Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما موارد پیش افتادن از 100 با 6 مرگ و میر; چین می بیند و روزهای پیروزی’

تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور افزایش یافت و به بیش از 100 روز سه شنبه با شش میر مقصر در وقوع.

این بدان معنا نیست که از آن زمان به وحشت گفت: جراح عمومی جروم Adams.

“احتیاط, آمادگی, اما نه وحشت,” او گفت:.

این پیام تکرار می شد در کاخ سفید که در آن معاون رئیس جمهور مایک پنس را تایید کرد “چهار اضافی مرگ و میر” در ایالت واشنگتن روز شنبه اما تاکید دوباره که خطر “کم باقی مانده است” به گفته کارشناسان که در حال کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تازه شکل گرفته coronavirus نیروی کار.

وجود دارد بیش از 40 “داخلی موارد” عمدتا در کالیفرنیا و واشنگتن پنس گفت و حتی در بیشتر موارد افرادی که از کشورهای دیگر است.

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

  • برخی از مدارس را تعطیل coronavirus: آنها زیاده?
  • سوالات خود را پاسخ داده شده توسط دکتر: نشانه چیست ؟ باید چه کار کنم اگر من فکر می کنم من باید coronavirus?
  • ووهان خاموش موقت بیمارستان: جهانی تعداد مرگ در حدود 3000; 2 مرگ و میر در ایالات متحده
  • فکر می کنم شما باید coronavirus? اول تماس بگیرید! در اینجا چیزی است که انتظار در مطب دکتر.
  • ‘این است که پایدار نیست’: بهداشت عمومی ادارات نابود کاهش بودجه تقلا در برابر coronavirus

Bungled تست کیت آهسته در تست های ما

CDC در ابتدا توسعه داده و از طریق پست تست کیت با سه مولفه و یا معرف برای تشخیص COVID-19 ویروس. برخی از ایالت ها تا به حال مشکل اعتبار یکی از سه اجزای کیت. روز جمعه یک CDC گفت: آژانس بررسی قطعی و مشخص با استفاده از دو مولفه دقت تشخیص coronavirus.

CDC گفت: همه مقامات ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه و خصوصی واجد شرایط آزمایشگاه باید قادر به آزمون پایان این هفته است. رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه جهانی بهداشت در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی گفت: تهاجمی تر تست می تواند به کند شدن روند گسترش این بیماری است.

“فرصت از دست رفته بود,” مورفی گفت. “وجود دارد تاخیر و در حال حاضر قصد دارد به بررسی موارد بیشتر.”

کن Alltucker

ما رزین $37M به سمت جهانی مبارزه

ایالات متحده ارائه خواهد شد $37 میلیون از اورژانس های عفونی صندوق برای کمک به 26 کشور تحت تاثیر COVID-19 یا در معرض خطر آن گسترش آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی اعلام کرد. پول رفتن به سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان USAID گفت. این اولین بودجه از تعهد تا 100 میلیون دلار اعلام کرد Feb. 7 توسط وزارت امور خارجه.

“این کمک های مالی خواهد شد کمک به ایجاد آمادگی و پاسخ ظرفیت های آسیب پذیر در این کشور گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل. “چه کسی است سپاسگزارم برای حمایت خود را به نگه داشتن جهانی امن است.”

کره جنوبی در جنگ مقابل بیماری های عفونی’

رییس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در توصیف شیوع ویروس به عنوان “یک وضعیت قبر.”

بیش از 5000 کره جنوبی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus که از اوایل شنبه 28 فوت کرده است. کره جنوبی در حال آزمایش 10000 نفر در روز است.

“کل کشور وارد جنگ علیه یک بیماری عفونی,” او گفت:.

احتکار در ایران; 2,000 موارد در ایتالیا

ایران قضائیه رئیس و ابراهیم Raisi التماس کرد با دادستان برای نشان دادن “نه مرسی” برای مردم انباشت تجهیزات پزشکی برای سود در یک کشور است که دیده می شود 66 مرگ و میر تا کنون. ایتالیا بود سیم پیچ با تعداد موارد تایید شده بیش از 2000 اوایل سه شنبه و قرنطينه در اثر در 11 شمال شهر. Coronavirus کشته شدن 52 ایتالیایی ها تا کنون.

چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از coronavirus?

مرگ و میر از تایید موارد coronavirus در سراسر جهان بود در 3,118 بامداد سهشنبه با توجه به کروناویروس داشبورد اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 2900 از آنها در سرزمین اصلی چین و بیش از 2800 از آنها در هوبئی استان, کانون شیوع. ایران گزارش کرده است حداقل 66, مرگ و میر, ایتالیا 52 و کره جنوبی 28.

چگونه بسیاری از coronavirus موارد در ما ؟

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus داشبورد شمارش 105 ایالات متحده موارد بامداد سهشنبه هر چند مقامات هشدار داده اند که این تعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. ما را بیشتر به عنوان تست تلاش گسترش دهد. آزمون بسته های اطلاعاتی در حال حمل به مراکز بهداشتی و درمانی سراسر کشور و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اصرار تست بیشتر.

علائم شایع عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است. اگر عفونت بدتر از آن می تواند باعث پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و یا حتی مرگ شود.

چین می بیند و روزهای پیروزی’ بیش از coronavirus

چین که در آن COVID-19 سرچشمه می ماند سخت ترین ضربه ملت با 80,151 موارد و 2,943 مرگ و میر آن در سازمان ملل متحد گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که آن را تبدیل به یک گوشه ای در مبارزه با این بیماری است.

“ما نه چندان دور از آمدن این پیروزی گفت:” ژانگ ژوئن جلوتر از روزانه آمار و ارقام سه شنبه منتشر شد نشان داد که موارد جدید در چین کاهش یافته و به 125 شش هفته کم است.

اما این خوش بینی در چین در تضاد با رشد حس زنگ در سایر نقاط آسیا و اروپا و خاورمیانه و ایالات متحده است.

— کیم Hjelmgaard

کمک: David Jackson, USA TODAY; آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>