کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ و به همین دلیل نه هنوز حاضر به موضوع stay-at-home سفارشات

فرمانداران از نه متحده بدون نوعی از اقامت در خانه سفارش ارائه شده به دلایل مختلف برای امتناع خود را به صدور این نوع بخشنامه اجرا در سراسر بسیاری از کشور پوشش بیش از 300 میلیون آمریکایی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی می گویند که شرایط خاص خود را دولت نمی شایستگی چنین قیمومیت دیگران حمایت کرده اند مسئولیت اجتماعی به جای آن و در عین حال دیگران را ابراز خوشی پس از مشاوره از مقامات وزارت امور خارجه ،

فرمانداران را یکی از مهم صفت مشترک دارند: همه آنها جمهوری خواه.

البته پس رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مقاومت خواستار ملی حکم که ممکن است قرار دادن قوی ترین بدون ابهام پیام در مورد اهمیت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این تردید رئیس جمهور در واقع می تواند جایگزین فرمانداران اقتدار در این منطقه اما او می تواند تقویت دستورالعمل های فدرال که توقف کوتاه از هدایت شهروندان به در خانه باقی می ماند به جز فعالیت های ضروری.

در صورت عدم وجود چنین فرمان, آرکانزاس, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, داکوتای جنوبی یوتا و وایومینگ در ادامه اجازه می دهد تا ساکنان خود را نسبتا آزاد جنبش است.

چرا وجود یک ملی مستند?

کارشناسان حقوقی گفته اند که تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای تحمیل ملی مستند به عنوان سران کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس انجام داده اند. اما او باید برخی از ابزار در اختیار خود از جمله قلدر منبر و توانایی محدود کردن سفر هوایی بین COVID-19 نقاط داغ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به برخی از ایالات آمریکا نیست و تا به حال تعداد زیادی از موارد است. کسانی که تمایل به کم جمعیت متحده در وسط کشور, مانند, وایومینگ, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی. یکشنبه, هیچ یک از آنها تا به حال بیش از 215 موارد اگر چه تعداد آنها در حال افزایش بود.

چه stay-در-خانه و سرپناه در محل سفارشات چیست ؟

در حالی که برخی از کشورها برای تماس پناهگاه در محل سفارشات دیگران خود را فراخوانی دستورات stay-at-home سفارشات. دستورات متفاوت, محل, اما به طور کلی نیاز مردم برای جلوگیری از غیر ضروری گردش و اقامت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.

آنها اجازه می دهد تا ساکنان به ادامه انجام وظایف ضروری برای سلامت و امنیت خانواده و حیوانات خانگی. آن را هنوز هم خوب به خرید مواد غذایی برای اجرا, راه رفتن سگ, بلند کردن, پزشکی, پزشک مراجعه و یا دریافت منابع به کار از خانه.

دستورالعمل های فدرال به دولت و مقامات محلی گریز در نظر آنها “ضروری” کسب و کار در اورژانس. ولی در کل این صنایع عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و تولید مواد غذایی, داروخانه ها, بهداشت و درمان, خدمات شهری, حمل و نقل بانکی و دیگر خدمات دولتی اجرای قانون خدمات اورژانس و رسانه های خبری.

در اینجا آنچه را که حکم به مبارزه با کروناویروس در هر کشور که از روز شنبه:

آلاباما

رژیم صهیونیستی. کی Ivey صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 3 که رفت به اثر در 5 p. m. در مارس 4.

“من نمی توانم بگویم این گونه به وضوح بیشتر—#COVID19 یک تهدید قریب الوقوع به ما راه زندگی و شما نیاز به درک که ما از گذشته ترغیب مردم به ماندن در خانه. آن است که در حال حاضر قانون” Ivey گفت: در یک توییت اعلام سفارش.

آلاسکا

آخرین ارسال در مارس 27 اجرا و آنچه در آن خواستار یک “اجتماعی فاصله” دستور است که شبیه به یک پناهگاه در محل سفارش. رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy کارگردانی ساکنان به ماندن در خانه و ممنوع ترین سفر در درون دولت است. بازدید کنندگان به آلاسکا نیز به خود شده است.

“ما عبور یک خط امروز برای آلاسکا” Dunleavy گفت: بعد از دولت اول مرگ مرتبط با کوروناویروس.

آریزونا

رژیم صهیونیستی. mlb را “ماندن در خانه ماندن و سالم ماندن” به منظور اعلام مارس 30 که گسترش تا مارس 30.

آرکانزاس

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون کارگردانی کرده است ساکنان به جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 است اما نه آنها را مجبور به ماندن در. “من نمی خواهم برای رفتن به یک پناهگاه در محل محیط زیست” هاچینسون گفت.

کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش مارس 19 و شناسایی 16 زیرساخت های حیاتی بخش به باز باقی می ماند – از جمله کسانی که به ارائه مواد غذایی, بهداشت و درمان و انرژی است.

“این یک پویا وضعیت” Newsom گفت. “من انتظار ندارم که این به بسیاری از بسیاری از ماه اما برای زمان حال ما شناخت بعد از هشت هفته” که به ویژه مهم است.

کلرادو

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در 25 مارس صادر ایالت اقامت در خانه جهت است که به اثر رفت صبح روز بعد و اجرا خواهد شد تا آوریل 11. منظور تصریح می کند که Coloradans باید خانه های خود را ترک تنها برای “بحرانی فعالیت است.”

“در حال حاضر زمان به ماندن در خانه” پلیس گفت:. “شما باید این شانس را به یک قهرمان و نجات جان هزاران نفر را با ماندن در خانه. زندگی بسیاری از Coloradans لولا در توانایی خود را قادر به ماندن در خانه برای چند هفته آینده به بیشتر از توانایی خود را … در حال حاضر زمان برای مردن.”

‘نه فقط یک شهر بزرگ موضوع’: Coronavirus موارد افزایش می یابد در روستایی امریکا محبوب با گردشگران

کنتیکت

رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام کرد به منظور اجرایی مارس 20 است که به کارگردانی و تمام غیر ضروری کسب و کار و نه برای سود سازمان منع همه در شخص توابع اگر ممکن است. سفارش مانع کسب و کار ضروری مانند مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, خدمات, اجرای قانون و مشابه بحرانی خدمات.

منظور توصیه می شود که مردم حفظ اجتماعی فاصله محدود کردن فضای فعالیت های تفریحی به غیر از تماس و محدود کردن استفاده از حمل و نقل عمومی در میان موارد دیگر.

دلاور

رژیم صهیونیستی. جان کارنی دستور ساکنان حالت اول به ماندن در خانه و بسته غیرضروری کسب و کار در مارس 24.

فلوریدا

دو روز قبل از گسترش اختیارات به کل وزارت امور خارجه سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور “امن تر در صفحه اصلی” منظور آن است که اعمال می شود به Broward, Miami-Dade, Monroe, و پالم بیچ شهرستان. نزدیک به 60 درصد از دولت موارد coronavirus شده اند متمرکز در آن چهار شهرستانهای استان است.

سایر استان ها صادر سفارشات خود را و برخی از دولت های سواحل را بسته پارکینگ خود را برای تضعیف اجتماعات بزرگ. DeSantis دستور داده است تا بازدید کنندگان به دولت از نیویورک مترو منطقه و لوئیزیانا به خود قرنطینه برای 14 روز. کلید های فلوریدا را بسته به بازدید کنندگان است.

گرجستان

در آوریل 1, Gov. برایان کمپ امضا stay-at-home منظور که همچنین نگه داشتن مدارس بسته از طریق پایان سال تحصیلی. قبل از آن که شهر آتلانتا و کاب و Gwinnett شهرستانهای تا به حال مورد نیاز ساکنان در خانه بمانند.

هاوایی

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige امضا اقامت در خانه سفارش مارس 23 که به اثر رفت دو روز بعد منع تجمع بیش از 10 نفر. منظور موثر خواهد بود از طریق آوریل 30.

ساکنان می تواند خانه را ترک “تنها برای فعالیت های ضروری و یا به شرکت در ضروری کسب و کار و عملیات.” به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله انجام شده است “اقیانوس فعالیت هایی از قبیل گشت و گذار و شنا” نیز معاف.

Coronavirus باید خواند از ایالات متحده آمریکا امروز:

COVID-19 ریدر Q&A: ما پاسخ خود را اغلب با فشار دادن سوالات

اصول اولیه: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان ما می شود جدید کانون

بررسی: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

آیداهو

رژیم صهیونیستی. براد کمی در مارس 25 امضا “منظور خود منزوی” است که موثر واقع شد و بلافاصله اجرا خواهد شد به مدت سه هفته. سفارش معاف از ساکنان که نیاز به ترک فعالیت های ضروری. کمی نیز به امضا “افراطی اضطراری اعلام” و بسیج آیداهو گارد ملی “برای حمایت از مقامات مدنی و محلی در حوزه های قضایی است.”

ایلینوی

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اعلام کرد “stay-at-home” سفارش مارس 20 آغاز شد که روز بعد خواهد شد و حداقل تا 7 آوریل.

همه غیر ضروری کسب و کار باید از نزدیک و همه افرادی که می توانید از خانه کار باید انجام پریتزکر گفت. همه ایلینوی مدارس بسته خواهد ماند تا زمانی که حداقل 8 مارس.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: منظور “است و نه یک مستند یا رزمی قانون است.” داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و درمانگاه و فرودگاه ها باز باقی می ماند و زباله است که جمع آوری شده است.

ایندیانا

رژیم صهیونیستی. Eric J. هولکوم گفته ساکنان در 23 مارس به ماندن در خانه حداقل تا مارس 7, درخواست “روروک مخصوص بچه ها کوچک به سر خم کردن” در یک فرمان اجرایی.

سفارش می دهد ایندیانا پلیس ایالتی و محلی اجرای قانون مقامات به اجرای سفارش.

آیووا

رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز است موظف است که مردم آیووا نمایندگان شان در خانه بمانند و گفت رسمی راهنمایی که آنها انجام این کار است “معادل” به منظور اگر چه آن را ندارد اجرای قانون قدرت است.

کانزاس

پس از استناد به مدل های که پیش بینی افزایش ممکن است از محلی موارد در کانزاس به بیش از 900 هفته بعد Gov. لورا کلی اجرایی امضا “اقامت خانه” سفارش مارس 28. منظور موثر واقع شد مارس 30 و اجرا خواهد شد تا آوریل 19. این اجازه می دهد تا Kansans به ترک خانه های خود برای فعالیت های ضروری.

“من می دانم که سخت است و من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من مایل به آن نیست لازم کند.” “اما ما باید یک پنجره کوچک به اطمینان حاصل شود که کانزاس می کند رنج می برند نیست همان سرنوشت وحشتناک از دیگر سخت ضربه متحده مانند نیویورک و میسوری.”

کنتاکی

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear در مارس 25 امضا به منظور تشویق شهروندان به باقی می ماند “سالم در خانه” که او بعدها گفت که به مقدار یک بخشنامه به باقی می ماند در این خانه به جز فعالیت های ضروری. در حالی که بسیاری از تجهیزات پزشکی باید با پیروی از یک درخواست برای توقف روش انتخابی آن شد و دستور شروع دوشنبه.

او بیشتر محکم محدودیت در مارس 30 امضا فرمان اجرایی گفتن Kentuckians آنها نمی توانند در سفر خارج از کشور را با چند استثنا. اگر آنها نمی, آنها خود نیاز به قرنطینه برای 14 روز.

در کنتاکی: چرا coronavirus می تواند در یک زمان بدتر وضعیتی وخیم آپالاچی

لوئیزیانا

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر اقامت در خانه سفارش مارس 22 به صورت غیر ضروری کارگران و کسب و کار. سفارش به اثر رفت روز بعد. تمام مدارس دولتی و بسیاری از شرکت ها مانند میله و ورزشگاه در حال حاضر بسته قبلی اجرایی سفارشات اما منظور گسترش تعطیلی. در مارس 30, او تمدید سفارش از طریق حداقل مارس 30.

مین

رژیم صهیونیستی. جانت میلز صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 31 که رفت به اثر در تاریخ 2 آوریل. پورتلند ایالت و بزرگترین شهر صادر شده سفارش خود را در 25 مارس.

مریلند

به عنوان بخشی از یک مجازی shutdown منطقه پایتخت است که جمعیت 15 میلیون مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان محکم محدودیت در سفارش ساکنان خانه بمانند. مریلند است دست و پنجه نرم کردن با یک عمده شیوع بیماری در یکی از آن خانه های سالمندان.

ماساچوست

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در 23 مارس اعلام کرد که ماندن در خانه مشاوره برای همه فعالیت های غیر ضروری. سفارش اجرا خواهد شد تا 7 آوریل.

“ما همه درخواست خود را به استفاده از عقل سلیم فکر می کنم در مورد تاثیر این ویروس بر بیمار و سالمند و به منظور محدود کردن تعاملات خود با افراد دیگر” بیکر گفت.

میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer در 23 مارس امضا “در خانه بمانند ایمن” اجرایی جهت است که اجرا می شود از طریق مارس 13. نقض سفارش جنایی بزه و می تواند جریمه و همچنین در نتیجه کسب و کار تعطیل.

“من می دانم که این سخت خواهد بود اما از آن خواهد شد به طور موقت” Whitmer گفت. “اگر همه ما گرد هم می آیند جدی و انجام بخشی از ما با ماندن در خانه ما می توانید اقامت امن و صرفه جویی در زندگی می کند.”

مینه سوتا

رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا مارس 25 که هدایت ساکنان به ماندن در خانه های خود و محدود کردن جنبش به فعالیت های ضروری. آن را اجرا می کند تا آوریل 10 در 5 بعد از ظهر بود بر اساس مدل های منتشر شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت و دانشگاه مینه سوتا که پیش بینی شده بیش از 70 ، 000 ساکنان می میرند اگر هیچ اقدام گرفته شد.

می سی سی پی

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز به حال تشویق ساکنان به خانه بمانند اما حکم آن را تا آوریل 1, زمانی که او در یک کنفرانس خبری گفت: “ما می دانیم که وجود دارد برخی که هنوز هم سالم و ترس از این ویروس است. آنها در اشتباه هستند و آنها را به خطر می اندازند زندگی اگر آنها این کار را نه بسیار بسیار جدی است.”

روز قبل ریوز صادر کرده است چنین سفارش برای شهرستان Lauderdale تنها.

میسوری

Gov. مایک پرشن صادر ایالت “ماندن در خانه میسوری” منظور اجرا از طریق آوریل 24.

در میان مفاد آن منظور می گوید: ساکنان “باید جلوگیری از ترک خانه های خود و یا مکان اقامت.” آن را نیز می بندد مدارس محدودیت تجمعات به 10 نفر و محدود عملیات غیر ضروری کسب و کار.

مونتانا

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک صادر سفارش مارس 26 که به اثر رفت دو روز بعد کارگردانی ساکنان به ماندن در خانه و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

“من می خواهم و نه متهم به زیاده از داشتن یک سیستم مراقبت های بهداشتی ضعف و قادر به کمک به ما در خطر Montanans زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر” بولاک گفت.

نبراسکا

رژیم صهیونیستی. آیووا در مارس 3 با صدور یک به روز رسانی به کارگردانی سلامت اندازه گیری برای کل دولت است. سفارش بسته رستوران و کافه’ اتاق ناهارخوری, لغو کلاس در مدارس و تحمیل یک 10-فرد محدود در جمع میان سایر مقررات.

جاری منظور خواهد ماند در اثر تا مارس 11 می آید و به دولت گزارش ششمین COVID-19 مرگ است.

نوادا

در آوریل 1, Gov. استیو Sisolak خود را تغییر stay-در-خانه هدایت به یک بخشنامه در همان زمان گسترش تعطیلی مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری به مارس 30.

که به معنای تجمع شناخته شده به عنوان “نور تا لاس وگاس” بود که به ویژگی های یک دسته از اتومبیل پایین نوار لغو شد.

نیوهمپشایر

رژیم صهیونیستی. کریس Sununu منتشر شد اضطراری سفارش مارس 27 الزامی بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار و نیاز به گرانیت Staters به ماندن در خانه.

منظور این است که انتظار می رود در محل تا زمانی که ممکن است 4. دولت آن دیدم اولین مرگ ناشی از این ویروس تنها چند روز قبل از Sununu باشد.

نیوجرسی

در 21 مارس رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی دستور ساکنان به ماندن در خانه. او همچنین لغو تجمعات از هر تعداد از جمله احزاب و مراسم عروسی و مراسم مذهبی.

“ما باید به تغییر رفتار ما” مورفی گفت محدودیت نمی خواهد تغییر “در هر زمان به زودی” و می تواند همچنان برای هفته ها یا ماه.

مکزیک جدید

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام صادر بهداشت عمومی جهت است که تماس های غیر ضروری برای کسب و کار بسته شود حداقل تا مارس 10.

منظور گفت: ساکنان “باید در خانه بماند و انجام تنها کسانی که گردش کاملا ضروری برای سلامت خود ایمنی یا رفاه.” این منظور نیز ممنوع تجمع بیش از چهار نفر است.

نیویورک

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام مارس 20 که همه نیویورک ساکنان باید در خانه بمانند “به حداکثر میزان ممکن است.”

کومو به نام سفارش “ایالت نیویورک در مکث” طرح و این ممنوعیت همه غیر ضروری بوده و برخی از افراد “با هر اندازه و به هر دلیلی.”

ساکنان می تواند به ترک خانه های خود را به صورت انفرادی تمرین و یا برای به دست آوردن خدمات ضروری و یا مواردی از جمله سفر به فروشگاه مواد غذایی.

کارولینای شمالی

پس از برخی از استان ها موظف است که ساکنان خود را در خانه بمانند Gov. Roy کوپر تمدید سفارش ایالت در 27 مارس ، خواستار تصمیم گیری “یک موضوع از زندگی یا مرگ” کوپر گفت: سفارش را گسترش خواهد داد تا مارس 29.

داکوتای شمالی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار است اما نه دستور ساکنان به ماندن در خانه: “آن را در مورد ماندن در منزل آن را در مورد اجتناب از تماس” بورگوم گفت.

هندی ترین رزرو در دولت یا اعمال حکومت و یا اقامت در خانه سفارشات.

اوهایو

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine تحمیل قیمومیت برای اوهایو ساکنان به ماندن در خانه یک سفارش است که به اثر رفت مارس 23.

منظور تمدید شده است مه 1 و خواهد بود مجددا به عنوان لازم DeWine گفت. سفارش می تواند اجرا توسط بهداشت محلی و اجرای قانون بخش, فرماندار گفت.

اوکلاهما

رژیم صهیونیستی. کوین Stitt را “امن تر در خانه” سفارش فقط شامل افراد مسن و کسانی که مبتلا به ضعف ایمنی-کمبود. این حکم توسط شهرهای اوکلاهما شهر تولسا و نورمن اعمال می شود به تمام ساکنان خود را. او همچنین با صدور یک فرمان یکشنبه نیاز مسافران از شش کشور در نیویورک – New York, New Jersey, کانکتیکات, کالیفرنیا, لوئیزیانا و واشنگتن – به خود قرنطینه برای 14 روز.

در مارس 1 کنفرانس خبری که در آن او اعلام کرد دستورالعمل جدید Stitt فشرده شد در مورد امتناع خود را به طور مستقیم دولت تمام ساکنان خانه بمانند و او گفت: “به نظر من نمی تواند خاموش کردن و پناهگاه در محل.”

اورگان

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفته ساکنان در 20 مارس به ماندن صفحه اصلی تماس با بخشنامه “هر دو یک منظور و یک آگاهی عمومی.” سه روز بعد قهوه ای ساخته شده از آن یک مقام رسمی دستور.

“در (20 مارس) من رک و پوست کنده به کارگردانی آنها را به ماندن در خانه” براون گفت. “و در حال حاضر من سفارش آنها را به ماندن در خانه.”

پنسیلوانیا

در مارس 23, رژیم صهیونیستی. تام گرگ صادر stay-at-home سفارشات برای هفت شهرستان در پنسیلوانیا شده است که سخت ترین ضربه از جمله مناطق اطراف فیلادلفیا و پیتسبورگ آن دو تا از بزرگترین شهرستانها. فیلادلفیا, Allegheny, Bucks, Chester, دلاور, مونرو و مونتگمری هستند تحت تاثیر قرار شهرستانهای استان است. در آوریل 1, منظور رفت و برای کل دولت است.

در تایید حساب توییتر Wolf نوشته بود که “ساکنان باید در خانه بمانند مگر اینکه کسی زندگی بستگی دارد و می روم.”

رود آیلند

فرماندار تگزاس جینا Raimondo در مارس 28 دستور ساکنان به ماندن در خانه تا مارس 13 با برخی از استثنا. به منظور خود را نیز محدود اجتماعات به بیش از پنج نفر و نیاز به دو هفته قرنطينه از بازدید کنندگان از کشورهای دیگر.

کارولینای جنوبی

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر با صدور یک فرمان اجرایی که کمک های مالی اجرای قانون مقامات به ممنوعیت و یا متفرق کردن اجتماعات بیش از سه نفر است.

“همه ما باید فرض کنیم ما باید این ویروس و همه ما باید فرض کنیم که مردم ما در حال صحبت کردن به این ویروس گفت:” مک مستر که به دستور غیر ضروری کسب و کار به اما دستور ساکنان به ماندن در.

دولت شهرهای چارلستون و کلمبیا دستور داده اند که ساکنان خود را به در خانه باقی می ماند.

داکوتای جنوبی

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem است نه تحمیل محدودیت های شدید اما چند شهرستانها و استان ها باید اقداماتی از جمله Sioux Falls و هارون. Noem گفته او باور نمی کند برخی از محدودیت های اعمال شده به شهرستانها به خوبی کار می کنند در شهرهای کوچکتر.

تنسی

رژیم صهیونیستی. بیل لی در مارس 30, به دنبال سرب از شهرداران از شهرستانها مانند نشویل ممفیس و ناکسویل و صدور “امن تر در صفحه اصلی” منظور آن است که اعمال محدودیت در آمد و شد و حرکت و نیاز به کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. برخی از شهرهای کوچکتر در دولت قبلا اجرا شده مشابه سفارشات.

“این است که یک موظف ‘پناهگاه در محل سفارش به دلیل آن عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی,” لی گفت.

تگزاس

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت ترک کرده بود تصمیم به اقامت در خانه محدودیت برای دولت های محلی به جای صدور یک ایالت حکم اما در مارس 31, او یک فرمان اجرایی را امضا که گفت: شهروندان باید به جلوگیری از ترک خانه برای ماه بعد به جز فعالیت های ضروری. او کاهش یافته است به آن تماس بگیرید, اقامت در خانه سفارش اما اذعان کرد که اساسا آنچه در آن است.

پرجمعیت ترین استان ها در دولت در حال حاضر اقدام به هدایت ساکنان خود را به ماندن در خانه. در میان آنها: دالاس کانتی شهرستان هریس – که شامل هوستون – Bexar County – که شامل سن آنتونیو, Collin County, El Paso, شهرستان Tarrant County, Austin و شکار شهرستان است.

در مارس 29, ابوت گسترش دولت اجباری خود قرنطینه جهت سفر از coronavirus نقاط داغ از جمله غیرتجاری جاده سفر خارج از لوئیزیانا. گسترش نظم همچنین شامل مسافران در پرواز از میامی, آتلانتا, دیترویت شیکاگو و در هر نقطه در کالیفرنیا و واشنگتن است. ابوت قبلی قرنطینه منظور اعمال شده به مسافران هوایی از فرودگاه های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات و نیواورلئان.

یوتا

در مارس 29, Salt Lake County دستور داد تعدادی از کسب و کار بسته و گفته ساکنان تنها به سرمایه گذاری در خارج از خانه برای “فعالیت های ضروری.” هیچ ایالتی دستور در جای خود از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت.

ورمونت

سفارش توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات نیاز است که ساکنان خانه ماندن به اثر رفت مارس 25 و انتظار می رود که گذشته توسعه یافته آن زمان مارس 15 تاریخ انقضا.

“من باید شما را به ماندن صفحه اصلی” اسکات گفت. “انجام این کار خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند. این درست است که ساده است.”

ویرجینیا

یک هفته قبل از پیوستن به نیروهای با مریلند و واشنگتن دی سی در اقامت خود را در خانه احکام ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا الزامی تمام مدارس بسته می شود از طریق پایان سال تحصیلی و بسیاری از غیر ضروری کسب و کار به مدت حداقل 30 روز. منظور تمدید شده است به 10 ژوئن.

سفارش نیز ممنوع هر دولتی و یا خصوصی تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است. “من بارها گفته ام, ‘در خانه بماند مگر اینکه آن را ضروری است که شما بیرون بروید,” او گفت:.

واشنگتن

همیشه سبز دولت شد برای اولین بار در کشور به رنج می برند و شیوع. در مارس 23, رژیم صهیونیستی. جی Inslee امضا منظور ممنوع است که واشنگتن از ترک خانه های خود را جز برای کارهای ضروری.

“این یک فاجعه انسانی در مقیاس ما هنوز پروژه” Inslee گفت. “از آن زمان به سر خم کردن به منظور برنده شدن در این مبارزه است.”

غرب ویرجینیا

هر چند غرب ویرجینیا گذشته دولت در آمریکا به گزارش تایید coronavirus مورد رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت صادر اقامت در خانه سفارش مارس 23. این منظور نیز تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار و آخرین تا زمانی که یک بعدی به منظور خاتمه آن است.

ویسکانسین

رژیم صهیونیستی. تونی Evers امضا “امن تر در خانه” سفارش مارس 24 ممنوع کردن همه غیر ضروری سفر.

“صدور ‘امن تر در خانه” نظم چیزی نیست من فکر کردم ما باید انجام دهیم و این چیزی است که من را به آرامی, اما خط پایین در اینجا است: مردمی نیاز به شروع به در نظر گرفتن این جدی” Evers گفت.

وایومینگ

رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت: مارس 30 او قصد ندارد به منظور ساکنان به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از موارد در دولت صعود نزدیک 100.

“اگر ما در حال رفتن به صدور یک پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه, منظور, آن را نمی خواهد متعدد معافیت. از آن خواهد شد یک درست اقامت در خانه سفارش” گوردون گفت که تعطیل مدارس و کسب و کارهای مختلف از طریق مارس 17.

کمک: Mike اسنایدر و لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروز; اشلی Balcerzak, NorthJersey.com; بتنی برونر, The Columbus Dispatch; Greg Hilburn مونرو (La.) اخبار-Star; سارا Ladd, لویی (Ky.) پیک مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>