Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا برای تمام سواحل پارک دولت; 3.5 متر بیشتر مدعیان رود; ما مرگ و میر بالای 60K

یک روز پس از لس آنجلس شد کشور عمده شهرستان به ارائه رایگان coronavirus تست برای همه ساکنان از جمله کسانی که با هیچ علائم ایالت کالیفرنیا به نظر می رسد آماده به دنبال یکی دیگر از حرکت جسورانه.

Rankled توسط دهها هزار نفر از افرادی که نافرمانی stay-at-home سفارشات آخر هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تمام سواحل و پارک دولت, با توجه به یادداشت ارسالی به روسای پلیس سراسر کشور در شب چهارشنبه.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال نمی خواهد گسترش دستورالعمل های تعیین شده به پایان می رسد در روز پنج شنبه به عنوان او امیدوار است به “بازگشایی” کشور است. و همانطور که اقتصاد آمریکا دچار بدترین حالت آن کاهش در یک دهه اقتصاددانان برآورد وزارت کار ایالات متحده گزارش خواهد شد پنج شنبه که 3.5 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

تقریبا 61,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 3.2 میلیون تأييد موارد – با بیش از 1 میلیون دلار در آمریکا و بیش از 227,000 مرگ و میر.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • پزشکان به شدت به دنبال یک coronavirus درمان و یا درمان است. تا کنون تنها remdesivir نشان می دهد وعده.
 • کروناویروس که باعث سکته مغزی در افراد جوان است. پزشکان در حال تلاش برای کشف کردن که چرا.
 • می تواند به بانک ها در حفظ و محرک پرداخت به جمع آوری برجسته هزینه ها و بدهی ؟ ما در بررسی حقایق و در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.
 • آنچه مدارس را مانند زمانی که آنها بازگشایی: هیچ تفریح. ناهار در میز. بسیاری از شستن دست.
 • به دنبال یک جدید پازل ؟ در اینجا 7 مکان برای پیدا کردن یکی.
 • ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus. 📧

یادداشت: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای تمام سواحل پارک دولت

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل و پارک دولت بسته جمعه پس از ده ها هزار نفر از مردم flocked به ساحل دریا آخر هفته گذشته در یک موج گرما با وجود اقامت در خانه سفارش, با توجه به یادداشت ارسالی شنبه شب به روسای پلیس در سراسر کشور.

اریک Nuñez رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن گفت: آن فرستاده شد به فرماندهان زمان برای برنامه ریزی پیش از Newsom انتظار می رود اعلام پنج شنبه.

یک پیام به دفتر والی به دنبال نظر نبود بلافاصله بازگشت در شب چهارشنبه.

Newsom این هفته هدفمند beachgoers در پرتقال و ونتورا شهرستان تماس آنها را نمونه ای از “آنچه نباید انجام داد:” اگر دولت می خواهد برای ادامه پیشرفت آن مبارزه با کروناویروس.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام رایگان تست برای همه ساکنان

ساعت پس از لس آنجلس گزارش داد که بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد رایگان و تست در دسترس خواهد بود برای همه ساکنان شهر و شهرستان.

“در حالی که اولویت را هنوز هم می توان به کسانی که با علائم افراد بدون علائم همچنین می تواند آزمایش می شود” Garcetti گفت در توییتر هدایت مردم به ثبت نام در http://Coronavirus.LACity.org/Testing. او تبلیغ لس آنجلس به عنوان “اولین شهر بزرگ در آمریکا” برای باز کردن رایگان COVID-19 تست برای همه ساکنان.

وجود دارد 1,541 جدید تایید موارد در روز چهارشنبه در شهرستان لس آنجلس نزدیک به 1000 بیش از روز سه شنبه این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد. لس آنجلس مرگ و میر 1,056 که از جمعه شب به بالاترین از هر شهرستان در غرب ایالات متحده است.

– استیو Kiggins

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به بحث COVID-19 پاسخ با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی, برنامه ای برای ملاقات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برای بحث در مورد پاسخ به کروناویروس همه گیر به گفته مقامات کاخ سفید است.

بحث و گفتگو بین فرماندار دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به تمرکز بر بودجه فدرال برای کشورهای آنها مقابله با گسترده زیان کار و نحوه برخورد با سابقه اثرات COVID-19 ارشد مورفی رسمی گفت.

مورفی مانند دیگر فرمانداران بوده و صوتی در مورد آنچه که او به عنوان دیدگاه دولت فدرال مسئولیت برای کمک به کشورهای در برخورد با این ویروس.

– داستین Racioppi برگن رکورد

نیویورک funeral home ذخیره شده بدن در حرکت کامیون

پلیس نامیده می شدند به شهر نیویورک خانه سالمندان بود که ذخیره سازی بدن بر روی یخ در اجاره کامیون پس از یک رهگذر در مورد شکایت از بوی, مقامات گفت.

مجری قانون صحبت کردن به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن گفت که حدود 50 اجساد یافت شد در چهار کامیون خارج Andrew T. Cleckley کفن در بروکلین در روز چهارشنبه.

هیچ اتهامات جنایی آورده بودند و کارگران در دنده محافظ دیده می شد انتقال اجساد از اجاره کامیون به یک بزرگتر یخچال کامیون به دست آمده بعد از آن در روز. تشییع جنازه صفحه اصلی ذکر شده بود برای عدم کنترل بو.

Remdesivir می بیند مثبت نتایج آزمایش ممکن coronavirus درمان

اول ممکن است از نظر علمی ثابت شده برای درمان COVID-19 جمعه ظهور با آمار اولیه از یک مطالعه جهانی پیدا کردن بیماران با توجه به آزمايش مواد مخدر remdesivir بهبود سریع تر می شود و ممکن است کمتر احتمال دارد به مرگ است.

نتایج اولیه منتشر شده از جهانی مطالعه انجام شده توسط ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در بر داشت بيمارانی که remdesivir تا به حال 31 درصد زمان بهبودی سریع تر از کسانی که دارونما دریافت کردند.

در حالی که نه یک “دست کشیدن از” NIAID مدیر Anthony Fauci گفت: در یک دفتر بیضی جلسه روز شنبه, نتايج مطالعه “بسیار مهم اثبات مفهوم است.”

اوایل روز چهارشنبه دارویی شرکت Gilead Sciences گفت remdesivir تولید “شبیه بهبود” در بیماران بیش از 10 روز طرح درمان در مقایسه با پنج روز طرح درمان.

– الیزابت Weise و ناتان Bomey

مغلوب ساختن پیشی جستن گوشت سفارش به ارمغان می آورد اضطراب به COVID زده آیووا شهر

مقامات محلی نگران هستند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش نیاز به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز باقی می ماند می تواند تهدیدی برای سلامت 2,800 کارگران در تایسون گیاه در واترلو آیووا که بسته در هفته گذشته به دلیل COVID-19 شیوع.

اما تولید گوشت خوک می گویند رئیس جمهور این اقدام را فراهم می کند “امید و تسکین” برای کشاورزان که در صورت از بین بردن هزاران نفر از خوک ها حمایت کردن در مزارع به عنوان coronavirus کند شده است و بسته بسته بندی گوشت می آمد گیاهان پردازش در سراسر کشور است.

درگیری بین رئیس جمهور و گوشت و پردازنده و مقامات محلی شده است و دم به صورت هفته به تعداد مثبت ویروس در تست های بسته بندی گوشت می آمد در میان کارکنان ، به عنوان کارگران بدست بیمار شرکت را تعطیل عظیم گیاهان بالا بردن زنجیره تامین ترس.

حدود 90 درصد از 1,326 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در Black Hawk County, Iowa, گره خورده به تایسون, گوشت خوک, کارخانه فرآوری, سلامت, مقامات گفت. سیزده نفر در این شهرستان فوت کرده اند از coronavirus.

واترلو شهردار کوئنتین هارت گفت که او امیدوار است تایسون و شرکت های دیگر که بسته گیاهان “نمی مجبور به باز کردن” قبل از قرار دادن احتیاطی لازم در محل برای محافظت از کارگران است. وزارت امور خارجه تشکر. Ras اسمیت گفت: آن را تا به حال تنها یک هفته پس از این تایسون گیاه در بسته و COVID-19 تست برای کارکنان بود کامل نیست.

– Donnelle Eller و باربارا رودریگز

Costco به حالت عادی بازگشت ساعت اما در صورت ماسک مورد نیاز

Costco برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی ساعت کار در هفته آینده اما مشتریان و کارکنان به طور یکسان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره-پوشش و یا ماسک.

نیاز نیست درخواست برای کودکان با سن کمتر از 2 یا به افرادی که قادر به پوشیدن ماسک یا پوشش با توجه به وضعیت پزشکی با توجه به Costco در بیانیه ای. انتخاب Costco انبارها نیز باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه برای اعضای سنین 60 و مسن و افراد معلول است.

– مرجان مورفی

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ایالات متحده بازگشایی نوع: اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • می خواهید برای رفتن به باغ وحش ؟ این یکی است که ارائه یک درایو از طریق تجربه.
 • Coronavirus است ‘درخشان نور’ در مشکلات فقر است. چه در حال حاضر ؟

جارد کوشنر: دولت در پاسخ به کروناویروس ‘داستان موفقیت بزرگ’

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر به نام دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس “یک موفقیت بزرگ” روز چهارشنبه به عنوان موارد صدر 1 میلیون و مرگ و میر گذشت 60 ، 000 در ایالات متحده است.

کوشنر رئیس جمهور در قانون است که خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار نمی کند اغلب ظاهر عمومی. در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز در چهارشنبه کوشنر گفت: “من فکر می کنم که ما زمانی تمام نقاط عطف مختلف که مورد نیاز هستند. بنابراین دولت فدرال و دولت را به چالش افزایش یافت و این یک موفقیت بزرگ. من فکر می کنم که واقعا چه باید گفت.” او همچنین ادعا کرد که در ماه ژوئن “بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت” و که در ماه جولای “این کشور واقعا تاب دوباره.”

محققان دانشگاه هاروارد به تازگی به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده نیاز به انجام 500,000 به 700,000 coronavirus آزمون یک روز به آغاز بازگشایی با خیال راحت. هفته گذشته این کشور به طور متوسط 210,000 روزانه آزمون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

– ساوانا Behrmann

فلوریدا بازگشایی به تدریج شروع مه 4

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مشخص شده در فاز اول طرح خود را برای بازگشایی بخش از فلوریدا اقتصاد گفت: شنبه اول مانع شد برای غلبه بر “ترس از ناشناخته ها و ترس از عذاب و دل تنگی هیستری.”

مدارس باقی خواهد ماند در آموزش از راه دور اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه رستوران ها ارائه می دهند صندلی در فضای باز با شش پا از فاصله اجتماعی و داخلی صندلی باید در 25 درصد از ظرفیت عادی. داخلی کسب و کار خرده فروشی می تواند در 25% داخلی ظرفیت. بازدیدکننده داشته است به ارشد امکانات زندگی باقی خواهد ماند ممنوع و میله ورزشگاه و شخصی ارائه دهندگان خدمات مانند سالن های بسته باقی خواهد ماند.

مرحله اول را به اثر مه 4 DeSantis گفت: اما محروم خواهد شد Miami-Dade, Broward و غرب پالم بیچ شهرستان. وی همگان را به ادامه رعایت اجتماعی فاصله اجتناب از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و پوشیدن ماسک صورت در شرایطی که فاصله فیزیکی است دشوار برای رسیدن به.

– لورنزو ریس

نیویورک docs ببینید سکته مغزی در افراد جوان که تا به حال خفیف علائم کروناویروس

شهر نیویورک پزشکان می گویند coronavirus است باعث افزایش سکته مغزی در بیماران جوانتر باعث زنگ در میان کارشناسان پزشکی. بیش از یک دوره دو هفته ای کوه سینا پزشکان گزارش پنج بيمار با سن کمتر از 50 که کشتی بزرگی دچار سکته مغزی با توجه به نامه آنها منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

تمام پنج بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 اما تا به حال بسیار خفیف بدون علائم است. Dr. J Mocco مدیر عروقی مغز مرکز در کوه سینا و یکی از نامه نویسندگان گفت: این بیماران سکته مغزی در نیویورک بودند 15 سال جوان تر از نرمال سکته مغزی جمعیت تا به حال هیچ عوامل خطر و آماری به احتمال زیاد نر.

“است که باعث ایجاد یک زنگ” Mocco گفت. “ما حس عنکبوتی می رود تا به می گویند که چیزی در اینجا نیست.”

– Adrianna رودریگز

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • خود را coronavirus پول سوال پاسخ داد: آیا من واجد شرایط برای بیکاری ؟ می توانم دریافت پول یا مواد غذایی ؟ من محرک بررسی شود مالیات ؟
 • این زن نیویورک متولد شد و در سال 1918 آنفولانزای همه گیر. او فقط جان سالم به در coronavirus.
 • ‘جنگ و بیماری با هم سفر’: چرا همه گیر فشار های جهانی آتش بس به دست آوردن زمین است.
 • فراموش بیمارستان ها پرداخت می شود اگر بیماران ذکر شده به عنوان COVID-19 و هواکش? در اینجا حقایق.
 • از دست رفته پول ؟ در اینجا 6 دلیل این که چرا شما $1,200 چک ممکن است در پست الکترونیکی.
 • می خواهید برای تمیز کردن استفاده مجدد یا هک coronavirus ، در اینجا چگونه است.
 • Coronavirus تماشا کنید: Join our Facebook ،

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>