Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 80M آمریکایی ها برای دریافت محرک چک پس از مرگبارترین روز در ما; صندوق بین المللی پول پیش بینی بدترین سال پس از رکود بزرگ

بیش از 80 میلیون آمریکایی را دریافت محرک پرداخت تا 1200 $در حساب های بانکی خود را روز شنبه به عنوان دولت فدرال کار می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور در میان شیوع کروناویروس.

IRS شروع به توزیع پول در روز جمعه از طریق واریز مستقیم و راه اندازی پورتال های آنلاین است که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات است. وزارت خزانه داری گفت: “اکثریت بزرگ آمریکایی واجد شرایط دریافت خواهد کرد تاثیر اقتصادی پرداخت طی دو هفته آینده.” هدف این است که به ارائه پول به عنوان آنجا که ممکن است به صورت الکترونیکی به جای پستی چک گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

سپرده خواهد شد به عنوان برچسب “IRS Treas 310” در صورتحساب های بانکی.

نقدی هجوم می آید یک روز پس از آمریکا بیشترین تعداد مرگ و میر در طول coronavirus بحران بیش از 2.300 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. قبلی بیشترین روزانه مرگ و میر بود 2,108 در روز جمعه.

سنبله به احتمال زیاد مربوط به شمارش جدید روش های اتخاذ شده توسط شهر نیویورک که در آن مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما درگذشت بدون اینکه تست شده است. این تغییر پس از مقامات اذعان کرد که بر اساس آمار تنها در آزمایشگاه تایید شد ناکامی به حساب بسیاری از مردم در حال مرگ در خانه قبل از آنها به بیمارستان و یا حتی به دنبال درمان.

“پشت هر مرگ یک دوست, یک عضو خانواده یک دوست. ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که درگذشت به دلیل COVID-19 محسوب می شود گفت: کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot اضافه کردن روش های جدید کمک خواهد کرد “تعیین مقیاس و دامنه این بیماری همه گیر و راهنمای ما در تصمیم گیری های ما.”

آمریکا مرگ و میر بیش از 26,000 اوایل روز شنبه با بیش از 609,500 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان تعداد موارد بود نزدیک 2 میلیون با بیش از 126,800 مرگ و میر.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

 • هنگامی که شما در حال گرفتن خود محرک پول ؟ در اینجا چگونه برای پیدا کردن.
 • ضعیف است و در اتوبوس: Coronavirus قرار می دهد حمل و نقل عمومی سواران در خطر است.
 • برخی از ایالات متحده مقامات اورژانس ترس از یک بحران مراقبت از’ معضل در میان بهداشت بیماری همه گیر. آنها حق داشتند.
 • Coronavirus می تواند تغییر که در آن دانش آموزان به دانشگاه بروند. اگر آنها در همه.
 • از بازی های هیئت مدیره به ساختمان با آجر: 10 خانواده-پاپ قرنطینه فعالیت است.
 • چه کسی ؟ هنگامی که? چگونه ؟ وجود دارد سوال در مورد امریکا بازگشایی از آن coronavirus shutdown.
 • کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن در تمام 50 ایالت: ایالت وایومینگ گزارش اول مرگ است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توقف ما بودجه برای سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه اعلام توقف کمک های مالی به گروه او گفته بود “به شدت mismanaging و پوشش” coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و این روز را در کاخ سفید نیروی کار کنفرانس خبری با حمله به این که برای این کار آن را انجام داده است در ماه های اخیر این ادعا که آن را به حال “شکست خورده” و “باید پاسخگو باشند.”

“ما نگرانی عمیق در مورد اینکه آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع و شفاف و مد.

“که در حمله به محدودیت های مسافرتی قرار داده و صحت سیاسی بالا صرفه جویی در زندگی و اقدامات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بازارهای سهام آسیا پس از نزول صندوق بین المللی پول پیش بینی بدترین سال پس از رکود بزرگ

آسیایی, سهام ریزش چهارشنبه پس از صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهانی خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ دهه 1930 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معیار در توکیو و هنگ کنگ صاف شد در حالی که شانگهای و سیدنی کاهش یافته است با وجود وال استریت را یک شبه به دست آوردن رانده خرید سهام تکنولوژی.

صندوق بین المللی پول در آخرین پیش بینی خود گفت: اقتصاد جهانی خروجی کوچک خواهد شد توسط 3 ٪ در این سال بزرگتر از دست دادن نسبت به سال 2009 0.1% کاهش است. که مشخص معکوس از این صندوق پیش بینی قبلی در ماه ژانویه 3.3 درصد رشد قبل از اینکه این ویروس باعث شد دولت ها به تعطیل کارخانه های سفر و سایر صنایع.

“صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصادی عمیق زمستان” گفت: Hayaki ناریتا از بانک Mizuho در یک گزارش. اما ناریتا گفت: سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال گذشته که به صندوق بین المللی پول چشم انداز برای یک “بهار پشت در رشد” به 5.8 درصد در سال آینده.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تشریح ‘خروش به سرکوب’ استراتژی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شنبه اعلام کرد شش شاخص های کلیدی او و تیم او در حال تماشای برای تعیین چگونگی و زمانی که به بلند ایالت اجتماعی فاصله سفارش شده است که در جای خود از مارس 19.

در حالی که او نمی دهد یک تاریخ خاص او نشان داد که مقامات خواهد داد جدول زمانی خود را در دو هفته آینده. تعداد تایید COVID-19 نفر در کالیفرنیا آغاز شده و به سرعت سیگنالینگ دولت است که با موفقیت مسطح منحنی.

“ما حرکت از خروش به سرکوب” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که مقامات دیدن یک نور در انتهای تونل. اما او هشدار داد این است که “شاید سخت ترین و چالش برانگیز فاز از همه” و تاکید کرد که “این فاز است که در آن علم که در آن بهداشت عمومی و نه سیاسی باید راهنمای.”

شاخص: نظارت و حفاظت از جوامع از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض; جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19; شاخص های بیمارستان ها و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج; در حال توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای; حصول اطمینان از کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان را حمایت فیزیکی فاصله; تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.

– گابریل کانن خورشید صحرا (پالم اسپرینگز کالیفرنیا.)

COVID-19 تا به بیمار هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی CDC می گوید:

بیش از 9000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده قرارداد COVID-19 همانطور که از هفته گذشته و حداقل 27 فوت با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC اذعان یافته های این گزارش دست کم تعدادی از موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی به دلیل ناهموار گزارش در سراسر کشور است. در حالی که در برخی از ایالت ها تنها 3 درصد از COVID-19 بيمار مبتلا به پرسنل بهداشت و درمان این تعداد نزدیک به 11 درصد در کسانی که با کامل تر گزارش.

این گزارش می آید یک روز پس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی از گزارش بازرس کل بیمارستان رو به رو شد کمبود تجهیزات برای N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی, چهره, سپر, لباس و دستکش.

– Adrianna رودریگز و کن Alltucker

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • شما چه کسانی هستند ؟ نگاهی به شخصیت ما امتحان خود را برای پیدا کردن قرنطینه ،
 • آنچه که در مورد COVID-19: در اینجا این است که ایالات متحده آمریکا امروز با یک توقف راهنمای.
 • واقعیت را بررسی کنید: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نمی ممنوعیت فروش پرچم آمریکا.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.
 • صنعت سفر: برندگان و بازندگان فدرال اعتراض کردند.

عمده کالج فوتبال برنامه می تواند ایستاده به از دست دادن میلیون ها نفر

در حالی که مدارس خوشبین باقی می ماند که یک 2020-21 فصل فوتبال در بازی باقی مانده در میان coronavirus همه گیر در خطر است حداقل $4.1 میلیارد دلار در سال مالی-سال درآمد برای دو و میدانی در بخش فقط 50 به علاوه مدارس در قدرت پنج همایش.

که به طور متوسط بیش از $78 میلیون در هر مدرسه یک USA TODAY Sports تجزیه و تحلیل از مدارس گزارش های مالی به NCAA را نشان می دهد.

که بیش از 60 درصد از این مدارس در مجموع سالانه درآمد عامل بر اساس مقادیر گزارش شده برای 2019 سال مالی. این برآورد به حساب نمی بالقوه اثرات دانشجویی هزینه یا پول از مدارس عمومی بودجه که هر دو به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت اگر دانش آموزان نمی تواند بازگشت به دانشگاه به طور معمول برای ترم پاییز. حتی در درون قدرت پنج وجود دارد مدارس است که دریافت مقادیر قابل توجهی از منابع آن.

– استیو Berkowitz

ورزش حرفه ای از جمله WWE, افزایش, ‘ضروری’ وضعیت در فلوریدا

فلوریدا اعلام کرده است ورزش حرفه ای لیگ کارکنان و همکاران رسانه ای “خدمات ضروری” تا حرفه ای کشتی کج WWE را می تواند با وجود یک ایالت “پناهگاه در محل” منظور آن است که منقضی خواهد شد در تاریخ 30 آوریل در اولین.

WWE شده است پخش مسابقات از جمله دو شب رسلمنیا 36 صورتی که برجسته سابق و جدید انگلستان میهن پرستان تنگ پایان راب Gronkowski – از آن مرکز آموزش در اورلاندو بدون طرفداران در می ایستد. “اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” WWE در بیانیه ای گفت.

– کریس Bumbaca

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد یادگیری از خانه: چگونه coronavirus تعطیلی مدارس می تواند منجر به تاریخی علمی رگرسيون استفاده شده است.’
 • که غریب سفر جاده ای: در اینجا چیزی است که من تو را دیدم وقتی که من سوار در سراسر کشور در طول coronavirus.
 • ما برای خرید مواد غذایی از خانه: در اینجا چند راهنمایی و ترفندها در طول coronavirus بیماری همه گیر.
 • کشتی های کروز میره گذشته پرچم های قرمز در میان شیوع کروناویروس. “آنها تصمیم به آن را در معرض خطر و ریسک بهداشت و ایمنی مسافران است.’
 • خود را coronavirus پول سوالات پاسخ داد: من محرک بررسی شود اگر من مدیون مالیات ؟ خواهد امنیت اجتماعی گیرندگان دریافت یک محرک بررسی کنید ؟
 • هنوز هم به دنبال کاغذ توالت? در اینجا که در آن شما می توانید آن را خرید.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>