Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما در صدر تلفات 6,000; وال استریت پرانتز برای شغل گزارش; باید آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت?

یک رکورد رگه هایی از رشد کار در ایالات متحده به پایان رسیده است به عنوان وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت بیش از 700 ، 000 شغل از دست داده بودند و در ماه مارس نشان دادن گسترده اقتصادی اثرات رشد coronavirus بیماری همه گیر.

جمعه نیز شاهد یکی دیگر از شماره متناوب — ایالات متحده آمریکا پیشی گرفته 6,000 مرگ و میر. روز پنجشنبه جهان مشخص گریم نقطه عطف از 1 میلیون و تایید coronavirus موارد است.

در میان ادامه اوضاع مالی فدرال مقامات عجله برای توزیع محرک چک به مالیات دهندگان و وال استریت را هنوز یکی دیگر از پر سر و صدا در هفته است. نیز وجود دارد یک طولانی اما بدون جواب سلامت, سوال بیش از حد: باید آمریکایی ها با پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه های خود را ترک?

وجود دارد بیش از 245,500 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا اوایل روز جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 53,000 و ویروس تا به حال آلوده بیش از 1.6 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

بیشتر عناوین:

• به ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران است. در حال حاضر ما به آنها نیاز دارید.

پدر و مادر در یک بیماری همه گیر: اختلال در روال عادی و استرس بیش از حد در خارج از تهدیدات ممکن است منجر به افسردگی و اضطراب در کودکان است.

آمریکایی ها در حمایت از تلاش های شدید برای جلوگیری از coronavirusانتظار می رود بحران به آخرین ماه با توجه به دستور کار عمومی/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس.

هنگامی که خبر می شود بیش از حد به اطراف نگاه وجود دارد کمک کند. خواندن Backstory از ایالات متحده آمریکا امروز ویرایشگر نیکول کارول.

آیا نمی شود بی حوصله در خانه: 15 محبوب ترین سرگرمی برای شروع در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ما از دست 701,000 شغل در ماه مارس شکستن 10 سال رشته ای از دستاوردهای; نرخ بیکاری به 4.4%

ایالات متحده از دست 701,000 شغل در ماه مارس شکستن قابل توجه رشته بدون وقفه حقوق و دستمزد دستاوردهای دهه گذشته است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 4.4% از 50 سال اخیر از 3.5 درصد به وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت.

این گزارش نشان دهنده کارفرمایان وحشت در اوایل ماه بیش بی سابقه اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. اما آن را نمی کند ضبط نزدیک به 10 میلیون گذاشته و furloughed آمریکایی است که در زمینه تعداد مدعیان بیکاری در دو هفته گذشته که بسیاری از ملت اقتصاد تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چرا که نیروی کار را بررسی انجام شد هفته پایان مارس 14, قبل از اکثر ایالت دستور داد ساکنان به ماندن در خانه و غیرضروری کسب و کار مانند رستوران سینما و اکثر فروشگاه ها به نزدیک است.

– Paul Davidson

Dr. Anthony Fauci در همه کشورها صدور stay-at-home سفارشات: “نمی فهمم چرا این اتفاق نمیافته’

Dr. Anthony Fauci گفت: او نمی “درک می کنم چرا که این اتفاق نمی افتد” وقتی پرسیده شد که چرا همه کشورها نیست صادر اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات محدود کردن ساکنان جنبش.

در سخنرانی خود در سی ان ان تاون هال جدید کروناویروس پنجشنبه Fauci متوقف کوتاه خواستار فدرال موظف ملی مستند.

“تنش بین فدرال در مقابل متحده حقوق به انجام آنچه آنها می خواهند چیزی است که من نمی خواهم برای رسیدن به. اما اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید گفت:” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

حداقل 38 متحده برقرار نوعی از اقامت در خانه سفارش همانطور که از روز شنبه و حدود 300 میلیون نفر از شهروندان تحت یک دولت و یا شهرستان برای اقامت قرار داده است.

کارشناسان حقوقی باید گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت برای تحمیل ملی مستند به عنوان سران کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس انجام داده اند. و در برخی از موارد تفاوت بین نظم و هدایت ممکن است غالبا معانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جدید فدرال راهنمایی در مورد ماسک صورت به زودی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شنبه که دولت او به ارائه توصیه هایی در مورد اینکه آیا یا نه آمریکایی ها باید همین ماسک صورت برای دفع coronavirus اما گفت که هر ارشاد ارائه شده است نمی تواند الزامی است.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بیرون آمدن با قوانین و مقررات است. اگر مردم می خواهند به رعایت آنها رک و پوست کنده — من فکر نمی کنم آنها خواهید بود اجباری به دلیل برخی از مردم نمی خواهند به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طولانی کاخ سفید در کنفرانس خبری. “اگر مردم می خواست به پوشیدن آنها می تواند. اگر مردم می خواستند به استفاده از روسری آنها می توانند.”

از آغاز شیوع دولت ایالات متحده گفته ماسک مورد نیاز نیست برای عموم مردم — و آنها را تشویق کسب و کارهای بزرگ ذخایر ماسک برای اهدای آنها به بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی. اما مقامات دولت نشان داده اند در روزهای اخیر آنها می اندیشند.

در نیویورک بیمارستان پزشکان استفاده از MD مجوز مانند آنها نیست و تا به حال به قبل از

دکتر استیون Corwin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NewYork-پروتستان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که پزشکان در بیمارستان سیستم در حال پرسید: “برای انجام کارهای آنها هرگز انجام می شود” برای کمک به درمان coronavirus بیماران.

“ما در حال درخواست از مردم برای رفتن بالا و فراتر از آن و خود را به استفاده از M. D. مجوز مانند آنها نیست و تا به حال به قبل از” Corwin گفت.

این همه-دست-در-عرشه در یکی از بزرگترین و برتر بیمارستان های ایالات متحده که در آن او توضیح داد که انجام جراحان در حال چیدن شیفت در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه.

بیش از نیمی از آنها بیش از 4000 تخت بودند که اشغال شده توسط COVID-19 بيمار که از پنج شنبه صبح Corwin گفت. پنج صد بیماران در بخش مراقبت های ويژه در هواکش.

“این است و اساسا تغییر راه ما برای مراقبت از بیماران در بیمارستان” Corwin گفت.

ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان اخراج پس از التماس برای کمک به بیمار برای ملوانان

نیروی دریایی اخراج کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت در روز پنج شنبه چهار روز پس از او التماس کرد برای کمک به coronavirus زده خدمه خود را.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اعلام کرد که نیروی دریایی سروان. برت Crozier برطرف شد برای دست دادن اعتماد به نفس.

“من فقط می دانم که اعمال او بسیار ضعیف قضاوت” Modly گفت.

Crozier تا به حال با ارسال فوری نامه به نیروی دریایی ایالات متحده در روز یکشنبه به دنبال تخلیه و منزوی کردن خدمه به عنوان موارد عفونت کروناویروس افزایش در رگ. “اقدام قاطع” لازم بود برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از coronavirus Crozier نوشت. کشتی, محله های نزدیک مانع ملوانان از دستورالعمل های زیر را برای امن نگه داشتن آنها.

— تام Vanden بروک

Fauci می گوید مربی K: ‘ما رو به بازی کامل-دادگاه مطبوعات’ در برابر coronavirus

Dr. Anthony Fauci مناسب با استفاده از یک قیاس بسکتبال در هنگام صحبت کردن به دوک مربی مایک شیشفسکی در مورد این کشور در نبرد علیه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بازی است برای رفتن برای چند هفته” Fauci گفت: در حالی که ظاهر می شود در این سالن از شهرت مربی SiriusXM radio show دوشنبه برای بحث در مورد بهداشت عمومی و همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 6000 آمریکایی است.

“در حال حاضر ما یک تیم که یک تیم قدرتمند و ویروس. ما رو به بازی کامل-دادگاه مطبوعات. ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را دریافت توپ در زمین به خرده خرده پیش بردن. ما فقط به بیش از همه آنها را.”

Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و سپس در ادامه توضیح داد که در آن مبارزه ایستاده بود از یک ورزش چشم انداز.

“ما حتی در حاصل کار دو تیم. … اگر ما فقط می توانید نگه دارید خود ما و پس از آن زمانی که ما به عقب بر گردیم در نیمه دوم فقط بیرون آمدن فروزان. و این چیزی است که ما واقعا نیاز به انجام است. در غیر این صورت این مسائل در حال رفتن به واقعا مضر باشد به ما به عنوان یک جامعه است.”

– اریک اسمیت

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin: انتظار $1,200 پرداخت در دو هفته

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بسیاری از آمریکایی ها در وضعیتی وخیم از اثرات مالی ناشی از شیوع کروناویروس می توانید انتظار برای دیدن یک بار محرک پرداخت تا $1,200 نشان می دهد تا در حساب های بانکی خود را در حدود دو هفته. برای کسانی که بدون پرداخت مستقیم Mnuchin چک های وعده داده شده را به سرعت به عنوان به خوبی.

این خبر به دنبال یک یادداشت ارسال توسط آمریکا هشدار داد که برخی از آمریکایی ها می تواند باید صبر کنید تا 20 هفته قبل از دریافت آنها را چک میکند.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد این یادداشت فرستاده شده توسط خانه راه و وسیله کمیته Mnuchin گفت: آن را نمی خواهد که ،

“به سرعت به عنوان یک ماده از هفته و ماه” Mnuchin گفت: پول رفتن.

Christal هایس

شرکت های ایالات متحده به فروش می رسد $60M ارزش هواکش, ماسک, PPE به چین

یکی از دلایلی که ایالات متحده با آن مواجه است از جمله کمبود هواکش ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی در میان coronavirus بحران است که شرکت های آمریکایی به فروش نزدیک به 60 میلیون دلار ارزش این محصولات به چین — حتی به عنوان همه گیر را تهدید loomed در خانه.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت و خرید و فروش آن دسته از تجهیزات پزشکی در حال حاضر به شدت آرزو متحده در تلاش برای مبارزه با ویروس و یا پیش بینی یک له از موارد در زمان خاموش در دو ماه اول سال به چین بود و مقابله با آن شیوع.

کاخ سفید و کنگره هوش کمیته در جریان شدند دامنه و تهدید از coronavirus در ژانویه و فوریه اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده است صادرات کلید تجهیزات پزشکی – یک حرکت گرفته شده توسط حداقل 54 کشورهای دیگر تا کنون.

– Dian ژانگ ارین منسفیلد و Dinah Voyles Pulver

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • “این خواهد شد بیش از’: در کشورهای بدون stay-at-home سفارشات آمریکایی در ادامه به جشن آزادی است.
  • واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?
  • در آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز برای coronavirus. که هنوز هم کافی نیست.
  • رایگان ناهار مدرسه برنامه مجبور به انتخاب: مبارزه با کروناویروس یا گرسنگی.
  • است coronavirus خدا خواهد شد ؟ یهودی و مسیحی و مسلمانان رهبران جهانی در میان همه گیر.
  • شما درخواست coronavirus سوالات. ایالات متحده آمریکا امروز است که پاسخ دادن به آنها.
  • آمدن به امریکا ؟ چگونه فرانسه را coronavirus مستند می تواند تاثیر ایالات متحده
  • آیا شما بهبود از coronavirus? در اینجا چگونه شما می توانید کمک به پزشکان

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>