Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Anthony Fauci می گوید میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صورت عفونت 200,000 می میرند

فدرال بیماری های عفونی رسمی صادر شوم هشدار یکشنبه به عنوان یک بیمارستان کشتی میره برای نیویورک بندر و آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس بالاتر رفته 2,100.

آمریکا مرگ مجموع دو برابر شده است در دو روز. Dr. Anthony Fauci, که شده است یک صدای پیشرو در تلاش برای جلوگیری از شیوع این بیماری می گوید: 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها می میرند قبل از بحران است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با استناد به “گسترده جامعه انتقال” از COVID-19 در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اواخر روز شنبه به خواست ساکنان به خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز بلافاصله موثر. مشاوره صدق نمی کند به کارکنان از زیرساخت های حیاتی صنایع از جمله حمل و نقل عمومی, بهداشت حرفه ای, خدمات مالی و تامین مواد غذایی.

“فقط یک کمی از جدایی می تواند به توقف آتش از گسترش” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت:

ایالات متحده شمارش بیش از 124,000 موارد coronavirus زود پنج شنبه و تقریبا وجود دارد 2,200 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیشتر تأیید انتظار می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست.

بیش از 684,000 مردم شناخته شده آلوده شده اند با COVID-19 جهان و بیش از 32000 فوت کرده اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

CDC می پرسد نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ساکنان به خودداری از غیر ضروری سفر برای 14 روز. برای دیدن جزئیات.

تجربی coronavirus درمان است یک بار دیگر در دسترس برای پزشکان تحت گسترش دسترسی به برنامه. بیشتر بدانید.

مراقب باشید: Coronavirus محرک بررسی کلاهبرداری هستند را به فریب شما را از $1,200.

• Costco گسترش ارشد ساعت با توجه به کروناویروس خواسته است. در اینجا برنامه کامل است.

Fauci: میلیون ها نفر از آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار بسیاری از هزاران نفر می میرند

میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد بود آلوده coronavirus قبل از بحران است و بیش از 100,000 تا 200,000 می میرند پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: در روز یکشنبه ، Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه است که مدل های کامپیوتری به طور کلی دست بالا گرفتن اعداد نهایی اما این که “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.”

دو هفته پس از رئیس جمهور تهمت خود را اعلام کرد 15 روز دستورالعمل های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات با هدف شامل شیوع. Fauci گفت که کاخ سفید نیروی کار طول خواهد کشید تا این موضوع به زودی و کسانی که دستورالعمل احتمالا تمدید خواهد شد.

“این رفتن به یک ماده از چند هفته آن را نمی خواهید به توان فردا” Fauci گفت. “این قطعا نه به هفته آینده.”

رئیس جمهور تهمت هفته گذشته گفت که او امیدوار است این کشور می تواند بازگشت به برخی از صورت ظاهر ظاهر, عید پاک, مارس 12.

3 NYPD اعضای مرگ در 48 ساعت

یک کارآگاه تبدیل شده سوم پلیس نیویورک گروه کارگر به مرگ به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در دو روز. کارآگاه Cedric دیکسون بود 23-سال کهنه مستقر در هارلم NYPD کمیسر درموت شیا گفت. دنیس Dickson یک نگهبان در مقر پلیس درگذشت پنج شنبه و معاون اداری Giacomina Barr-قهوه ای درگذشت جمعه.

“ما از دست داده و سه نفر از اعضای NYPD خانواده شیا گفت. “امروز ما همه عزاداری و صدمه زدن به یکدیگر به عنوان یک خانواده است. هنگامی که ما خروج از این بحران اجازه دهید ما هرگز فراموش نکنید که مردان و زنانی که فداکاری کردند.”

همین حالا روز بالا coronavirus داستان در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه

ایتالیا علائم 10,000 مرگ و میر; اسپانیا چهره مرگبارترین روز

ایتالیا تلفات افزایش بالای 10000 پس از 889 ایتالیایی درگذشت شنبه از COVID-19, مقامات گفت. روزانه تعداد پایین بود از روز جمعه رکورد 969 مرگ و میر.

“تاریخچه صبر نمی کند ما باید زندگی می کنند به آن” نخست وزیر جوزپه کونته گفت. “Coronavirus پاسخ اضطراری باید قوی قوی و منسجم است. من برای مبارزه با شهروندان ایتالیایی تا آخرین قطره از عرق.”

مقامات اسپانیا اعلام کرد یک رکورد روزانه از 838 آوردن آن کشور در مجموع به بيش از 6500.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشت در قرنطینه پیشنهاد

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پاره پاره پیشنهادات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او ممکن است موسسه بان کی مون در نیویورک’ سفر به کشورهای دیگر در میان شیوع کروناویروس. “این امر می تواند فدرال اعلام جنگ در ایالات” کومو گفت. اواخر شنبه تهمت ظاهرا حمایت کردن این ایده. او در توئیتر خود نوشت که “یک قرنطینه لازم نیست” و این که او بود که به جای امید بستن برای CDC مشاوره سفر.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی دستور داده اند که افراد پس از رسیدن از نیویورک منطقه – از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

– یوسف Spector

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• COVID-19 خطرناک است برای سالمندان است. اما این تهدید را افزایش می دهد در مناطق روستایی شهرستان که در آن مراقبت های دور است.

• Coronavirus به سرقت همه ما است. به خودتان اجازه سوگواری از دست دادن کارشناسان می گویند.

• کلروکين درمان مالاریا: این کار در برابر coronavirus? عوارض جانبی خطرناک هستند ،

شیکاگو زندان: 89 بازداشت شدگان, 12 افسران تست مثبت

هشتاد و نه تن از بازداشت شدگان در شیکاگو کوک زندان شهرستان باید آزمایش مثبت برای COVID 19 و آزمون ها در انتظار 92 بیشتر کلانتر توماس پیکان اعلام کرد. نه زندانیان آزمایش منفی است. دوازده کلانتر, کارکنان نیز باید آزمایش مثبت پیکان گفت. دو مورد مثبت شد دوشنبه نشان داد. این زندان در حال حاضر خانه های حدود 5000 زندانی کردن بیش از 400 از یک هفته پیش به دلیل تلاش های رایگان غیر خشونت آمیز مجرمین و کسانی که در نزدیکی تکمیل جملات خود را. تسهیلات است که این کشور بزرگترین سایت تک زندان است.

50 TSA غربالگری افسران 19 کارکنان تست مثبت

پنجاه TSA غربالگری افسران و 19 اضافی TSA کارکنان در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای coronavirus در دو هفته گذشته به آژانس اعلام کرد. افسران کار در 18 فرودگاه در 14 متحده است. 19 اضافی کارکنان درگیر شدند در مسافر فرآیند غربالگری و نسبتا محدود تعامل با سفر به مکان های TSA گفت.

با اعلام این خبر در وزارت امنیت وب سایت فراهم می کند یک نقشه است که نشان می دهد این فرودگاه که در آن TSA افسران آزمایش مثبت است. نیویورک و نیوجرسی همچنان به بالاترین تعداد آزمون مثبت: نیویورک با 21 و نیوجرسی با پنج. اولین TSA مورد تایید شد در نورمن Y. Mineta سن خوزه در فرودگاه بین المللی در اواخر فوریه.

– هانا Yasharoff

FDA تصویب پنج دقیقه coronavirus تست از آزمایشگاه ابوت

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده ایلینوی مبتنی بر دستگاه های پزشکی, ساز آزمایشگاه ابوت روز جمعه برای یک coronavirus تست ارائه می شود که نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13 ،

این شرکت انتظار دارد که این آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده و انتظار دارد که به سطح شیب دار بالا تولید برای ارائه 50,000 آزمون در روز است.

این آزمایش جدید می آید در قالب یک کارتریج است که متناسب با در کف دست خود را, گفت: جان Frels ابوت معاون رئیس جمهور از تحقیقات و توسعه است.

– فضل Hauck

بیمارستان کشتی را برای شهر نیویورک

یک بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS راحتی چپ نورفولک ویرجینیا در روز شنبه برای شهر نیویورک برای کمک به مبارزه با کروناویروس. صحبت از یک اسکله دریایی در ایستگاه نورفولک در شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام USNS راحتی “یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی در نیویورک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیمارستان نیروی دریایی کشتی مجهز به 12 اتاق عمل, 1,000 تخت بیمارستان یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه رادیولوژی CAT-اسکن تجهیزات دو اکسیژن-تولید گیاهان و یک هلیکوپتر عرشه. “آن را مجهز به لبه با تجهیزات و داروها و همه چیز شما می توانید از فکر می کنم” او گفت:.

Coronavirus بیماران نمی تواند درمان شود در کشتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به جای آن استفاده می شود برای درمان نیویورکی که اصلا ویروس اما هنوز هم نیاز به مراقبت های فوری.

کشتی نبود برنامه ریزی برای ترک بندر نیویورک برای یکی دیگر از سه هفته اما مقامات تحت فشار قرار دادند تا آن تاریخ خروج به دلیل گسترش سریع ویروس.

– مایکل کالینز

ایالات متحده آمریکا امروز به بررسی

کلروکين درمان مالاریا: این کار در برابر coronavirus? عوارض جانبی خطرناک هستند, کارشناسان می گویند

آمریکا تا به حال یک فرصت برای یادگیری از anthrax, سارس, H1N1 و ابولا. پس چرا فدرال coronavirus پاسخ خیلی کثیف ؟

‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش برای coronavirus بیماران.

• یک کش مخفی از تجهیزات پزشکی برای نجات آمریکایی ها از حوادث مرگبار برای سال فاقد بودجه برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر سابق مدیران از ذخایر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

Coronavirus تست که نیست: مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار. ما به عنوان خوانده شده بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>