Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما در صدر تلفات 4,000; نیروی دریایی به دنبال منزوی کردن بیمار ملوانان در گوام; macy’s, kohl’s اعلام جارو furloughs

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 4,000 اوایل روز شنبه یکی دیگر از نقطه عطفی جدی در این کشور در مبارزه با یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی است که ویران شهر نیویورک و خرد اقتصاد آمریکا.

حدود 1,100 کشته در منهتن به تنهایی باعث این شهرستان برای باز کردن موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون و نمادین در پارک مرکزی.

در حالی که کارشناسان بهداشت می گوید اجتماعی فاصله کاهش پیدا کرده است و گسترش این ویروس هنوز هم وجود دارد متحده — فلوریدا مهمترین — بدون ایالت stay-at-home سفارشات.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 42000 مرگ و میر و 859,000 موارد تایید شده. آمریکا است که در حال حاضر پیشی گرفتن چین از مرگ و میر است شمارش بیش از 189,600 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

• COVID-19, مثبت, سی ان ان, Chris Cuomo, مذاکرات در مورد ‘تنگی در قفسه سینه من’ از زیرزمین

بسیاری از کشورهای در حال کمک به مستاجرها جلوگیری از اخراج در میان coronavirus بحران است. این 12 نیست.

Coronavirus برای کودکان و نوجوانان بدون اینترنت: قرنطینه برگه آموزش در پارکینگ

این چیزی است که چین را به ضرب و شتم coronavirus. کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند.

شما می خواهید ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن دستمال و حوله کاغذی. در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را دریافت کنید.

شرکت های هواپیمایی هنوز در حال پرواز در داخل و خارج از ما coronavirus نقاط داغ. چرا و آنها را ادامه دهید ؟

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنان به مقاومت در برابر ایالت اقامت در خانه سفارش

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت “stay-at-home” منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به دلیل این بیماری است و نه آمار بسیاری از مناطق کشور, او گفت:.

حداقل 30 متحده صادر ایالت stay-at-home سفارشات تا کنون. فلوریدا در میان هشت کشور با بیشترین تعداد COVID-19 موارد تنها بدون چنین سفارش.

DeSantis’ رویکرد در تلاش برای مدیریت این بیماری بدون انجام ناروا آسیب به اقتصاد آینه نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز دوشنبه تصریح کرد اعتقاد خود را که در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش مورد نیاز است.

– فیل Galewitz قیصر سلامت نیوز

می خواهید روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را? ثبت نام برای خبرنامه ما

نیروی کار با گوام فرماندار به قرنطینه جداسازی بیمار ما ملوانان

U. s. Pacific Fleet, فرمانده Adm. جان Aquilino گفت: صبح روز چهارشنبه که نیروی دریایی ایالات متحده در حال همکاری با فرماندار گوام برای پیدا کردن مکان برای قرنطینه و ایزوله یو اس اس تئودور روزولت ملوانان.

“به عنوان کشتی به گوام ما با استفاده از تمام ظرفیت است که ما را به حداکثر میزان ممکن است به پایبندی به دستورالعمل” Aquilino گفت. “ما در حال استفاده از آن دارایی است که ما در حالی که در همان زمان ما در حال کار نسبت به ارائه بهتر قابلیت به طور خاص کار را از طریق فرماندار گوام و بالقوه شناسایی برخی از هتل ها است که می تواند پاسخگویی به نیاز دارید.”

رژیم صهیونیستی. لو لئون Guerrero گفت که او آگاه از درخواست از نیروی دریایی برای کمک به آن ملوانان.

– یاس به سرقت برده وایس اقیانوس آرام دیلی نیوز

بازارهای سهام آسیا سقوط در عقب مانده coronavirus نگرانی در مورد رکود

آسیایی, سهام مخلوط شد روز چهارشنبه به دلیل ادامه نگرانی ها در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 1.7% در معاملات صبح به 18,588.90.

سهام ایالات متحده روز سه شنبه به بدترین سه ماهه از دلخراش ترین روز سال 2008 بحران مالی است. S&P 500 با کاهش 42.06 امتیاز به 2,584.59. میانگین صنعتی داو جونز از دست 410.32 یا 1.8% به 21,917.16 و نزدک بود 74.05 یا 1% به 7,700.10.

• خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده: چرا تست شده و بدون درمان ؟ می توانید این ویروس منتقل می شود از طریق پست الکترونیکی ؟

• 6 پا به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله? MIT محقق می گوید که CDC باید تجدید نظر در دستورالعمل.

• کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس.

Macy’s, kohl’s در میان خرده فروشان اعلام جارو furloughs

میسی است furloughing اکثریت آن 125,00 کارگران و کول همان را انجام خواهد داد با 85,000 کارکنان به عنوان شدید اقتصادی اختلالات ناشی از کوروناویروس اقامت در خانه درایو از طریق رول صنعت خرده فروشی. Gap Inc., که دارای شکاف موز جمهوری اسلامی و نیروی دریایی نیز اعلام کرد که این امر می تواند “توقف پرداخت” برای اکثریت کارگران فروشگاه در آمریکا و کانادا تا زمانی که فروشگاه در حال بازگشایی.

“در حالی که کسب و کار دیجیتال باز می ماند ما از دست داده اند و اکثر ما فروش با توجه به فروشگاه تعطیلی” میسی در بیانیه ای گفت.

بخش های دیگر اقتصاد در حال حاضر ساخته شده است. هفته گذشته Cheesecake Factory گفت: این امر کردند 41,000 کارگران ساعتی و برش اجرایی پرداخت. و هتل غول هیلتون هایت و ماریوت اعلام کرده اند furloughs.

– برت ملینا

ما coronavirus مرگ و میر می تواند به 240,000 با توجه به پیش بینی

برآورد از بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها در حال مرگ در این سال به دلیل coronavirus متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل های فدرال و مقامات دولتی گفت.

و ترسناک است که سناریوی بدتر خواهد بود و بدون مداخله با یک طرح به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون مرگ و میر, با توجه به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx.

دولت را بالا مقامات بهداشتی از جمله Anthony Fauci, مدیر, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که مدل های همیشه دقیق و تحت تاثیر خواهد شد که چگونه به طور جدی آمریکایی ها را دستور به اجتناب از تماس با دیگران است. مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران گفته اند مارس می تواند به خصوص مرگبار ماه در جریان نبرد با ویروس.

– جان Fritze

اورژانس بیمارستان صحرایی باز با 68 تخت در شهر نیویورک پارک مرکزی

68-تخت اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی راه اندازی شد برای دریافت بیماران مبتلا به کوروناویروس. یک تیم از 72 پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی از samaritan’s Purse یک مسیحی انجیلی حوادث-سازمان امداد را بسیج این مرکز که مجهز به 10 هواکش.

این بیمارستان با همکاری نیویورک کوه سینا نظام سلامت و اولویت بندی خواهد شد در حال حرکت سرریز بیماران از بروکلین و کوئینز کوه سینا شاخه به طوری که آنها می توانند رزومه تنفسی درمان مراقبت از.

امداد تلاش است بدون جنجال ، به دلیل ضد تجاوز نظرات در گذشته ساخته شده توسط samaritan’s Purse بنیانگذار فرانکلین گراهام این گروه مواجه میکند.

– لورنزو ریس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو: FEMA مناقصه مقابل متحده برای هواکش

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مقایسه خرید هواکش به مزایده آنلاین گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال “اساسا bigfooted” فردی متحده و سوار کردن قیمت. کومو گفت که او معتقد است FEMA “باید بوده است که عامل خرید” برای تجهیزات پزشکی قبل از تبدیل شدن به توزیع کننده انحصاری به ایران نیاز دارند.

“مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه,” کومو گفت. “شما ببینید پیشنهاد بالا برود چون کالیفرنیا پیشنهاد. ایلینوی پیشنهاد. فلوریدا پیشنهاد. نیویورک پیشنهاد. کالیفرنیا rebids. که به معنای واقعی کلمه آنچه که ما در حال انجام است. منظورم این است چگونه ناکارآمد است. و سپس FEMA درگیر می شود و FEMA مناقصه شروع می شود. و در حال حاضر FEMA مناقصه بالای 50 تا FEMA رانندگی است تا قیمت. چه حس می کند این را؟”

کومو اطلاعات منتشر شده نشان می دهد دولت تا به حال بیش از 75 ، 000 موارد مثبت – از جمله بیش از 9,000 جدید موارد با مرگ و میر 1,550 که از صبح روز سه شنبه. او همچنین گفت: New York آزمون به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر.

– لورنزو ریس

​​​​​​​کمک: آسوشیتد پرس

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • اخبار blackout? چگونه ملت بزرگترین داستان می تواند نابود صنعت رسانه.
  • اجتماعی فاصله یک کلاهبردار رویای. چگونه برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک قربانی.
  • ردیابی coronavirus: ایالات متحده شیوع توسط دولت است.
  • منظقه وانت استفاده می شود محبوب خود را گرفتن. در حال حاضر آن را بهداشت عمومی ضرورت است.
  • Hoopocalypse: چه در دادگاه های بسکتبال هستند که تعطیل.
  • آنچه درست است در مورد کوروناویروس? و چه چیزی غلط ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>