Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مورد جدید گزارش شده در هوستون بازار مال فروشان لغو

10:10 p. m. Lakewood Church بسته آخر هفته آن خدمات به مردم به جای امید بستن به پخش رویدادهای آنلاین در پی اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه در هوستون با توجه به Facebook پست از کلیسا.

خدمات پخش خواهد شد در Facebook, YouTube, Roku, تلویزیون اپل بر روی وب و در Sirius XM کانال 128. خدمات پخش خواهد شد در زمان های زیر:

شنبه ساعت 7:00 p. m.
پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح و 11:00 صبح
یکشنبه در 2:00 p. m. (اسپانیایی زبان خدمات)
یکشنبه در 7:00 p. m. (بزرگسالان جوان خدمات)

8:55 بعد از ظهر هوستون مقامات بهداشتی اعلام کرده اند یک مثبت دیگر مورد COVID-19 در شهر آوردن مجموع هوستون-منطقه موارد به 15.

مورد جدید درگیر یک زن بین 15 تا 25 سال که به تازگی از سفر به نیویورک و ایالت هوستون وزارت بهداشت گفت. او قرنطینه در خانه و دچار علائم خفیف.

8:45 p. m. NBA به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به ESPN.

یوتا جاز’ رودی Gobert آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و در لیگ باقی خواهد ماند و در وقفه تا اطلاع ثانوی, ESPN گزارش.

علاوه بر تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام کرد آنها همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به نیویورک تایمز. این بازیگر در استرالیا, جایی که او مجموعه ای به فیلم یک فیلم در مورد زندگی الویس پریسلی بار گزارش شده است.

8:30 p. m. در طول یک آدرس از دفتر بیضی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت او را محدود و در تمام سفر از اروپا برای 30 روز آینده.

این محدودیت های جدید را به تحت تاثیر قرار جمعه. بریتانیا خواهد بود معاف از محدودیت های جدید.

8:20 p. m. چی سنت لوک سلامت اجرا جدید سیاست های منطقه ای است که محدود کردن تعداد بازدید کنندگان مجاز برای هر بیمار در نظام سلامت اعلام کرد.

سیاست جدید بر هفت بیمارستان در منطقه هوستون از جمله بیلور سنت لوک مرکز پزشکی. چی سنت لوک سلامت بیمارستان در جنگل و شکر زمین را نیز تحت تاثیر قرار.

سیاست محدود تعداد بازدید کنندگان غیر جداسازی بیماران به دو بزرگسال در هر روز. برای بیماران در انزوا تنها یک فرد بالغ بازدید کننده مجاز است در هر روز. سیاست جدید نیز محدودیت تعداد نقاط ورود در هر مرکز. بازدید کنندگان ممکن است خواسته شود به پوشیدن ماسک ، لباس یا دستکش بسته به وضعیت سلامت بیمار است. بازدید کنندگان ممکن است به نمایش در آمد پس از ورود به بيمارستان ،

7:25 بعد از ظهر هوستون Independent School District محدود خواهد شد و تمام پردیس بازدید کنندگان از جمله پدر و مادر و داوطلبان از 23 مارس تا آوریل 3 منطقه اعلام کرد.

کلاس سر گرفته خواهد شد باقی مانده از این هفته. منطقه بسته خواهد شد هفته بعد برای شکستن بهار.

شروع مارس 23, پدر و مادر تنها اجازه داده می شود را انتخاب کنید و رها کردن دانش آموزان خود را. بازدید کنندگان با برنامه ریزی کسب و کار باید به نمایش های یک منطقه, پرستار قبل از آنها مجاز در پردیس منطقه گفت.

علاوه بر تمام فعالیت های بعد از مدرسه و بزرگ پردیس تجمعات از جمله پدر و مادر دانشگاه در مارس 24, نیز لغو خواهد شد در آن زمان.

“برنامه ای در محل هستند باید در منطقه بهداشت و درمان و خدمات پزشکی بخش دریافت راهنمایی از مقامات در مورد نیاز به مدارس به عنوان یک اقدام احتیاطی” با توجه به منطقه ای ،

6:25 بعد از ظهر کلاس در دانشگاه هوستون لغو خواهد شد در هفته آینده در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری در شهرستان رئيس دانشگاه Renu Khator اعلام کرد.

پردیس باز باقی خواهد ماند, او گفت:, اما علمی و کارکنان باید گزینه ای را برای کار از راه دور. کلاس ها ادامه خواهد داد آنلاین مارس 23, او گفت:.

دانشجویان که در محوطه هستند را تشویق به ماندن در خانه اما خوابگاه باز خواهد شد برای آن دسته از بازگشت از رخصتی بهار, او گفت:.

4:40 p. m. هیچ کس وحشت: شما هنوز هم می تواند در خط منتظر راهنمایی و رانندگی در.

تگزاس گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر در سراسر تگزاس باز باقی می ماند سخنگوی آدم Shaivitz گفت کرونیکل خبرنگار حفر Begley. هر گونه تغییرات اعلام خواهد شد علنا در هماهنگی با مقامات بهداشت فدرال و در سراسر تگزاس.

“دست عفونی هستند که به آسانی در دسترس ما ورودی و در دستشویی” Shaivitz گفت: در یک ایمیل. “ما همچنین در حال کار با ما تمیز کردن ارائه دهندگان خدمات به ترتیب بیشتر و تمیز کردن کامل از امکانات.”

3:50 p. m. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert اعلام کرد که لیگ آینده مسابقات قهرمانی حوادث — از جمله بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال — انجام خواهد شد با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده و حضور و غیاب.

دانشگاه هوستون برنامه ریزی شده بود به میزبانی جنوب منطقه ای دور از مارس جنون مسابقات مارس 27 و 29 در تویوتا سنتر. در تهیه بیانیه مقامات بهداشت با NCAA را COVID-19 پانل مشاوره توصیه می شود در برابر باز کردن رویدادهای ورزشی ،

“ما بر این باور رویدادهای ورزشی را می توانید با تنها ضروری پرسنل و محدود خانواده حضور و غیاب و این محافظت بازیکنان ما کارکنان و طرفداران” با توجه به این بیانیه.

علاوه بر این فرماندار اوهایو صادر شده به منظور محدود کردن تماشاگر دسترسی به داخل سالن, رویدادهای ورزشی, به دلیل نگرانی در مورد جدید coronavirus آسوشیتد پرس گزارش داد.

3:15 بعد از ظهر: COVID-19 وحشت بسته شده است بسیاری از چیزها اما متروپولیتن حمل و نقل است که یکی از آنها نیست. اتوبوس و قطار باقی می ماند در حال اجرا, اما با بسیاری از یادآوری به مسافران و کارکنان به اسکراب با شور و نشاط.

“راه ما در حال کار بر این است که گوش دادن به و مصرف سرب از ما مقامات بهداشت عمومی,” مترو سخنگوی جروم خاکستری گفت: کرونیکل خبرنگار حفر Begley.

مترو را تغییر دهید و یا تغییر و نور راه آهن اگر مقامات بهداشت عمومی فکر می کنم آن را موجه خاکستری گفت.

“ما هنوز وجود ندارد” تاکید کرد. “ما در حال نزدیک وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

هفته گذشته مترو اعلام کرد که در نظر گرفتن تلاش های اضافی برای تمیز کردن اتوبوس, قطار, ایستگاه های حمل و نقل و پناهگاه است. کسانی که تلاش ادامه همراه با خدمات عمومی نشانه ها و اطلاعیه ها تشویق عادات بهداشت خوب.

آن را بیش از حد به زودی برای دیدن coronavirus اثر در اتوبوس و قطار استفاده کرد. آن است که به احتمال زیاد لغو بازار مال فروشان را کاهش می دهد مارس ridership بالغ برای مترو اما خاکستری گفت: مقامات نگران هستند. Ridership اغلب اببس و جریان و به طور معمول به نظر می رسد در بلند مدت روند که ثابت باقی می ماند از نظر ridership.

حمل و نقل در چهار سال گذشته متوقف شده است و یا تغییر شدید و جاری شدن سیل مانند طول طوفان هاروی و Imelda. این روند خواهد بود کمی متفاوت برای بهداشت عمومی اورژانس.

“ما در حال رفتن به انجام هر شهرستان رهبران و مقامات بهداشت عمومی به ما بگویید به انجام,” او گفت: بسته شدن حمل و نقل شامل ویروس. “اگر لازم باشد ما قطعا انجام این کار است اما ما در نزدیکی افق که من می دانم.”

3:00 p. m.: دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون به بازدید کننده سیاست به مقامات بهداشت عمومی در شهرستانهای شمالی را اضطراری اعلان.

بیماران می توانند با دریافت دو بیمارستان بازدید کنندگان 18 سال یا مسن تر در این زمان و تنها سالم بازدید کنندگان مجاز به همراه بیماران در آمبولانس یا به صورت سرپایی, UT, مقامات گفتند.

حرکت به شرح زیر است بیمارستان های دیگر در منطقه است که باید صادر مشابه هشدار.

در ضمن محلی و سازمان های غیر انتفاعی هستند خواستار کمک به عنوان امکان شیوع بیماری می تواند طلسم مشکل جدی برای برخی از جامعه فقیر ترین.

کرونیکل خبرنگار Marcy de Luna گزارش می دهد که سازمان های غیر انتفاعی به دنبال داوطلبان و کمک در آماده سازی است.

“فقر زده هستند و تا حد زیادی تحت تاثیر نوسانات اقتصادی ما به ما نیاز داوطلبان و خیرین در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” بچه ها وعده های غذایی مدیر توسعه و ارتباطات سینتیا Stielow.

زمان هم نمی تواند بدتر برای برخی از هوستون رهبران مذهبی. سه تعطیلات مذهبی در مارس معمولا آوردن خوشه در tithes و کمک های مالی, Chronicle خبرنگار رابرت Downen می نویسد.

“همه باید پیش بینی کمبود دادن کمبود در مجموعه” گفت: Garet رابینسون یک کشیش محلی که در حال حاضر در حال تحصیل در رشته های غیر انتفاعی در دانشگاه هاروارد. “این جهانی سرایت — و نه فقط واقعی ویروسی اما اثر موج دار شدن در اقتصاد است.”

1:45 بعد از ظهر: بازار مال فروشان را لغو می تواند یک تاثیر بزرگ در هوستون اقتصاد است.

کرونیکل خبرنگاران ارین Douglas R. A. Schuetz نوشتن که این شهرستان است به از دست دادن ده ها میلیون دلار در فعالیت های اقتصادی به عنوان فروشندگان گردشگران و دام نشان می دهد شرکت کنندگان بسته و سر خانه بسیار دیر است که انتظار می رود.

سال گذشته نشان می دهد و بازار مال فروشان تولید $227 میلیون دلار در تاثیر اقتصادی و 3,700 شغل.

مونتگومری کانتی بیمار با حضور در بازار مال فروشان در فوریه. 28 برای cookoff و به طور بالقوه Feb. 27 Feb. 29 Montgomery County بیمارستان منطقه سخنگوی Misti Willingham می گوید کرونیکل خبرنگار امیلی Foxhall. مقامات مشغول به کار بودند به روشن شدن تاریخ با بیمار و انتظار می رود به یکی دیگر از به روز رسانی پنج شنبه بعد از ظهر.

پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر شاخص Dow به شدت کاهش یافت حذف 20 درصد از ماه فوریه آن بالا گزارش بلومبرگ.

1:30 بعد از ظهر: سه مدارس و مناطق در منطقه هوستون بیشتر شد و برای اولین بار به مدرسه اعلام فسخ به دلیل نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus خبرنگار یعقوب نجار می نویسد.

مونتگمری ISD مقامات لغو کلاس های باقی مانده از هفته بعد مقامات بهداشت عمومی گزارش اولین مورد از COVID-19 در شهرستان است. منطقه می رود در بهار هفته آینده.

دو کوچک هوستون-منطقه خصوصی مدارس – Saint Thomas’ اسقفی مدرسه در Meyerland و شادی در موزه منطقه – نیز اعلام کرد تعطیلی. یک سنت توماس و دو شادی مدرسه “اعضای انجمن” بودند و احتمالا در معرض COVID-19.

هر دو را خود دانشگاه به مدت دو هفته از جمله هفته آینده از بهار.

چند هوستون-منطقه مناطق در حال انجام در کلاس طبق معمول از جمله هوستون Alief و بهار شاخه ISDs. رهبران این منطقه گفت: آنها باقی می ماند و در تماس نزدیک با دولت های فدرال و ایالتی و محلی مقامات بهداشت در مورد تصمیم گیری های اطراف مدرسه cancelations و اقدامات احتیاطی.

HISD مقامات گفت: چند نفر وابسته به منطقه خود-quarantining پس از بازگشت از یک کشور فدرال هشدار سفر لیست و یا از نزدیک در ارتباط با کسی که انجام داد.

1:15 بعد از ظهر: مونتگومری کانتی که تشخیص داده شده است با COVID-19 با حضور در بازار مال فروشان BBQ cookoff شهرستان خبر داد.

هیچ شواهدی وجود ندارد او با حضور در هر یک از بازار مال فروشان کنسرت, اما مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای تعیین اگر او تا به حال علائم پس از آن و در جایی دیگر او رفته اند ممکن است در روز های اخیر.

12:50 بعد از ظهر: بازار مال فروشان در انتخابات گفت: آنها آغاز خواهد شد پردازش بازپرداخت و fairgrounds در 4 p. m.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو گفت که او موضوع را یک فاجعه اعلامیه برای شهرستان هریس, Chronicle خبرنگار جاسپر شرر می نویسد.

12:45 بعد از ظهر: شهردار سیلوستر ترنر است که اجرای هفت بعد اضطراری بهداشتی اعلام وقایع خبرنگار دیلن McGuinness می نویسد.

دیگر شهر-اسپانسر حوادث مانند Tour De Houston نیز لغو شد.

“این تصمیم آمده است نه به راحتی اما سلامت و ایمنی مردم در منطقه ما میباشد” ترنر گفت.

هدف این است که برای جلوگیری از “چه اتفاقی افتاد در ووهان” که در آن ویروس به سرعت در حال گسترش هوستون وزارت بهداشت سر دیوید Persse گفت.

12:30 p. m.: سراسر شهرستان, شهرستانها در حال قرار دادن یک توقف در گردهمایی های اجتماعی.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ممنوع تجمع جمعی از بیش از 1 ، 000 مردم از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه بازی ها و وقایع خصوصی در سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

رزمندگان بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در می ایستد.

دو شهرستانهای جنوبی در Santa Clara County, مقامات بهداشت عمومی را ممنوع اعلام کرد گروه های بیش از 1000 نفر شروع چهارشنبه. این ممنوعیت در اثر به مدت سه هفته.

ممنوعیت آمد ساعت پس از Grand شاهزاده خانم کروز کشتی حامل 3,500 مسافران مستقر در بندر اوکلند در آالمدا کانتی یک شهرستان در شمال شرقی شهرستان سانتا کلارا, سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. بیست و یک مسافران کروز را آزمایش مثبت برای ویروس.

در ضمن در هوستون سردرگمی سرعت افزایش یافت و در RodeoHouston به عنوان کارناوال و فروشندگان مواد غذایی تعطیل شد. بازدید کنندگان در حال انتظار برای شنیدن اگر بازار مال فروشان مقامات موضوع بازپرداخت برای fairgrounds بلیط کنسرت.

و برخی از ابراز خشم در مورد لغو یکی از هوستون بزرگترین حوادث با استناد به کسب و کارهای بزرگتر مانند دیزنی جهان است که اعلام نشده هر تعطیلی.

12:00 p. m.: برخی از Houstonians گفت: لغو ردئو مناسب بود تماس بگیرید. در توییتر شنبه آنها با انتقاد از این رویداد کارکنان برای تمیز کردن ساختمان و سطوح با سرکه به جای تجاری اسپری های ضد عفونی کننده.

دیگران نگران در مورد لغو جمعه Lizzo کنسرت که Houston-مطرح پاپ ستاره شد و قرار است به انجام. برخی کردم خلاق در مورد چگونه آنها را به گوش دادن به “حقیقت لطمه می زند” و “خوب به جهنم.”


هوستون مقامات انتظار می رود تا اعلام کند که این شهر شش باقی مانده سرمایه طرح بهبود جلسات لغو خواهد شد با توجه به چندین شهر منابع. شهردار سیلوستر ترنر و اعضای شورا با استفاده از جلسات سالانه برای جمع آوری بازخورد از ساکنان این شهر را برای مدت پنج سال طرح زیرساخت است که به روز رسانی هر سال جدید و تجدید نظر شده پروژه ها.

این جلسات باقی مانده بودند را به محل در شورای ولسوالی های C, D, F, G, H و K از طریق مارس 26.

11:45 a. m.: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است کروناویروس یک بیماری همه گیر.

سازمان, مدیر, مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وجود دارد “سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت” در سراسر جهان است.

“ما انتظار داریم که به دیدن تعدادی از COVID-19 مورد تعداد مرگ و میر و تعداد کشورهای تحت تاثیر صعود حتی بالاتر” Tedros گفت.

11:30 a. m.: مقامات شهرستان در حال انتظار برای اعلام روز شنبه در هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان لغو خواهد شد, منابع گفت.

به عنوان ترس چرخشی در مورد شیوع احتمالی COVID-19 بیماری های مرتبط با جدید coronavirus شهردار سیلوستر ترنر است که انتظار می رود تا اعلام کند که عظیم هفته طولانی رویداد و سری کنسرت را کوتاه قطع خواهد شد.

در بیانیه ای در روز شنبه سازمان گفت که RodeoHouston در درجه اول یک رویداد محلی.

“این کاری است که عمدتا یک رویداد محلی با 73 درصد از 2019 بازار مال فروشان بازدید کنندگان ساکن در منطقه هوستون بیشتر و 94 درصد در تگزاس و 99 درصد در آمریکا کردند.” “در مقابل 26 درصد از 2019 SXSW شرکت کنندگان بین المللی شد.”

به شرح زیر اعلام این خبر در مورد یک مونتگومری که آزمایش “presumptively مثبت” برای COVID-19.

در 40s خود را در بیمارستان بستری شده است پس از روز سه شنبه و کسانی که در تماس نزدیک با او در بخش شمال غربی این شهرستان در حال نظارت گفت: ملیسا میلر از Montgomery County بیمارستان منطقه.

مقامات بهداشت عمومی در حال انتظار در بیشتر تاییدیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, او گفت:.

میلر می گویند چقدر مرد شده است علامتی یا استادانه درست شده در وضعیت سلامت خود را. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه او قراردادی بیماری و یا که در آن.

اکثر COVID-19 نفر در هریس و فورت خم شهرستانهای مرتبط شده اند به کروز رودخانه نیل در مصر.

خوانده شده در اینجا برای پوشش بیشتر از coronavirus از هوستون کرونیکل.

کارکنان نویسندگان حفر Begley یعقوب نجار, ارین, Douglas, Robert Downen, Marcy de Luna, امیلی Foxhall نیکول Hensley, Brooke Lewis, Dylan McGuinness مایک موریس, Jasper, شرر و R. A. Schuetz کمک به این گزارش.

[email protected]

توییتر: @gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>