Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: پارچه ماسک های عمومی توصیه می شود; ما خرده فروشان محدود فروشگاه دسترسی; FEMA می فرستد لوازم پزشکی

آمریکا مرگ و میر از coronavirus راهپیمایی به یک رکورد دیگر-تنظیم سرعت اولیه روز شنبه با حدود 1200 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان اضطراری فدرال تلاش کارگران برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته برای ماسک از ده ها تن از متحده است.

بسیاری از سنت های زندگی در آمریکا در حال تغییر روزانه با ملت نمادین ترین خرده فروشان از جمله Walmart, Target, Costco و Home Depot – استناد به قوانین جدید در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند اجازه داده می شود در داخل فروشگاه. برخی نمی خواهد اجازه می دهد بچه ها. دیگران نیاز به ماسک صورت.

متحده به طور فزاینده ای خواستار گارد ملی برای کمک به دولت و پلیس در اجرای پناهگاه در خانه سفارشات. در پنسیلوانیا رانندگان در نظر گرفتن یک منظره سوار ماشین شد و توسط پلیس متوقف و با توجه به $200 بلیط برای نقض stay-at-home سفارشات در این دولت است.

“ماندن در خانه به معنی ماندن در خانه” ایالتی پنسیلوانیا سخنگوی پلیس Ryan Tarkowski گفت.

وجود دارد بیش از 278,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا توسط 6 a. m. ET شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. ملت را کشته بود در 7,159. در سراسر جهان مرگ و میر تقریبا 59,000 با 1.1 میلیون نفر آلوده.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

بیشتر عناوین:

  • امیدوارم خستگی از ترس: سلامت کارگران در مناطق آرام دبستان برای COVID-19 هرج و مرج در حالی که همکاران در دیگر شهرستانها و با عجله در
  • واقعیت را بررسی کنید: آیا دولت اوباما نایاب فدرال ذخایر N95 ماسک?
  • ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران است. در حال حاضر ما به آنها نیاز دارید.

CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی

جراح عمومی جروم Adams تفصیلی جدید در صورت پوشش توصیه در روز جمعه در کاخ سفید جلسه با اذعان به تحول هدایت شده است “گیج کننده به مردم آمریکا.”

آدامز تاکید کرد جدید توصیه از CDC و coronavirus نیروی کار مربوط به غیر پزشکی پارچه پوشش صورت و آیا جایگزین فعلی اجتماعی فاصله راهنمایی. عموم مردم باید شروع به پوشیدن پزشکی-درجه تجهیزات آدامز گفت که چنین اقداماتی باید متعلق به صنعت پزشکی.

مقامات همواره توصیه می شود مردم نشان علائم این ویروس باید پوشیدن ماسک محافظ Adams گفت. در حال حاضر مقامات درخواست همه مردم به پوشیدن پارچه ماسک در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

به روز شده در اسلام است که موجب شده توسط علم جدید نشان میدهد تعداد قابل توجهی از مردم می تواند گسترش ویروس زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم.

“این است که در مورد من حفاظت از شما و شما حفاظت از من است. این است که در مورد ما با هم به عنوان جوامع و اگر مردم به طور داوطلبانه انتخاب کنید برای پوشیدن چهره و پوشش آنها با پوشیدن آن برای محافظت از همسایگان خود” آدامز گفت.

COVID-19 آوردن کوانتومی تغییر به راه مغازه های امریکا

به عنوان ملت همچنان دست به گریبان با رشد coronavirus بحران خرده فروشان از جمله Walmart, Target و Costco در حال محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه برای تشویق اجتماعی فاصله.

برخی از خرده فروشان در نظر گرفتن محدودیت های و حتی بیشتر. ویسکانسین-بر اساس Menards دیگر نمی خواهد اجازه می دهد کودکان زیر 16 سال را در هر یک از فروشگاه های آن با توجه به COVID-pandemic, the Milwaukee Journal Sentinel بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه روز جمعه گزارش داد.

Menards سخنگوی جف ابوت گفت KVRR اخبار محلی یک داکوتای شمالی ایستگاه که صفحه اصلی بهبود زنجیره ای در نظر دارد برای شروع مصرف خریداران و کارکنان درجه حرارت در سراسر شرکت 300-به همراه فروشگاه.

و در ساحل میامی شروع آوریل 7, همه مشتریان و کارکنان شما نیاز به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه اورژانس اندازه گیری مورد تایید جنوب فلوریدا جمعه.

– کلی Tyko

FEMA می گوید فرستاده است و میلیون ها نفر از ماسک و هواکش به متحده

فدرال مدیریت اضطراری آژانس گفت: این اگزوز تمام منابع برای پاسخگویی به مطالبات متحده به دنبال لوازم پزشکی برای درمان coronavirus اضافه کرد که این ملی ذخایر به تنهایی نمی تواند انجام این درخواست توسط دولت.

FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: FEMA تحویل و یا ارسال متحده میلیون ها نفر از N-95, ماسک, فولاد, ماسک صورت سپر و بیمارستان از لباسهای ملی ذخایر.

همانطور که در آوریل 2, آژانس حمل 11.6 میلیون N-95 ماسک 26.3 میلیون فولاد ماسک 5.2 میلیون سپر چهره و 8,100 هواکش میان دیگر لوازم پزشکی.

Montesi همچنین با اشاره به این آژانس تلاش برای تسریع در منابع از بازار جهانی از جمله پرواز در مارس 29, که تحویل 80 تن تجهیزات از آسیا به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. اضافی پروازهای فرود در شیکاگو در مارس 30, میامی, در مارس 31, لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل به عنوان به خوبی به عنوان در شیکاگو و در کلمبوس, اوهایو, اوایل جمعه.

FEMA برنامه ریزی شده پرواز اضافی و اضافه کردن بیشتر روزانه او اضافه شده است.

– کورتنی سوبرامانیان

نیویورک برای ارسال گارد ملی برای به دست گرفتن هواکش

پس از نیویورک کشنده ترین شب با توجه به coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت او را در گارد ملی را به استفاده نشده هواکش و تجهیزات برای توزیع مجدد آنها را به مکان های از بزرگترین نیاز دارید.

نیویورک تکان دهنده 562 مرگ و میر یک شبه — به طور متوسط مرگ و میر 23 یک ساعت – به عنوان تعداد کل مرگ و میر در کشور به علت COVID-19 ضربه 2,935, Cuomo اعلام کرد.

در پاسخ کومو گفت: او را به امضای یک دستور اجرایی که اجازه خواهد داد که گارد ملی برای رفتن به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات را استفاده نشده هواکش و سایر لوازم پزشکی به طوری که آنها را می توان در بخش هایی از دولت در نیاز ناامید از منابع بیشتر است.

“من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع پنکه” کومو گفت:

– یوسف Spector

ویسکانسین توافق نمایندگان مجلس با رد پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات بیش ویروس

جمهوری خواهان مجلس که کنترل مجلس قانونگذاری ویسکانسین را رد کرد رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ آخرین لحظه درخواست جمعه برای متوقف کردن مردم از رای دادن با هم روز سه شنبه برای جلوگیری از هزاران نفر از در معرض بودن به کوروناویروس.

دستگیری رهبران به جای انتقاد Evers برای همچنین خواستار انتخابات به حرکت به مارس 19 — برگشت از هل دادن برای حفظ تاریخ انتخابات در محل — و نه درخواست آنها را قبل از اقدام به جمعه.

“هیچ شکی نیست که انتخابات فقط به عنوان مهم به عنوان مواد غذایی” گفت: رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد و مونتاژ سخنران رابین Vos.

اما فیتزجرالد و Vos تا به حال هیچ پاسخ به چگونه های محلی انتخابات ریاست جمهوری افغانستان قرار است به امن نگه داشتن مردم به عنوان یک کمبود نظرسنجی کارگران منجر به بسته شدن و یا کاهش رای گیری مکان وادار بیشتر مردم برای رای دادن در یک سایت.

میلواکی انتخابات روز جمعه گفت که آنها تنها به اندازه کافی نظرسنجی کارگران برای باز کردن پنج رای گیری مکان برای روز سه شنبه انتخابات است که می تواند در قرعه کشی به عنوان بسیاری از 50,000 رای دهندگان — قرار دادن هزاران نفر در خطر ابتلا به عفونت.

Evers به نام خاص قانونی جلسه برای 4 p. m. روز شنبه برای تمدید انتخابات به تاریخ مارس 19 و تبدیل این مسابقه به طور کامل به پست الکترونیکی-در انتخابات است.

– مولی بک, Milwaukee Journal Sentinel

گوگل با استفاده از داده های مکان به پیگیری های اجتماعی فاصله موفقیت

یک ابزار جدید از گوگل ناشناس با استفاده از داده های مکان برای محاسبه است که جوامع در حال کاهش ترافیک در مکان های عمومی.

جامعه تحرک گزارش ابزار تخمین تغییر در بازديد و اقامت در خرده فروشی و تفریح مکان های مواد غذایی و داروخانه ها و فروشگاه ها و پارک ها و محل کار و مکان های دیگر.

به طور منظم به روز رسانی داده های نشان داده شده به عنوان یک درصد در مقایسه با شروع مطالعه در دسترس است برای حداقل 130 کشور و مناطق.

“علاوه بر منابع دیگر مقامات بهداشت عمومی ممکن است ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” می خواند جمعه گوگل وبلاگ پست توسط مدیران جن Fitzpatrick و کارن DeSalvo.

داده ها می آید از کاربران که تصمیم گرفتند به محل تنظیم تاریخ در این وبلاگ پست می گوید. این شرکت می گوید آن را با استفاده از ابزار حریم خصوصی برای اطمینان یک فرد محل ناشناس باقی مانده است.

– Joel شانون

دریافت به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای ما Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه.

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

ایالات متحده تا به حال بیش از 278,000 موارد coronavirus از شنبه و بیش از 7,100 مرگ و میر.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • آمریکایی ها در حمایت از تلاش های شدید برای جلوگیری از coronavirusانتظار می رود بحران به آخرین ماه با توجه به دستور کار عمومی/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس.
  • آیا نمی شود بی حوصله در خانه: 15 محبوب ترین سرگرمی برای شروع در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • ردیابی coronavirus: ببینید در ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
  • پشتیبانی محلی: در اینجا چگونه شما می توانید کمک به نجات یک کسب و کار در جامعه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>