Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: یکی تشخیص داده شد ‘presumptive مثبت مورد در Fort Bend County

8:30 صبح: هوستون وزارت بهداشت هم اکنون می توانید آزمون تا 350 مشکوک coronavirus موارد با یک کیت از مراکز کنترل بیماری.

بهداشت عمومی آزمایشگاه در این بخش انجام خواهد شد تست برای 17 شهرستان در جنوب شرق تگزاس. آزمون همراه با توانایی برای 700 نمونه اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است ارسال دو نمونه در هر صورت امکان پذیر است گفت: پرفیریو ویارئال یک هوستون در بخش بهداشت و درمان می شود.

“ما تمرین بودند که این آزمون بیرون آمد و یک نمونه واقعی در آمد تا ما آن را مورد آزمایش قرار” ویارئال گفت.

کیت ارزیابی سواب بینی, دهان سواب و ترشحات از بیمار ،

هریس مقامات شهرستان خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای بحث در مورد این مورد و شهرستان را تست قابلیت های.

ساعت 8 صبح: 70-year-old Fort Bend County مرد تشخیص داده شده است ‘presumptive مثبت’ به صورت COVID-19 کروناویروس جدید, Fort Bend County بهداشت و خدمات انسانی تایید شنبه شب.

مقامات شهرستان گفت: او به تازگی از سفر خارج از کشور است که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط با ثبات است. آنها کاهش یافته است به می گویند که او در سفر و در حال درمان است.

Fort Bend HHS مطلع شد از این مورد در 4 p. m. روز شنبه و در حال بررسی است که او ممکن است در “تماس نزدیک” با پس از بازگشت.

هوستون در بخش بهداشت و درمان تشخیص داده مورد و ارسال نمونه ها بر روی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا برای آزمایش های بیشتر.

مقامات فدرال هنوز تست سواب بینی و دیگر نمونه ها از یک محقق در دانشگاه رایس که در بازگشت به هوستون در فوریه. 20 و ممکن است در معرض ممکن است coronavirus مورد در حالی که سفر در خارج از کشور.

شش دانشگاه هوستون دانشجويان و استادان خود-قرنطینه پس از بازگشت از سفر به کره جنوبی و ایتالیا.

خوانده شده در اینجا برای پوشش بیشتر از coronavirus از هوستون کرونیکل.

[email protected]

توییتر: @gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>