Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Grand شاهزاده خانم به حوض در کالیفرنیا با 21 آلوده مردم; وزارت امور خارجه مسائل هشدار

دو نفر از اعضای کنگره باید قرنطینه خود را. شش کشور را اعلام وضعیت اضطراری است. سیاتل تحت محاصره است.

Coronavirus نشان داد هیچ نشانه ای از کاهش گسترش آن در سراسر ایالات متحده بیش از آخر هفته با تایید موارد بیش از 550 سراسر 34 ایالت و ناحیه کلمبیا پیش از یک شاهزاده خانم, کشتی, کشتی ساخت زمین در کالیفرنیا مدتی دوشنبه 21 با افراد آلوده.

آمریکا مرگ و میر افزایش به 21 روز یکشنبه در حالی که در سراسر جهان در مجموع نزدیک 4,000.

آیووا شد آخرین وضعیت را گزارش آن در اولین برخورد با کروناویروس با رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز اعلام سه presumptive موارد مثبت. هر سه نفر در یک سفر دریایی از طریق مصر و در حال حاضر جدا شده در خانه رینولدز به خبرنگاران گفت:.

یکی دیگر از کشتی های کروز بالا روز دوشنبه عناوین. بزرگ شاهزاده خانم است که شناور در آبهای سواحل کالیفرنیا برای روز خواهد اسکله در بندر اوکلند و همه آمریکایی مسافران خواهد بود روت کردن پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس یا گرجستان برای 14 روز در قرنطینه.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

  • در چین خبر خوب: کمترین تعداد coronavirus موارد پس از چین آغاز شده ردیابی در ماه ژانویه
  • سهام نه خیلی: ذخایر جهانی نفت, قیمت سینک, سرمایه گذاران باید ‘بریس برای votility’
  • ‘ترسناک برای همه’: این آن چیزی است که در سیاتل و پادشاه شهرستان
  • ‘نمی توانید در یک سفر دریایی’: Grand شاهزاده مسافران مجموعه به پیاده
  • است وجود دارد یک “گلوله نقره ای’ ضد عفونی کننده? کسب و کار پول نقد در coronavirus وحشت در مدارس
  • Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون

غیر آمریکایی مسافران خواهد بود روت بازگشت به کشورهای خود در منشور خواهد شد که در بخشی از فرودگاه اوکلند در دسترس نیست ،

“ما شما را به زودی به خانه و من می دانم که این زمان بسیار دشوار است برای شما یکی دیگر از 14 روز برای بسیاری از شما به قرنطینه” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری. “اما این همه در مورد نه تنها خود ایمنی است اما اعضای خانواده خود را و جامعه خود را هنگامی که شما در بازگشت به خانه.”

جان Redd پزشکی اپیدمیولوژی با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هیچ مورد جدید از coronavirus تشخیص داده شده اند در کشتی پس از نتایج حاصل از پنج آزمایش, اما بیشتر خواهد بود شناخته شده بعد از آن در روز هنگامی که تلفن همراه پزشکی تیم را در هیئت مدیره به انجام یک ارزیابی.

Redd گفت که او فقط در بازگشت از ژاپن که در آن او در بخشی از این گروه است که کار می کرد در ماه گذشته در الماس شاهزاده قرنطینه به طول انجامید که دو هفته در سواحل یوکوهاما. بیش از 700 نفر از 3,711 روی عرشه کشتی که کشتی آلوده شدند و شش درگذشت.

اما Redd وجود دارد گفت: چند تفاوت بین این دو سناریو.

“یکی از اولیه من می خواهم بگویم این است که زمان” Redd گفت و اشاره کرد این بار مسافران در حال گرفتن قرنطینه در کشتی. “در واقع کاملا برعکس است. ما در حال ساخت هر تلاش برای به دست آوردن آنها را به سرعت و با خیال راحت کردن کشتی و سپس حمل و نقل با خیال راحت به محل قرنطینه.”

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

وزارت امور خارجه به ما هشدار می دهد شهروندان در برابر سفر با کشتی کروز

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز یکشنبه در توصیه به شهروندان ایالات متحده در برابر سفر با کشتی کروز به عنوان موارد coronavirus ادامه تشخیص داده می شود در سراسر جهان.

“شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” وزارت امور خارجه نوشت: همچنین هشدار در برابر هواپیما سفر و مکان های شلوغ.

هشدار همراه با راهنمایی های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که شامل راهنمایی برای افرادی که انتخاب می کنید به سفر با کشتی کروز — از جمله اجتناب از تماس با افراد بیمار اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان با دست نشسته و clearning دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از یک 60-95% بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست.

– اردن کولور سیتی

اورگان اعلام وضعیت اضطراری در پیوستن به آمریکا دیگر

اورگان دولتی کیت براون اعلام وضعیت اضطراری در روز یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus پس از تعداد موارد تایید شده وجود دارد دو برابر شده و به 14.

بیش از حد دولت اضطراری اعلام یک روز پس از نیویورک انجام داد همان پیوستن به کالیفرنیا فلوریدا مریلند و واشنگتن است.

“ما همه چیز را در قدرت ما برای حفظ Oregonians امن” براون گفت: در یک کنفرانس خبری.

کروناویروس در حال گسترش در آمریکا: CorHere همه چیز را می دانند و از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

کاهش قیمت نفت اضافه کردن به coronavirus نگرانی ها در بازارهای سهام آسیا

بازارهای سهام آسیا روز دوشنبه پس از افزایش قیمت نفت nosedived نگرانی ها از اقتصاد جهانی ضعیف شیوع ویروس ممکن است غرق در بیش از حد نفت خام است.

توکیو معیار سقوط 6.2 درصد سیدنی کاهش 6.1%. سئول غرق 4.4 درصد و هنگ کنگ از دست 3.9%. سهام نیز غرق در میانه معاملات روز یکشنبه.

بازار نفت شد roiled با یک اختلاف میان عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان بیش چقدر به قطع خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

“اساسی در بازارهای جهانی تن همچنان منفی باقی مانده است به ایتالیا نقل مکان کرد به قرنطینه یک چهارم از جمعیت آن گفت:” تای هوی J. P. Morgan مدیریت دارایی در گزارش. در ضمن او گفت: “اوپک همکاری با روسیه برای حمایت از قیمت نفت به نظر می رسد به ضربه موانع عمده.”

اضطراب نیز افزایش یافت و پس از ایتالیا اعلام کرد که جداسازی شهرستانها و شهرهای کوچک با برخی از 16 میلیون نفر یا بیش از یک چهارم از جمعیت آن است.

چگونه بسیاری از آنها بیمار چگونه بسیاری از آنها کشته شده اند ؟

جهانی مرگ و میر در 3,826 که از اوایل صبح دوشنبه سوخت با افزایش تعداد مرگ و میر در ایتالیا (366) ایران (194) و کره جنوبی (50) با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته 110,000 روز شنبه با بیش از 80,700 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن حدود 3,100 مردم است.

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی است که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

کمک: جورج اورتیز, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>