Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما پرانتز برای افزایش مرگ و میر; آرام پالم یکشنبه برای پاپ; ملکه به صحبت

ملت بود که فرح برای افزایش مرگ و میر در کروناویروس “نقاط داغ” روز شنبه در حالی که 1,000 پزشکی پرسنل نظامی محدود شد و به نیویورک.

در ایتالیا پاپ فرانسیس در جشن پالم یکشنبه جرم در خالی کلیسای سنت پیتر و در انگلستان ملکه الیزابت دوم آماده شد برای رسیدگی به ملت خود – از انزوا.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: چند ویروس نقاط داغ ممکن است دیدن اوج مرگ و میر در هفته آینده. هفته آینده خواهد بود “بسیار مرگبار دوره متاسفانه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Birx پیوست و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در درخواست های عمومی برای ادامه تمرین توصیه می شود اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان نقاط داغ مانند شهر نیویورک New Orleans و دیترویت در ادامه به دیدن تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش است.

وجود دارد بیش از 312,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده از اوایل یکشنبه, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, داده, داشبورد, در حالی که ملت را کشته بود در بیش از 8,500. در سراسر جهان مرگ و میر پیشی گرفته بود 65,000 با بیش از 1.2 میلیون نفر آلوده.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

برنامه ریزی داخلی سفر ؟ در اینجا یک دولت توسط دولت راهنمای که در آن شما نیاز به قرنطینه پس از ورود.

فرمانداران هشدار می دهند از یک کمبود. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید برخی در حال بازی ‘سیاست’

از خودتان محافظت کنید: چگونه به یک ماسک در خانه و جایی که برای خرید مواد

کسانی که صرفه جویی در زندگی هواکش? دستورالعمل نشان می دهد چگونه به بیمارستان تصمیم خواهد گرفت.

• ما همه می خواهم به می دانم که چگونه این بیماری همه گیر به پایان می رسد. ما چگونه به مقابله با عدم اطمینان ؟

ایده های آخر هفته: 100 همه چیز برای انجام در حالی که در داخل گیر

وکلای دیدن موجی از درخواست برای بخواهد به عنوان coronavirus طول می کشد تلفات خود را در سراسر ایالات متحده

دریافت به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای ما Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه.

پزشکی پرسنل نظامی به رهبری به شهر نیویورک به نبرد coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استقرار 1000 نفر پرسنل پزشکی به نیویورک برای کمک به مبارزه با کروناویروس. پرسنل مستقر می شود شامل پزشکان و پرستاران و تنفسی متخصصان و دیگران تهمت اعلام کرد در کاخ سفید, اخبار جلسه روز شنبه.

“ما انجام داده ایم اما در حال حاضر ما در حال انجام آن را در یک بزرگتر اساس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت نمی گویند که از آن شاخه های خدمات مقامات مستقر خواهد شد. اما او گفت: آنها ارسال خواهد شد یکشنبه و دوشنبه به نیویورک “که در آن آنها مورد نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزیر دفاع علامت Esper خواهد ارائه جزئیات بیشتر در مورد استقرار در روز یکشنبه.

– Joel شانون

شهردار گرجستان فرماندار clash بیش از باز شدن دستور سواحل

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شد, دفاع از پناهگاه در محل جهت است که همچنین باز دولت در سواحل و پس از یک شهردار را پاره پاره “بی پروا حکم.” کمپ اجرایی به منظور اجازه می دهد تا ورزش با اجتماعی فاصله در سواحل است. Tybee Island officials بسته شده بود خود را به سواحل بیش از دو هفته پیش با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس. شهردار شرلی جلسه گفت: ساحل پارکینگ بسته باقی خواهد ماند و او را دنبال گزینه های قانونی برای upend کمپ دستور. کمپ پاسخ در رسانه های اجتماعی است که افسران “گزارش مسائل به عنوان آنها گشت ساحل و مناطق اطراف آن. Beachgoers عمدتا محلی و مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.”

پاپ فرانسیس منجر آرام یکشنبه نخل خدمات

پاپ فرانسیس در جشن پالم یکشنبه جرم در آرام کلیسای سنت پیتر در حالی که چند مشاوران اسقف ها و راهبه های پراکنده در اجتماعی فاصله فواصل. میدان سنت پیتر که به طور معمول می تواند بسته بندی شده با ده ها هزار نفر از مؤمنان مسلح با نخل fronds برای این رویداد بود تقریبا خلوت. هنوز فرانسیس به دنبال سنت با برکت کف دست خود را متواضع مخاطبان حتی محکم است ، ایتالیا مرگ و میر بیش از 15000 جهان است ، ایتالیایی مقامات می گویند روزانه مرگ و میر به نظر می رسد به حداقل plateaued.

یکشنبه نخل که می افتد یک هفته قبل از عید پاک, علائم, مراسم ورود عیسی به اورشلیم قبل از نخل-تکان دادن جمعیت. در اورشلیم یک سنتی در صفوف منظم از کوه زیتون به شهرستان است که به طور معمول به تساوی هزار نفر بود و محدود به گروه کوچکی از رهبران مذهبی.

ملکه الیزابت طرح تاریخی آدرس به ملت

ملکه الیزابت دوم را تحویل تاریخی آدرس به انگلستان روز یکشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی پخش ضبط شده از انزوا در قلعه ویندسور با یک تصویربردار در لباس پوشیدن در لباس های محافظ. ملکه, ساخت تنها پنجم آدرس در 68 سال سلطنت تلاش خواهد کرد به تجمع خود ملت به عنوان تلفات همچنان به سرعت در حال صعود است. بیش از 4000 استرالیایی کشته شده اند, از جمله بیش از 700 در روز شنبه. خود را پسر و وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز, بنا به گزارش ها در حال انجام است و پس از خود را مبارزه COVID-19.

بخش هایی از این سخنرانی منتشر شده است و ملکه 93 را ستایش ملت خود را “خوش نیت حل و فصل است.”

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او می گوید.

مراکز مراقبت از برخورد با ‘مخرب’ ضربه

همه گیر می تواند معامله یک ضربه مرگ را به ردیف هایی از کشور مراقبت از کودک “سیستم” است که جان سالم به در آستانه از مدت ها قبل از بحران ، کودک مراقبت از گران به کار گیرند و به ارائه و در عین حال خانواده ها تا حد زیادی از چپ به پرداخت هزینه برای آن خود را در حالی که ارائه دهندگان اضافه کردن یک زندگی ناچیز سود. “اقتصاد شکننده هستند و در زمان خوب” گفت: Rhian Evans Allvin ارشد اجرایی در NAEYC یک انجمن حرفه ای برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. “هنگامی که یک بحران مانند این بازدید این است که ویرانگر به مراقبت از کودک زمینه است.”

– لیلیان Mongeau این Hechinger گزارش

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

ایالات متحده تا به حال بیش از 312,000 موارد از کروناویروس که از اوایل جمعه و بیش از 8,500 مرگ و میر.

بیشتر اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

آهنگ coronavirus: نقشه نشان می دهد که چگونه شیوع در سراسر آمریکا

نرخ جرم و جنایت شاقول میان coronavirus pandemic, اما نه همه مطمئن تر است در خانه خود را در ایالات متحده آمریکا امروز بررسی می یابد.

‘ممنون که ما این گزینه’: برخی از زنان باردار به نوبه خود به خانه تولد

‘آسیب انجام شد’: بزرگ تگزاس تسهیلات برای معلولین بزرگسالان موفق به متوقف کردن گسترش coronavirus هشدار به گروه مراقبت در سراسر کشور.

نیویورک همچنان به مبارزه با: چین ارسال 1,000 هواکش

NBA اهدا 1 میلیون ماسک به نیویورک برای کارگران ضروری.

نیویورک گرفتن فن از چین, اورگان,

نیویورک گرفتن 1,000 صرفه جویی در زندگی هواکش از چین برای کمک به نبرد خود را در برابر ویروس Gov. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. یکی دیگر از 500 دستگاه تنفس منتقل خواهد شد از ایالت نیویورک به downstate بیمارستان بودن سخت ترین ضربه COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus کومو گفت. ایالت اورگان نیز ارسال 140 هواکش به نیویورک که در آن هزاران نفر از عفونت های جدید را تایید کرد روزانه.

“ما همه در همان نبرد و جنگ است و متوقف کردن گسترش ویروس” کومو گفت.

دولت چین تسهیل تلاش های متصل به راهنمایی عظیم خرده فروش آنلاین در چین کومو گفت.

– دیوید رابینسون

هواپیمایی متحده اسلش پرواز در نیوآرک لاگاردیا

هواپیمایی متحده به شدت کاهش عملیات در دو نیویورک-فرودگاه های منطقه. به طور موقت کاهش در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی و فرودگاه لاگاردیا اثر را یکشنبه خواهد شد و حداقل سه هفته با توجه به نامه ای به ایالات کارکنان به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. در نیوآرک یکی از ایالات این هاب حامل افت خواهد کرد و از آن زمان 139 پرواز در روز به 62 مقصد تا 15 پروازهای روزانه به فقط نه مقصد. در لاگاردیا ایران را از 18 پرواز در روز به چهار مقصد به دو پروازهای روزانه به مقصد.

ایران مانند همه حامل به کاهش پروازها در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار و اوقات فراغت سفر خشک شده است تا با توجه به coronavirus نگرانی.

– Gary Dinges

اخبار بیشتر در coronavirus شما نیاز به دانستن

همه گیر تولید جدید تقلب نژادها: نگاهی به کلاهبرداری به سازمان دیده بان برای

باید خریداران ملزم به پوشیدن ماسک صورت? COVID-19 به ارمغان می آورد تغییرات گسترده.

15 هدیه برای کسی که فارغ التحصیلی لغو شد

• “اگر من فقط می تواند Lysol شوهر من بیش از حد’: رابطه جنسی در سن coronavirus

پشتیبانی محلی: در اینجا چگونه شما می توانید کمک به نجات یک کسب و کار در جامعه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>