریزی بازنشستگی در سن coronavirus: اینجا چه انتظار می رود.
 • Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>