Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Oklahoma City bombing سالگرد مشخص شده عملا; برخی از ایالات آمریکا شروع بازگشایی; کاخ سفید سیاهی پایین نرخ مرگ

متوجه اجتماعی فاصله های Oklahoma City, National Memorial & Museum بود و مجازی انجام مراسم روز یکشنبه به مناسبت سالگرد 25 از یکی از مرگبار ترین حملات تروریستی در تاریخ آمریکا – بمب گذاری که به کشته شدن 168 نفر است.

“آنچه ما می شکند قلب بیشتر است … ما می دانیم که ما نمی توانیم جمع آوری جمعیت زیادی که به طور معمول به این یاد مراسم” سازمان در بیانیه ای گفت. ادای احترام شامل 168 ثانیه سکوت و نام 168 نفر کشته در بمب گذاری را با صدای بلند بخوانید.

COVID-19 ادعا کرد زندگی تقریبا 1,900 آمریکایی شنبه, بالا بردن آمریکا مرگ و میر بالا 39,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

این سرانه در ایالات متحده مرگ و میر در COVID-19 پایین تر از بسیاری از کشورها در اروپا — با توجه به اطلاعات ذکر شده توسط کاخ سفید — با تشکر در بخشی به ملت های اجتماعی فاصله تلاش محدودیت های برخی از کشورهای در حال reevaluating.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx ارائه اطلاعات شنبه نشان ایالات متحده است گزارش 11.24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر یک نرخ پایین تر از بلژیک و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و هلند. او اعتبار اجتماعی فاصله اقدامات با نگه داشتن این نرخ پایین است.

به عنوان بیکاری soars و اقتصادی خرید اینترنتی را افزایش می دهد کاخ سفید اعلام کرده است, راهنمای متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود است. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای در حال شروع روند آرامش محدودیت به عنوان تظاهرات محصول در سراسر کشور است.

وجود دارد بیش از 725,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

Coronavirus راهنمای: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19

بحران ایدز ممکن است نقشه راه برای coronavirus: بازماندگان صحبت کردن.

بیماران مبتلا به لوپوس در حال تلاش برای به دست آوردن هیدروکسی کلروکین منحرف برای COVID-19. این دارو آنها نمی توانند زندگی بدون.

نیاز essentials این 6 خرده فروشان به طور مداوم تهیه.

مناقصه جنگ پارکینگ معاملات: چگونه متحده در حال گرفتن coronavirus لوازم.

کالج, دانش آموزان در انتظار سرنوشت ترم پاییز

برخی از دانشجویان می گویند آنها شورش اگر دانشگاه دیگری قرار داده ترم از کلاس های آنلاین برای جلوگیری از گسترش coronavirus – اما این که به طور فزاینده آنچه پردیس رهبران هستند با توجه به انجام. تری Hartle یک معاون ارشد رئیس جمهور آمریکا در شورای آموزش و پرورش ملی تجارت گروه از دانشگاه ها می گوید: هیچ کس نمی داند که در حال حاضر چه ترم پاییز خواهد بود. رایان Sessoms بازاریابی دانشجو در دانشگاه جنوب فلوریدا می گوید: پرداخت همان مقدار از شهریه برای ترم یکی دیگر از شرجی و کلاس های غیر استارت.

“سقوط من ترم آخر” گفت: Sessoms, 24. “اگر آن را به صورت آنلاین در همان شهریه, قیمت, پس از آن من فقط صبر کنید برای ترم بهار.”

– کریس Quintana

تگزاس و فلوریدا میان کشورها و حرکت به سهولت محدودیت

تگزاس را به سهولت برخی از شدید ترین coronavirus محدودیت در فروشگاه های خرده فروشی و پارک های این هفته است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: تمام فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود قادر به کار خرده فروشی-to-go آغاز جمعه. خرده فروشان می تواند در ارائه موارد به مشتری ماشین و خانه و یا مکان های دیگر.

فلوریدا شروع هجوم آوردند به اقیانوس پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به چراغ سبز ot بازگشایی برخی از سواحل است. نیویورک ساخته شده حرکت به استراحت برخی از محدودیت ها با پیوستن به کانکتیکات و نیوجرسی به باز کردن خود marinas boatyards و قایق قایق های تفریحی استفاده کنید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: Vermont, مونتانا, اوهایو, داکوتای شمالی و آیداهو در میان کشورهای دیگر در نظر گرفتن مراحل مختلف نسبت به “امن تدریجی و مرحله به مرحله باز کردن.”

“ما در حال حاضر شروع به دیدن glimmers که بدترین COVID-19 ممکن است به زودی پشت سر ما” ابوت روز جمعه گفت. “ما نشان داده که ما می توانیم کررل coronavirus.”

– جاناتان Tilove CD Davidson-Hiers

برادوی را نیک کردرو رو قطع پا

برادوی ستاره نیک کردرو است گفت: این بازیگر داشتن پای راست خود را قطع به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس. آماندا Kloots مشترک خبری به او Instagram داستان در شنبه گفتن پیروان رقیق کننده های خون از پزشکان با استفاده از برای کمک به لخته شدن خون در کردرو پا باعث شد مسائل دیگر.

“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون اما دوباره که قرار بود به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست به طوری که پای راست را قطع امروز,” او گفت:. بعد او گفت: Cordero “از آن ساخته شده از عمل جراحی زنده است و رهبری به اتاق خود به استراحت و بازیابی.”

در کانادا متولد شده کردرو پذیرفته شده بود به بیمارستان برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram در تاریخ 1 آوریل. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی. او نوشت: در آن زمان که کردرو قرار داده شده بود در پزشکی ناشی از کما برای کمک به تنفس خود را.

– راشا علی

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

ردیابی شیوع: ببینید که چگونه آن را تکامل روز به روز.

ساخته شده در آزمایشگاه است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید پذیرای راست تئوری.

لاتینی ها به طور نامتناسبی در حال مرگ و از دست دادن شغل به دلیل coronavirus. در اینجا به همین دلیل است.

تماس با ردیابی کمک به پایان دادن به شیوع ابولا. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آن را می تواند به توقف COVID-19 ،

بیمارستان در زمینه: چگونه سپاه مهندسان ارتش دعوا COVID-19 با چادر.

ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus.

کالیفرنیا COVID-19 نگران کننده مرگ و میر بالا برای آمریکایی های آفریقایی تبار

کالیفرنیا دیدن نامتناسب بالا تعداد coronavirus مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی در روز شنبه. آمریکایی های آفریقایی تبار را فقط 6 درصد از جمعیت این ایالت نزدیک به 40 میلیون اما حساب برای 12 درصد از 1,072 coronavirus مربوط به مرگ و میر. Latinos که 39 درصد از دولت را مردم حساب 39 درصد و 31 درصد از مرگ و میر, مقامات گفت.

در علاوه بر این به بالا مرگ و ارقام در میان آمریکایی های آفریقایی وزارت گفت که بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام هستند و گروه دیگر “از افزایش نگرانی گفت:” اگرچه تعداد مرگ برای مردم کوچک است و “بنابراین محدودیت مقایسه آماری.” بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام را تا 0.3 درصد از جمعیت اما باید برای اختصاص 2 درصد از دولت کل موارد و 1 ٪ از دولت کل مرگ و میر.

سفیده که 37 درصد از جمعیت تا به حال 30 درصد از موارد و 36 درصد از مرگ و میر. آسیایی ها که 15 درصد از جمعیت تا به حال 13 درصد از کل موارد اما 16 درصد از مرگ و میر.

– جولی Makinen و صحرا خورشید

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>