Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام جدید نیروی کار به عنوان ما مرگ و میر در نزدیکی 24K; پول محرک ورود این هفته

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان بود نزدیک 2 میلیون اوایل روز شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به اعلام یک نیروی کار است که به مطالعه و بررسی این که آیا دولت باید گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل فراتر از مارس 30 یا بازگشایی نقاط کشور در میان افزایش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده.

نیروی کار را شامل می شود “بسیار بزرگ پزشکان” کسب و کار مردم و به طور بالقوه اعضای کنگره و دولت فرمانداران با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد دارم به به تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز جمعه “و من تنها به امید خدا این تصمیم درست است.”

اما برخی از کارشناسان می گویند که آن را تا به مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به فرمانداران. در واقع فرمانداران در شش شمال شرقی آمریکا و سه کشور غربی را تشکیل داده اند خود را در گروه به بحث در مورد یک طرح در کاهش اقامت در خانه سفارشات و راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

بسیاری از آمریکایی ها آغاز خواهد شد برای دریافت محرک پرداخت تا 1200 $در حساب های بانکی خود در روز چهارشنبه با توجه به وزارت خزانه داری و IRS راه اندازی یک پورتال در وب سایت خود را که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به سرعت گرفتن پول. کسانی که نه ارائه IRS با اطلاعات حساب بانکی را دریافت مقاله بررسي در پست الکترونیکی است که می تواند طولانی تر است.

آمریکا مرگ و میر نزدیک شد 24,000 اوایل روز شنبه با بیش از 582,500 موارد به گفته جان هاپکینز داده است. در سراسر جهان مرگ و میر بیش از 119,800 با 1.92 میلیون موارد تایید شده. تقریبا نیم میلیون نفر را در سراسر جهان بهبود.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• هزاران نفر از دانش آموزان در حال تجدید نظر خود را در پاییز سال 2020 کالج تصمیم – یا بدانم که آیا آنها قادر خواهید بود برای رفتن به کالج و این سقوط در همه.

• برخی از ما. مقامات اورژانس ترس از یک بحران مراقبت از’ معضل در میان بهداشت بیماری همه گیر. آنها حق داشتند.

• چه کسی ؟ هنگامی که? چگونه ؟ وجود دارد سوال در مورد امریکا بازگشایی از آن coronavirus shutdown.

• کشتی, کشتی میره گذشته پرچم قرمز. “آنها تصمیم به آن را در معرض خطر و ریسک بهداشت و ایمنی مسافران است.’

• ما برای خرید مواد غذایی از خانه: در اینجا چند راهنمایی و ترفندها در طول بیماری همه گیر.

• کالیفرنیا روز دور از آن پیش بینی شده coronavirus اوج. در اینجا این است که چگونه دولت آماده برای ‘خم منحنی.’

وایومینگ گزارش اولین coronavirus مرگ گذشته از 50 ایالت

Coronavirus معضل در ایالات متحده رسیده است یکی دیگر از تیره نقطه عطف: تمام 50 ایالت در حال حاضر گزارش حداقل یک مرگ.

پس از نزدیک به دو هفته به عنوان تنها دولت بدون مرگ و میر وایومینگ روز دوشنبه گزارش داد مرگ یک “پیرمرد” در شمال مرکزی این کشور حداقل جمعیت دولت است. او “شرایط بهداشتی قرار داده است که او را در معرض خطر” با توجه به وایومینگ وزارت بهداشت در میان یک بحران بهداشت عمومی است که به کشته شدن بیش از 23000 آمریکایی است.

گاوچران دولت بوده و تنها در ایالات متحده بدون مرگ از هاوایی گزارش اول خود را در حال حاضر و نه مرگ و میر در 31 مارس است.

– استیو Kiggins

یوتا ‘آزمایش جسورانه’ نتواند: دولت برای خاموش شدن سیستم هشدار اضطراری

یوتا خاموش کرده و لغو یک-از-آن-نوع سیستم پیام با هدف مسافران ورود دولت در میان شیوع کروناویروس.

اورژانس سیستم هشدار که استفاده می شود برای ارسال پیام از جمله سفر یک اعلامیه که از مردم می خواست که به وضعیت سلامت خود را و سفر, تاریخ, شد, دستور داد در هفته گذشته توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت پیش از آخر هفته عید پاک.

“با استفاده از بی سیم های اضطراری هشدار بزرگ است و سیستم قدرتمند, اما آن کار نمی کند دقیقا همانطور که ما تا به حال امیدوار” جو Dougherty یک سخنگوی یوتا بخش خدمات اضطراری روز دوشنبه گفت: در دولت روزانه coronavirus نشست خبری.

یوتا بود که دولت برای اولین بار سعی کنید مانند یک سیستم با Dougherty آن را “آزمایش جسورانه.” سیستم را هدف قرار داده بود نه نقطه ورود در سراسر کشور – از جمله رودخانه باکره تنگه به سنت جورج.

– Lexi Peery طیف & اخبار روزانه (سنت جورج یوتا)

سهام آسیا افزایش جلوتر از چین تجارت اطلاعات میان coronavirus بحران

سهام آسیا سهشنبه اگر چه سرمایه گذاران نیروبخش برای جدی در نگاه اول چگونه coronavirus همه گیر است صدمه دیده و شرکت های بزرگ جهانی درآمد و اقتصاد چین راننده را از رشد اقتصادی این منطقه است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن اضافه شده 2.2% در معاملات صبح در حالی که کره جنوبی Kospi شروع به پریدن کرد 1.4%, هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز 0.4 درصد و شانگهای کامپوزیت اضافه شده 0.5%.

بازار در حال شدند و در انتظار اطلاعات تجاری چین در ماه مارس. آداب و آژانس در پکن گفت: صادرات کاهش 3.5 درصد در ارز شرایط به 1.3 تریلیون یوان ($183 میلیارد دلار). آن را نمی بلافاصله گزارش آمار و ارقام به دلار ایالات متحده است که در آن همه از چین تجارت انجام شده است و یا به یک سال در سال و مقايسه آن با استاندارد اندازه گیری رشد.

صادرات غرق 17.2 درصد در ماه فوریه در ایالات متحده دلار به عنوان ضد ویروس کنترل بسته در کارخانه ها و مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر. آداب و آژانس گفت: تجارت خواهد شد و در صورت فشار بیشتر به دلیل ضعف در اقتصاد جهانی است.

ملوان از ناو یو اس اس تئودور روزولت می میرد از coronavirus عوارض

یک ناو یو اس اس تئودور روزولت ملوان بود که بستری در واحد مراقبت های ویژه از نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام در هفته گذشته درگذشت دوشنبه COVID عوارض مرتبط با نیروی دریایی گفت.

ملوان که نام نمی شد بلافاصله منتشر آزمایش مثبت مارس 30 بود از حذف کشتی قرار می گیرد و در انزوا ، او در بر داشت العملی پنجشنبه CPR اجرا شد و او را به بیمارستان بردند و در آنجا درگذشت, نیروی دریایی گفت.

یو اس اس تئودور روزولت وارد در گوام در مارس 27 برای برنامه ریزی یک پورت مراجعه کنید. از آن پس بحران در کشتی را لرزاند نیروی دریایی. تقریبا 600 نفر از اعضای 4,800-عضو خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus. نیروی دریایی اخراج این هواپیما حامل کاپیتان پس از او التماس کرد با نیروی دریایی برای کمک به, در نامه ای به دست آمده توسط رسانه ها. روز بعد وزیر نیروی دریایی سرنگون شد.

– تام Vanden بروک

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• خود را با یک توقف برای راهنمای COVID-19: آنچه که در مورد ایمنی و سلامت سفر است.

• COVID-19 بیماران نیاز به فن برای زنده ماندن: در اینجا چگونه کار می کنند.

• نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.

• هیچ چیز عادی در مورد یادگیری از خانه: چگونه coronavirus تعطیلی مدارس می تواند منجر به تاریخی علمی رگرسيون استفاده شده است.’

هنوز هم به دنبال کاغذ توالت? در اینجا که در آن شما می توانید آن را خرید.

که غریب جاده سفر: من سوار سراسر کشور در طول coronavirus. در اینجا چیزی است که من دیدم.

Dr. Anthony Fauci می گوید او با استفاده از ‘فقیر انتخاب عبارت’ در مصاحبه با سی ان ان

کاخ سفید با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه قصد شلیک Dr. Anthony Fauci پس از Fauci اذعان کرد که زندگی می تواند ذخیره شده در صورتی که رئیس جمهور به حال تعطیل در این کشور زودتر از اواسط ماه مارس.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فشرده در جدول زمانی روز شنبه اذعان کرد در سی ان ان بود که مقاومت مواجه برابر خاموش شدن است. Fauci در روز دوشنبه مشخص شد او با استفاده از یک “فقیر انتخاب کلمات” زمانی که او پیشنهاد کرد زندگی می تواند ذخیره شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در محل قرار داده coronavirus محدودیت در اوایل سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را زیر آتش برای آنچه که منتقدان به نام آهسته پاسخ به گسترش coronavirus دنبال Fauci را mea culpa با طولانی بیانیه ای در دفاع از اقدامات خود را به عنوان ویروس در سراسر کشور است. سخنرانی او شامل یک کاخ سفید-تولید کمپین سبک تصویری که نشان داد فرمانداران و سایر مقامات ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به محدودیت های که باعث کند شدن اقتصاد به منظور حاوی coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دیانا لورن است که به چالش کشیدن مجلس نانسی پلوسی برای او صندلی را از سان فرانسیسکو توییتی که در اوایل آن Fauci که عنوان coronavirus. صدای جیر جیر خود را بازتوییت شده توسط تهمت یکشنبه شب با نتیجه “زمان به #FireFauci…”

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است – رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci,” سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت:. “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

– دیوید جکسون

فرمانداران در شمال غرب دور ایجاد ‘چشم انداز مشترک’ نیروهای وظیفه

فرمانداران شش ایالت به طور قابل توجهی تحت تاثیر coronavirus – New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند – banded به خود را ایجاد گروه کاری به منظور توسعه یک پاسخ هماهنگ به تدریج لغو متحده’ stay-at-home سفارشات.

شرکت کنندگان شامل این گروه شامل سلامت بالا رسمی از هر دولت از توسعه اقتصادی و دستیاران به فرمانداران. فرمانداران نیروی کار خود را آغاز کار در روز سه شنبه.

این می آید یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام جدید فدرال نیروی کار آن را بررسی خواهد کرد که آیا دولت باید گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل های گذشته ممکن است و یا تلاش برای بازگشایی نقاط کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است که او “قدرت مطلق” در تصمیم گیری برای بازگشایی این کشور است.

“اگر آن را اقتدار خود را باز کنید چرا که نبود آن اقتدار خود را به نزدیک ؟ و هنگامی که شما می گویند باز چه معنا است ؟ ” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. “فرمانداران نیاز به وضوح. این چیزی است که آنها نیاز دارند.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت او آماده است برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای برگشت به حالت عادی با اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee به عنوان بخشی از یک “چشم انداز مشترک.”

مورین Groppe و گابریل کانن

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

• در مواقع اضطراری در هر روز مهم است.’ اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست بلافاصله صدای زنگ در coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی را نشان می دهد.

• آیا کنتاکی سفارش پلیس به ثبت پلاک عید پاک churchgoers? ما در بررسی حقایق و درست است.

• آیا میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer رفتن ‘بیش از حد’ با ماندن در خانه ، معترضان طرح در خودرو تجمع روز شنبه در لنسینگ.

• خود را coronavirus پول سوالات پاسخ داد: آنچه در مورد یک نظامی بازنشستگی ؟ چگونه می توانم فایل بیکاری بدون اثبات درآمد ؟

• ایسلند را آزمایش کرده است بیشتر از جمعیت آن برای coronavirus از هر جای دیگری است. چگونه این کشور یافته ها می تواند کمک به بقیه از ما.

شرکتntributing: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>