Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: خانه برای رای دادن در $484B محرک به عنوان بیکاری رونق دوباره پیش نویس NFL قرار می دهد و ورزشی در کانون توجه

خانه طول می کشد تا بزرگ دیگری بسته محرک پنج شنبه و پیش نویس NFL البته مجازی قرار خواهند ورزشی در انظار پس از بیش از یک ماه در حاشیه benched با ترس تیم ها و جمعیت را گسترش coronavirus.

“برای بیش از 90 به 95 درصد از بازیکنان آن را همیشه مجازی پیش نویس” گفت: عامل Leigh استاینبرگ و اضافه کرد که تنها بازیکنان حضور داشتند اقدامات گذشته است.

روز پنج شنبه در خانه خواهد شد تا این قانون در درجه اول با هدف ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک رنج می برند از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیش از 4.4 میلیون آمریکایی در زمینه های جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته تنها در یک رشته از هفته با جدید بیکاری اعداد.

این لایحه پتانسیل عبور می آید به عنوان متحده مانند گرجستان و فلوریدا به آرامی آغاز به بازگشایی اقتصاد خود را. رئیس جمهور تهمت بود به انتقاد از گرجستان تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی برخی از کسب و کار از جمله چشمه های معدنی سالن و تو سرو است.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه. اما تهمت نیز گفت: کمپ “باید انجام آنچه او فکر می کند درست است.”

این ویروس به کشته شدن بیش از 184,000 مردم در سطح جهان است. بیش از 2.6 میلیون تأييد موارد گزارش شده است, از جمله بیش از 842,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. وجود دارد بیش از 46,000 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • برای رفتن به اطراف بلند زمان: آنچه که ما آموخته ایم از اول COVID-19 موارد است.
 • رو به واکنش: لاس وگاس شهردار برای انتقاد از برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.
 • بدتر از فکر: کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان است که نگرانی عمده است.
 • حیوان خانگی مثبت: 2 گربه در نیویورک پیدا کردم به قرارداد coronavirus.
 • وعده های غذایی سالم: 13 چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما غذا خوردن به خوبی در قرنطینه.
 • واقعیت را بررسی کنید: تهمت ادعای coronavirus آزمون به طور گسترده ای در دسترس است. آنها نه.
 • کروناویروس در گوشت بسته بندی گیاهان می تواند نیروی انتخاب: سلامت کارگر یا گوشت در فروشگاه ها.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

نرخ بیکاری همچنان به سر و صدا سوابق

بیش از 26 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری طی پنج هفته شکستن رکورد تعداد آشکار ویرانگر تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در اقتصاد است. حدود 4.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که می شده اند یک رکورد کمتر از دو ماه پیش. اقتصاددانان تا به حال حدود 4.5 میلیون ادعا پایین تر از حدود 5.2 میلیون ثبت به هفته قبل و از تمام زمان بالا 6.86 میلیون برنامه ثبت شده در اواخر ماه مارس است.

“ادعای کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته اما باقی می ماند در یک بازی فوق العاده سطح بالا” تحلیلگران برای تحقیق و مشاوره با فرکانس بالا اقتصاد نوشت.

– Charisse جونز

خانه مجموعه به تصویب $484 میلیارد محرک redux

محبوب وام کسب و کار کوچک برنامه که از پول زد به تزریق پول نقد. خانه است که انتظار می رود به تصویب نهایی روز شنبه به قانونی که پمپ $320 میلیارد به چک حفاظت برنامه طراحی شده است که به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از سازندگان و کارگران خود را از رفتن بیکاری است. این لایحه همچنین 75 میلیارد دلار برای بیمارستان از 25 میلیارد دلار برای آزمایش و 60 میلیارد دلار به صورت اضطراری فاجعه وام و کمک های مالی. مجلس سنا در تصویب لایحه جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او آن را نشانه.

– مایکل کالینز و Christal هایس

پیش نویس NFL قرار می دهد و ورزشی در کانون توجه

به یاد داشته باشید که ورزش یک چیز است ؟ به خوبی جوانب را در مرکز صحنه برای اولین بار در بیش از یک ماه پنج شنبه شب زمانی که فوتبال ملی لیگ لگد کردن آن دانشگاهی پیش نویس است. عملا اما هنوز هم. غایب از دور اول لیگ سالانه “بازیکن انتخاب جلسه” خواهد بود که هزاران نفر از طرفداران به طور معمول کشیده شده به سایت برای دور اول. دوم و سوم دور تنظیم شده برای سه شنبه و چهار نهایی دور به پایان خواهد رسید و در روز شنبه. The Cincinnati Bengals دریافت اولین انتخاب سخت به دست آورده خود را افتضاح 2019 مبارزات انتخاباتی. اما امیدوارم که چشمه ابدی است.

معترضان می گویند مسئله اقتصادی است نه سیاسی

بسیاری از معترضان به چالش کشیدن محدودیت در کشورهای خود را به شدت مقاومت در برابر رشد روایت که آنها هم تراز با یا بودجه توسط گروه های ملی, تفنگ, حقوق سازمان ها و یا اشخاص حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. این تظاهرات با تمرکز بر عقب ماندن در خانه سفارشات snarled ترافیک در میشیگان مسدود کردن ورودی بیمارستان. هزاران نفر از تشویق پرچم تکان دادن رانندگان cruised در اطراف پنسیلوانیا است. برخی از تظاهرات ویژگی تهمت کمپین پرچم, اما, در خانه, نشانه های یک در تنسی تشویق آمریکایی ها به “ترس خود را دولت” نه coronavirus هستند بیشتر شایع است.

“من در حال گوش دادن به تمام این نگرانی ها و من بیمار از انجام هر چیزی در مورد آن گفت:” مدیسون Elmer که سازمان ویسکانسین در اعتراض. “مردم وجود دارد رنج می برند در هر دو طرف از این است.”

– جان Fritze جوی پادگان و دیوید جکسون

Fauci تهمت برخورد بیش از “موج دوم” از COVID-19

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم که coronavirus ممکن است ظهور در پاییز. مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه چهارشنبه عنوان یک هشدار دهنده از مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که موج دوم شیوع کروناویروس می تواند به ایجاد چالش های بیشتری از وضعیت فعلی به دلیل آن خواهد آمد در آغاز فصل آنفولانزا.

“آن را نمی ممکن است دوباره در تمام,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او صحبت کردن در مورد بدترین سناریو.”

Fauci مقابله با کمتر خوش بینانه مشاهده: “ما باید coronavirus در پاییز. من معتقدم که به دلیل درجه ای از توانايی انتقال آن است که جهانی طبیعت است.”

– ساوانا Behrmann

سهام بدست آوردن قیمت نفت رالی

سهام ایالات متحده نشان داد متوسط سود سه شنبه افتتاحیه بل پس از دستاوردهای بزرگ روز شنبه هنگامی که S&P 500 با افزایش 2.3% به 2,799.31. اروپا و آسیا نیز شاهد دستاوردهای هر چند نه به عنوان بزرگ است. وزارت خزانه داری رشد شاخص بازده بالاتر در نشانه ای از یک کمی کمتر بدبینی در بازار است. شاخص Dow Jones Industrial Average 456.94 امتیاز یا 2% به 23,475.82 و نزدک شد تا 2.8%. وجود اخبار خوب پنج شنبه برای شرکت نفت: قیمت نفت که سقوط به دلیل اقتصادی shutdown نشان داد نشانه هایی از یک رالی پنج شنبه.

داغ جیب اری برنده زن می خواهد به خدمت زندان زمان در خانه

وارث به جیب ثروت رو به پنج ماه زندان در این دانشکده پذیرش رشوه طرح خواسته یک قاضی به او اجازه دهد به او خدمت می کنند مجازات در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وکلای میشل Janavs گفت: در تشکیل پرونده حقوقی که او علنا نامعلومی وضعیت سلامت است که باعث می شود او را در معرض COVID-19.

Janavs بستری پرداخت مشاور ریک خواننده $100,000 به یک ناظر درست دو دخترش’ عمل exam answers. او نیز موافقت به پرداخت $200,000 برای یکی از دختران او را “استخدام” والیبال ساحلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دادستان گفت.

HHS واکسن رسمی می گوید که او سرنگون شد بیش از مواد مخدر تهمت تبلیغ

سلامت و خدمات انسانی رسمی کمک به توسعه coronavirus واکسن گفت: او برداشته شد از پست خود به خاطر او سوال مقدار از مواد مخدر را تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“Sidelining من در وسط این همه گیر و قرار دادن سیاست و cronyism جلوتر از علم قرار می دهد زندگی در معرض خطر و مانع از تلاشهای ملی با خیال راحت و به طور موثر این آدرس اضطراری بهداشت عمومی بحران” ریک روشن گفت: در بیانیه ای خواستار بازرس کل بررسی است.

روشن است که تا این هفته مدیر HHS پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) گفت که او “در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی” با توجه به بیانیه صادر شده توسط شرکت حقوقی Katz, Marshall & بانک ها.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف با گرجستان فرماندار بازگشایی طرح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیاتی بود از گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به حرکت به سرعت به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد کشور اما گفت: تماس نهایی متعلق به فرماندار.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: دولت coronavirus مورد اعداد نیست پاسخگویی به آستانه مورد نیاز برای بازگشایی برخی از کسب و کارهای تحت کاخ سفید دستورالعمل.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که کمپ باید انجام دهید “آنچه که او فکر می کند درست است.” یک سخنگوی کمپ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. کمپ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد اعلام کرد برنامه این هفته است که اجازه می دهد ناخن سالن ماساژ, سالنهای بولینگ کوچه ها و ورزشگاه به باز جمعه است. خدمات کلیسا می تواند از سر این آخر هفته و رستوران و سینما می تواند به دنبال کت و شلوار در راه های محدود شروع در روز دوشنبه.

– دیوید جکسون و جان Fritze

شیوع بیماری می تواند سریع ‘گرسنگی همه گیر’

Coronavirus شیوع تهدید به تشدید موجود جهانی بحران کمبود مواد غذایی به ایجاد یک “گرسنگی همه گیر” رئیس سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا هشدار داد. دیوید Beasley, برنامه اجرایی, مدیر گفت: در طول یک مجازی جلسه شورای امنیت سازمان ملل که COVID-19 همه گیر را ترک خواهد کرد بیش از یک چهارم از یک میلیارد نفر رو به حاد گرسنگی در پایان سال است. بیسلی به نام “جهانی آتش بس” و برای طرفین درگیر در مناقشات در سراسر جهان به WFP “سریع و آزادانه دسترسی انساندوستانه” برای همه جمعیت های آسیب پذیر.

“اگر ما نمی آماده سازی و عمل در حال حاضر برای دسترسی امن و جلوگیری از کمبود بودجه و اختلال در تجارت – ما می تواند رو به چند قحطی از کتاب مقدس نسبت در کوتاه چند ماه” Beasley گفت.

– ویلیام Cummings

بلومبرگ منجر به تماس با ردیابی برای, New York, New Jersey, کانکتیکات,

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار داوطلب شده است برای کمک به توسعه و پیاده سازی یک سه دولت تماس ردیابی برنامه برای کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک, نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. این برنامه نیاز به قابل توجه نیروی انسانی برای شناسایی بیماران آلوده و اثری جدید موارد بالقوه است. کومو گفت: دولت تلاش “را به معنای واقعی کلمه نیاز هزاران نفر” از تعقیب. نیویورک همچنین همکاری با دانشگاه جانز هاپکینز و حیاتی استراتژی برای ردیابی عملیات.

“او فوق العاده ای به بینش هر دو governmentally و از بخش خصوصی” کومو گفت. “به یاد داشته باشید خود شرکت بلومبرگ آنها رفت و از طریق چین closedown اروپایی closedown را باز کرد تا پس از او تا به حال بسیار کمی تجربه در این زمینه است.”

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • خم عضلات: آمریکا و دشمنان ظاهر می شود جسارت در میان coronavirus.
 • از دست رفته پادشاهی سحر و جادو: Disneyworld دیزنی لند ممکن است بسته تا 2021.
 • دانشجویان مجبور اصلی توسط coronavirus گیر پرداخت اجاره – برای هیچ چیز.
 • بهداشت عمومی ‘سوپراستار’ یا pro-چین تبليغاتي? که رئیس اراضی در ما سیاسی تیررس.
 • Spelling Bee لغو شد. مسابقه به نام برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.
 • هنگامی که موج دوم coronavirus رسید ؟ چه آن را مانند نگاه ؟
 • آنتی بادی آزمون: آنها چه هستند ؟ آنها را به کمک آمریکایی ها به حالت عادی بازگشت ؟
 • بازگشایی امریکا است. چه کشورهای در حال استراحت اجتماعی فاصله محدودیت ؟
 • خود را با یک توقف راهنمای COVID-19: از علائم ایمنی و شایعات به واقعیت است.
 • نقشه برداری coronavirus: یک مسیر نمودار برای تمام ما است.
 • Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

حیوان خانگی گربه در نیویورک اولین مورد شناخته شده در میان حیوانات خانگی در آمریکا

دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین موارد تایید شده در حیوانات همدم در مقامات فدرال گفت.

گربه ها که تا به حال خفیف بیماری های تنفسی و انتظار می رود به بهبود هستند و در بخش های مختلف دولت در حال فکر به قرارداد این ویروس از مردم در خانواده خود و یا محله های وزارت کشاورزی ایالات متحده و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. وجود دارد قبلا موارد آلوده ببر و شیر در باغ وحش برانکس.

مقامات ایالات متحده می گویند که در حالی که به نظر می رسد برخی از حیوانات می توانید این ویروس را از افراد وجود دارد هیچ نشانه ای از حیوانات در حال انتقال آن به انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>