Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر نزدیک 13K; LA نیاز به ماسک صورت; خیلی خوشحال ووهان نشانه پایان مستند

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر نزدیک 13,000 اوایل چهارشنبه — کمتر از 48 ساعت پس از cresting 10,000 — به عنوان ایالات متحده شاهد آن مرگبارترین روز پس از وقوع اولین بار ظاهر شد در اینجا تقریبا سه ماه پیش.

در همین حال ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams عقب نشینی از یک آخر هفته پیش بینی کرد و گفت او انتظار می رود آمریکا و مرگ می شود کمتر از پیش بینی 100000 به 240,000 صادر شده توسط کاخ سفید نیروی کار یک هفته پیش.

“که کاملا انتظار من و من احساس می کنم خیلی بیشتر خوش بینانه است زیرا من شاهد کاهش کار گفت:” آدامز که در روز یکشنبه هشدار داد که این هفته خواهد بود شیوع را در “پرل هاربر لحظه.” او تمجید مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا و واشنگتن که در آن منحنی است پهن در موارد تایید شده.

در جای دیگر شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti سه شنبه شب با صدور یک فرمان است که نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از ضروری ترین کسب و کار از جمله فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه و موثر جمعه.

و نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه در حالی که از دریافت “اکسیژن درمان” به گفته یک سخنگوی. بیش از 6000 نفر در انگلستان فوت کرده اند از coronavirus.

آمریکا با نزدیک شدن 400,000 مورد تأیید صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان وجود دارد 1.4 میلیون مورد تأیید و بیش از 83,000 مرگ و میر.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• مردم سیاه و سفید هستند به شدت در حال مرگ از coronavirus. هیچ کس نمی داند چرا.

• ‘شما گذاشته است. با عرض پوزش.’ زمانی که coronavirus بسته کالج, دانشجو کارگران مشاغل از دست رفته.

• بیمه های خودرو از جمله Allstate Geico را به میلیون ها نفر به کروناویروس نگه می دارد و رانندگان جاده ها.

• آیا دولت اوباما نایاب فدرال ذخایر N95 ماسک? ما در بررسی حقایق است.

• خود را coronavirus سوال پاسخ داد: آیا من نیاز به پوشیدن دستکش ، من باید ضد عفونی کردن مواد غذایی? آیا اشعه ماوراء بنفش نور کشتن COVID-19?

• شما گیر داخل: یک (مجازی) زمینه سفر به جزیره ایستر, این ملاقات, San Diego Zoo, و بیشتر.

سه شنبه بود ما’ مرگبارترین روز و در عین حال با توجه به کروناویروس

نزدیک به 2000 نفر روز شنبه به علت عوارض ناشی از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ایالات متحده آمریکا امروز ردیاب جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده در روز نشان داد حداقل 1,939 مرگ و میر شنبه. گریم تعدادی آمد به نیویورک مجموع coronavirus تعداد مرگ پیشی 9/11 مرگ و میر بیش از حد.

76-روز مستند به پایان می رسد در ووهان چین: نقاب جمعیت پر کردن خیابان ها

خیابان ها در این شهر از 11 میلیون نفر از مردم گرفته شد با ترافیک و صف های طولانی تشکیل شده در فرودگاه و قطار و ایستگاه های اتوبوس به عنوان هزاران نفر در جریان خروج از شهر برای بازگشت به خانه و شغل در جای دیگر. زرد موانع است که تا به حال مسدود کردن برخی از خیابان ها رفته بودند اگر چه دروازه به مسکونی ترکیبات باقی مانده محافظت می شوند.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده اند به تدریج کاسته تعداد موارد جدید به طور پیوسته کاهش یافته است. دولت گزارش شده و هیچ مورد جدید در این شهرستان در روز چهارشنبه.

در حالی که وجود دارد سوال در مورد صحت چین تعداد بی سابقه ای مستند از ووهان و هوبئی موفق شده اند به اندازه کافی است که کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

منبع دقیق این ویروس باقی می ماند در دست بررسی هر چند بسیاری از اولین COVID-19 بیماران در ارتباط بودند به بازار مواد غذایی در این شهرستان است.

محبوب ترانه سرا جان Prine می میرد پس از coronavirus بستری

مشهور ترانه سرا جان Prine درگذشت سهشنبه تقریبا دو هفته پس از بستری با کوروناویروس. Prine, 73, رشد در حومه شیکاگو قبل از تبدیل شدن به یک بخشی از مردم کشور را در دهه 1970 و به کشورشان باب دیلن.

او رفت تا برنده دو جایزه گرمی. او songbook فراتر از عصر و نوع درآمد او یک جایزه گرمی جایزه یک عمر دستاورد و در محل تالار مشاهیر ترانه سرایان. آهنگ های خود را پوشش داده شد توسط یک مناجات از خوانندگان کشور از جمله Johnny Cash, Loretta Lynn, جورج تنگه و John Fogerty. “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” در میان معروف خود را بازدید.

– متی Leimkuehler Nashville Tennessean

اقتصادی عدم قطعیت ام آی فایو سرمایه گذاران: ‘هیچ تضمینی وجود ندارد که بدترین پشت سر ما’

وال استریت بازار سهام تجمع fizzled در آخرین ساعت معاملات روز شنبه پس از دیگری سقوط قیمت نفت با میانگین صنعتی داو جونز در پایان پایین 26.13 امتیاز در 22,653.86.

بازارهای جهانی به دنبال کت و شلوار در روز چهارشنبه با آسیا و استرالیا سهام عمدتا پایین تر در میان ادامه داد: عدم اطمینان بیش از coronavirus بیماری همه گیر. ژاپن Nikkei 225 inched 0.1% در معاملات صبح استرالیا S&P/ASX 200 پایین بود 0.3% و کره جنوبی Kospi از دست داده تقریبا 0.4%. هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6% کاهش پیدا کرد در حالی که شاخص ترکیبی شانگهای در چین نیز با کاهش 0.4%.

حتی اگر اقتصاددانان می گویند مجازات رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است برخی از سرمایه گذاران شروع به نگاه به آینده را زمانی که یک قله در عفونت های جدید را ارائه دهد برخی از وضوح در مورد چه مدت رکود ممکن است آخرین و چقدر عمیق آن خواهد بود.

مریلند راه اندازی برای اولین بار در کشور خانه های پرستاری ‘اعتصاب تیم

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان معرفی ایالت “اعتصاب تیم” روز سه شنبه برای پاسخ به خانه سالمندان coronavirus شیوع آن را برای اولین بار از آن نوع رویکرد است.

تیم های تشکیل شده از گارد ملی و محلی و مقامات بهداشتی دولت مریلند موسسه خدمات پزشکی اورژانس و سیستم بیمارستان سیستم را تریاژ اورژانس, مراقبت از لوازم و تجهیزات به سبب شیوع خانه های سالمندان.

“هدف در اینجا این است که به جای پرستاری خانه” پزشکی و بالینی تیم اما برای ارائه فوری حمایت و کمک به کمک به حفاظت از ساکنان از این امکانات گفت:” هوگان و اضافه کرد که مریلند است که دولت برای اولین بار در کشور برای راه اندازی چنین یک پاسخ هماهنگ تلاش کنند.

بالا نگرانی از مسئولین دولتی هوگان گفت: در حال خوشه از موارد شناسایی شده در 90 خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور.

– لوکاس گنزالز و رز Velazquez سالیسبوری (Md.) ایسنا

یک روز انتخابات بر خلاف هر گونه دیگر: ویسکانسین رای در وسط یک بیماری همه گیر

این بود یک روز انتخابات برای کتاب های تاریخ بی سابقه و غیر قابل تصور است.

پس از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers تلاش برای به تاخیر انداختن آن و دادگاه عالی ایالت اعلام رای باید در Wisconsinites رفت و به پای صندوق های رای در روز سه شنبه بهار انتخابات و بازیگران برگه های رای را با دقت و به عمد و ئی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در میلواکی پنج رای گیری سایت 18,803 رای دهندگان به رای دادن در فرد است. انتظار می رود این تعداد به مراتب بیشتر غایب انتخابات زمانی که اعداد شمارش دوشنبه.

“مردم برای حق رای, بنابراین اگر من به یک خطر برای رای دادن آنچه که من باید انجام دهیم” گفت: Michael نوئل 66 بود که در میان چند صد نفر در انتظار صبح زود خط به رای دادن در میلواکی را ریورساید دبیرستان دانشگاه.

یک ساعت بعد از نظر سنجی بسته ایالت در 8 بعد از ظهر هنوز هم وجود دارد یک خط طولانی از رای دهندگان در خارج از مدرسه بالا است. رای دهندگان ابراز نا امیدی, با این شرایط از روز سه شنبه رای گیری و قریب از طریق چنین تعداد محدودی از رای گیری سایت در این شهرستان است.

سراسر کشور در مدارس و کلیساها و سالن های شهر, نظرسنجی کارگران در معرض خطر سلامت خود را به مطمئن شوید که دموکراسی کار می کرد. اعضای گارد ملی نیز تن به تن در.کارگران ملبس به ماسک و دستکش دست کردن, سیاه قلم به رای دهندگان محو سطوح تمیز کردن و نگهداری خطوط در حال حرکت به عنوان بهترین آنها می تواند حتی به عنوان دولت باقی مانده تحت امن در خانه سفارش دهید.

– لایحه Glauber مالی بک و مریم Spicuzza میلواکی ژورنال سنتینل

هاوایی شهردار به فلوریدا مردی که نمی قرنطینه به مدت 14 روز: ‘Covidiot’

یک شهردار در هاوایی انتخاب کلمه برای فلوریدا مرد متهم به تلاش برای دست انداختن هاوایی مسافر قرنطینه: “covidiot.”

کائوآئی شهردار درک Sprayberry نیست در نظر گرفتن اعتبار برای ضرب کلمه منتقله از COVID-19 همه گیر اما گفت: “من ممکن است اولین انتخاب رسمی به سینه آن را در.”

بابی ادواردز از بوینتون فلوریدا دستگیر شد هفته گذشته پس از پلیس می گویند او فرود آمد در این جزیره بدون اثبات اقامت. یک ایالت سفارش نیاز به کسانی که وارد این جزایر به قرنطینه برای 14 روز.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از ناو یو اس اس تئودور روزولت فلپ

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد و پس از نادرست شلیک کاپیتان COVID-19-زده ناو یو اس اس تئودور روزولت وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد.

Esper پذیرفته Modly استعفای نامه از صبح روز سه شنبه گفت که داوطلبانه در Modly بخشی.

“او استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالا خود را به طوری که یو اس اس تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک کل می تواند حرکت رو به جلو” Esper در بیانیه ای گفت.

Esper به نام ارتش معاون جیم McPherson, بازنشسته, ادمیرال, برای موفقیت Modly به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی تا یک دبیر دائمی است که با تایید مجلس سنا.

– تام Vanden بروک

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • خود را ماسک صورت. در اینجا گام به گام راهنمای.
  • سفر بین متحده ؟ در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.
  • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
  • شما پرخوری در قرنطینه? شما به تنهایی نیست.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او را دیدم هرگز دستیار پیتر ناوارو هشدار یادداشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دیده نمی شود یادداشت که در آن یکی از برترین مشاوران هشدار داد در اوایل سال جاری که یک بیماری همه گیر کوروناویروس می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها اما این است که حتی اگر او تا به حال آن را نمی خواهد باید خود را تغییر پاسخ به بحران است.

پیتر ناوارو بالای تجارت و تولید دستیار رئیس جمهور گذاشته هشدار دهنده در دو یادداشت – یکی در Jan. 29 و دیگری در فوریه. 23 – در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نگرانی در مورد کوروناویروس با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و Axios.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نمی دانم در مورد این یادداشت ها تا چند روز پیش. “من او را در مورد آن کمی در حالی که پیش از آنجا که من به عنوان خوانده شده چیزی در مورد یادداشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کاخ سفید coronavirus جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان ناوارو هشدار استدلال که او در حال حاضر شروع به حرکت به تعطیل ایالات متحده مرزهای زمان یادداشت نوشته شده بود.

– مایکل کالینز جان Fritze و ربکا مورن

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون همچنان در ICU, گرفتن, ‘اکسیژن درمانی’

نخست وزیر بوریس جانسون که در بیمارستان بستری شد یکشنبه به عنوان او ادامه داد: به تجربه COVID-19 علائم 10 روز پس از آزمایش مثبت باقی مانده در بخش مراقبت های سه شنبه. Johnson, 55, حال منتقل شده است و به ويژه پس از او خواهد بود در نزدیکی یک, در صورت نیاز, بی بی سی گزارش داد. جانسون گفت: روز سه شنبه نخست وزیر ندارد و ذات الریه.

“نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب” دفتر او در بیانیه ای گفت. “او است که دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک. او نه نیاز تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند.”

بریتانیا به نظر می رسد برای تبدیل شدن به اروپا را مرگبارترین نقطه داغ, ضبط بیش از 600 مرگ و میر یکشنبه و نزدیک شدن 6,000 مجموع مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

  • یخ در حال برگزاری بیش از 34000 نفر بازداشت شدگان در محله های نزدیک. آنها ‘وحشت زده از مرگ’ در میان شیوع کروناویروس.
  • باب Nightengale: MLB دیوانه آریزونا طرح می تواند عواقب وحشتناک.
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ هیدروکسی کلروکین. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد مالاریا مواد مخدر است.
  • چگونه 50 ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس: اینجا چرا هشت متحده نیست صادر stay-at-home سفارشات.
  • است coronavirus, پخش كردن, ‘سرعت’ در پمپ گاز? که ادعا می کنند که تا حدودی نادرست و در اینجا به همین دلیل است.

کمک: آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>