Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Fort Bend مقامات راه اندازی تلفن بانک برای پاسخ به ساکنان سوالات

1:20 بعد از ظهر: شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو گفت که مقامات بهداشت عمومی در حال آزمایش “سایر موارد” و خواست ساکنان برای ادامه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی پس از سالمند Fort Bend County مرد آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“در حال حاضر ما می دانیم ریشه این یک مورد” هیدلگو گفت. “ما در موارد دیگر ما در حال آزمایش. در نهایت واقعیت این است که یکی از آنها در حال رفتن به دوباره مثبت در برخی از نقطه.”

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد هنوز در شهرستان هریس هیدلگو گفت.

مقامات محلی باید یک توانایی محدود به فرآیند آزمون برای کروناویروس گفت: دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان. او پرسید: بهداشت حرفه ای برای خودداری از تست ساکنان بدون دلیل قانونی به باور آنها می تواند قرارداد این بیماری/

در اقیانوس کاخ در Asiatown رهبران شهرستان جمع آوری شده با شهردار سیلوستر ترنر و رئیس آتش نشانی سام پنا.

پنا که گفت: مرد تشخیص داده شده در فورت خم شد سفر با دو نفر دیگر که او در معرض ویروس. او گفت: آن را درک است که اصحاب خود quarantining.

عضو شورای شهر تیفانی توماس دولت Rep. ژن وو امنیت عمومی مدیر جورج Buenik و چند سر گروه نیز حضور داشتند ناهار.

در رستوران ترنر در زمان شخصی خود را در بطری ضد عفونی کننده و گفت: او نمی رفتن در هر نقطه بدون آن. او به برخی از با پنا و Buenik قبل از آنها حفر شده به مبلغ کم.

1 بعد از ظهر: پرلند ISD تنظیم آن سیاست حضور و غیاب پس از یک Fort Bend County ساکن تشخیص داده شد با کوروناویروس.

این منطقه را “تعلیق کامل حضور و غیاب قوانین” برای بقیه سال تحصیلی و “امتحان معافیت معیارهای مربوط به حضور و غیاب” برای بهار آزمایشات سرپرست John P. کلی گفت. این بدان معناست که اگر دانش آموزان باید معاف از بهار امتحان آنها می شود.

بسیاری از پرلند در شهرستان برازوریا ، با قطعات در هریس و فورت خم شهرستانهای استان است. هیچ مدارس در فورت خم شدن و یا پرلند ISD را لغو کلاس ها و یا به حالت تعلیق عملیات.

قمری و سیاره های علمی عمده در صنعت هوا و فضا کنفرانس انتظار می رود به منظور جلب از 1600 شرکت کنندگان به جنگل, لغو شده است, سازمان پنج شنبه اعلام کرد.

کارکنان بازپرداخت خواهد شد 90 درصد از هزینه های ثبت نام منهای 10 درصد هزینه پردازش با توجه به نگرانی از گسترش ویروس.

دادخواهان در تماس South by Southwest برگزارکنندگان به انصراف از هفته آینده جشنواره در آستین. تا کنون عمده شرکت های فن آوری از جمله Apple, Facebook, Intel و توییتر را از جیبش با روز برای رفتن.

در اوایل این هفته CERAWeek یکی از بزرگترین کشور نفت و گاز همایش اوراق آن سال 2020 کنفرانس در هوستون. CERAWeek راه اندازی شد به منظور جلب بیش از 5000 شرکت کنندگان از بیش از 80 کشور جهان است.

10:15 a. m.: Fort Bend County مقامات در حال راه اندازی یک تلفن بانک در رسنبرگ ضمیمه برای پاسخ به ساکنان ، ساکنان شهرستان می توانید تماس بگیرید 281-633-7795 برای اطلاعات بیشتر.

حداقل یک جلسه در حال انجام در صبح به بحث مورد جدید. کارکنان انتظار برای دیدن اگر تشویقها بود که از دولت ادارات دولتی در Austin و اپیدیولوژی تا به حال شروع به تماس با بیمار تماس نزدیک — خانواده و دوستان — به توصیه یک 14-روز خود شده است.

“تحقیقات در جریان است” گفت: Yaneth کالدرون سخنگوی بخش بهداشت و خدمات انسانی وزارت. “وجود دارد یک علم به این. وجود دارد یک روش به جنون.”

Fort Bend ساکنان نیست وحشت نشده است.

موریس شهرهای چپ یک LA تناسب اندام در زمین قند که در آن باشگاه ارائه کرده است ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و پارچه برای تمیز بماند.

“من فکر نمی کنم آن را در هر زمان به ترس” شهرهای گفت: هوستون کرونیکل. “این بدان معنی نیست که شما باید به سهل انگار باشد. شما هنوز هم باید دستان خود را بشویید. اگر شما بیمار در خانه بماند.”

9:55 صبح: در حمایت Asiatown کسب و کار است که گزارش کاهش فروش و کمتر کاربران به عنوان coronavirus نگرانی گسترش شهردار سیلوستر ترنر را به کارکنان خود را به ناهار پنج شنبه بعد از ظهر.

ترنر گفت: تفرج برنامه ریزی شده بود قبل از Fort Bend county, مقامات اعلام کرد که تست مثبت.

“بیایید نه با ترس فلج می شود,” شهردار گفت. “ما باید همچنان به جلو حرکت کند.”

هوستون وزارت بهداشت است که با همکاری های منطقه ای و مقامات بهداشتی فدرال اما ساکنان هوستون نباید وحشت کرد.

“من فکر می کنم هر روز ما در حال کار برای آماده تر,” ترنر گفت.

8:30 صبح: هوستون وزارت بهداشت هم اکنون می توانید آزمون تا 350 مشکوک coronavirus موارد با یک کیت از مراکز کنترل بیماری.

بهداشت عمومی آزمایشگاه در این بخش انجام خواهد شد تست برای 17 شهرستان در جنوب شرق تگزاس. آزمون همراه با توانایی برای 700 نمونه اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است ارسال دو نمونه در هر صورت امکان پذیر است گفت: پرفیریو ویارئال یک هوستون در بخش بهداشت و درمان می شود.

“ما تمرین بودند که این آزمون بیرون آمد و یک نمونه واقعی در آمد تا ما آن را مورد آزمایش قرار” ویارئال گفت.

کیت ارزیابی سواب بینی, دهان سواب و ترشحات از بیمار ،

هریس مقامات شهرستان خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای بحث در مورد این مورد و شهرستان را تست قابلیت های.

ساعت 8 صبح: 70-year-old Fort Bend County مرد تشخیص داده شده است ‘presumptive مثبت’ به صورت COVID-19 کروناویروس جدید, Fort Bend County بهداشت و خدمات انسانی تایید شنبه شب.

مقامات شهرستان گفت: او به تازگی از سفر خارج از کشور است که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط با ثبات است. آنها کاهش یافته است به می گویند که او در سفر و در حال درمان است.

Fort Bend HHS مطلع شد از این مورد در 4 p. m. روز شنبه و در حال بررسی است که او ممکن است در “تماس نزدیک” با پس از بازگشت.

هوستون در بخش بهداشت و درمان تشخیص داده مورد و ارسال نمونه ها بر روی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا برای آزمایش های بیشتر.

مقامات فدرال هنوز تست سواب بینی و دیگر نمونه ها از یک محقق در دانشگاه رایس که در بازگشت به هوستون در فوریه. 20 و ممکن است در معرض ممکن است coronavirus مورد در حالی که سفر در خارج از کشور.

شش دانشگاه هوستون دانشجويان و استادان خود-قرنطینه پس از بازگشت از سفر به کره جنوبی و ایتالیا.

خوانده شده در اینجا برای پوشش بیشتر از coronavirus از هوستون کرونیکل.

کارکنان نویسندگان تاد Ackermann, Zach Despart امیلی Foxhall جولیان Gill, Brooke Lewis, Dylan McGuinness و ربکا Hennes کمک به این گزارش.

[email protected]

توییتر: @gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>