Coronavirus است که آسیب رساندن به سلامت روان از ده ها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده نظرسنجی جدید می یابد

منتشر شده

تقریبا نیمی از مردم در آمریکا می گویند coronavirus بحران آسیب رساندن به خود و سلامت روان با توجه به بررسی پنج شنبه منتشر شده است که نشان می دهد چگونه covid-19 همه گیر را تشدید کرده و به سراسر کشور آسیبهای روانی.

ردیابی نظرسنجی توسط بنیاد خانواده کایزر, انجام مارس 25 تا 30 نشان داد که 45 درصد از بزرگسالان می گویند این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر سلامت روان و 19 درصد آن را می گویند تا به حال یک “تأثیر عمده ای.” نرخ کمی بالاتر در میان زنان اسپانیایی بزرگسالان و بزرگسالان این بررسی نشان داد.

اقامت مثبت: 15 قطعه از اخبار خوب برای بیرون آمدن بیماری همه گیر کوروناویروس

این نظرسنجی باعث می شود یک چیز روشن است: اگر شما ترس, اضطراب و افسردگی, مبارزه برای خواب شب و یا فقط در لبه شما تنها نیستید.

“این شماره” کتی HoganBruen یک واشنگتن روانشناس بالینی و متخصص در اختلالات اضطرابی گفت: در پاسخ به نتایج نظرسنجی. اما او افزود: “این تعجب آور نیست با توجه به تمام دیگر اعداد بزرگ در اطراف همه گیر در شرایط افزایش بیکاری و اجتماعی فاصله است که می تواند در برابر انزوای اجتماعی. و مردم در حال مرگ است. مردم بیمار شدن . . . همه این اعداد بزرگ در حال رفتن به یک outsized تاثیر بر سلامت روان ما جمعی.”

سلامت روان کارشناسان می گویند طبیعی است مردم را مضطرب و نگران در میان بسیار مخل بهداشت و درمان اضطراری که از طریق ضربه با عدم قطعیت.

بیکاری: میسی furloughs بیشتر از آن 130,000 کارکنان در میان همه گیر

“با توجه به شرایطی احساس اضطراب بخشی از یک پاسخ عادی به چه خبر” جاشوا گوردون مدیر موسسه ملی سلامت روان پس از بررسی نظرسنجی شماره پنج شنبه.

او پیشنهاد کرد برخی از مکانیسم های مقابله ای. یکی ساده است: نوشتن ترس خود را یا بر روی یک تکه کاغذ و یا بر روی یک کامپیوتر.

“فقط عمل نوشتن آنها را و پله به دور از آنها را واقعا می تواند کمک به شما شماره یک متبلور چه نگرانی های خود را و سپس شماره دو آنها را پشت سر بگذارید و روی کاغذ یا کامپیوتر فایل” گوردون گفت.

“راه دیگری است برای برقراری ارتباط آنها را به یکی دیگر مراقبت از فرد است. در به اشتراک گذاشتن ترس های ما که دارای تعداد زیادی از اثرات. شما اغلب بدانید که مراقبت از فرد همچنین کسانی که ترس و نگرانی,” او گفت:.

HoganBruen تشویق مردم به تلاش برای کاهش رفتارهای منفی مانند مصرف الکل بیش از حد و یا پرخوری و تمرکز بر مهارت های مقابله ای است که در گذشته کار کرده.

“فکر می کنم در مورد آنچه باعث می شود شما احساس می کنید بهتر است, چه کمک می کند تا بهبود سلامت روان خود را و چگونه شما می توانید انجام دهید که با این منابع محدود در حال حاضر. فکر می کنم در مورد حمایت اجتماعی – چگونه برای دسترسی به دوستان و خانواده آنلاین برای رسیدن به مردم و توسعه جوامع جدید اگر شما لازم نیست که قبل از. چگونه به ورزش” او گفت:.

ما چگونه به اینجا رسیدیم؟: یک جدول زمانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

جاشوا Morganstein صندلی از انجمن روانپزشکی آمریکا را در کمیته روانی ابعاد فاجعه تکرار گوردون که آن را قابل فهم برای مردم را به احساس استرس در یک رویداد مانند این.

“این نیز مهم است به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق مردم از جمله همه ما که در حال تجربه مشکلات در طول راه در نهایت خوبی انجام” Morganstein گفت. “پیدا کردن و به اشتراک گذاری راه حل های خلاقانه برای مشکلات مردم روبرو هستند, مراقبت از خودمان و خانواده های ما در بهترین راه ما قادر و ماندن به یک دیگر متصل خواهد به ما یادآوری می کنند که ما در این با هم و کمک به ما را از طریق این زمان دشوار است.”

نظرسنجی جدید را پوشش می دهد بسیاری از موضوعات مربوط به کروناویروس است و نه یک ابزار تشخیصی برای بررسی سلامت روحی و روانی. احساس اضطراب معیارهای یک اختلال که در آن تداخل با عملکرد طبیعی گوردون گفت که “این مردم مانع از بودن قادر به رفتن به فروشگاه و زمانی که آنها نیاز به خرید مواد غذایی و یا تمیز کردن خانه خود را و یا دریافت ایمیل و یا چیزی شبیه به آن.”

ایمن ماندن: چگونه شما می توانید جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در حالی که خرید

قیصر بنیاد خانواده های نظرسنجی ها نیز قطاری از نگرانی بسیاری از مردم. از پاسخ دهندگان 57 درصد گفت: آنها نگران آنها می توانند در معرض این ویروس به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به دست کار می کنند و نمی توانند در خانه بمانند. که از 35 درصد دو هفته قبل.

ترس از عفونت کاهش یافته است کمی. دو هفته پیش 62 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران بودند کسی در خانواده مریض با این ویروس و این کاهش به 53 درصد – ممکن است نشانه آن است که مردم در سراسر کشور تلاش اجتماعی فاصله به عنوان کاهش خانگی خود را در معرض خطر.

– – –

اسکات کلمنت و امیلی Guskin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>