Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اجتماعی فاصله قوانین; آزادی دانشگاه را هل در مقابل NYT; ما در صدر تلفات 2,500

این کشور اکران عمومی متخصص سلامت روز دوشنبه با شور و نشاط در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله و خود انزوا اقدامات و گفت coronavirus عفونت و مرگ و میر را آغاز کرده اند و کاهش “در قاب زمان که در ابتدا تخمین زده می شود.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان است که او نشان داد و نسبت ناروا داده و رئیس جمهور به سرعت موافقت با توصیه به گسترش این دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف به روی ترمز” Fauci گفت.

آمریکا مرگ کل بود در بیش از 2500 نفر با بیش از 143,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست کشور — مهمترین اقتصاد — “مشتاق برای رفتن” عید پاک. بود که قبل از Fauci روز یکشنبه گفت که بین 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها می تواند مرگ ناشی از ویروس است.

CDC با استناد به “گسترده جامعه انتقال” اصرار داشت که ساکنان نیوجرسی و کانکتیکات و نیویورک خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز بلافاصله موثر. مشاوره صدق نمی کند ضروری به کارکنان مانند كانون های بهداشت حرفه ای و کسانی که مشغول به کار در خدمات مالی و یا تامین مواد غذایی.

در نیویورک به تنهایی نزدیک به 1000 نفر کشته شده اند.

جهانی تعداد مرگ نزدیک شد 34,000 اواخر روز شنبه با بیش از 700 ، 000 موارد تایید شده.

دریافت به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

• فردا سوگواری دیرین نگار ماریا Mercader, که, درگذشت 54 از coronavirus.

• زندگی ممکن است تغییر برای همه ما: چگونه coronavirus بحران می تواند تغییر شکل تاریخ ایالات متحده است.

• نیویورک است که در جنگ با کوروناویروس. انتظار همان در سراسر ایالات متحده

• Coronavirus در حال گسترش است به طوری سریع است که مغز ما نمی تواند نگه داشتن. این است که چرا.

• واقعیت را بررسی کنید. نور خورشید نمی کشتن coronavirus.

• بدون حمل و نقل لازم: 12 همه چیز برای سفارش آنلاین است که به آسان تر به ماندن در خانه.

• ردیابی شیوع: کروناویروس در آمریکا توسط دولت است.

Anthony Fauci: میلیون ها نفر از آمریکایی ها آلوده می شود هزاران نفر می میرند

میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد شد به احتمال زیاد آلوده به ویروس coronavirus قبل از بحران است و بیش از 100000 نفر می میرند تهاجمی با وجود تلاش ها برای جلوگیری از شیوع Fauci سی ان ان گفت در روز دوشنبه. او اشاره کرد که از دو سال پیش آنفلوآنزا کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی و “این است که به وضوح بدتر” از آنفولانزا.

Fauci گفت: توصیه می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش دستورالعمل چون نیویورک و شهرهای دیگر شد و در ادامه به افزایش در مورد تایید شده و در مرگ و میر با دیگر شهرستانها هستند به احتمال زیاد به دنبال دارد.

“شما می خواهید شروع به دیدن برخی از مسطح کردن و چرخش به اطراف از منحنی” Fauci سی ان ان گفت. “آن را انجام نمی دهد که.”

Fauci گفت: تهمت بود نه فروش سخت: “او در داده و او آن را حق دور. … او فقط سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما باید آن را انجام دهد.'”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش US اجتماعی فاصله دستورالعمل تا آوریل 30

اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل قرار داده شد مارس 16 اولیه قاب زمان 15 روز اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان یکشنبه که نیست به اندازه کافی بلند.

“اوج در مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه در روز یکشنبه ، “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.” او تخمین زده است که در ماه ژوئن 1 “ما خواهد بود و در راه ما را به بهبود است.”

دستورالعمل ها تماس با آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مربوط به گروه 10 یا بیشتر به دور ماندن از فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافه ها برای جلوگیری از اختیاری سفر و تمرین افزایش بهداشت. آنها همچنین خواسته آمریکایی ها به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و برای افراد مسن تر به دور ماندن از سایر افراد است.

– جانین Santucci

داو آتی سقوط دوباره سیگنالینگ بیشتر در نوسانات’ در میان بازارهای سهام ایالات متحده در این هفته

سهام بودند آماده به گسترش تلفات کمی در روز دوشنبه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عمیقتر بیش از آخر هفته با آمریکا مرگ مجموع افزایش. آتی برای شاخص میانگین صنعتی داوجونز کاهش یافت و بیش از 100 امتیاز جلوتر از آنچه که می تواند یکی دیگر از فرار هفته در وال استریت. داو سقوط بیش از 900 امتیاز در روز جمعه. استاندارد & ضعیف است 500 آتی از دست داد 1.5%.

بازار سهام ریخته است بیش از 20 درصد پس از دست زدن به سوابق بیش از یک ماه پیش. با وجود جمعه زیان داو هنوز هم بریده بزرگترین هفتگی از سال 1938 به دست آوردن کمک های وعده از کنگره و فدرال رزرو به ارائه کمک های اولیه برای اقتصاد و بازار.

“نوسانات خواهد شد و به احتمال زیاد باقی بماند می گوید:” زنگ زده Vanneman مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Orion Advisor Solutions. “این یک مسابقه در برابر ساعت در حال حاضر.”

– جسیکا مانتون

آزادی دانشگاه را هل در مقابل NYT گزارش coronavirus در پردیس

هفته گذشته با وجود دانشگاه بسته در سراسر کشور آزادی در دانشگاه ویرجینیا استقبال تقریبا 2000 بازگشت به دانشگاه در میان ملت شیوع کروناویروس. این تصمیم توسط رئيس دانشگاه جری فالول جونیور آورده انتقاد از هر دو دانشگاه و اطراف آن جامعه است.

سپس بعد از ظهر یکشنبه نیویورک تایمز منتشر شده از یک داستان است که ادعا شده چندین نفر دچار علائم کروناویروس. اما دانشگاه را به عقب رانده برچسب گزارش “نادرست است.” آزادی رئیس جمهور جری فالول جونیور تر بود بلانت در توییتر “نخست عنوان مثال چرا شما هرگز هر چیزی را باور @nytimes می گوید در مورد @LibertyU. کامل دروغگو.”

– لیندسی Schnell

دکتر دبورا Birx به ‘هر’ شهردار: آمادگی برای شهر نیویورک-نوع شیوع

مناطق مترو در سراسر کشور باید فرض کنیم آنها “می تواند شیوع معادل به نیویورک و انجام همه چیز را در حال حاضر برای جلوگیری از آن” کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت. Birx به نام مقامات محلی به “می دانم که در آن هر قطعه از تجهیزات است.”

“کاهش آن در حال حاضر قبل از آنها شروع به دیدن موارد در اورژانس و بیمارستان است. هنگامی که شما ببینید کسانی که این ویروس منتشر شده است روز به هفته” Birx گفت: در ان بی سی ‘در دیدار با مطبوعات است.’ “این است که من تماس بگیرید در هر شهردار به آماده سازی در حال حاضر.”

شهر نیویورک تبدیل به مرکز گسترش ایالات متحده از coronavirus.

یک متخصص بهداشت هشدار می دهد که “نیویورک نیست دورافتاده” و این ویروس در مسیر به آمار “هر شهر در آمریکا است.”

– لورنزو ریس

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ما بصورتی پایدار و محکم آمادگی برای شیوع بیولوژیکی مانند coronavirus. چرا که آمریکا صرف نمی کند به اندازه کافی در آن استراتژیک ملی ذخایر سابق مدیران بگویید ایالات متحده آمریکا امروز.
 • یک رپ استاد. یک گربه در کلاس. پورنوگرافی در زوم. چگونه coronavirus’ کلاس های آنلاین کار در دانشگاه.
 • ‘تعمیر سقف خود را در حالی که خورشید را درخشان’: Survivalists و دیگر خود توصیف ‘preppers’ آماده بودند برای کوروناویروس.
 • ‘من نمی تواند پرداخت آن را به عقب. بنابراین من پرداخت آن را به جلو’: تعیین داوطلبان تحویل غذا به قرنطینه coronavirus خانواده.
 • شستشو و تکرار: در اینجا چگونه برای تمیز کردن خود را تولید و در سن coronavirus.
 • برخی از دولت ملی و پارک های بسته شده میان coronavirus شیوع: در اینجا لیست.
 • گانت می خواهد برای کمک به. وب سایت ما این است که با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک در جوامع خود.

بیش از 60 مریلند ساکنان خانه سالمندان تست مثبت

شصت و شش ساکنان یک خانه سالمندان در ماونت ایری مریلند باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 11 از آن دسته از ساکنان در حال حاضر در بیمارستان بستری دولت اعلام کرد.

“چند سازمان های دولتی در صحنه و همکاری نزدیک با بخش بهداشت محلی و تسهیلات به آنها اقدامات فوری برای محافظت از ساکنان اضافی و کارکنان که ممکن است در معرض” یک بیانیه از مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت.

Carroll County Health افسر اد خواننده گفت: یکی از لذت بخش مشاهده پرستاری در خانه یک مرد در 90s با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت.

هوگان گفت: coronavirus موارد در واشنگتن دی سی و قطعات از مریلند و ویرجینیا در اطراف آن افزایش یافته و از 1000 تا 2000 در سه روز.

– اریک اسمیت

موسیقی افسانه جان Prine در ‘بحرانی’ بیماری با علائم کروناویروس

خانواده جان Prine می گوید که افسانه ای خواننده و ترانه سرا در بیمارستان بستری شده است از روز پنج شنبه پس از یک “شروع ناگهانی COVID-19 علائم است.”

با توجه به بیانیه Prine و 73 بود انتوبه شنبه “و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

در مارس 18, Prine همسر و مدیر فیونا Whelan Prine اعلام کرد او تا به حال coronavirus. جان Prine شده بود را آزمایش کردند و همچنین, اما نتایج “نامشخص.”

– دیو Paulson, Nashville, Tennessean

ما آغاز می شود airlifting تجهیزات پزشکی از خارج از کشور میان coronavirus بحران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت airlifting لوازم پزشکی از آسیا و دیگر نقاط جهان به مناطق ایالات متحده آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus کاخ سفید گفت. یک پرواز از شانگهای حمل بیش از 10 میلیون فولاد, دستکش, 130,000 N-95 ماسک و دیگر تجهیزات فرود یکشنبه در John F. Kennedy International Airport در نیویورک است. این اولین چیزی است که انتظار می رود حدود 20 پرواز بیش از چند هفته است.

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر در بیانیه ای گفت که پروازها را “مقادیر عظیم ماسک” و دیگر دنده به “بهتر تجهیز مراقبت های بهداشتی ما کارگران در خط مقدم.” تلاش می آید که دولت و مقامات محلی می گویند بیمارستان های در حال اجرا کوتاه از تجهیزات پزشکی مورد نیاز خط مقدم بهداشت در برخورد با این بیماری همه گیر.

– جان Fritze

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ‘در خانه بمانند سالم’: این کشورها دستور داده اند که ساکنان برای جلوگیری از سفر غیرضروری در میان coronavirus.
 • چگونه باید خود را صرف $1,200 محرک بررسی کنید ؟ در اینجا به برخی از ایده های.
 • صندلی کنار پنجره? صندلی های راهرو? هر صندلی?: TSA می گوید 90 درصد کمتری از مسافران پرواز نسبت به سال گذشته است.
 • Coronavirus به سرقت همه ما است. به خودتان اجازه سوگواری از دست دادن کارشناسان می گویند.
 • ‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش برای coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>