Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد بازگشایی در هفته; 2 تریلیون دلار محرک لایحه متوقف; ووهان به بلند مستند; ما مرگ و میر نزدیک به 600

همانطور که از اوایل روز سه شنبه ایالات متحده تا به حال بیش از 46,000 تایید موارد coronavirus انتهایی تنها ایتالیا و چین است. نیویورک به تنهایی بیش از 23,000 موارد است.

ملی کشته و نزدیک 600 رشد بیش از 100 در یک دوره 24 ساعته. در سراسر جهان بیش از 16,400 مردم کشته شده اند توسط این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. کارشناسان می گویند تایید موارد منعکس چقدر تست انجام شده است و به عنوان ایالات متحده می شود بیشتر آزمایشات بیشتر موارد تایید شده انتظار می رود.

در روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شاید یک سایهای از آنچه در آمریکا مقامات چینی اعلام کرد روز شنبه آنها را بلند مستند در شهر ووهان که در آن ویروس سرچشمه در 8 آوریل. اقامت در خانه سفارش شده است در اثر پس Jan. 23.

ما زنده وبلاگ در coronavirus است که به روز شده در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

 • هنگامی که coronavirus بود ؟ آنچه شما نیاز به دانستن در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن stay-در-خانه هدایت.
 • از کجا Fauci? دکتر شرایطی است که متوجه شده در کاخ سفید coronavirus توجیهی
 • شیاد و حقه باز در آزمایشگاه کت و ایمیل های فیشینگ: در اینجا چگونه کلاهبرداران در حال تلاش برای سود کردن coronavirus ترس است.
 • شما باید coronavirus سوالات. ما در حال پاسخ دادن به آنها.
 • مردم در حال ساخت DIY ماسک برای مبارزه با کروناویروس. آیا آنها در واقع کار می کند ؟
 • فضانوردان ناسا می دانم که یک چیز یا دو مورد انزوا. در اینجا توصیه های خود را در میان شیوع کروناویروس.
 • “اگر ما را متوقف جهان متوقف می شود’: كانون شجاع شیوع کروناویروس به تحویل کالا.

چندین ایالت سرپا ایستادن کردن به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد رفتن به حالت عادی بازگشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی ها در روز دوشنبه که دستورالعمل با هدف کاهش گسترش coronavirus اما که در حال صدمه زدن به اقتصاد کوتاه مدت خواهد بود. مقامات دولتی در ضمن در حال آماده شدن برای یک مقدار طولانی تر shutdown از عملیات عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد از 15 روز برنامه در تاریخ 16 مارس به “خم منحنی” جدید کروناویروس موارد و کاهش فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی. بسیاری از مقامات بهداشتی باید گفت که دو هفته از کار از خانه و اجتماعی فاصله گرفتن نیست به اندازه کافی زمان.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. بسیار به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه. “خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته این کشور می تواند اجتماعی فاصله از طریق ژوئیه یا اوت. هر چند تهمت نمی اعلام یک تاریخ خاص او در نظر دارد برای لغو این دستورالعمل تاکید کرد که او نمی خواهید “درمان بدتر از مشکل خود را.”

– جانین Santucci

در چین هوبئی 2-مستند شروع به سهولت

این استان در چین که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه در دسامبر بلند خواهد شد محدودیت های مسافرتی در فرودگاههای منطقه چین مقامات روز سه شنبه گفت.

هوبئی دو ماه مستند به پایان می رسد در نیمه شب اگر چه مردم تنها قادر خواهد بود به ترک منطقه اگر آنها coronavirus-رایگان شده اند و با توجه به یک برسد.

ووهان هوبئی استانی سرمایه باقی خواهد ماند قفل شده است و تا آوریل 8.

چین به تدریج به ارمغان آورد شیوع کروناویروس تحت کنترل شدت منزوی و کسانی که آلوده میلیون ها نفر مجبور به ماندن در داخل پس Jan. 23 و لغو همه اما اورژانس سفر در داخل و خارج از هوبئی. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت آن دیده می شود تقریبا هیچ مورد جدید از این ویروس در هوبئی برای بیش از یک هفته است.

اما دیگر مناطق چین شاهد دو برابر شدن عفونت های جدید به عنوان وارداتی موارد coronavirus باید علامت بالاتری در روزهای اخیر. چین روز سه شنبه گزارش داد 78 جدید کروناویروس موارد که در میان 74 وارد شد با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. این کشور در حال حاضر در مجموع از 4,735 فعال موارد است.

خارج از 81 171 coronavirus عفونت در چین, 73, 159 بهبود و 3,277 فوت کرده اند.

– کیم Hjelmgaard

بازارهای سهام آسیا پس از به دست آوردن فدرال رزرو آمریکا وعده حمایت اقتصادی

بازارهای سهام آسیا را به دست آورد سهشنبه پس از ایالات متحده فدرال رزرو وعده حمایت از مبارزه اقتصادی به عنوان کنگره تاخیر عمل بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک.

بازار معیار در توکیو و کره جنوبی افزایش نزدیک به 7% در حالی که شانگهای و هنگ کنگ و استرالیا بازار نیز به دست آورد. معامله گران تشویق شدند توسط فدرال رزرو وعده به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و دارایی های دیگر به عنوان مورد نیاز برای حفظ بازارهای مالی عملکرد.

– آسوشیتد پرس

جمهوری خواهان و دموکرات موفق به رسیدن به توافق در coronavirus محرک لایحه

تلاش در سنا به جلو حرکت کند با نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با کروناویروس بحران متوقف مانده است بیش از ادامه اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

تا حد زیادی در پارتی-خط رای (با جمهوری خواهان و دموکرات ها علیه) بود 49-46 برای پایان دادن به بحث و حرکت رو به جلو است. شصت رای مورد نیاز برای پیشبرد اندازه گیری برای نهایی رای طبقه.

اندازه گیری طراحی شده است برای ارائه پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها پرتاب یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک توقیف سراسر کشور و نجات صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی ضرب و شتم این بیماری همه گیر. اما دموکرات ها می خواهید امنیت بیشتری را برای کارگران از اخراج و از دست دادن هیت پوشش بیشتر پول متحده برای مقابله با بحران و کمک های بیشتر برای دانش آموزان در مواجهه با دانش آموز بازپرداخت بدهی.

– Ledyard پادشاه

یخ سفارشات وکلای مهاجرت به پوشیدن دستکش و ماسک برای بازدید از زندانیان

وکیل مهاجرت هستند که به دستور مقامات اداره مهاجرت فدرال به ارائه خود ماسک و دستکش و حفاظت از چشم برای بازدید مشتریان در بازداشت به پشت میله های زندان در زمانی که در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای رفتن در اطراف برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت در برابر گسترش جدید کروناویروس.

این قانون جدید که یخ پرده برداری بیش از آخر هفته به اثر رفت دوشنبه هنگامی که چندین وکیل مهاجرت در آریزونا و کشورهای دیگر تبدیل شد به دور از بازداشتگاه پس از ورود بدون به اصطلاح PPE.

وکیل مهاجرت می گویند ICE بخشنامه را منحرف تجهیزات حفاظت شخصی به دور از بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال حاضر رو به کمبود حاد از ماسک و تجهیزات دیگر.

2020 المپیک به احتمال زیاد به تعویق افتاد عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن بازی های تابستانی در توکیو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کهنه کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، این بازی به احتمال زیاد خواهد شد در سال 2021 است.

“پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24,” او گفت:. پوند کانادا شده است که یکی از تاثیرگذارترین اعضای کمیته بین المللی المپیک برای دهه گفت: او معتقد است که سازمان اعلام خواهد کرد آن گام های بعدی به زودی.

روز یکشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: او را بعد از چهار هفته برای تصمیم گیری سرنوشت توکیو بازی های المپیک است. باخ رد لغو بازی اما.

– کریستین Brennan

بوریس جانسون, دستور انگلیس به ماندن در خانه’ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بوریس جانسون تبدیل شده است آخرین اروپایی رئیس دولت به منظور مستند.

نخست وزیر بریتانیا روز شنبه موظف به بسته شدن بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و ممنوع گردهمایی به مدت سه هفته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این تصمیم به شرح زیر مشابه اقدامات انجام شده توسط سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا و همچنین فرانسه.

قبلا دولت بریتانیا مقاومت کرده بود و خواستار اقدامات سختگیرانه تر فراتر از بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

در یک شب آدرس جانسون گفت که او به “مردم یک دستور ساده — شما باید در خانه بماند.”

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد عفونت روند.
 • کروناویروس اولین بار در جهان رسانه های اجتماعی همه گیر. در اینجا 8 راه شما می توانید متوقف کردن گسترش اطلاعات غلط.
 • واقعیت را بررسی کنید: کروناویروس در چین نشات گرفته و نه در جای دیگر محققان و مطالعات می گویند.
 • چگونه به صحبت کردن با فرزند خود در مورد کوروناویروس: بچه پسند گرافیک گنجانده شده است.
 • ‘آن را ‘ترسناک’: میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی می کنند در شهرستانهای بدون تخت ICU.
 • آنچه در مورد حیوانات خانگی ؟ در اینجا که در آن شما می توانید سفارش غذا از منابع آنلاین.
 • ما می خواهیم برای کمک به. گانت راه اندازی وب سایت برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی.

Coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را هر روز: ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز عضویت در خبرنامه.

غرب, درجه کاهش 1,500 پروازهای روزانه به عنوان رزرو آمار غیر قابل تصور کم’

خطوط هوایی جنوب غربی قصد دارد برای لغو 1,500 آغاز پروازهای روزانه جمعه به عنوان شرکت هواپیمایی و رقبای خود را به طور فزاینده ای دراماتیک گام برای جبران تاریخی کاهش تقاضای سفر از coronavirus بحران است.

افزایش پرواز کاهش تا از یک برنامه ریزی 1,000 روزانه پروازها اعلام کرد تنها چند روز پیش و در محل قرار داده يكشنبه فاش شد در یادداشتی به کارکنان دوشنبه. یک کپی از این یادداشت آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

آنها یک روز پس از غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفته کارکنان در یک پیام ویدئویی که این شرکت هواپیمایی که در “مبارزه از زندگی ما” برای محافظت از شرکت و عملیات خود را.

– سحر Gilbertson

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • Coronavirus توضیح داد: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد علائم و بیشتر.
 • شما باید با پاک کردن و بسته بندی و ضد عفونی نامه ؟ اما نگه داشتن شستن دست های خود را ،
 • Costco می افزاید ارشد ساعت خرید. این شروع می شود در این هفته در میان coronavirus بحران است.
 • مجازی مجالس ترحیم? چگونه coronavirus در حال تغییر است ما عزادار روند.
 • آیا با استفاده از ایبوپروفن هنگامی که شما coronavirus را نشانه بدتر ؟ در اینجا حقایق.
 • یک بار پس از یک زمان تا به حال فلج اطفال در ایالات متحده ترس و تهدید: در حال حاضر کسانی که زندگی می کردند از طریق آن صورت مشابه ترور.
 • واقعیت را بررسی کنید: چرا 1918 ویروس آنفلوانزا به نام “آنفولانزای اسپانیایی’?

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>