Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سفر محدودیت ایجاد هرج و مرج فرودگاه خارج شده و کاهش ساعات منع رفت و آمد در هابوکن

این مسابقه به خانه بود در نوسان کامل یکشنبه برای آمریکایی ها در خارج از کشور در میان یک دولت ملی اضطراری آمریکا و ممنوعیت سفر است که سوخت صف های طولانی در نقاط ورود برای برخی از فرودگاه های بزرگ.

آخر هفته به ارمغان آورد بیشتر مهم و حیاتی اخبار coronavirus جلو: رئیس جمهور تهمت آزمایش منفی برای این ویروس و آمریکا و گسترش آن به اروپا ممنوعیت سفر شامل انگلستان و ایرلند. فروشگاه ها و سوپر مارکت ها پیشتر ساعت یا تعطیل همه با هم. شهرها و ایالات متحده سخت تر محدودیت.

تقریبا 3000 coronavirus موارد تایید شده اند در آمریکا با یک کشته و بیش از 50. در سطح جهان بیش از 150 ، 000 موارد و حدود 6 ، 000 مرگ و میر گزارش شده است.

در Hoboken, New Jersey, شهردار به تصویب یک حکومت نظامی و دستور رستوران ها به تعطیل خود را به اتاق ناهار خوری. Walmarts و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال محدود کردن ساعت خود را. نایک و Urban Outfitters در حال بسته شدن فروشگاه خود در سراسر جهان است.

این صفحه را تازه کنید برای آخرین به روز رسانی در coronavirus. در اینجا برخی از چیزهایی مهم به دانستن:

  • آماده شدن برای coronavirus: خریداران در حال پیدا کردن قفسه های خالی صف های طولانی در فروشگاه های سراسر کشور.
  • چه coronavirus را به بدن شما ؟ لطفا این راهنمای تصویری از عفونت, علائم و اثرات این ویروس در داخل بدن است.
  • آنچه اقتصاددانان می گویند: coronavirus امداد لایحه ارائه خواهد شد کمک به آمریکایی ها آلوده ساعتی کارگران و کسانی که از دست دادن شغل, اما به احتمال زیاد نمی خواهد نگه داشتن اقتصاد گسترده تر از لغزش به رکود است. اینجا بیشتر بخوانید.

صف های طولانی استقبال آمریکایی ها از بازگشت از خارج از کشور

صف های طولانی استقبال مسافران خطوط هوایی در انتظار پزشکی نمایش به عنوان تاثیر ایالات متحده ممنوعیت سفر در زمان عوارض خود را در این کشور فرودگاه. برخی از مسافران منتظر تا چهار ساعت در شیکاگو اهار فرودگاه یک وضعیت رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به عنوان “غیر قابل قبول است.”

“realDonaldTrump و @VP پس از این تنها رسانه ارتباطی شما با توجه به—شما نیاز به انجام کاری در حال حاضر” پریتزکر توییتی. “این جمعیت در حال انتظار برای دریافت از طریق آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال است.”

وزارت امنیت داخلی اقدام گفت: “این نمایش را حدود یک دقیقه در هر مسافری که از تلاش های حکومت ساخته شده برای افزایش ظرفیت است. چاد گرگ در توئیتر خود نوشت: “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

خارج شده و کاهش در 24 ساعت-فروشگاه ساعت برخی از مکان های دیگر شروع یکشنبه

فروشگاه های وال مارت به طور معمول باز 24 ساعت باز خواهد بود از 6 صبح تا 11 شب تا اطلاع ثانوی این شرکت گفت: از اواخر روز شنبه. فروشگاه های دیگر که به طور معمول تا نیمه شب باز خواهد شد نیز کاهش می یابد ساعت.

“این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود همکاران قادر به انبار محصولات مشتریان ما به دنبال و به انجام تمیز کردن و مطابق با اصول” Dacona اسمیت معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی خارج شده آمریکا نوشت: در یک پست وبلاگ.

فروشگاه مواد غذایی و زنجیره ای از جمله فلوریدا مستقر Publix نیویورک-بر اساس Wegmans و او-B در میان خرده فروشان بسته شدن زودتر. Urban Outfitters است که در میان خرده فروشان بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در سطح جهانی به دلیل coronavirus. اپل اعلام کرد آن را تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27. تغییرات در بیشتر منطقه ای و ملی خرده فروشان انتظار می رود در روزهای آینده.

– کلی Tyko

چگونه دیر است فروشگاه خود را باز؟: Coronavirus کاهش ذخیره ساعت در خارج, Publix, Kroger, او -, B, و بیشتر

در Hoboken, New Jersey: منع رفت و آمد و بیرون رفتن برای غذا خوردن

شهردار Ravinder Bhalla توییتی که به دلیل نگرانی بیش از coronavirus کافه ها و رستوران ها دیگر نمی خواهد اجازه برای خدمت به مواد غذایی خود را در اتاق ناهار خوری. این کسب و کار تنها مجاز به ارائه مواد غذایی بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.

هابوکن میله که در خدمت مواد غذایی به تعطیل 11 صبح یکشنبه, مارس 15. آنها دیگر مجاز به الکل خدمت شهردار گفت.

Bhalla نمی دهد پایان تاریخ برای سیاست جدید. این شهر همچنین است اعمال مقررات منع رفت و آمد خواهد شد که در اثر از 10 شب تا 5 صبح به صورت روزانه به عنوان دوشنبه, مارس 16 تا اطلاع ثانوی نیاز به ساکنان باقی می ماند در خانه های خود خارج از شرایط اضطراری و یا نیاز به کار می کنند.

– دبی Waldeyer برگن رکورد

ما بیمارستان ها را اجرا خواهد کرد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

هیچ دولتی در آمریکا به اندازه کافی اتاق برای درمان رمان coronavirus بیماران اگر افزایش در موارد شدید اینجا آینه است که در کشورهای دیگر.

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد که اگر ملت می بیند عمده سنبله وجود دارد می تواند تقریبا شش بیماران به طور جدی بیمار برای هر موجود تخت بیمارستان.

که تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از انجمن بیمارستان های آمریکا, ایالات متحده, سرشماری CDC و سازمان بهداشت جهانی ، محافظه کار است. برای مثال فرض آن همه 790,000 تخت خالی خواهد بود.

از آنجا که دو سوم نیست این واقعیت می تواند به مراتب بدتر: حدود 17 نفر رقابت برای هر کفش تخت.

جزئیات ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل کامل در اینجا.

– Jayme فریزر و مت وین

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

شده اند وجود دارد تقریبا 3000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا با amore از 50 مرگ و میر با توجه به داشبورد اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اکثر مرگ و میر شده است در واشنگتن در حالی که کالیفرنیا فلوریدا گرجستان کانزاس نیوجرسی و داکوتای جنوبی همه و میر گزارش شده.

در اینجا نگاهی که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>