Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اولین محرک پرداخت آمار حساب های بانکی, عید پاک, تجمعات محدود

سرویس درآمد داخلی اعلام کرد اولین محرک پرداخت به منظور سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر شده بود و سپرده به مالیات دهندگان حساب های بانکی به عنوان بسیاری از کسب و کار بسته, بسیاری از کلیساها را لغو فرد خدمات در عید پاک.

خبر خوب در مورد محرک پرداخت همراه به عنوان در ایالات متحده آمار تعداد گریم نقاط عطف در مبارزه با COVID-19.

تمام 50 ایالت به طور همزمان تحت یک فاجعه اعلامیه برای اولین بار در تاریخ کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر خبر داد. ساعت قبل از ایالات متحده پیشی گرفته 2,000 coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار و به زودی کشور با کروناویروس مرگ و میر عبور ایتالیا مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مجموعه ای از آنچه که او بعدا به عنوان یک “aspirational” هدف به بازگشایی این کشور توسط یکشنبه, اما پس از رها که موقعیت.

“هر چند ما نمی خواهد بود قادر به جمع آوری با یک دیگر به عنوان ما به طور معمول در عید پاک … من از همه آمریکایی ها به دعا می کنم که خدا را التیام بخشد ملت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پیام عید پاک.

در سراسر جهان وجود دارد که حداقل 1,700,000 میلیون نفر و 109,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 405,000 مردم بهبود در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

راهنمای شما برای COVID-19: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ایمنی و سلامت سفر است.

نمی توانید انتظار پرستاران به معجزه کارگران: پرستاران خود را رسیدن به نقطه شکستن.

متحده را محدود عید پاک کرده است. اما کلیساها و قانونگذاران فشار پشت

واقعیت را بررسی کنید: نیویورک است و نه برنامه ریزی برای استفاده از ترانشه در پارک محلی به عنوان زمینه دفن

واکسن در حال توسعه در زمان ثبت. اما انتظار نداریم که تکنولوژی به سرعت تا واکسن آنفولانزا – هنوز.

پول محرک شروع می شود نورد

هفته بعد از قطعیت IRS روز شنبه اعلام کرد اولین محرک پرداخت تا $1,200 شده بود سپرده به واجد شرایط مالیات دهندگان حساب های بانکی.

“#IRS واریز اولین تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان حساب های بانکی امروز. ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” یک شنبه جیر می خواند.

واجد شرایط مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی برای هر 2019 یا 2018 و انتخاب مستقیم سپرده خود را بازپرداخت خواهد شد به طور خودکار دریافت یک محرک پرداخت تا 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط IRS در روز جمعه گفت.

افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی یا مزایای از کار افتادگی و یا دریافت خواهید کرد که راه آهن مزایای بازنشستگی اما نمی یک فایل برای بازگشت 2019 یا 2018 به طور خودکار دریافت یک پرداخت در “آینده نزدیک” آژانس گفت.

دولت اولویت اول چند امواج پرداخت و در هفته های آینده نسبت به آمریکایی های کم درآمد و امنیت اجتماعی ذینفع با توجه به لیزا گرین-Lewis, حسابدار خبره عمومی در TurboTax.

برخی از آمریکایی ها اشتباه گرفته بودند زیر گزارش های ضد و نقیضی از گوشه های مختلف دولت در هفته های اخیر. IRS گفت: در پایان ماه مارس محرک پرداخت خواهد شروع به در حال توزیع در عرض سه هفته.

– جسیکا مانتون و جوئل شانون

عید پاک جمع آوری محدودیت های سریع مقاومت مواجه

متحده در حال سرکوب تجمعات مذهبی برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 اما برخی از قانونگذاران و رهبران مذهبی به چالش های اجتماعی فاصله گرفته است.

در حالی که بسیاری از کلیساها در سراسر کشور انتظار می رود که بسته به فرد در عید پاک, خدمات, برخی هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری اجتماعات بزرگ.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear جمعه اعلام کرد که هر کسی که می رود به یک توده جمع آوری – از جمله خدمات مذهبی – ممکن است پلاک خود را ثبت شده است. این اطلاعات استفاده خواهد شد برای شناسایی شرکت کنندگان در آنها محلی مقامات بهداشتی با ما تماس بگیرید و نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز.

به گزارش ایسنا ، رند و تشکر. توماس Massie ناودان اعلام. “گرفتن پلاک در کلیسا؟” پل توییتی اواخر جمعه. “Quarantining کسی برای بودن مسیحی در عید پاک یکشنبه ؟ کسی که نیاز به یک گام به عقب در اینجا.”

در کانزاس است که نبرد رسیده دیوان عالی کشور است. لیبریا لورا کلی طرح دعوی در دادگاه روز شنبه پس از یک جمهوری خواه و سلطه قانونی پنل لغو خود اجرایی به منظور منع مذهبی و مراسم عزاداری بیش از 10 شرکت کنندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

– فضل Hauck

ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات

می تواند زندگی بیشتر شده اند را نجات داد ؟ ایمیل های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد مقامات بهداشت صدا زنگ در فوریه.

گلف handshakes و یک Mar-a-لاگو خط conga: رئیس جمهور تهمت و ادعا کرده او “همیشه” می دانستم که این تهدید جدی از coronavirus به آمریکا اما او حیف و میل حیاتی هفته توسط گلف, صندوق, جمع آوری, مهمانی, و تکان دادن بسیاری از دست.

سیاه و سفید آمریکایی ها در حال مرگ هستند از coronavirus در نرخ بسیار بالاتر در مقایسه با دیگران در برخی از شهرهای بزرگ اما بسیاری از مقامات فدرال و ایالت ها نه پیگیری و یا انتشار نژادی اطلاعات در coronavirus قربانیان. در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.

تهمت حمایت از هیدروکسی کلروکین می کند مسابقه برای درمان.

نظرسنجی: آمریکایی ها به طور فزاینده ای بدبینانه در مورد اقتصاد

به بیکاری تعداد همچنان افزایش یابد با توجه به کروناویروس همه گیر آمریکایی ها از ديدگاه اقتصاد در حال بدتر شدن است و تقریبا یک چهارم می گویند که آنها تا به حال مشکل پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

شصت و پنج درصد از آمریکایی ها بر این باورند که اقتصاد بدتر — 40 درصد نقطه پرش از چهار هفته پیش هنگامی که تنها 25 درصد بر این باور بود که بدتر با توجه به دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز.

در چهار هفته بین نظرسنجی, اقتصاد زمین نزدیک به متوقف کردن به عنوان بسیاری از کشور قرار داده شد و تحت اقامت در خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار مجبور شدند به نزدیک است. از آن زمان میلیون ها نفر از مردم گذاشته شده و یا furloughed با توجه به همه گیر. وزارت کار گزارش روز شنبه که حدود 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری ادعا می کند برای اولین بار در هفته گذشته به مدت سه هفته در مجموع به بیش از 17 میلیون.

در میان بحران اقتصادی آمریکایی ها نیز دچار مشکل پرداخت قبوض مانند وام های دانشجویی و یا ماشین پرداخت. این بررسی همچنین نشان میدهد افزایش از دست دادن درآمد و زیان کار در مقایسه با تقریبا همین زمان دو سال پیش.

– ربکا مورن

آمریکایی ها ‘شروع به نیاز به کوتاه کردن مو’ Walmart مدیر عامل می گوید:

مصرف کننده عادات خرید در حال رفتن را از طریق انواع مختلفی از مراحل به عنوان کشور تنظیم به زندگی تحت مستند و Walmart مدیر عامل داگ McMillon می گوید روشن است بسیاری از مردم در حال حاضر نیاز به کوتاه کردن مو.

McMillon گفت: امروز نشان می دهد که کاغذ کالا و ضد عفونی کننده دست در ادامه به فروش با خرده فروش به اندازه کافی کاغذ توالت در کمتر از یک هفته برای هر آمریکایی به “خود را رول,” او گفت:.

این محصولات شد و بخشی از خریداران موج اول از خرید به عنوان کشور تنظیم شده به گسترده مستندات و اجتماعی فاصله محدودیت. بعد McMillon گفت Walmart دیدم سنبله در پازل و بازی خرید.

در حال حاضر انواع دیگر ملزومات شاهد افزایش بهره: “به تازگی دیده ایم بیشتر محصولات. مردم شروع به نیاز به یک مدل موی بنابراین شما در حال شروع به دیدن بیشتر ریش پرچین و رنگ مو و چیزهایی مانند آن.”

نشانه دیگری است که مصرف کنندگان با توجه به ظاهر خود: یک چشم انداز مثبت در استفاده از برنامه های ویرایش عکس.

– Joel شانون

فلوریدا خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست “مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری” تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل “درخواست عفو و بخشش در پیش است.”

اخیر ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل فدرال بازرسی داده یافت که اکثریت آمریکایی خانه های سالمندان (75 درصد) بوده است ذکر شده برای عدم به درستی نظارت و کنترل عفونت در سه سال گذشته – نسبت بالاتری از آنچه قبلا شناخته شده است.

– فضل Hauck

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات

هنگامی که ما بازگشایی کشور ؟ تست آنتی بادی ممکن است کمک به مقامات تصمیم, کارشناسان می گویند

چگونه هواکش کار: چرا COVID-19 بيمار به آنها نیاز دارید برای زنده ماندن

نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها معتقدند اقتصاد بدتر

ملزومات خانگی: که در آن به خرید ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت و بیشتر

او مهدکودک شد و در حال حاضر در آستانه. سپس coronavirus زده.

نقشه برداری coronavirus: آهنگ همه گیر در دولت خود را

• آیا چشم صورتی نشانه ای از coronavirus? ما در بررسی حقایق و درست است.

Virus ممکن است گسترش بسیار دورتر از 6 فوت در هوا. CDC می گوید پوشیدن ماسک ،

سازمان دیده بان: جعلی پلیس متوقف کردن رانندگان برای نقض coronavirus stay-at-home سفارشات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>