سان فرانسیسکو — به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان راسل Jeung زیر هر توسعه با نگرانی است.

Jeung رئیس آسیایی-آمریکایی مطالعات در ایالتی سان فرانسیسکو و دانشگاه و تحسین های مختلف اقدامات انجام شده برای سرکوب ویروس توسط هر کس از شرکت های هواپیمایی به سازمان بهداشت جهانی است.

اما او همچنین هشدار میدهد که یک مدعی در واکنش به چین-منشاء ویروس — نژادپرستانه واکنش ها نسبت به چینی ها و گاهی اوقات هر کسی صرفا آسیایی-دنبال — فقط می افزاید: نفرت به هیستری.

“اگر شما نگاهی به رسانه های اجتماعی و برخی از اخبار آن را ترس از “خطر زرد” همه را دوباره و دوباره می گوید:” Jeung با اشاره به یک اصطلاح است که به دست آورده کشش پس از ژاپن بمباران پرل هاربر در سال 1941. “‘در حالی که سرفه آسیایی,’ مانند ‘رانندگی در حالی که سیاه’ چیزی است که شما دریافت کلیشه ای است.”

اگر چه سان فرانسیسکو آسیایی-آمریکایی تاریخچه و قدمت آن به طلا راش از 1850s Jeung می گوید پس از coronavirus ترساندن آمار ایالات متحده در سواحل او دیده است غیر آسیایی حرکت به دور از آسیایی-آمریکایی که در حال سرفه یا با پوشیدن ماسک. “ماسک وجود دارد از حسن نیت ارائه میدهد اما در عوض آنها در حال بازدید از راه های دیگر,” او می گوید.

اغلب این واکنش ها بیشتر مضر از صرف دوری می گزیدند. ترس از coronavirus در سراسر جهان تا کنون به رهبری همه چیز از anti-نشانه های چینی در کسب و کار به تحریف ،

کره جنوبی صاحبان رستوران ها باید نمایش داده شود “چینی مجاز” نشانه و کاربران توییتر ساخته شده هشتگ #ChineseDontComeToJapan روند. در سنگاپور بیش از 125,000 مردم باید امضا طومار اصرار دولت به ممنوعیت اتباع چینی از ورود به شهرستان ،

یکی از پست های رسانه های اجتماعی است که رفته ویروسی حدس در منبع ویروس و ویژگی های 2016 تصویری چینی vlogger وانگ Mengyun خوردن یک سوپ خفاش در چین یک ملت در اقیانوسیه.

حتی دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که در آن جمعیت دانشجویی حدود 34 درصد آسیایی و آمریکایی در مواجهه واکنش برای یک پس از حذف پست در coronavirus.

پست ویژه, infographic, لیست طیف وسیعی از انتظار واکنش به این ویروس از جمله اضطراب و نگرانی و وحشت. اما این اشاره کرد که شایع دیگر واکنش می تواند “بیگانه هراسی: ترس در مورد تعامل با کسانی که ممکن است از آسیا و احساس گناه در مورد آن احساسات است.”

UC برکلی مقامات به زودی اصلاح infographic و عذرخواهی برای “هر گونه سوء تفاهم است.”

برخی از رسانه های اثرگذارندهها نیز در دامن زدن به شعله های آتش. مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh, که نشان می دهد در مراسم افتتاحیه شبکه است که شنیده می شود از 27 میلیون نفر هفتگی روز دوشنبه گفت که این ویروس می آید از “ChiComs” یک لکه دار کردن اشاره کمونیست چین دولت است.

“من نمی بینم که در آن ما قرار داده و هر گونه ممنوعیت چینی مسافر بودن مجاز به کشور” Limbaugh گفت. “این یک چیز جدی است که می تواند دم در خارج وجود دارد.”

Coronavirus علائم: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد coronavirus مرگبار بیماری نگران کننده جهان

و در فرانسه, روزنامه لو پیک پیکارد برجسته صفحه اول یکشنبه با یک زن آسیایی با پوشیدن یک ماسک و تیتر “زرد هشدار.” رنگ ارجاع پوست زنگ درو فوری محکومیت از آسیایی ها — که آغاز شده هشتگ #IAmNotaVirus — و عذرخواهی از انتشار.

ترساندن سلامت آغاز شده است که در اواخر سال 2019 در ووهان چین غرق مقامات محلی در چین هوبئی استان به عنوان قربانیان ناگهان توسعه پنومونی بدون روشن شدن علل و برای آن واکسن نمی شد اثبات موثر است.

روز دوشنبه بیماران وارد در ووهان را Huoshenshan بیمارستان 1000 تخت درمان مرکز ساخته شده فقط در 10 روز برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. مرگ و میر در چین افزایش یافته است به 361 با بیش از 17,200 افراد آلوده. در خارج از چین وجود داشته است 151 موارد تایید شده در 23 کشور و یک مرگ در فیلیپین.

بر اساس آخرین آمار و ارقام coronavirus مرگ و میر است که تقریبا 2 درصد. که در مقایسه با یک نرخ مرگ و میر از 9.6 درصد در سال 2002 سارس سلامت را بترساند.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته گفت که “این زمان برای حقایق و نه ترس. این زمان برای علم نه شایعات. این زمان برای همبستگی و نه ننگ.”

“ما نمی خواهید به خطر زندگی ما’: در میان coronavirus می ترساند کالج سعی کنید به نگه داشتن سالم و آرام

برخی از ناظران توجه داشته باشید که زمان دولت تندرو موضع در برابر مهاجران ممکن است در تشدید رویدادهای نژادپرستانه تا virus تهدید abates.

“سرفصل قاب coronavirus به عنوان یک تهاجم به کشور ما و آن سطوح تاریخی بیگانه ستیزی و دائمی خارجی کلیشه آسیایی-آمریکایی ها یک بار دیگر می گوید:” Aarti Kohli, مدیر اجرایی در قانون انجمن یک سازمان دفاع از حقوق مدنی متمرکز بر آسیا و اقیانوس آرام در جوامع است.

Kohli می گوید یک فیلیپینی کارمند با سرد “عجیب و غریب به نظر می رسد” در حالی که در یک منطقه لس آنجلس فرودگاه اوایل این هفته.

“او جدا شده و خودش را در یک کافه برای جلوگیری از احساس بودن هدفمند می گوید:” Kohli. “این یک مشکل زمانی که کل جمعیت تبعیض است و درمان به عنوان یک تهدید.”

که احساسات عمیق ریشه و قدمت آن به قانون خروج چینی ها از سال 1882 که رشد تمایل به بلوک چینی ارزان قیمت نیروی کار است که تا به حال در واقع بحرانی شده است برای بسیاری از غربی پروژه ها از جمله تکمیل اولین راه آهن سراسری در سال 1869.

اخیرا مقامات صادر شده و محدودیت های مسافرتی برای سال 2003 شیوع سارس یک بیماری تنفسی ویروسی است که بیمار 8,096 مردم در سراسر جهان هشت نفر از آنها زندگی در ایالات متحده آمریکا است.

“خطر در اینجا است که بیشتر اقدامات شدید گرفته می گوید:” مورخ Jeung یادآوری گذشته حوادث بهداشت در 1900s اولیه که ناشی از سان فرانسیسکو چینی به قرنطینه می شود و هونولولو چینی سوخته به زمین.

“طنز از هاوایی واکنش بود که طاعون باعث شد توسط موش ها پس از سوزاندن چینی تنها بدان معنی است که موش چپ و آلوده دیگر غیر چینی محله می گوید:” Jeung. “این است که یک آمریکایی-آسیایی مشکل تا آنجا که آن است که دیگر مشکل مردم با آسیایی-آمریکایی است. این کوپلینگ از بیگانه ستیزی با حوادث بهداشت نیاز به دریافت uncoupled.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران @kristinslam و @marcodellacava

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de