Coronavirus قطع زندگی ما; در حال حاضر آن را حمله به رویاهای ما

در سن coronavirus رویاهای گرفته اند در معنای جدید.

این تصورات هستند واضح و اغلب عجیب و غریب و گاهی وحشتناک است. طولانی مرده پدربزرگ و مادربزرگ. باب دیلن به طور آهسته از روانی پزشکی است. دایناسورها دوباره متولد.

کارشناسان می گویند رویاهای یک راه برای مردم برای درک خود را. تابع اصلی خود را به پردازش احساسات است که برای بسیاری از مردم شده اند بیشتر شدید در این بیماری همه گیر. مردم بیدار شدن از خواب زندگی هستند مملو – ترس و عدم اطمینان و درماندگی pervade روز. همان احساسات را در مهلت در شب گریزان.

“در زندگی ما … ما فقط آگاهانه آگاه در حدود 2 ٪ از آنچه که در اطراف ما و دیگر 98 درصد بسیاری از این احساسی است و ما با استفاده از رویاهای ما به عنوان راهی برای شناخت احساسات کسانی, گفت:” ایان والاس یک روانشناس است که دارای تخصص در خواب. “در یک وضعیت مانند این بیماری همه گیر که در آن احساسات به اوج مردم را آگاهی از رویاهای خود را نیز افزایش و این رویاها ممکن است به نظر می رسد واضح تر و ترسناک تر.”

ما همه می خواهم به می دانم که چگونه این بیماری همه گیر به پایان می رسد: ما چگونه به مقابله با عدم اطمینان ؟

یکی از مهمترین جهانی رویاهای مشترک والاس گفت: یکی است که در آن یک فرد است در حال تعقیب. دریمر ممکن است به دنبال چیزی یا چیزی است که به دنبال خیال باف. اما همه گیر است و قرار دادن یک پیچ و تاب و در آن.

“فقط در حال حاضر آنچه که مردم در خواب هستند در این تعقیب رویاهای چیزی است بیچهره” او گفت:. “چیزی است که واقعا سخت به شناسایی چیزی که ناشناخته است.”

ترس از ناشناخته است در همه جا. مردم می خواهند بدانند که زمانی که اجتماعی فاصله و قرنطينه به پایان خواهد رسید. آنها می خواهند بدانند که اگر آنها را مریض و یا اگر کسی آنها را دوست خواهد شد. آنها می خواهند بدانند که زمانی که محرک چک می آیند در صورتی که می خواهید یک کار در زمانی که این است که بیش از آنچه زندگی را مانند زمانی که مردم را تشویق به ظهور دوباره.

عدم قطعیت در طول روز والاس گفت: به ناچار تحت تاثیر خواب در شب.

“ما با استفاده از رویاهای ما برای حل و فصل تنش های عاطفی و به خصوص عاطفی عدم قطعیت از آنجا که انسان بسیار خوبی در برخورد با عدم قطعیت” او گفت:.

Coronavirus به سرقت همه ما: اجازه دهید به خودتان سوگواری از دست دادن کارشناسان می گویند

جمعی استرس می شود شخصی

ده روز پس از منطقه خلیج تصویب آن پناهگاه در محل سفارش ارین Gravley تا به حال یک رویا است. آن نیست دقیق اما آن ایستاده بود برای, چگونه آن را تقلید واقعیت های جدید روز-به-روز-زندگی در مارین کانتی کالیفرنیا. در آن مردم ایستاده بودند 6 فوت از هم جدا. آنها نشست اما نه از دست دادن.

حدود یک سال پیش Gravley بخوانید شارلوت Beradt را “رایش سوم رویاها” مجموعه ای از رویاهای دوران هیتلر سلطنت در آلمان است. این کتاب نشان داد که چگونه مردم تحت استبداد خواب متفاوت قبل از اینکه هیتلر به قدرت رسید.

“هر آنچه اتفاق می افتد در سطح اجتماعی بود شروع به فیلتر کردن به رویاهای مردم را در راه است که شبیه به یکدیگر,” او گفت:. “من فکر کردم که جالب بود از خواب بسیار شخصی است.”

Gravley کنجکاو بود اگر این دوره از ملی استرس می تواند انجام همان طوری که او راه اندازی وب سایت “من رویای Covid” به امید آن خواهد شد به عنوان یک مخزن برای رویاهای طول بیماری همه گیر. در سایت یک نقل قول از Beradt:

“در طول زمان همه مردم باید با تجربه وحشتناک, رویاهای, رویاهای نه تنها لمس کردن توسط برخی از خارجی بحران از یک طبیعت شخصی و یا منشاء داخلی تنش فوق العاده حساس افراد, اما آورده شرایطی که تهدید مردم دسته جمعی.”

Gravley می گوید هدف او این است که برای جمع آوری به اندازه کافی در آرزوی به بررسی الگوهای که او مظنون را تا حد زیادی متفاوت است بر اساس موقعیت و شرایط است.

“من فکر می کنم آن است که احتمالا رفتن به متفاوت جغرافیا – شدت شیوع جایی که شما زندگی می کنند – و همچنین خود را حرفه,” او گفت:. “من فکر می کنم افرادی که در حال کار در فروشگاه های مواد غذایی و یا کارکنان بهداشتی که در تماس با افراد بیشتر و بیشتر تحت استرس و رویاهای خود را در حال رفتن به متفاوت از مردم مثل من.”

Q&A: علم راهی برای خروج از بحران coronavirus

بازگشت به گذشته

زمانی که مردم بیدار هستند والاس گفت: آنها با قرار دادن قطعات خود را هویت در افراد دیگر. برای مثال اگر کسی یک کودک از مادر هویت واقع شده است در کودک است. مردم را به ارتباط عاطفی با دیگران و درک خود را از طریق آن تعاملات است.

اما در طول دوره های اجتماعی فاصله بسیار از آن اتصال از دست داده است. مردم شروع به تمرکز کمتر در آنها که در ارتباط با افراد دیگر. این می تواند تغییر رویاهای خود.

“هنگامی که ما لازم نیست که تماس های اجتماعی و سپس ما به نوعی عقب نشینی به خودمان و یکی از چیزهایی که پیش می آید این است که مردم شروع به خواب در افراد از گذشته خود را,” او گفت:. “شاید گذشته دوستداران شاید اعضای خانواده که دیگر با ما. می توانید آن را مردم احساس کمی غمگین کمی دلتنگ و این زمانی است که ارتباط انسان حتی مهم تر می شود.”

پایان دادن به این بیماری همه گیر: این چیزی است که چین را به ضرب و شتم coronavirus. کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند

ساخت حس از هرج و مرج

نویسنده Gina Barreca می گوید در طول همه گیر رویاهای او رشد کرده اند واضح تر و دقیق است. او با تشبیه آنها به 17 قرن needlepoint ریز دوخته شده است. او تعجب اگر دیگران بودند دچار همین.

او و پیروان او و شخصی Facebook pages چه رویاهای خود را مانند شده است. او جستوجو کرد در مورد الگوهای جدید و تصاویر غیر معمول.

بیش از 300 نفر وزن در.

“این برای من شگفت انگیز چگونه به سرعت در حال, مردم پاسخ,” او گفت:. “در این صورت هرج و مرج, ما می خواهیم برای پیدا کردن یک روایت. مغز ما از جان گذشته به تلاش برای ایجاد حس از آنچه در اطراف ما است.”

Barreca گفت: او شگفت زده در چگونه عمیقا رویاهای خود را تغییر وجود ایمنی نسبی. او دارای یک محل برای زندگی شوهرش بازنشسته شده است و هیچ کس او را دوست دارد این است که مستقیم در معرض خطر است.

“رویاهای من هستند آرزوی بودن یک پناهنده از یک تبعید” او گفت:. “من نمی توانم پیدا کردن حمام و سرویس بهداشتی, من می توانم پیدا کردن پناهگاه. من در حال تعقیب توسط مردم است. من نمی دانم که در آن من هستم. من از دست رفته من تلفن. من نمی توانم پیدا کردن نقشه. من در حال اجرا از چیزی و من در حال اجرا به چیزی اما من نمی دانم آنچه که در حال اجرا است.”

چه چیزی برای انجام با رویاهای

والاس نمایش رویاهای به عنوان فرصت. او فکر می کند از آنها به عنوان پیام های مردم ارسال خود را برای کمک به کار را از طریق احساسات است. مردم باید به آنها گوش او می گوید برای حل و فصل هر چه به مغز خود گیر کرده است ،

رویاهای مردم را در طول همه گیر او گفت: نشان می دهد که چگونه درمانده و خارج از کنترل بسیاری از مردم احساس می کنید.

“یکی از چیزهایی که در مورد این بیماری همه گیر است که در برخی از راه این ماله. مهم نیست که اگر شما ثروتمند یا فقیر چه قومیت خود را و یا چه کشوری و یا چه فرهنگ این چیزی که ممکن است شما ضربه بعدی,” او گفت:. “تمام این رویا تصاویر مردم ایجاد همه آنها دوباره به آن است.”

Barreca گفت: در این دوره از آشفتگی عاطفی او خوشحالم که می دانم او را مغز نیست به تنهایی در این داستان می گوید در شب.

“همه ما در حال تلاش برای ایجاد حس از این در راه همان,” او گفت:. “اما ما نباید دیدن این رویاها به عنوان نوعی پیش بینی است. ما می توانید اجازه دهید خودمان را خاموش قلاب از آن است. اگر ما خواب چیزهای وحشتناک این به آن معنا نیست که چون آنها در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

آلیا E. Dastagir یک گیرنده از یک Rosalynn کارتر کمک هزینه تحصیلی برای سلامت روانی روزنامه نگاری. او در توییتر دنبال کنید: @alia_e

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>