رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است به ترک کاخ سفید در روز جمعه برای اولین بار در یک ماه برای سفر به کمپ دیوید روز پس از انقضای فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

به عنوان بسیاری از کشورهای حرکت به سوی بازگشایی بعد از وحشتناک مارس که دیدم نزدیک به 60 ، 000 مرگ و میر به دلیل coronavirus یکی کالیفرنیا, شهرستان نیست و در انتظار مجوز است. کم جمعیت Modoc کانتی در ایالت طلایی را به دور گوشه شمال شرقی برنامه برای بازگشایی در روز جمعه با وجود یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات در این بیماری همه گیر کوروناویروس:

 • کاخ سفید منتشر شد در سه فاز برنامه ریزی در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هیچ برنامه ای برای گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل که تمام شده پنج شنبه. اما دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرد که اجتماعی فاصله وجود داشته باشد در برخی فرم از طریق تابستان است.
 • اخراج به مقدار 1 در 6 کارگران آمریکایی و شامل بیشتر مردم از کل جمعیت تگزاس. برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری در ایالات متحده برای ماه آوریل ممکن است به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ — یک شکل دیده نمی شود پس از رکود دهه 1930 زمانی که افزایش بیکاری به اوج خود رسید و در 25٪.
 • چند صد نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در میشیگان در کنگره خواستار پایان دادن به وضعیت اضطراری به منظور تصویب در پاسخ به شیوع کروناویروس.
 • در میان تمام بازگشایی بحث این هفته دکتر تام Inglesby پیشرو متخصص در بیماری های همه گیر به ما یادآوری کرد: ما نمی خواهد که کامل “عادی” – بدون ماسک به طور کامل اجتماعی – تا زمانی که ما یک واکسن. ادامه مطلب در پشت داستان.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: یک کنتاکی زن رفت و خرید مواد غذایی در حالی که لباس پوشیدن و در یک گسترده حلقه و پوشیدن begoggled منقار. او یک ضربه فوری در رسانه های اجتماعی. در اینجا به همین دلیل او آن را انجام داد.

کاخ سفید اعلام کرد طرح جدید به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی

مهلت بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل بی سر و صدا گذشت دوشنبه به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند یک مجموعه جدید از پیشنهادات طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر نابود coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید است sunsetting فدرال دستورالعمل یک بار مرکزی شعار آن coronavirus پاسخ و تمرکز مدیریت پیام. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار اقتصادی به تغییر استراتژی خود را از مبارزه با کروناویروس با فشار دادن به جلو با یک پیام از احیای اقتصادی که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که امن خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

دولت چرخد و در سه فاز برنامه ریزی که برگ متحده تصمیم به ایجاد یک استراتژی آمیخته است که برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند می تواند به تضعیف پیشرفت است که ساخته شده است به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

— کورتنی سوبرامانیان و مایکل کالینز

فروشندگان خیابانی خواهد کاروان در لس آنجلس به تقاضا coronavirus امداد

لس آنجلس فروشنده خیابانی, کمپین یک ائتلاف بیش از 60 سازمان که رهبری جنبش را به قانونی خیابان سکه ای در شهرستان ها را با ضربه خیابان ها جمعه به تقاضا coronavirus امداد.

غیرمجاز فروشندگان خیابانی ممنوع در شهر و شهرستان سطوح. کسانی که نمی منطبق می تواند 1000 $خوب یا اتهام تخطی از قانون.

“این قطعه کلیدی در مورد آن این است که مردمی که در جنحه و سپس به ترتیب اولویت به صورت بالقوه تبعید” شعر Kelkar یک سیاست و پژوهش های مرتبط با فراگیر اقدام یک شرکت تاسیس سازمان کمپین گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

فروشندگان خیابانی به طور معمول مهاجران, زنان, سالمندان, مردم رنگ و کم درآمد قرار می دهد که آنها را در یک موقعیت آسیب پذیر گفت: Kelkar. بسیاری از آنها قادر به دریافت یک محرک اقتصادی فدرال بررسی و وابسته به کمک های مالی برای زنده ماندن اقتصادی shutdown.

گروه در لس آنجلس و واشنگتن دی سی و نیویورک ایجاد کرده اند emergency relief بودجه برای فروشندگان خیابانی.

دلتا ایالات JetBlue نیاز مسافران به پوشیدن ماسک شروع دوشنبه

به عنوان مسافران شروع به بازگشت به فرودگاه های کشور آنها متوجه تغییرات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

آغاز و تا روز دوشنبه, دلتا, ایالات و JetBlue نیاز مسافران به سایش پوشش صورت. دلتا و JetBlue آنها را اجباری از زمان آنها را بررسی کنید در زمان آنها deplane. دلتا که می گوید: مشتریان می توانند آنها را برای وعده های غذایی نیز نیاز به آنها را در آن آسمان باشگاه سالن.

با پوشیدن ماسک صورت خواهد بود مرسوم و حتی مورد نیاز توسط اکثر شرکت های هواپیمایی داخلی. بیشتر فرودگاه ها ممکن است استفاده از ماشین آلات برای چک کردن مسافران برای تب. امنیتی و ایست های بازرسی ممکن است از جنس پلکسی گلاس سپر بین مسافران و screeners.

— Curtis تیت

برادوی بازیگر نیک کردرو را امیدوار او را “بیدار شو” از کما

نیک کردرو همسر آماندا Kloots امیدوار است برادوی ستاره “را از خواب بیدار” از پزشکی ناشی از کما با وجود چندین شکست در بهبود خود را از coronavirus از جمله قطع پای راست خود را.

در طول یک مجازی ظاهر در “فردا صبح” سه شنبه Kloots گفت کردرو خون تعداد کاهش یافته است “واقعا کم” نشان می دهد ممکن است خونریزی داخلی.

از “Rock of Ages” ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

— Cydney هندرسون

بازگشایی آمریکا: New Mexico برطرف محدودیت های کسب و کار شروع جمعه

جدید مکزیک است که در میان آخرین متحده به سهولت و محدودیت های کسب و کار با بسیاری از غیر ضروری خرده فروشان حیوان خانگی groomers, دولت, پارک ها و زمین های گلف مجاز به آغاز بازگشایی جمعه تحت یک تغییر دولت در بهداشت عمومی به منظور. برای آخرین اطلاعات در دولت خود را با این طرح به دنبال همراه در اینجا.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • Remdesivir پدید آمده است به عنوان اولین ممکن است از نظر علمی ثابت شده برای درمان coronavirus. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد داروی آزمایشی.
 • ایالات متحده در حال ظهور است از coronavirus قرنطینه? در اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.
 • آن است coronavirus یا آلرژی دارید ؟ در اینجا چگونه به تفاوت.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

میشیگان معترضان تجمع در کنگره: ‘شما در حال کشتن کسب و کارهای کوچک’

چند صد نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در زیر باران نور در خارج از کنگره در روز پنج شنبه در لانسینگ اصرار قانونگذاران به گسترش میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

انجام آنها نشانه هایی است که به عنوان خوانده شده “شما در حال کشتن کسب و کارهای کوچک” و “آزادی یا مرگ”. همچنین بسیاری از عینک کلاه و یا انجام سایر متعلقات شعار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را تا سال 2020 دوباره انتخابات. برخی از انجام تفنگ به اشاره با بهداشت ، Dayna Polehanki در توییتر. باز حمل سلاح گرم مجاز است در کاپیتول زمینه و در داخل کنگره گفت: ستوان برایان Oleksyk از ایالت میشیگان ،

برخی از عینک ماسک صورت, اما بسیاری از نیست. بسیاری نیز مشاهده نشد اجتماعی فاصله دستورالعمل است که برای شش پا جداسازی بین مردم است. نیز وجود دارد چند ضد داعش است.

— پل Egan, Detroit Free Press

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بسته برخی از سواحل جنوب کالیفرنیا

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد که هدف “سخت نزدیک” برخی از جنوب کالیفرنیا سواحل پس از آنها تاخت و تاز کردن با مردم در طول یک موج گرما آخر هفته گذشته. این خبر به دنبال حدس و گمان Newsom خواهد تمام سواحل در دولت پس از یک یادداشت به روسای پلیس به بیرون درز چهارشنبه.

“شرایط در هفته گذشته در این تصاویر ما شاهد در تعداد کمی از ما سواحل بودند نگران کننده” Newsom گفت. او به نام سواحل شلوغ در اورنج کانتی و ستایش مقامات محلی در سن دیگو و لس آنجلس و دیگر مناطق برای اجازه می دهد خود را در سواحل به تاخت و تاز کردن.

Newsom گفت: هدف از بسته شدن مؤثر “چند شهرهای ساحلی و اطراف منطقه اورنج کانتی” خواهد بود در کوتاه مدت و نورد می تواند به هنگامی که از برنامه ها برای بازگشایی با دستورالعمل برای حفظ فاصله فیزیکی.

رهبران محلی در سان Diego شهرستان باید با استفاده از اقدامات مانند پارکینگ تعطیلی به کمک متر تعداد افرادی که می توانید دسترسی به ساحل.

— Joel شانون

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • بدون رابطه جنسی, لطفا, ما در یک بیماری همه گیر: که می توان صمیمی که نباید در حالی که در coronavirus قرنطینه.
 • می خواهید برای تمیز کردن استفاده مجدد یا هک coronavirus ، در اینجا چگونه است.
 • می توانم بیکاری اگر من اقامت در خانه به مراقبت از فرزند من? خود را coronavirus پول سوال پاسخ داده شده است.
 • می خواهید برای رفتن به باغ وحش ؟ این یکی است که ارائه یک درایو از طریق تجربه.
 • راهنمای خود را به COVID-19: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im