Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کنگره نمی تواند توافق در بسته محرک; ما مرگ و میر پیش افتادن از 470

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید فدرال کمک پنج شنبه به مدت سه متحده فلج coronavirus — نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا — قانونگذاران در سی ادامه داد: به داد و بیداد بیش از یک بسته محرک با هدف صرفه جویی در یک اقتصاد در سقوط آزاد و ایالات متحده پیشی گرفته اسپانیا در موارد تایید شده در حال حاضر انتهایی تنها ایتالیا و چین است.

کنگره وضعیتی وخیم پس از اینکه شخصا تحت تاثیر این ویروس به عنوان رند R-Ky., یکشنبه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت تبدیل شدن به اولین سناتور به انجام این کار. علاوه بر این دو تن از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده آزمایش مثبت در هفته گذشته و چند قانونگذاران را به خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با دیگران تایید به ویروس.

بسته محرک اقتصادی تلاش خواهد کرد برای مقابله با اقتصاد teetering در آستانه سقوط در میان خاموش شدن ناگهانی قرنطينه و میلیون ها شغل از دست داده. ایران با طرح دلار تخمین زده می 1.4 تریلیون شامل $1,2000 چک برای اکثر آمریکایی ها به علاوه پول بیشتر برای کسب و کار. در تمام این محرک می تواند در مجموع 2 تریلیون دلار.

اما دموکرات ها باید مسائل را با دولت آمریکا پیشنهاد و, روز یکشنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: وجود دارد “هیچ معامله” و این که دموکرات ها خواهد بود “معرفی خود ما لایحه است.”

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 35,200 مورد تأیید و 471 مرگ و میر در سراسر 34 متحده, District of Columbia, پورتوریکو و گوام که از یکشنبه شب. در سطح جهان بیش از 14,700 که مردم از ویروس و 341,365 مردم تایید شده است به آن را دارند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در coronavirus است که به روز شده در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

 • است که کشورهای در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه ؟ در اینجا یک لیست دولت و آنچه در آن به معنی پناهگاه در محل.
 • از کجا پول ؟ چرا قانونگذاران نمی تواند توافق بر سر یک بسته نجات اقتصادی در میان همه گیر.
 • واقعیت را بررسی کنید: آیا coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه?
 • ما آب گرفتگی شده است با هزاران نفر از سوالات خواننده در coronavirus. ما در حال پاسخ دادن به آنها.
 • بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از شما عزیزان مبتلا به کوروناویروس.
 • این است که برای اولین بار در جهان رسانه های اجتماعی همه گیر. در اینجا 8 راه شما می توانید متوقف کردن گسترش coronavirus اطلاعات غلط.

بازار سهام به نظر می رسد رهبری برای یکی دیگر از جست و خیز کردن در روز دوشنبه

سهام بودند آماده به گسترش زیان دوشنبه پس از ارسال خود را به بدترین هفته پس از بحران مالی به عنوان کنگره محرک قانون برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس آمار بن بست در کنگره است.

آتی برای شاخص Dow Jones industrial average با سقوط بیش از 900 امتیاز در یکشنبه شب در حالی که استاندارد & ضعیف است 500 آتی کاهش یافت 5% راه اندازی اتوماتیک فنر.

بازارهای مالی جهانی به احتمال زیاد رهبری برای بیشتر تلاطم این هفته به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی اقتصادی خرید اینترنتی از کسب و کار و تعطیلی و اخراج. ایالات متحده نرخ بیکاری کمک برنامه های کاربردی منتشر شده در پنج شنبه, پیش بینی موج به بیش از 2 میلیون نفر در آخرین هفته گلدمن ساکس تحلیلگران پیش بینی است.

سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند به موشک وار رفتن 30 درصد در ماه های آینده یک سطح بدتر از اوج رکود بزرگ در دهه 1930 ،

– جسیکا مانتون

واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا برای دریافت فدرال کمک های پزشکی به زودی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اقدامات جدید برای کمک به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک گفت: FEMA خواهد بود بودجه “100% از هزینه” برای استقرار گارد ملی به این کشورها برای کمک به استانداران در مبارزه با گسترش ویروس.

او همچنین کارگردانی FEMA به عرضه:

چهار فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت در نیویورک است که تا کنون بیشترین تعداد COVID-19 نفر در کشور با بیش از 15000.

هشت زیادی فدرال ایستگاه های پزشکی با 2000 تخت در کالیفرنیا که همراه با نیویورک است که انتظار می رود به بیمارستان کشتی از نیروی دریایی است.

سه بزرگ فدرال ایستگاه های پزشکی و چهار کوچک فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت برای واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: کسانی که سخت ضربه متحده را دریافت تجهیزات پزشکی و لوازم مانند ماسک و تجهیزات حفاظتی که در تقاضای بالا به عنوان بحران ميگيرد.

رئیس جمهور گفت که او تایید فاجعه اعلامیه برای نیویورک و واشنگتن خواهد بود و به زودی همین کار را برای کالیفرنیا.

کانادا حاضر به ارسال ورزشکاران برای بازی های المپیک 2020 در توکیو

کمیته بین المللی المپیک یکشنبه اعلام کرد که در آن با توجه به امکان به تعویق انداختن 2020 توکیو المپیک و تصمیم نهایی بیش از چهار هفته بعدی.

کانادا در بازیهای المپیک و پارالمپیک کمیته تصمیم گرفت که آنها نمی خواهید به صبر کنید.

در یک حرکت نمایشی یکشنبه شب تیم کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال المپیک یا پارالمپیک ورزشکاران به بازی اگر آنها برگزار می شود در این تابستان به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس. این کشور در المپیک و پارالمپیک کمیته همچنین خواستار کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته به تعویق انداختن مربوطه خود را در بازی با یک سال.

در حالی که دیگر ملی المپیک, کمیته — از جمله برزیل و نروژ — منتشر کرده اند بیانیه کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن کانادا اولین کشور را تهدید نمی کند برای ارسال یک هیئت اگر بازی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

– تام Chris Chavez

یوتا در کنگره بن McAdams بستری شده با ‘شدید و تنگی نفس’

Rep. بن McAdams, D-یوتا یکی از دو نفر از اعضای مجلس نمایندگان تشخیص داده می شود با کروناویروس در بیانیه ای گفت: اواخر یکشنبه شب او شده بود به بیمارستان پس از تجربه “شدید تنگی نفس.”

McAdams گفت: او موفق به دریافت اکسیژن “به عنوان من تلاش برای حفظ اکسیژن خون در سطح مناسب” اما در حال حاضر احساس شد “نسبتا ” بهتر” و اکسیژن است.

یوتا دموکرات گفت که او انتظار منتشر خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان پزشکان تعیین مناسب است.”

دو عضو دیگر از یوتا هیئتی از کنگره سنسور. میت رامنی و مایک لی که خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با سناتور. رند R-Ky., که اعلام مثبت coronavirus تشخیص در روز یکشنبه.

– نیکلاس وو

کنتاکی را در برامدگی لبه طبقات سنگ پل اولین سناتور به تست مثبت برای coronavirus

پل آزمایش مثبت برای COVID-19 اما احساس “خوب” است و قرنطینه اش کرد. پل است بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت “از فراوانی از احتیاط به دلیل” به سفر گسترده و رویدادها” دفتر خود گفت: در توییتر ارسال. “او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.”

پل, 57, تا به حال عمل جراحی ریه در ماه اوت برای رسیدگی به آسیب ناشی از یک رویارویی فیزیکی با یکی از همسایه ها در ماه نوامبر 2017.

هفته گذشته مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. ده ها تن از دیگر نمایندگان مجلس که از ترس آنها ممکن است در معرض قرار گرفته اند self-قرنطينه.

– سارا Ladd لویی پیک مجله

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پیش بینی 80 درصد از دولت می تواند ویروس

ایالت نیویورک در روز سه شنبه آغاز خواهد شد تست مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس Gov. اندرو کومو گفت. غذا و دارو را حمل می 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین, 10,000 از Zithromax و 750,000 از کلروکين به دولت کومو گفت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که این داروها ممکن است کمک به یک “تغییر بازی” در درمان ویروس. کومو اعتبار FDA برای حرکت در اسرع وقت به ارائه مواد مخدر.

کومو گفت: تا 80 درصد از ساکنان دولت می تواند به آلوده شدن با این ویروس هر چند اکثریت قریب به اتفاق را خفیف علائم.

“دستور رئیس جمهور FDA به حرکت و FDA نقل مکان کرد” کومو گفت. “ما همه خوش بینانه است که (به مواد مخدر) می تواند کار کند. من در صحبت با تعدادی از مقامات بهداشت و خوب وجود دارد و اساس به این باور است که آنها می تواند کار کند.” کومو گفت: تعداد تایید COVID-19 نفر در نیویورک افزایش یافته بود به 15,168 و مرگ و میر در کشور است 114 هر دو بالاترین در کشور است.

– لورنزو ریس

وضعیت بحرانی: کاهش عرضه تجهیزات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

تقلا برای حیاتی دنده مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی همچنان به شدت. بیمارستان ها در دیترویت قرار دادن یک درخواست برای کمک های مالی از یکبار مصرف ماسک N95 ماسک حفاظت چشم از جمله چهره سپر و عینک ایمنی و دیگر تجهیزات ایمنی. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل به وادار کردن شرکت ها برای تولید مقدار مورد نیاز, ماسک, لباس و هواکش.

FEMA مدیر پیتر Gaynor سی ان ان گفت که دستور لازم نیست چرا که شرکت ها با میل و رغبت تولید تجهیزات. او گفت: درخواست ها در آینده از هر دولت “به دنبال همان چیزهایی … ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما تمرکز تلاش های ما در نقاط داغ که به آن نیاز او بیشتر است. و پس از آن اگر شما آن را حق دور شما خواهد شد کمی بیشتر, لیست, اما ما به شما خواهد شد.”

در ضمن طراح Christian Siriano و کارکنان خود را شروع کرده اند و دوخت ماسک برای نیویورک بهداشت و درمان کارگران و دیگر افراد مشهور در حال تبادل در سراسر ایالات متحده

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • Coronavirus توضیح داد: همه چیز شما نیاز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان.
 • ‘این یک داروی خوب اما شما رو به مراقب باشید’: کلروکين در حال آزمایش است به عنوان یک COVID-19 درمان است.
 • شما باید با پاک کردن و بسته بندی و ضد عفونی نامه ؟ اما نگه داشتن شستن دست های خود را ،
 • رند پل آزمایش مثبت برای کوروناویروس. چرا که ارسال تکان طریق آمریکا.
 • برای اقامت در امریکا یا رفتن به خانه ؟ بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد استرس و ترس برای دانشجویان بین المللی.
 • تلاش به منظور مواد غذایی آنلاین ؟ برخی از راهنمایی برای انجام آن با موفقیت.

Coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را هر روز: ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز عضویت در خبرنامه.

اوهایو, لوئیزیانا, دلاور عضویت متحده سفارش ساکنان به ماندن در خانه

این اقدامات چشمگیر در ابتدا گرفته توسط منطقه خلیج سان فرانسیسکو و سپس کالیفرنیا برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس شروع به گسترش به بیشتر از کشور است.

اوهایو, لوئیزیانا و دلاور بودند که در میان کشورهای که برقرار ماندن در خانه سفارشات در روز یکشنبه الزامی ساکنان خود را به ترک خانه به جز فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی و دارو به دنبال درمان های پزشکی و ورزش.

همچنین یکشنبه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti با استناد به “بیش از حد بسیاری از مردم بسته بندی سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک” تعطیل ورزشی و تفریحی در پارک های شهر و پارکینگ بسته در سواحل شهرستان.

“این بدان معنی نیست که جمع آوری در جای دیگر” Garcetti گفت در توییتر. “این جدی است. ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند.”

همچنین اورگان بسته تمام آن پارک دولت از طریق حداقل ممکن است 8.

24 TSA افسران در سراسر آمریکا آزمایش مثبت

حداقل 24 حمل و نقل اداره امنیت افسران در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله نه در فرودگاه در منطقه شهر نیویورک.

تفکیک: پنج افسران در JFK و چهار در لیبرتی نیوآرک. علاوه بر این TSA گفت: یک کارمند در لاگاردیا دارای آزمایش مثبت است.

TSA گفت: فرودگاه امنیتی غربالگری بازرسی باز باقی می ماند.

کارگران باید آزمایش مثبت در فرودگاه های مختلف با موارد جدید در واشنگتن دالس و Phoenix Sky Harbor. یک TSA افسر در فرودگاه در سنت توماس جزایر ویرجین نیز آزمایش مثبت با توجه به آژانس.

دیگر تحت تاثیر فرودگاه شامل اورلاندو فلوریدا; آتلانتا Hartsfield-Jackson; سن خوزه کالیفرنیا; فورت لادردیل فلوریدا; و کلیولند.

– Curtis تیت

کمک به آینده برای رشته های آمریکایی

وزارت امور خارجه به اجاره دو پرواز در روز دوشنبه شروع به تخلیه صدها نفر از آمریکایی ها که در حال سرگردان در گواتمالا.

گواتمالا به حالت تعلیق در تمام سفر هوایی به جز پروازهای باری در مارس 16 در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

“ما نمی دانیم که زمانی که پروازهای غیر نظامی خواهد شد در گواتمالا پس از این دولت آمریکا هماهنگ پروازهای چارتر اما اصرار مسافران برای ادامه بررسی در دسترس بودن از پرواز تجاری گزینه های” وزارت امور خارجه گفت:.

روز جمعه وزیر امور خارجه مایک Pompeo خبرنگاران در کاخ سفید که این گروه تا به حال تاسیس یک بازگشت نیروی کار به کمک آمریکایی ها به دام افتاده در خارج از کشور است.

– Curtis تیت

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

 • یک بار پس از یک زمان تا به حال فلج اطفال در ایالات متحده ترس و تهدید: در حال حاضر کسانی که زندگی می کردند از طریق آن صورت مشابه ترور.
 • Coronavirus بسته شدن: macy’s, سیب, Sephora می گویند که آنها را دوباره به زودی. اما آنها خواهد شد ؟
 • ‘هیچ سحر و جادو مواد مخدر در خارج وجود دارد: آنچه مردم مسئول هستند گفت: در مورد کوروناویروس.
 • آیا با استفاده از ایبوپروفن هنگامی که شما coronavirus را نشانه بدتر ؟ در اینجا چیزی است که ما متوجه شدیم.
 • کوچک کالج ها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند وجود خود را.
 • خطوط هوایی آمریکا است که پیدا کردن یک هدف برای برخی از آن بیکار هواپیما: هواپیمایی اولین باری-فقط پرواز از سال 1984 حمل پزشکی دنده.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat