Coronavirus عفونت در آفریقا به سرعت در حال افزایش است. ضعف سیستم های بهداشتی ممکن است دست و پنجه نرم

لاگوس, نیجریه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ ضد مالاریا به نام دارو کلروکين به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus هزاران نفر از نیجریه آغاز مصرف دارو برخی از آنها صورت در یک عجله به “جلوگیری” عفونت است.

در مالی وجود دارد که حدود یک ونتیلاتور در هر 1 میلیون نفر – حدود 20 در همه, با توجه به آفریقا به مراکز کنترل بیماری و عفونت است که در خدمت 31 از آفریقا 54 سازمان ملل. دستگاه های حیاتی در کمک به جلوگیری از نارسایی تنفسی که باعث شد تا در سراسر جهان coronavirus مرگ و میر بیش از 23,000.

کنیا یک کشور بیش از 50 میلیون نفر تا 550 فشرده-مراقبت-واحد تخت. بسیاری از کشورهای جنوب صحرای سازمان ملل باید چند پزشکی کارگران; بعضی از آنها جداسازی بخش.

از مارس 27 جهان دومین پرجمعیت ترین قاره پس از آسیا تا به حال بیش از 2600 موارد در 46 کشور جهان از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, به گفته اتحادیه آفریقا یک پان-آفریقایی سازمان است که پشتیبانی از همگرایی سیاسی و اقتصادی در میان 55 کشور عضو است که بسیار متنوع جمعیت جغرافیای فرهنگ ها و آداب و رسوم اجتماعی و اقتصاد.

هنوز عفونت به سرعت در حال افزایش است.

و حتی به عنوان مدرن ترین و به خوبی تامین می شود بیمارستان ها در سراسر جهان در حال نیروبخش برای یک یورش از موارد که نیاز به سخت گرفتن زندگی صرفه جویی در تجهیزات مقامات بهداشت عمومی نگران است که آفریقا نسبتا ضعیف سیستم های بهداشتی در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر ابولا, ویروس HIV و سل و سایر بیماری های عفونی می شود غرق شده است. این بیشتر می تواند ترکیب مشکلات در بخشی از جهان که به مدت طولانی دست و پنجه نرم با جنگ فاجعه انسانی و زیرساخت های بیآنکه.

آفریقا گرفتاری به برداشت کمی توجه در میان نصب پزشکی جهانی حالات اضطراری کشش از آسیا به آمریکای لاتین با وجود آمار منتشر شده در مارس 25 توسط اتحادیه آفریقا نشان می دهد که قاره عفونت مسیر بیش از 50 روز است که شبیه به اروپا است. وجود دارد coronavirus عمیقا گرفته و نگه دارید و در ایتالیا و اسپانیا و وجود دارد بیش از 12 ، 000 مرگ و میر – چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان در چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر. آمریکا مرگ و میر می ایستد در بیش از 1,300.

COVID-19: مغلوب ساختن پیشی جستن, G-20 رهبران می گویند که آنها ‘تزریق’ $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی

“ما نیاز به همبستگی جهانی در حال حاضر,” گفت: Matshidiso ربکا Moeti یک Botswanan ملی است که سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا در روز شنبه حاضر جلسه در مورد آشکار coronavirus وضعیت در آفریقا است. Moeti گفت که بر خلاف کشورهای صنعتی در سراسر جهان بسیاری از کشورهای آفریقایی عملا هیچ وجه به تولید تجهیزات پزشکی دولت ها در حال حاضر با عجله به تهیه.

“ما نیاز به این کمک کند. آن را فوری گفت:” Moeti.

هند تصمیم این هفته به قفل کردن آن 1.3 میلیارد نفر بدان معنی است که حدود یک چهارم یا بیشتر از جمعیت جهان در حال حاضر با برخی از شکل از اجرا محدودیت در حرکت و تماس های اجتماعی با توجه به مختلف COVID-19 انتقالها مانند آکسفورد دانشگاه “COVID-19 پاسخ دولت سنج” و شمارش آراء توسط ایالات متحده آمریکا امروز از سازمان ملل با مستندات. مانند جاهای دیگر بسیاری از کشورهای آفریقایی را بسته مرز توقیف مدارس و خانه از عبادت و گفت: مردم به ماندن در داخل. آنها همچنین تلاش برای اتخاذ شیوع پیشگیری و مدیریت استراتژی است که ثابت کرده اند که موفقیت در آسیا: تست ردیابی و quarantining کسانی که آلوده می شوند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در چین: واکنش جهانی به کروناویروس دچار تزلزل

اما به عنوان کشورهای آفریقایی آماده نبرد coronavirus در یک مقیاس بسیار بزرگتر آنها به مراتب کمتر از سلاح های در اختیار خود را از کشورهای ثروتمند است که باید بسیج دهها هزار نفر از کارگران بهداشت و درمان به طور چشمگیری یافت, تست عمیقتر ضروری سلامت تجهیزات موجودی اعزام به خوبی آموزش دیده ارتش برای حفظ نظم به دنبال مشاوره و منابع تکنولوژی پیشرفته بخش و پرده برداری تریلیون دلار در کمک های مالی و اقتصادی نجات برنامه ریزی برای کسب و کار و کارکنان.

Olaniyi Ayobami, یک دکتر در بیمارستان اصلی در نیجریه جنوب غربی شهر ابادان گفت که شهر خود را “فاقد ظرفیت برای حتی انجام تست های تشخیصی برای ویروس” اجازه دهید به تنهایی برای مراقبت از کسانی که سقوط بیمار از یک بیماری است که می تواند به ترک آن آلوده تنها با علائم خفیف یا تهاجمی نیاز به مداخلات پزشکی.

“ما فقط یک عملکرد ونتیلاتور است که حتی در شرایط بسیار خوب” گفت: Collins Anyachi یک پزشک در یک بیمارستان آموزشی در کلبر یک نیجریه شهرستان در رودخانه دولت است که مرزهای کامرون است. Anyachi اضافه شده که کمتر از 10 بیرون از حدود 600 پزشکان که در خدمت این منطقه دو میلیون نفر دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک جراحی و لباس است که می تواند تمام تفاوت نظر از اینکه کادر پزشکی قرارداد ویروس.

Coronavirus: چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز شما نیاز به دانستن

در آفریقای جنوبی است که بیشتر coronavirus عفونت از هر جای دیگری در این قاره – بیش از 900 عنوان از آوریل 26 – دولت ممنوع است اما ضروری کارگران از بیرون رفتن حتی برای ورزش و یا پیاده روی سگ. همچنین ممنوع: صحبت کردن شخص به یک همسایه. اما شلوغ شهرستان که در آن خدمات اساسی در بهترین زمان آن را سخت تر برای مردم را به رعایت اجتماعی فاصله گرفته است.

مریم Nxolo, 28, از Khayelitsha گسترده ای با چگالی کم درآمد مناطق شرقی حومه حدود 20 مایل از مرکز کیپ تاون گفت که او “وحشت زده” در مورد آنچه که دولت محدودیت معنی برای خانواده اش.

“من یک مادر سالخورده است که در یک حقوق بازنشستگی و سه بچه. من تنها درآمد هر چیزی. من حتی نمی دانم اگر من واجد شرایط به عنوان یک ‘ضروری کارگر” از آنجا که من کار داخلی … من می ترسم من دستگیر می شود اگر من سعی می کنم برای رفتن به محل کار,” او گفت:.

آفریقای جنوبی یکی از مهمترین و پزشکی کشورهای پیشرفته در آفریقا است. مقامات بهداشت عمومی و مدیران بیمارستان می گویند آن است که به احتمال زیاد بهترین موقعیت از تمام کشورهای آفریقایی برای دیدار با خواسته های کروناویروس. آن را حدود 7000 فشرده-تخت های مراقبت و حدود 3000 هواکش با توجه به Kerrin Begg یک متخصص سلامت که مشاوره آفریقای جنوبی دولت در بحران است. آفریقای جنوبی دارای 60 میلیون نفر است.

Nandi زیگفرید متخصص اپیدمیولوژی که کمک می کند تا توصیه آفریقای جنوبی COVID-19 دولت وظیفه نیروی تیم گفت که اجتماعی فاصله در آفریقای جنوبی خواهد بود “به طور موثر غیر ممکن است” برای بسیاری از مردم شلوغ هم در توسعه شهری است.

هنوز رئیس جمهور سیریل Ramaphosa تحمیل کرده است یکی از دقیقترین مستندات با فروش الکل ممنوع و شهروندان گفت: برای هوشیار ماندن به مدت 21 روز.

در زیمبابوه وجود دارد که فقط تایید coronavirus موارد اما در حال حاضر یک مرگ است که از محلی به خوبی شناخته شده تلویزیون شخصیتی بود که در آلوده در شهر نیویورک است. بانک جهانی تخمین می زند که بیش از یک سوم از Zimbabweans زندگی در فقر شدید; در سخت ترین-آمار مناطق روستایی نیمی از کودکان صورت روزانه و کمبود مواد غذایی.

جمهوری دموکراتیک کنگو یک ملت به اندازه اروپای غربی قابل توجهی مواد معدنی و ثروت است اما riven با بحران سیاسی و درگیری های باز در مرزهای شرقی آن.

آن را نیز یکی از آفریقا ضعیف ترین سیستم های بهداشتی پس از مبارزه با یکی دیگر از اورژانس بهداشت جهانی طولانی در حال اجرا شیوع ابولا. که شیوع به نظر می رسد اما بیش از, اما در حال حاضر کنگو چهره هر دو عمده سرخک و افزایش عفونت کروناویروس.

بیش از 2000 مایل به شمال اولین coronavirus مورد در لیبی بسیاری از که زمین نهفته در صحرای بزرگ آفریقا گزارش شد در 25 مارس. اما این کشور را فرا گرفته شده است در خشونت و هرج و مرج برای نزدیک به یک دهه پس از این بیمارستانها در حال تمام شدن آن دیرین حاکم معمر قذافی. لیبی در سلامت سیستم gutted سال افزایش خصومت ممکن است یکی از کم به خوبی آماده شده بر روی این سیاره برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تام دی استفانو که لیبی کشور, مدیر بین المللی نجات کمیته انسانی سازمان گفت که تقریبا 20 درصد از لیبی در بيمارستانهای اولیه و امکانات بهداشتی بسته هستند و تنها 6% ارائه طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی و درمانی.

“این کشور آمادگی لازم برای شیوع قدر COVID-19” او گفت:.

در واقع این وضعیت برای بسیاری از کشورهای آفریقایی آینه شرایطی برای کشورهای توسعه نیافته از ونزوئلا به پاکستان شد میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر زندگی می کنند در محله های فقیرنشین با بهداشت ضعیف و یا هیچ ابتدایی لوله کشی.

اما در حالی که این عوامل و دیگران می تواند پیچیده آفریقا توانایی پاسخ به همه گیر کشورهای سراسر منطقه نیز ممکن است نسبی مزایا از جمله این که متوسط سن در آفریقا با توجه به سازمان ملل متحد است 20 سال.

در حالی که coronavirus را آلوده می توانید هر کسی که کودکان به ندرت بیمار می شوند و بسیاری از بزرگسالان جوان به نظر می رسد بیشتر رنج می برند علائم خفیف در مقایسه با افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند سرطان و دیابت و فشار خون بالا.

متوسط سن در ایتالیا که در آن بیشتر مردم را از درگذشت این ویروس از هر جای دیگری – بیش از 8000 – 47 در مقایسه با 37 در چین و 38 در ایالات متحده است.

چند اوایل مطالعات علمی به نظر می رسد نشان می دهد که آب و هوای گرمتر و رطوبت بالاتر از سطوح ممکن است کمک به کاهش این بیماری اگر چه یافته دور از قطعی و استرالیا است که دچار اواخر تابستان در نیمکره جنوبی دیده می شود افزایش شدید عفونت. آفریقا آب و هوا نیز متفاوت از سرد به زمستان سرد است.

آفریقا را تجربه مبارزه با بیماری های عفونی نیز ممکن است ثابت کند “به شدت مفید” گفت: Moeti سازمان بهداشت جهانی آفریقا مدیر. “ما فکر می کنیم که برخی از ابولا درس های آموخته شده در کنگو مورد صحبت کردن به مردم در سطح جامعه” در مورد آنچه باید انجام شود به منظور محدود کردن انتقال مربوطه خواهد بود, او گفت:.

اما این قاره ممکن است در تلاش برای مقابله با شیوع کروناویروس به دلایل دیگر متصل به اطلاعات غلط فرهنگی خرافه و بی اساس نظریه.

“من تقریبا دو ساله پسر کشته شده گفت:” سارا Lukman یک 21 ساله که در یک اردوگاه پناهندگان در مایدوگوری در شمال شرقی نیجریه یک منطقه رنگ باخته سال شورش توسط بوکوحرام جهادی سازمان تروریستی است.

Lukman به او داده بود پسر کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر پس از او شنیده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را می گویند تا به حال ثابت می شود موثر در مبارزه با کروناویروس. چند دقیقه پس از مصرف دارو پسرش افتاد ناخودآگاه قبل از طبیب قادر به احیای او.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وجود تنها شده است شواهد این دارو مفید برای مقابله با ویروس است. آن است که در حال حاضر در حال مطالعه و آزمایش در آزمایش های بالینی.

هفته گذشته در مصر یک کشور که لینک شمال آفریقا به خاورمیانه با مقامات مجبور یک روزنامه نگار از بریتانیا به روزنامه گاردین به ترک کشور پس از او گزارش شده در یک مقاله تحقیقاتی که در مورد کشور کم شمارش موارد.

Coronavirus fallout: آریزونا مرد می میرد, همسر مهم بعد از خوردن کلروکين فسفات به امید جلوگیری از COVID-19

غرب کشور آفریقایی از سنگال اعلام وضعیت اضطراری در روز دوشنبه و تحمیل حکومت نظامی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. وزارت بهداشت شده است با بالا بردن سطح آگاهی از این ویروس توسط teaming تا با نوازندگان شناخته شده. Y’en یک Peures رپ گروه فیلم های ضبط شده در مورد شستن دست و اجتناب از جمعیت.

اما Cmda Ba, 32, که با این نسخهها کار برای یک شرکت بازیافت در داکار پایتخت سنگال شد متقاعد شده است که او نیاز به انجام هر کاری برای حفاظت از خود در برابر ویروس.

“من فکر می کنم سیستم های بدن از افراد قوی تر از دیگر نژادها” او گفت:.

Hjelmgaard گزارش از لندن, اراسموس از کیپ تاون, آفریقای جنوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>