Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برخی از سواحل فلوریدا پارک به بازگشایی; ما مرگ و میر بالا 33K

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل شنبه برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده به فرمانداران قدرت برای تصمیم گیری زمان و نحوه بازگشایی کشورهای خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وجود خواهد داشت حداقل یک قابل بازگشایی در روز جمعه. در جکسون ویل فلوریدا, شهرستان پارک ها و سواحل را برای “فعالیت های ضروری” از جمله پیاده روی و دوچرخه سواری برای یک زن و شوهر از ساعت در صبح و شب.

این تصمیم پس از بحث های اولیه بین شهردار لنی کاری و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد نحوه بازگشایی این شهرستان است. در حالی که آن را خیلی زود به بگویید کاری گفت: اطلاعات تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان نشان می دهد این شهرستان با موفقیت مسطح منحنی.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بازگشایی دولت سواحل هفته گذشته رسم انتقاد از برخی از مقامات محلی. مانند در جکسون ویل کمپ منظور اجازه می دهد تا مردم به ورزش در حالی که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل شامل سه مرحله است اما نمی خواهد تا زمانی که شروع متحده تا به حال 14 روز متوالی کاهش COVID-19 موارد و تست و بیمارستان ظرفیت برای مقابله با پتانسیل coronavirus خوشه.

“برخی از ایالت ها باز خواهد شد زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. “ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان.”

وجود دارد بیش از 671,400 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان در اوایل روز شنبه به گفته جان هاپکینز داده است. COVID-19 تن کشته و بیش از 33,200 آمریکایی و 145,700 در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• چه خواهد شد “طبیعی” بود پس از coronavirus? در اینجا 4 سناریو.

• بیمارستان در زمینه: چگونه سپاه مهندسان ارتش دعوا COVID-19 با چادر.

• اگر شما در حال سفر بین کشورهای در اینجا که در آن شما باید به خود شده است.

• یک coronavirus واکسن بیش از یک سال دور. در اینجا به همین دلیل است.

• هنوز هم به دنبال کاغذ توالت? در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آن را خرید.

• کار همه را تسخیر’: صدها تن در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از محدودیت

سهام آسیا موج جمعه پس از بهتر از حد انتظار اقتصاد چین داده

سهام رسید جمعه در آسیا پس از چین گزارش داده های اقتصادی که در حالی که تلخ بهتر از انتظار است.

قوی باز به دنبال یک شنبه تظاهرات در وال استریت شده توسط خرید از آمازون, مراقبت های بهداشتی و سهام دیگر بازار سوله که در حال پر رونق در coronavirus بحران.

چین گزارش اقتصاد آن قرارداد 6.8 درصد در ماه مارس به این کشور مبارزه coronavirus. که بدترین عملکرد از حداقل اواخر 1970s. آن را نیز به عنوان بد نیست به عنوان دو رقمی کاهش برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده بود هر چند آخرین اعداد نشان می دهد که بازیابی خواهد بود یکی از آهسته است.

های آتی سهام ایالات متحده بيشتر با قرارداد برای S&P 500 تا 3.3% در حالی که داو صنعتی به دست آورد 3.6%.

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن به زود از زندان آزاد با توجه به کروناویروس

مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای برای آزادی نیویورک زندان فدرال به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus یک فرد آشنا با این موضوع گفت: پنج شنبه.

کوهن محکوم به سه سال زندان پس از شفاعت گناه به اتهامات عنوان شده است که شامل بودجه مبارزات انتخاباتی نقض برای پرداخت hush پول به زنانی که ادعا کرد که تا به حال با تهمت و دروغ گفتن به کنگره است.

کوهن منتشر شد در 20121 اما خدمت کردن باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه پس از 14 روز دوره قرنطینه. کوهن بوده است در خدمت مدت خود را در یک مرکز در Otisville نیویورک که در آن 14 زندانیان و هفت پاسداران آلوده شده با این ویروس گفت: این فرد آشنا با این موضوع اما این است که مجاز به صحبت های عمومی.

– کوین جانسون

استادان دانشگاه هاروارد که احتیاط گسترده تست هنوز هم مورد نیاز

دو پزشک از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت ستایش تدریجی طبیعت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی, کشور, اما هر دو می گویند این کشور به تقویت آن تست قابلیت های.

بری شکوفه, استاد بهداشت عمومی و ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی به نام طرح “متفکر.” Hanage گفت: “خودنمایی مشکل” با طرح نهفته با تست.

“بدانند آنچه در واقع در جامعه است و بخش مهمی از مقابله با این بیماری همه گیر و ما هنوز در اوایل این بیماری همه گیر” Hanage گفت.

“هنگامی که ما در حال مسطح منحنی زمانی که آن را انجام می دهند که, که ما آن را انجام می دهند که ما اقدامات” Hanage گفت. “ما اقدامات در حال انجام است. این چیزی است که اتفاق می افتد به دلیل ایمنی آن است که تولید. که به ما. که یک دستاورد انسان با داشتن بیش از ویروس.

“آنچه که من فکر می کنم باید روشن ساخته است خم منحنی نیست واقعا خم منحنی اپیدمی” بلوم گفت. “آن را خم منحنی به نگه داشتن آن را در زیر ظرفیت بیمارستان برای مراقبت از افرادی که واقعا بیمار است.”

– اردن کولور سیتی

فیلم تئاتر خواهد بود در میان اولین کسب و کار برای بازگشایی تحت کاخ سفید طرح

سینما خواهد بود و مجاز به بازگشایی در اولین سه فاز تحت دستورالعمل های منتشر شده پنجشنبه توسط کاخ سفید است.

فقط زمانی که تئاتر همراه با رستوران استادیوم ورزشی و کلیساها اجازه خواهد داشت به استقبال عمومی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت هنوز دیده می شود. از آن خواهد شد را تا حد زیادی به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که کشورهای خود را آماده گرفتن اولین گام بازگشت به آنچه پس از نرمال در نظر گرفته شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام بازگشایی در روزانه خود را در کنفرانس خبری گفت: برخی در حال آماده تر از دیگران است. این طرح را شامل نمی شود یک جدول زمانی.

– کریس Woodyard و برایان الکساندر

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• من کجا محرک بررسی کنید ؟ IRS دریافت پرداخت من’ coronavirus محرک بررسی پورتال آمار در اوایل اشکالات.

• “ما مرده’: افراد معلول ترس آنها خواهد شد در از دست دادن در پایان از پزشکان زندگی یا مرگ را انتخاب کند.

• از گوش به smart شاخه: 27 چیزهایی که زندگی خود را ساده تر در coronavirus قرنطینه.

• Coronavirus بیمه خودرو بازپرداخت: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

• آیا ایالات متحده خدمات پستی در ژوئن ؟ ما آن را بررسی حقایق است.

• آیا شما برای شهرستان پروازها کاهش یافته است? یو بی اس در بازار-از شرکت های هواپیمایی به دنبال سرویس کاهش است.

Beyoncé باعث تعجب ظاهر در ABC ‘دیزنی خانواده Singalong’

Beyoncé ساخته شده تعجب ظاهر پنج شنبه در “دیزنی خانواده Singalong” یک ABC ویژه طراحی شده برای ارائه قاشق از شکر را در “مری پاپینز” کلاسیک و خلق و خوی روشن تر – در به چالش کشیدن coronavirus بار.

گردش سواره از ستاره های بسیاری انجام خود را از اتاق نشیمن و آشپزخانه, همچنین, ویژه, Christina Aguilera, Ariana Grande, Josh Groban, Michael Bublé و دمی Lovato.

صحنه هایی از فیلم های انیمیشن کلاسیک دیزنی ارائه شده, رنگارنگ, پس زمینه برای بسیاری از اجراهای که بدیهی است که تا به حال به طور محدود در تولید دامنه. متن ترانه زد در پایین صفحه نمایش با مجموعه ای از میکی موس گوش انجام follow-the-تندرست-توپ تقلید برای کمک به در خانه خوانندگان.

بیانسه اعلام نشده علاوه بر این, اختصاصی, “When You Wish Upon a Star” از “پینوکیو” به “همه مراقبت های بهداشتی کارگران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای نگه داشتن ما را سالم و امن است.”

– لایحه Keveney

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گسترش stay-at-home منظور مارس 15

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, پس از اشاره به مشخص رها در COVID-19 مرگ و میر یک شب طولانی, دولت, اقامت در خانه سیاست تا ماه آینده و گسترش نظم جدید در پوشیدن ماسک شامل مترو و اتوبوس و قطار و تاکسی.

کومو گفت: 606 نفر فوت کرده و یک شبه در مقایسه با دو روز گذشته که ثبت 778 و 752 مرگ و میر. او اعتبار دولت “n. y. مکث” سیاست از بسته شدن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات و گفت: کسانی که اقدامات تمدید خواهد شد تا زمانی که حداقل 15 مه.

کومو گفت که او تا به حال بدست بسیاری از “خوشحال نیست تلفن تماس” مورد موظف به استفاده از ماسک صورت با شروع این هفته است.

– داگ Stanglin

بریتانیا گسترش مستند 3 هفته

بریتانیا مستند, برنامه ریزی برای نقد و بررسی امروز تمدید شده است حداقل سه هفته. “آرامش هر یک از اقدامات در حال حاضر در محل را در معرض خطر آسیب به بهداشت عمومی و اقتصاد ما” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در جلسه روز شنبه اضافه کرد: “ما باید نگه دارید تا اجتماعی فاصله گرفته است.”

Raab ایستاده است نخست وزیر بوریس جانسون که دوره نقاهت بعد از coronavirus پس از اقامت در ICU. ملی قفل شده است در محل پس از مارس 23. بیش از 104,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان و بیش از 13,700 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

– فضل Hauck

میانه فرمانداران به شریک برای بازگشایی منطقه ای اقتصاد

فرمانداران ایالت ایلینوی میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایندیانا و کنتاکی در روز پنج شنبه اعلام کرد که ایالات متحده برنامه ای برای هماهنگ کردن تلاش ها برای بازگشایی میانه اقتصاد است.

در این بیانیه فرمانداران گفت: آنها با توجه به توان چهار عامل اصلی قبل از بازگشایی: پایدار کنترل میزان عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان و افزایش توانایی برای تست و ردیابی کافی مراقبت های بهداشتی ظرفیت برای رسیدگی به تجدید حیات و بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله در محل کار.

میشیگان و ایلینوی هستند متحده گزارش بیشتر تایید کرد coronavirus موارد است.

– فضل Hauck

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

• شکستگی دعا و مداحی: ایالات متحده منجر جهان در coronavirus مرگ و میر پس از مرگبارترین هفته.

• نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.

• شهر نیویورک بیمارستان در حال برگزاری خود را پس از یک coronavirus افزایش است. آنها امیدوارند که آنها را به یک فلات.’

• نقدی ‘به عنوان مهم برای آمریکایی ها به عنوان Purell و کاغذ توالت’: 3 در 10 آمریکایی که درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus.

• ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus.

• آنچه که در مورد COVID-19: در اینجا این است که ایالات متحده آمریکا امروز با یک توقف راهنمای.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>