Coronavirus بسته شدن مهد کودک. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نگرانی آنها ممکن است هرگز دوباره باز

این داستان در مورد مراقبت از کودک, خدمات تولید شده Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger عضویت در خبرنامه.

MaryLou بیش از حد او را دوست دارد ، او خود را صرف 35 سال فعالیت حرفه ای آموزش پیش دبستانی, و در حال حاضر او هدایت خود مرکز مراقبت از کودک.

“من خانه هستم” گفت: بیش از حد که هدایت محل کودکان و پدر و مادر و آموزش و پرورش مرکز در کنکورد, New Hampshire. “من با بچه ها. من لبخند هر روز دوباره.”

Coronavirus می تواند پایان تمام است که شاید برای همیشه لطفا برای.

به دلیل گسترش این ویروس بیش از حد تصمیم گرفت در مارس 13 به مرکز است که یک غیر انتفاعی به مدت دو روز در هفته بعد به انجام تمیز کردن عمیق. او سوار به شش در فروشگاه های نزدیک که آخر هفته برای پیدا کردن فقط سه گالن سفید کننده.

در مارس 15, New Hampshire فرماندار دستور داده بود تمام مدارس دولتی به نزدیک هر چند خدمات مراقبت از کودکان اجازه داده شد برای باز بماند. بیش از حد با چهار پنج کارکنان بیش از 60 سال سن و جوانترین کارگر مدیریت دیابت تصمیم به ماندن خواهد بود بیش از حد مخاطره آمیز است.

نگه داشتن کارکنان خود را امن تا به حال به او اولویت اول است. “این یک مشکل, مشکل تصمیم,” او گفت:.

در اواخر ماه مارس گفت که او بیش از حد می تواند برای پرداخت آب و برق در ساختمان مرکز صاحب و پرداخت معلمان او تا آوریل 6. سپس او ساخته شده است یک حسابدار بودجه طرح. آوریل 2 بیش از حد تصمیم گرفته بود او نیاز به کردند او کارکنان و توصیه آنها را به درخواست برای مزایای بیکاری.

مراقبت از کودک ‘سیستم’ در حال حاضر در یک نقطه شکستن

توسط کسب و کارهای کوچک این کشور مراقبت از کودک “سیستم” شده است در یک نقطه شکستن. کودک مراقبت از گران به کار گیرند و به ارائه و در عین حال خانواده ها تا حد زیادی از چپ به پرداخت هزینه برای آن خود را در حالی که ارائه دهندگان اضافه کردن یک زندگی ناچیز سود.

چرا ما مراقبت از کودک است که هنوز هم بسیار گران: آمریکا پدر و مادر می خواهم مرخصی خانواده و مقرون به صرفه مراقبت از کودک. چرا آنها نمی تواند آن را دریافت ؟

آن را از طریق coronavirus دوران تعطیلی و رکود اقتصادی ارائه دهندگان می گویند که آنها نیاز به کمک.

بدون آن پدر و مادر دستکاری مراقبت از کودکان با کار از خانه و یا قادر به پرداخت هزینه مراقبت در حالی که آنها در حال گذاشته شدن می تواند در پیدا کردن ارائه دهنده خود را بسته است زمانی که آنها بازگشت به کار.

تا کنون کمی کمک مستقیم ارائه شده. آخرین امداد بسته های مراقبت در عمل فراهم می کند $3.5 میلیارد دلار برای دولت یارانه برنامه با هدف ارائه دهندگان که در خدمت خانواده های کم درآمد و یکی دیگر از $750 میلیون دلار برای سر شروع فدرال پیش دبستانی برنامه برای خانواده ها در فقر زندگی می کنند. نیز وجود دارد قوی مزایای بیکاری برای حمایت از گذاشته شدن کارگران در همه زمینه ها. اکثر برنامه های مراقبت از کودکان نیز خواهد بود واجد شرایط برای یک تکه از $350 میلیارد میله میله برای بخشایش کسب و کار کوچک وام, اما در دسترس است که در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

که به اندازه کافی خاص برای کمک به مراقبت از کودکان طرفداران می گویند.

شرایط در مراقبت از کودک میدان بودند شکننده در حال حاضر قبل از همه گیر جهانی گفت: Rhian Evans Allvin ارشد اجرایی در NAEYC یک انجمن حرفه ای برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. “اقتصاد شکننده هستند و در زمان خوب,” او گفت:. “هنگامی که یک بحران مانند این بازدید این است که ویرانگر به مراقبت از کودک زمینه است.”

نه اقدام قاطعانه برای کمک به این صنعت در حال حاضر می تواند عواقب وخیمی برای آمریکا شکننده گریخته از خدمات مراقبت از کودکان در آینده طرفداران می گویند. برخی از دموکرات ها در کنگره در حال هل دادن را شامل بیشتر کمک های مالی مستقیم در دیگری امداد لایحه.

در حالی که قانون جدید “کمک خواهد کرد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خانواده ها و کسب و کارهای کوچک به کمک های بیشتر نیاز است” گفت: مولی Morrissey یک سخنگوی سناتور. تینا Smith, D -, Minn. که منجر تلاش در سنا برای تضمین 50 میلیارد دلار به طور خاص برای مراقبت از کودکان میباشد. که شامل 2 تریلیون دلار طرح کمک مالی به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ،

“ضروری است که زمانی که آمریکایی ها آماده هستند و قادر به بازگشت به کار, که مراقبت از کودک است که وجود دارد برای فرزندان خود” Morrissey گفت. اسمیت و دیگران خواهد شد درخواست برای اقدامات جدید که بیشتر برای ایجاد ثبات در مراقبت از کودک زمینه را شامل می شود و در هر قانون جدید Morrissey گفت.

پدر و مادر نیاز به مراقبت از کودک برای رفتن به کار

با وجود نقص از زمان مراقبت از کودک “سیستم” انحلال آنچه ما در حال حاضر می تواند عواقب وخیمی را برای بقیه از اقتصاد است.

“اگر و زمانی که همه ما بازگشت به کار و شکل طبیعی جدید ما نیاز به مطمئن شوید که کودک مراقبت از کسب و کار هنوز هم در اطراف هستند زیرا آنها ضروری برای امریکا برای بازگشت به کار” گفت: جولیا Barfield ارشد مدیریت در ایالات متحده در اتاق بازرگانی بنیاد که در آن او با تمرکز بر ارتباط بین مراقبت از کودک و ملت به نیروی کار است.

به عنوان پدر و مادر کار از خانه با فرزندان جوان می گویند با صدای بلند در Twitter, Facebook و هر کانال رسانه های اجتماعی: بالا بردن بچه و کار تمام وقت بدون مراقبت از کودکان است که پایدار نیست.

سلام زمان روی صفحه نمایش: بله بچه ها خود را در صفحه نمایش در این بار تلاش. بدون شما نه وحشتناک یک پدر و مادر به دلیل coronavirus

“آن شده است واقعا سخت است” گفت: Jennifer فیتزپاتریک آموزشی مربی در واشنگتن, دی سی, مدارس دولتی است که در حال حاضر کار از خانه. کودک نو پا خود را به مرکز مراقبت از کودک بسته است. “من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به غفلت من و/یا کارکنان و دانش آموزان,” او نوشت: در یک ایمیل.

فیتزپاتریک است که هنوز ساخت و مراقبت از کودکان پرداخت و پس از او مرکز جمع آوری آنها و حقوق و دستمزد تغییر کرده است. همچنین دخترش, معلم, چک در به طور مرتب از طریق تلفن و مدرسه به خانه فرستاده نمونه برنامه ها و ایده هایی برای فعالیت های. اما او نگرانی های این مدرسه که فقط گسترش بیشتری تسهیلات را در تلاش برای شناور باقی می ماند.

در حالی که دولت سفارشات در حال تغییر اکثر فرمانداران هنوز بسته نشده تمام امکانات مراقبت از کودک, و برخی از آنها به طور فعال از آنها خواست به باز بماند. اما بسیاری از والدین به نگه داشتن بچه ها خود را و (ضرورت) فرزند خود مراقبت پرداخت در خانه, ترک برخی از ارائه دهندگان با هیچ چاره ای جز نزدیک است.

پیش دبستانی در PBS: هیچ آموزش آنلاین? با مدارس بسته از coronavirus این معلمان air TV درس

‘آن را ‘ just us’: Daycares تا حد زیادی خود به خود

نود درصد از مراقبت از کودکان در آمریکا توسط بخش خصوصی اجرا Evans Allvin از NAEYC گفت. اکثریت قریب به اتفاق این صاحبان کسب و کار کوچک هستند زنان عامل در نازک حاشیه سود.

حدود 1.7 میلیون نفر در حال مراقبت از کودکان کارگران, مرکز, مدیران یا معلمان پیش دبستانی با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. در مجموع آنها به 21.4 میلیون کودک که هنوز شروع مهد کودک با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار. مراکز و مدرسه-برنامه های مبتنی بر حساب برای بسیاری از این کودکان اما بر اساس صفحه اصلی ارائه دهندگان اکثریت مراقبت از گزینه های در بیش از 20 متحده با توجه به مراقبت از کودک آگاه آمریکا, تحقیقات و حمایت از گروه.

با توجه به بودجه ناکافی فقط 1 در 6 کودکان واجد شرایط دریافت یارانه های دولتی برای پوشش مراقبت از خود در واقع دریافت این وجوه است. هر کس دیگری می پردازد و راه خود را. با اخراج گسترده رسیدن به طبقه متوسط بخش عمده ای از بودجه در دسترس برای مراقبت از کودکان و خشک یک شبه.

“آنچه این قرار است که در صنعت ساخته شده است در وسط کلاس که کامل پرداخت” ایوانز Allvin گفت. یک NAEYC نظرسنجی منتشر شده در 17 مارس یافت که از 6000 ارائه دهندگان که در پاسخ 63 درصد گفت: آنها می تواند زنده ماندن تا بسته شدن برای بیش از یک ماه بدون کمک دولت. در حدود نیمی از آن گروه گفت: زنده ماندن دو هفته بود که بهترین آنها می تواند انتظار می رود.

آلیسون مورتون اجرا می شود کوچک شگفتی های یک برنامه مراقبت از کودک آغاز شده است که در هشت سال پیش و تا هفته گذشته پر دو مرکز در پورتلند اورگان با 185 کودکان سنین 2 تا 5.

در مارس 16, اولین روز از ایالت تعطیلی مدارس و او متوجه او می خواهم که به بیش از حد. حضور داشتند کاهش یافت, بچه ها بودند که چپ بودند و بسیار مشتاق آن سخت بود برای اجرای یک روز عادی و خطر گسترش ویروس در مراکز تبدیل شده بود بیش از حد بالا مورتون گفت.

“وجود دارد هیچ نهاد شرکت — آن است که فقط ما” مورتون گفت. “هر انتخاب سخت است کسی که شما را به خوبی می دانم.”

اما او می دانست که او نمی باید به اندازه کافی پدر و مادر که می تواند همچنان به تقبل هزینه ها به طوری که او گذاشته همه معلمان خود را به حالت تعلیق خود حقوق و دستمزد و بودجه همه چیز را او می خواهم موفق به نجات نسبت به اجاره در دو امکانات. این امر می تواند سخت به دنبال فراتر از پایان مارس” بر اساس فعلی ذخایر مورتون گفت: در 21 مارس ، توسط هفته بعد به اندازه کافی پدر و مادر تا به حال به طور داوطلبانه پرداخت بخشی از شهریه خود را به پوشش آوریل اجاره کشش مورتون ذخایر. او در حال حاضر انتظار دارد که 35% تا 55% کاهش در در هنگام ثبت نام مرکز نشانی از بازگشایی با توجه به بسیاری از والدین از دست دادن شغل خود را.

“ما معمولا در عمل 100 درصد,” او گفت: متن در 2 آوریل.

در بایرون مرکز میشیگان, وندی Tilma اجرا می شود بر اساس صفحه اصلی مراقبت از کودک برای حدود 15 بچه ها که نشان می دهد تا در یک برنامه مبهوت. در مارس 2, Tilma هنوز باز بود اما 10 فرزند متوقف شده بود حضور و او در آوردن تنها نیمی معمولی درآمد. او شرکت وام مسکن است که اجازه او جست و خیز او در مارس 1, پرداخت, اما او آگاه نیست هر گونه کمک دیگر سر راه او. او در ارسال درخواست پرداخت برای کم درآمد کودکان و نوجوانان تحت پوشش یارانه های دولت, اما او هیچ ایده اگر دولت پرداخت خواهد شد او از بچه ها نبوده است حضور می یابند.

“ما هیچ چیز از دولت گذشته از دست شستن و تمیز کردن” او نوشت: هفته گذشته است. “من خیلی می ترسم برای من کار کسب و کار من و بچه ها من برای مراقبت از اگر من مجبور به ترک.”

مانند بسیاری از صفحه اصلی بر اساس مراقبت از کودک ارائه دهندگان Tilma سرمایه گذاری زیادی از زمان یادگیری بهترین راه برای مراقبت از کودکان است اما واجد شرایط برای برخی دیگر از مشاغل بر اساس سوابق تحصیلی. و درست است که در بسیاری از مناطق روستایی و نیمه روستایی و مکان از دست دادن حتی یک مناسب و معقول مراقبت از کودک گزینه در میشیگان غربی شهر او خدمت می کند می تواند آن را سخت برای خانواده ها وجود دارد به بازگشت به کار.

مناطق روستایی نیز می تواند عدم وجود اینترنت: با کودکان در خانه, مدارس quarantining برگه باز پارکینگ برای Wi-Fi

کسب و کار کوچک وام کافی نیست

مورتون Tilma و بیش از حد ارائه دهنده از نیوهمشایر باید واجد شرایط برای کسب و کار کوچک وام های شرح داده شده در لایحه جدید. بیش از حد شنیده ام در مورد وام از طریق نیوهمپشایر مرکز کسب و کار کوچک و قصد دارد اعمال می شود. مورتون اعمال کرده بود و حتی قبل از فدرال اقدامات که شامل بخشش برای شرکت هایی که در ادامه به پرداخت کارکنان در طول تعطیلی اعلام شد.

“برنامه ها باید تلاش برای رفتن به این وجوه” مورتون گفت. هنوز هم او را نگران نیاز در میان ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در اورگان خواهد سبقت گرفتن عرضه است. و او انتظار دارد که برگزاری به اندازه کافی بلند برای وام برای رسیدن به یک چالش خواهد شد.

همچنین مشخص نیست که آیا کوچکترین مرکز یا صاحبان خانه بر اساس ارائه دهندگان که تمایل به حسابداران و یا دیگر کارشناسان مالی در هیات خواهد بود به راحتی قادر به تضمین این وام. Tilma تا به حال شنیده نمی هر چیزی در مورد وام های جدید آوریل 2 و معلوم شد برنامه های کاربردی برای شهرستان بسته شده بود در مارس 1 در 5 p. m.

طرفداران و سیاستمداران تا به حال در ابتدا امیدوار کمک برای برنامه های مراقبت از کودکان خواهد بود مستقیم.

“این COVID-19 همه گیر است برجسته پیامدهای ناگوار یک بار استفاده شده در مراقبت از کودکان ما زیرساخت” اظهار داشت: نامه ای در 21 مارس به رهبری مجلس سنا از ایالت اسمیت و پنج نفر از دموکرات همکاران. آن رفت و به تماس برای پرداخت به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا آنها را به پوشش تسهیلات و هزینه های پرسنل خطر پرداخت برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان حاضر به خدمت ضروری کارگر خانواده ها و کمک به کشورها در تلاش برای اطمینان از امن و کافی مراقبت از کودکان خانواده های کسانی که در میان دیگر اقدامات. همه از این به تصویب رسید.

مشابه نامه نوشته شده توسط Rep. کاترین کلارک D-Mass., و امضا شده توسط 12 حامیان دیگر فرستاده شد به خانه رهبری است. “این نامه در نظر گرفته شده بود برای جلب توجه به قریب به اتفاق نیاز به” کلارک گفت: از طریق ایمیل. او به نام این اقدامات در نهایت شامل آخرین امداد لایحه “یک شروع خوب” اما گفت که بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای دیدن خدمات مراقبت از کودکان از طریق این بیماری همه گیر.

در ضمن بدون روشن فدرال راهنمایی متحده در حال دست زدن به تغییرات به خدمات مراقبت از کودکان در طیف گسترده ای از راه, با توجه به پیگیری اقدامات دولت توسط اتحاد برای موفقیت اولیه که طرفداران قوی سیاست های دولت برای مراقبت از کودکان. پاسخ طیف وسیعی از امضای یک فرمان اجرایی به پوشش مرخصی استعلاجی برای مراقبت از کودک کارگران در کلرادو به دو صفحه نامه اصرار خدمات مراقبت از کودکان به باز بماند فرستاده شده به ارائه دهندگان خدمات در آیداهو. و در حالی که حدود 20 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال ارائه برخی از کمک مالی به ارائه دهندگان که در عمل یارانه ها برای کودکان کم درآمد ورمونت است که تا کنون تنها دولت برای ارائه هر گونه کمک به مراقبت از کودکان و خدمات وابسته به پرداخت از پدر و مادر است.

در یک حرکت است که نگران کننده است به بسیاری از کودک مراقبت از کارشناسان برخی از ایالات آمریکا به حالت تعلیق برخی از مقررات صدور مجوز. یک مارس 16 نامه فرستاده شده به ارائه دهندگان توسط کمیساریای از نیوجرسی گروه از کودکان و خانواده ها برای مثال به طور موقت حذف برخی از کارکنان صلاحیت قوانین تعلیق آتش مته مورد نیاز و قطره گروه محدودیت اندازه در میان دیگر تغییرات است. کمیسر کریستین Norbut Beyer نوشت که “ارائه مقررات لازم انعطاف پذیری” اجازه خواهد داد که دولت برای پاسخگویی به آنچه که می تواند قابل توجه “افزایش تقاضا برای مراقبت از کودک” در طول بحران.

لغو مقررات ایمنی است آخرین چیزی نیوجرسی و یا هر دولت دیگر باید انجام شود گفت: Meghan Tavormina رئیس NJAEYC جدید Jersey وابسته NAEYC. در مواجهه با این ویروس از یک سو و احتمال سقوط کسب و کار خود را در دیگر Tavormina شنیده از اعضای بسیاری است که آنها “ترس بیش از حد باز بماند و ترس بیش از حد نزدیک” برای بسیاری از ماه مارس.

دولت پس از تغییر دوره, سفارش برنامه های مراقبت از کودکان را خدمت ضروری کارگران را به, از, موثر, آوریل 1. خانواده خدمات مراقبت از کودکان مجاز به اقامت در باز ارائه دهنده نيست.

“ما شده ایم واقعا تلاش به فریاد که [مراقبت از کودکان صنعت] نمی تواند زنده ماندن راه آن است و آن نیاز به بودجه عمومی و در حال حاضر ما در این نقطه است که آن را در آینده به سر” او گفت:.

“تصور کنید در تلاش برای به دست آوردن کل نیروی کار و بازگشت به کار بدون مراقبت از کودکان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>