Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شومر می گوید $450B محرک معامله خواهد شد; Cuomo, مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار; نفت, قیمت سهام سقوط

سنا آماده شد به تصویب $450 میلیارد بسته محرک شنبه و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواهد شد دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید پس از آتشین مبادلات بیش از مربوطه خود را از دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: مقابله کرده و در یک بسته محرک است که مکمل 2 تریلیون دلار گذشت ماه گذشته.

کومو شده و مصمم در امتناع سهولت محدودیت در دولت خود را کانون همه گیر در ایالات متحده است. فرمانداران در چندین ایالت این را آغاز کرده اند که اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

کومو بارها متنبه رئیس جمهور برای درخواست فرمانداران خود را برای رهبری مبارزه علیه شیوع بدون فدرال منابع است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ این هفته به tweeting فرماندار باید “صرف زمان بیشتری انجام و زمان کمتر ‘شکایت.'”

تقریبا 1500 آمریکایی ها درگذشت دوشنبه, افزایش تلفات به بیش از 42000 میان تقریبا 800000 تایید موارد به گفته جان هاپکینز داده است. ایالت نیویورک است رنج می برد و بیش از یک سوم از مرگ و میر.

تعداد در سراسر جهان coronavirus موارد بود نزدیک 2.5 میلیون جمعه; شده اند وجود دارد بیش از 170,000 مرگ و میر.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• ‘من’: سی ان ان Chris Cuomo reemerges از زیرزمین پس از سه هفته از coronavirus انزوا.

• آنتی بادی آزمون: آنها چه هستند ؟ کمک خواهد کرد که آمریکایی ها به حالت عادی بازگشت ؟

• Testy بحث: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مریلند فرماندار را درک نمی کنند تست وضعیت.

• Fauci می گوید تظاهرات در برابر مستندات می تواند در نهایت داشتن اثر مخالف.

• هنگامی که موج دوم coronavirus رسید ؟ چه آن را مانند نگاه ؟

• سفارش بسته های آنلاین? نگران نباشید آن را هنوز هم امن است.

• ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

شومر: معامله زده در $450 میلیارد بسته محرک

ملزومات $450 میلیارد محرک معامله ارائه پول برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و coronavirus تست زده شده است و برنده خواهد شد سنا تصویب دیابت چاک شومر D-نیویورک روز سه شنبه گفت. شومر با سی ان ان گفت کاخ سفید توافق برای ذخیره برخی از پول برای کسب و کارهای کوچک در منطقه روستایی و “مادر و پاپ” فروشگاه ها. این لایحه شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان اما هیچ چیز به صورت متحده که بودجه باید نابود شده است رکود اقتصادی است. کاخ سفید توافق را که با آینده لایحه شومر گفت.

“آنها هنوز هم نارسایی ‘من و و عبور از ‘t’ اما تا کنون عمده موضوع حل و فصل شد” شومر گفت. “من اعتقاد دارم که ما و شما از این بعد از ظهر در 4 p. m.”

نظرسنجی: Thumbs down به ناروا; انتظار نیست امن تجمعات قبل از ژوئن

اکثریت آمریکایی ها می گویند این می تواند ژوئن یا بعد از آن قبل از آن را امن برای بزرگتر تجمعات را دوباره با توجه به واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند. اکثر آمریکایی ها – 54% – به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علائم منفی خود را برای دست زدن به شیوع. در مقابل 72 درصد از آمریکایی ها به رأی مثبت به فرمانداران خود آمریکا و در راه آنها در برخورد با بحران و کارگران نیز امتیاز خود را به کارفرمایان مثبت.

سهام مبارزه به عنوان قیمت نفت سقوط

سهام ایالات متحده skidded شنبه پس از قیمت نفت خام آمریکا به طور خلاصه توصیه های زیر صفر و تقاضا سقوط به عنوان همه گیر سمت چپ کارخانه های اتومبیل و هواپیما بیکار. به طور خلاصه منفی قیمت نفت نشان دهنده یک بازار پس glutted که تولید کنندگان حاضر به پرداخت کسی که برای گرفتن نفت خود را دور. داو صنعتی کاهش یافت و بیش از 2 ٪ در زمانی که بازار باز می شود. گزارش های تایید نشده سهشنبه که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در وضعیت شکننده بعد از عمل جراحی اضافه شده به وحشت. اما دولت کره جنوبی گفت کیم به نظر می رسد به اداره امور دولت را به عنوان معمول است.

پرستاران در اعتراض به کاخ سفید

ثبت نام پرستاران در راهپیمایی و دست تکان داد نشانه ها در مقابل کاخ سفید روز سه شنبه در تماس تلفنی با توجه به ده ها هزار نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 به دلیل عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. پرستاران و اعضای پرستاران ملی ایران شد, تمرین های اجتماعی فاصله و خواندن با صدای بلند نام ایالات متحده پرستاران هستند که شناخته شده اند و از COVID-19. این اتحادیه می خواهد در میان چیزهای دیگر برای رئیس جمهور تهمت به استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل به منظور تولید انبوه N95 ماسک صورت سپر و لباس و دستکش و کفش و پوشش به عنوان به خوبی به عنوان هواکش و COVID-19 تست کیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ‘محافظت از مشاغل’

رئیس جمهور تهمت توییتی در اواخر روز دوشنبه بود که او به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور با اشاره به نیاز به محافظت از مشاغل در نور “حمله از نامرئی دشمن” اشاره به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در طول هفته گذشته از بحران است که دیده می شود بسیاری از ایالت ها تعطیل, دولت ساخته شده است که حرکت می کند به سرکوب پناهجویان و مهاجران به دنبال ورود به کشور است. منتقدان ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از این بحران که به کشته شدن بیش از 40 ، 000 آمریکایی و فلج اقتصاد برای پیشبرد سیاست های امریکا اول.

– مارکو دلا اجوف

تنسی و جورجیا S. C. به تدریج بازگشایی

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر و گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرجستان اعلام کرد اقدامات مختلف دوشنبه با هدف کاهش محدودیت در برخی از کسب و کار در کشورهای خود را.

لی گفت: دولت خود را به اقامت در خانه سفارش تمدید نمی شود گذشته, مارس 30 و برخی از کسب و کار در سراسر کشور آغاز خواهد شد بازگشایی در هفته آینده: “برای کشور ما اجتماعی فاصله باید ادامه یابد اما ما اقتصادی shutdown نمی تواند.”

مک مستر اعلام کرد یک طرح به نام “سرعت بخشیدن به کارولینای جنوبی” است که اجازه می دهد تا لباس های, گروه, مبلمان, جواهرات و کالاهای ورزشی فروشگاه ها و همچنین گل و بازارهای کک به بازگشایی در کاهش ظرفیت شروع روز سه شنبه. او همچنین به مقامات محلی قدرت خود را باز سواحل است.

کمپ گفت که او اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی در روز جمعه از جمله مراکز تناسب اندام, بازی بولینگ, کوچه ها, آرایشگران, زیبایی و درمانگران ماساژ.

– ناتالی آلیسون Nashville Tennessean

کارولینای جنوبی کارولینای شمالی سواحل: آنچه در قوانین به برخی از محدودیت ها کاسته

ترین محرک های مقدماتی دیده نمی شود هر گونه پول در عین حال

کنگره و کاخ سفید در حال لگد زدن به لاستیک دور جدیدی از محرک پرداخت اما بیش از نیمی از افرادی که واجد شرایط هنوز برای دریافت هر گونه پول نقد از دور اول. برخی از سالمندان که دریافت مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی از طریق پرداخت مستقیم در حال انتظار برای دیدن که پول در ارتباط با تاثیر اقتصادی پرداخت آمار حساب های خود را مدتی این هفته احتمالا بعد مقامات فدرال می گویند. همچنین IRS آغاز خواهد شد صدور چک مقاله در این هفته به افرادی که ارائه نشده واریز مستقیم اطلاعات اما باید یک آدرس پستی در ثبت به طور مارس 16 گزارش کمیته مجلس در راه & معنی.

– سوزان Tompor مطبوعات آزاد دیترویت

تام بردی بوت از تمپا پارک

شش-زمان NFL قهرمان کارفرمایی تام بردی بود unceremoniously لگد از تمپا پارک در حالی که کار کردن شهردار Jane کرچک نشان داد. بردی به تازگی امضا شده با Tampa Bay Buccaneers پس از دو افسانه ای دهه با میهن پرستان جدید انگلستان. کرچک گفت: پارک های شهرستان ها بسته به دلیل شیوع کروناویروس و کارکنان پارک به طور معمول گشت پارک برای متخلفان.

“آنها گشت زنی در اطراف فقط به مطمئن شوید که مردم انجام نمی دهد تماس های ورزشی و همه چیز و دیدم یک فرد کار کردن” کرچک گفت. “و او رفت و به او بگویید که آن را بسته بود و آن را تام بردی.

کرچک گفت: Brady شده بود اندیش اما این گزارش به عنوان “اشاره کرد.” شهر شد و سریع برای روشن کردن در توییتر “برای روشن کردن هر گونه سردرگمی @Buccaneers QB @TomBrady شد اندیش در یکی از 194 پارک زیبا. او اشاره کرد که برخی از رسانه ها گزارش داده اند.”

– کالین Liotta Bucs سیم

آلمان لغو جشن اکتبر

آلمان در جشن اکتبر لغو شد, یک قربانی این بیماری همه گیر. Markus Söder بایرن وزیر و رئیس جمهور و مونیخ شهردار دیتر ریتر اعلام این خبر سه شنبه. آلمانی آبجو جشنواره برنامه ریزی شده برای باز کردن سپتامبر. 19 و اجرا از طریق Oct. 4 انتظار می رود نزدیک به 6 میلیون مهمانان. آلمان دیده می شود حدود 150000 موارد coronavirus و 4,862 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“آن لطمه می زند و آن را چنین ترحم” Söder گفت: از لغو. “ما توافق کرده اند که در معرض خطر است که به سادگی بیش از حد بالا است.”

– مورگان Hines

Coronavirus شده است در اینجا برای 3 ماه. چه در حال حاضر ؟

سه ماه پیش سه شنبه آمریکا را تایید کرد این کشور برای اولین بار مورد چه شد و سپس به نام “رمان” coronavirus – واشنگتن دولت در 30s خود را که به تازگی در بازگشت از ووهان, چین, کانون به ظاهر دور بیماری که تا به حال منجر به کشته شدن شش نفر است.

“چه بیرون از آن به بعد واقعا فراتر از آنچه هر کسی می تواند تصور کنید,” گفت: دکتر جی طبخ افسر ارشد پزشکی در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای اورت دریافت کرده است که اولین بیمار است. “و این داستان هنوز هم در حال پخش است.” ادامه مطلب.

– فضل Hauck

سی ان ان Chris Cuomo به پایان می رسد زیرزمین انزوا پس از 3 هفته

سی ان ان لنگر Chris Cuomo, اعلام کرد که سه هفته پیش او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پدید آمده از انزوا. Cuomo, 49 شده بود پناه در زیرزمین و دور از خانواده اش اما هنوز هم ظاهر شدن در تلویزیون و در حالی که در حال مبارزه با عفونت است. همسر کریستینا Greeven کومو بعد از آن نیز آزمایش مثبت است. اما در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به خود را Instagram account دوشنبه شب کومو برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان داد او پاک شده است توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به سر طبقه بالا.

“خوب در اینجا آن است که: رسمی ورود مجدد از زیرزمین او گفت:” در حالی که در حال ظهور از طبقه پایین و رفتن به استقبال همسر و فرزندان خود را. “این چیزی است که من بوده ام خواب به معنای واقعی کلمه برای هفته.”

– هانا Yasharoff

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • دانشجویان وعده داده شده بود کمک coronavirus محرک. آن را هنوز هم نمی رسید.
  • • بازگشایی امریکا: آنچه متحده در حال استراحت اجتماعی فاصله محدودیت ؟
  • ‘آن را ‘ قتل عام’: Crematoriums در حال اجرا در سراسر ساعت.
  • واقعیت را بررسی کنید: گله ایمنی را به طور کامل متوقف کردن گسترش coronavirus.
  • خود را با یک توقف راهنمای COVID-19: از علائم ایمنی و شایعات به واقعیت است.
  • کالج ها نمی توانم بگویم که آیا آنها باز در پاییز سال 2020 است. و دانش آموزان در حال حاضر خسته از آموزش مجازی.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به ‘آزادی’ سه کشور: فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات خوشحال نیست.
  • نقشه برداری coronavirus: یک مسیر نمودار برای تمام 50 ایالت این منطقه کلمبیا گوام جزایر ویرجین و جزایر ماریانای شمالی.
  • شنیدیم شما پدر’: یک دختر باقی می ماند بر روی تلفن برای ساعت ها و ساعت ها او را به عنوان پدر می میرد و به تنهایی از coronavirus.
  • Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

‘COVID انگشتان پا,’ آخرین نشانه ای از ویروس

پزشکان از شناسایی یک نشانه جدید از coronavirus رسمی لقب “COVID انگشتان پا است.” جدید نشانه – حضور بنفش یا آبی ضایعات بیمار پا و انگشتان پا – گیج کننده است کارشناسان بیماری های عفونی است که می گویند به نظر می رسد به نظر می رسد در بیمارانی که نمی, نمایشگاه علائم دیگر.

“آنها به طور معمول دردناک به لمس است و می تواند سوزش داغ,” دکتر گفت: Ebbing Lautenbach ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده پزشکی.

– Adrianna رودریگز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama BüyüsüEvde Paketleme İşi