Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا گسترده قرنطینه; مهلت برای یک کشتی کروز; ما زخمی به 19

خیابان ها و مغازه ها خالی بودند در میلان و گسترده عصری شمال ایتالیا بودند در اصل قفل شده است و یکشنبه به عنوان دولت حفر شده در برابر یک پیشرفت جهانی coronavirus گسترده در سراسر کشور در نرخ هشدار دهنده.

در ایالات متحده مرگ و میر صعود به 19 این آخر هفته همه اما سه مرگ و میر در ایالت واشنگتن. بیش از 400 عفونت گزارش شده است اما این تعداد در حال افزایش است و تقریبا به همان سرعتی که آزمون برای این ویروس انجام می شود.

ایتالیا تلفات افزایش یافت به 233 روز یکشنبه و تقریبا 6,000 عفونت تایید شده است. نخست وزیر جوزپه کونته امضا فرمان موثر در حداقل 15 استان کشور است که خانه را به بیش از یک چهارم از ایتالیا به 60 میلیون نفر است.

“برای لومباردی و برای دیگر استانهای شمالی است که من ذکر شده وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

  • هتل در چین فرو می ریزد: هتل مورد استفاده قرار گرفت برای coronavirus قرنطینه
  • بزرگ شاهزاده خانم هنوز هم در برزخ: 21 coronavirus موارد تشخیص داده شده در هیئت مدیره
  • Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون
  • 100 سال پیش: سیاتل بود تحت محاصره توسط مرگبارترین آنفولانزا در تاریخ است. در اینجا چیزی است که زندگی بود.

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

مسافران کشتی کروز دریافت اخبار خوب

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا مهمانان را به پیاده دوشنبه و سه روز پس از 21 نفر سرنشین آزمایش مثبت برای کوروناویروس. شاهزاده Cruises اعلام کرد در اوایل روز شنبه آن را به حال مطلع شده است توسط دولت و مقامات محلی که کشتی در سواحل کالیفرنیا خواهد بود قادر به اسکله در بندر اوکلند خط کروز مدیر روابط عمومی نگین کمالی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

مهمانان که “نیاز حاد به درمان های پزشکی و بستری در بیمارستان” خواهد بود برای اولین بار به پیاده. کمالی گفت: آن را “نامشخص” آیا دیگر مسافران نیز خواهد بود که مجاز کردن کشتی شنبه و یا اینکه آنها را مجبور به صبر بیشتر.

این شرکت چهارشنبه اعلام کرد که کسانی که در هیئت مدیره شده اند ممکن است در معرض coronavirus پس از قایقرانی با 62 مسافران که مقامات می گویند تا به حال شده است در کشتی قبلی سفر به مکزیک است. 71-سال-پیر مرد در کالیفرنیا که در مکزیک کروز در نهایت درگذشت از ویروس.

– مورگان Hines و کورتیس تیت

10 کشته در سقوط از چین جداسازی ساختمان

حداقل 10 نفر کشته و 23 گم شده و به عنوان اولین پاسخ دهندگان در پکن sifted از طریق باقی مانده از سقوط ساختمان استفاده می شود برای منزوی کردن مهاجران از دیگر نقاط کشور است. رسانه های دولتی گفت: حدود 80 نفر بوده است در داخل تبدیل هتل زمانی که فاجعه رخ داد. وزارت بهداشت گفت: حداقل 38 نفر تحت درمان در بیمارستان; هتل مالک بود بازداشت و برای بازجویی. مقامات گفت: این ساختمان تحت بازسازی زمانی که فروپاشی رخ داده است.

ویروس است که رونق به برخی از شرکت ها

برخی از شرکت ها در حال تجربه یک رونق در کسب و کار از coronavirus حتی اگر هیچ تضمینی وجود ندارد محصولات خود را جلوگیری از شیوع بیماری است. ضد عفونی کننده اتاق سم پاش, تجاری, تمیز, شرکت, برنامه های آموزشی آنلاین و حتی آبرسان و مرطوب کننده پوست نوشیدنی های نقشه کشی بهره را افزایش دهد ، لارنس Muscarella رئیس جمهور LFM راه حل های بهداشت و درمان گفت: مشتریان باید بپرسید اگر تولید کنندگان محصولات خود را ثابت کرده اند که برای کشتن COVID-19 فعلی سویه از ویروس تحت بررسی.

“شما می خواهم می خواهم یک برچسب ادعا می کنند از تولید کننده است که می گوید: ‘جان COVID-19,'” Muscarella گفت. “اگر آن را فقط می گوید: “جان coronavirus’ بخواهید اگر که شامل COVID-19.”

– ارین ریچاردز

نیویورک اعلام وضعیت اضطراری

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه برای مقابله با بدتر شدن بحران به عنوان تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد به 11 در شهر نیویورک و 76 در سطح ایالت.

تعداد موارد در شهر نیویورک بیش از دو برابر در 24 ساعت, فرماندار گفت: در بخش های بزرگ به دلیل سنگین تاکید بر آزمایش بیماران بالقوه.

“ما در حال آزمایش تهاجمی” کومو گفت. “بیشتر مثبت را پیدا کنید بهتر است.”

فلوریدا گزارش اولین ویروس مرگ و میر در خارج از سواحل غرب

مقامات بهداشتی دولت گفت: دو نفر در 70s خود را که تا به حال سفر خارج از کشور درگذشت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی و در فورت مایرز منطقه است. حداقل یکی از این مرگ و میر به عنوان یک presumptive صورت مثبت است و نه تایید شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

زمانی که تایید توسط CDC دو فلوریدا موارد را در تعداد کل مرگ و میر در ایالات متحده به 19.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ضمن دستور داده است تا دولت را مرکز عملیات اضطراری در تالاهاسی به “سطح 2” به منظور هماهنگی در واکنش به شیوع. سطح 2 فعال سازی یک مقدماتی متوسط-سطح پاسخ که “ممکن است نیاز به فعال سازی” از همه اضطراری پشتیبانی از توابع هر چند “اولیه یا سرب” پاسخ دهندگان اعلام می شود.

فلوریدا وزارت بهداشت همچنین گفت: شش ساکنان فلوریدا تشخیص داده شده اند با کروناویروس همراه با یکی غیر ساکن فلوریدا.

– Caryn شیفر Treasure Coast روزنامه ها و جفری Schweers, ایالات متحده, امروز, شبکه, فلوریدا

اروپا در تلاش برای مبارزه با ویروس

• در اسپانیا که در آن هشت نفر کشته شده اند, مقامات بر این باورند که شیوع در بخش شمالی از کشور مرتبط هستند به یک مراسم تشییع جنازه شد و بسیاری از مردم آلوده شد.

• در بریتانیا که در آن شخص دوم درگذشت جمعه از ویروس های عمومی شد و گفت: برای آماده سازی خود را برای “اجتماعی فاصله” که می تواند شامل به طور موقت کاهش معاشرت در سرگرمی و یا رویدادهای ورزشی و یا کاهش غیر ضروری سفر در حمل و نقل عمومی و توصیه های به کار از خانه.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>