Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما پرانتز برای ‘وحشتناک’ هفته به عنوان مرگ و میر بالا 5,000; دکتر Fauci می شود امنیت

ملت را برجسته coronavirus متخصص مورد نیاز از جزئیات امنیتی روز شنبه به عنوان ملت آماده برای آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی خواهد بود “وحشتناک” از چند هفته.

بیش از 1000 نفر از coronavirus در ایالات متحده در روز چهارشنبه به تنهایی افزایش مرگ و میر بیش از 5000. یک هفته پیش کل کمتر از 1,300. مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت فدرال پیش بینی “بسیار دردناک” دوره در این کشور مبارزه علیه بهداشت عمومی اورژانس.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

آمریکا مرگ و میر در 5,138 اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 47,200 و آلوده تقریبا 940,000.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. دریافت به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. تازه کردن برای آخرین اخبار.

بیشتر عناوین:

دانشجویان می خواهید به تغییر چگونه آنها مدرج به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مختل همه چیز.

• تدفین بدون مجالس ترحیم و اندوه بدون آغوش: کروناویروس در حال تغییر چگونه ما خداحافظی.

• اول ما coronavirus بیماران در حال درمان با نقاهت پلاسما درمانی است. آن کار خواهد کرد ؟ حتی پزشکان می دانند.

• آیا آنفولانزا شات شما را بیشتر (یا کمتر) به احتمال زیاد برای دریافت coronavirus? ما در بررسی حقایق است.

• چرا بی حوصله ؟ 15 محبوب ترین سرگرمی برای شروع در طول coronavirus بیماری همه گیر.

• خوانندگان coronavirus سوالات. ما در حال پاسخ دادن به آنها: آیا مالاریا meds کار می کند ؟ چگونه بسیاری از مردم را بهبود?

Dr. Anthony Fauci تهدید می شود جزئیات امنیتی

Dr. Anthony Fauci, ملت بهداشت عمومی از coronavirus همه گیر شده است و هدف از تهدیدات آنلاین و صادر شده است, نیروهای امنیتی, جزئیات, چند, منابع رسانه ای گزارش شد پنج شنبه. Fauci, 79 کاهش یافته است به خود بحث امنیت در اخیر کنفرانس خبری کاخ سفید coronavirus نیروی کار. جزئیات مبهم بودند اما نیویورک تایمز گزارش داد که Fauci هدف قرار داده بود توسط “نظریه پردازان توطئه.”

سی ان ان با استناد به مقامات اجرای قانون گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل به دنبال کمک از خدمات مارشال ایالات متحده که پس از آن deputized HHS افسران به عنوان امنیت شخصی ،

100,000 آزمون در روز – اما عمده مسائل باقی می ماند

امریکا سکندری اجرای تست برای این ویروس است که باعث COVID-19 به طور قابل توجهی آهسته ملت پاسخ. در هفته گذشته تست شتاب و ترکیبی از دولتی و خصوصی labs اجرای بیش از 100,000 آزمون در روز است. هنوز هم به گفته کارشناسان بسیاری از بیماران و حتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محروم هستند آزمون یا باید صبر کنید چند روز برای نتایج.

“آن را به عنوان اگر آن را در یک قطار در حال اجرا در امتداد همانطور که شما ممکن است شنیده ام” گفت: ویلیام Schaffner, یک دانشگاه دانشکده پزشکی استاد طب پیشگیری و عفونی-بیماری دکتر. “از آنجا که تست محدود شده است هنوز هم در بسیاری از نقاط کشور است.”

کن Alltucker

شهردار لوس آنجلس به ساکنان: شروع به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از coronavirus

شهردار لس آنجلس گفت: هر کس در این کشور را که دومین شهر شروع به پوشیدن ماسک برای مبارزه با کروناویروس اما کالیفرنیا فرماندار آماده نیست به این ایده در سطح ایالت. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: او متمرکز به جای نگه داشتن مردم در داخل. او همچنین اعلام کرد که دولت ممکن است نیاز 66,000 اضافی تخت بیمارستان, 16,000 بیشتر از آنچه قبلا پیش بینی به رسیدگی له از بیماری انتظار می رود در طول بخش دوم ممکن است.

در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری شهردار اریک Garcetti گفت که او تا به حال شده است در انتظار مشاوره از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در, ماسک پوشیدن اما با COVID-19 رای کنگره تصمیم گرفته بود به دیگر صبر کنید.

بازارهای سهام ایالات متحده در نقطه ای استخدام دوشنبه 1 روز پس از ضرر و زیان بزرگ

سهام ایالات متحده آتی نشان داد سود پنج شنبه پس از چهار حجامت که دیدم در بازارهای بین المللی بیش از 4 درصد. بازارهای سهام آسیا شد نشان داد متوسط سود.

معیار در توکیو و هنگ کنگ افتتاح شد پایین اما معاملات بالاتر از ظهر و زیان در اوایل معاملات بودند کوچکتر از وال استریت است 4.4% یک شبه سقوط. شانگهای افتتاح شد اما به دست آورد 0.3% در اواسط صبح و در حالی که سئول پیشرفته 1.9%.

های آتی سهام ایالات متحده بالاتر است.

ایالات متحده هشدار اضافه شده به اضطراب در میان سرمایه گذاران که در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه بلند و عمیق این تاریخ ساخت رکود اقتصادی جهانی ممکن است.

گارد ملی کمک کردن در هر ایالت

بیش از 17,250 سرباز گارد ملی مستقر شده اند در تمام 50 ایالت و منطقه برای کمک به مبارزه با کروناویروس بحران است. تکالیف متفاوت از مواد ضد عفونی کننده خانه های پرستاری در گرجستان برای از بین بردن اجساد قربانیان در شهر نیویورک برای کمک به پلیس در رود آیلند جلو رانندگان با نیویورک برچسب ها ورود به دولت است.

گارد ملی دفتر سخنگوی کانینگهام گفت: نیروهای نظامی استفاده می شود همه چیز از کنترل ترافیک برای کنترل جمعیت وجود دارد اما هیچ برنامه ای برای استفاده از آنها را به اعمال قرنطینه اجرا پناهگاه در محل عملیات “یا هر نوع مقیاس بزرگ قفل کردن ظرفیت.”

– داگ Stanglin

NYC نام سابق پلیس بالا به عنوان COVID-19 زنجیره تامین تزار

سابق NYPD کمیسر جیمز اونیل بود به نام COVID-19 مشاور ارشد شهردار, بیل د Blasio, شنود گذاشته برای نظارت بر عرضه و توزیع حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی در شهر نیویورک بیمارستان. اونیل را “ایجاد operationalize و مدیریت عرضه و بازرسی رژیم” برای اطمینان از سریع برگرد از منابع جدید و بررسی هر یک بیمارستان است فشار مورد نیاز تجهیزات به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران de Blasio در بیانیه ای گفت.

اونیل 36 سال خدمت در اداره, از جمله بیش از سه سال به عنوان مامور از 2016-2019.

کالیفرنیا مهندس اجرا می شود قطار از مسیر خارج و در اقدام به حمله به نیروی دریایی کشتی

یک مرد در کالیفرنیا چهره فدرال اتهامات مقامات پس از اقامه او فرار یک قطار “در سرعت کامل از آهنگ های راه آهن” در نزدیکی ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و رحمت 1,000-تخت شناور بیمارستان که وارد بندر لس آنجلس در هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ادواردو مورنو, 44, سان پدرو متهم شده بود روز شنبه با یک تعداد از قطار مخرب پس از سه حادثه وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه ای گفت. مورنو پلیس گفت به اعتقاد او رحمت بود “جایگزین هدف مربوط به COVID-19 یا یک دولت تصاحب” با توجه به DOJ. مورنو گفت: مأموران اجرای قانون او “عمدا از خط خارج و سقوط قطار در نزدیکی رحمت است.” قطار مورنو در حال انجام یک سقوط کرد از طریق چند موانع و آمد به استراحت در حدود 250 متری و دور از رحمت با توجه به DOJ بیانیه. هیچ کس مجروح شد.

– اردن کولور سیتی

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• کمک می خواستم: در اینجا شرکت توده استخدام در میان coronavirus بیماری همه گیر.

• واقعیت را بررسی کنید: این است که نوع خون مربوط به استعداد ابتلا به کروناویروس?

• ‘وحشت و غفلت’: بودجه اضطراری عقب پیشرفت های علمی است.

• آیا شما بهبود از coronavirus? در اینجا چگونه شما می توانید کمک به پزشکان.

• ردیابی coronavirus: ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر محدود کردن داخلی مسافرت هوایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او است که به دنبال در سفارش به شرکت های هواپیمایی برای کاهش در پروازهای داخلی در تلاش برای سرکوب گسترش coronavirus بین شهرستانها در حال حاضر تحت محاصره همه گیر.

“شما باید آنها را در برخی موارد از نقطه ای به نقطه داغ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد هواپیماهای تجاری. اما تهمت افزود که او آگاه از مشکلات محدودیت های اضافی تحمیل خواهد بود در هوایی. “هنگامی که شما انجام این کار, شما در حال بستن در یک صنعت است که به شدت مورد نیاز” نسبت ناروا گفت.

شرکت های هواپیمایی را به شدت کاهش می یابد برنامه پرواز در صورت کاهش حجم مسافر بین شهرستانها. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ممنوعیت اتباع خارجی مراجعه آمریکا از چین و اروپا. او همچنین به اعمال محدودیت های غیر ضروری سفر به مکزیک و کانادا است.

– کریس Woodyard

Florida Georgia, می سی سی پی نوادا می پیوندد متحده با اقامت در خانه سفارشات

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که او خواهد بود صدور دستور برای ساکنان به ماندن در خانه برای 30 روز آینده و تنها ترک برای خدمات ضروری است. DeSantis گفت: منظور خواهد شد و به اثر جمعه در 12:01 صبح

DeSantis قبلا در برابر صدور اقامت در خانه سفارش اما گفت او تصمیم به صدور حکم زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل های اضافی برای 30 روز.

گرجستان می سی سی پی و نوادا به دنبال کت و شلوار چهار شنبه, ترک کمتر از 15 متحده بدون چنین سفارشات.

کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس.

– جیم کمی Pensacola, اخبار مجله

شرکت های تر و تمیز 401(k) سهم

بیشتر شرکت ها به دنبال به طور موقت متوقف 401(k) مشارکت در تلاش برای کاهش هزینه ها به عنوان coronavirus بازدید بحران خود درآمد و سود کار وکلای گفت. این یکی دیگر از راه شرکت در حال تلاش برای شامل نصب ضرر و زیان همراه با میلیون ها نفر از اخراج و کارمند furloughs. برای کارگران و کسانی که حرکت می کند قرار دادن دندانه بزرگ در بودجه خانواده و برنامه های بازنشستگی که در حال حاضر ضرب و شتم توسط بازار سهام را غوطه.

شادی نپر-جویس سر از مزایای کارمند در شرکت حقوقی جکسون لوئیس گفت: در مورد لغو 401(k) مطابق ramped تا بیش از دو هفته گذشته.

“در انتظار یک رکود اقتصادی کارفرمایان به دنبال این توانایی را به حالت تعلیق کسانی که سهم را برای سال جاری و یا آینده نزدیک برای کمک به هزینه های” نپر-جویس گفت.

– Dalvin قهوه ای

کمک: آسوشیتد پرس

• این چیزی است که چین را به ضرب و شتم coronavirus. کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند.

• ‘آن را فقط سخت به زندگی می کنند زندگی روزمره’: بیمارستان لغو اعمال جراحی در میان coronavirus بحران, خروج آمریکایی ها در درد.

• کدام متحده خواهد بود سخت ترین ضربه coronavirus-کار مرتبط با ضرر ؟ در اینجا لیست.

• ‘مدرسه’ بدون اینترنت: قرنطینه برگه آموزش در پارکینگ.

• 6 پا به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله? هیچ می گوید MIT محقق.

• پشتیبانی از محلی: در اینجا چگونه شما می توانید کمک به نجات یک کسب و کار در جامعه خود را.

• Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>