Coronavirus بستری شدن در بیمارستان به شدت افزایش می یابد در چندین ایالت زیر یادبود روز

منتشر شده

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد همچنان در حال افزایش در سراسر جهان و بیش از یک دوجین متحده و پورتوریکو در حال ضبط خود را با بالاترین میانگین مورد جدید از این بیماری همه گیر شروع به بستری شدن در بیمارستان در حداقل نه متحده شده اند در حال افزایش است پس روز یادبود.

در تگزاس شمالی و کارولینای جنوبی کالیفرنیا و اورگان, آرکانزاس, می سی سی پی در ایالت یوتا و آریزونا وجود دارد تعداد بیشتری از بیماران تحت نظارت و مراقبت پس از تعطیلات آخر هفته به دلیل covid-19 عفونت. خوشه به طور کلی آغاز شد و در چند هفته گذشته و در اکثر ایالت ها بالاتر روند.

اعتراض در میان همه گیر: ترنر در دفاع از معترضان به عنوان شایعات حاکی از مجرمیت برای افزایش ویروس موارد

داده ها از ایالات متحده است که در حال حاضر گزارش برخی از بالاترین هفت روز به طور متوسط از موارد جدید در حال رد این تصور که این کشور شاهد چنین سنبله در موارد صرفا به دلیل افزایش مداوم در آزمون با توجه به داده های ردیابی شده توسط واشنگتن پست.

بسیاری از این کشورها آن را تجربه کرده اند افزایش موارد نیز در حال افزایش از بستری شدن در بیمارستان با یک تعداد انگشت شماری از کشورها نیز در حال نزدیک شدن به ظرفیت تخت. بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور در حال دشوار به آهنگ متحده گزارش بستری اعداد در راه مختلف و یا نه در همه. حتی آمده است که فراموش گزارش بستری اعداد ممکن است همیشه دریافت اطلاعات کامل از هر بیمارستان در کشور در زمان گزارش های خود را.

تگزاس گزارش شده 75,616 موارد پس از همه گیری آغاز شد و در 10 گذشته 15 روز دولت متوسط جدید در مورد تعداد و آمار جدید ،

از سه شنبه این گزارش دو روز متوالی از شکستن رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان. دولت دیده می شود 36 درصد افزایش در موارد جدید از روز یادبود, با سابقه 2,056 زمان بستری شدن در بیمارستان از اوایل بعد از ظهر سه شنبه. آن بود تا از بالا از 1,935 بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه.

تگزاس یکی از اولین کشورهایی که تصمیم به استراحت دولت خود را stay-at-home سفارشات. کسب و کار شروع به باز کردن در اوایل ممکن است. با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان تگزاس 28.13 درصد از دسترس تخت بیمارستان و 1,723 موجود در واحد مراقبت های ویژه تخت.

در آریزونا 28,296 موارد گزارش شده از روز سه شنبه و در 13 از گذشته 15 روز دولت متوسط جدید در مورد تعداد و آمار جدید ، شده اند وجود دارد تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در کشور طی چند روز گذشته. از شنبه آریزونا گزارش 1,243 زمان بستری شدن در بیمارستان 49 درصد افزایش پس از یادبود روز هنگامی که وجود دارد 833 موارد است.

آریزونا نیز بوده است و مبارزه با آن ظرفیت تخت. در روز جمعه, بنر, بهداشت, یکی از بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در این کشور تایید کرد که به ويژه در آریزونا شدند و نزدیک شدن به ظرفیت. حدود 50 درصد از تمام کسانی که در بیمارستان بستری هستند در بنر امکانات بهداشتی است. همانطور که از دوشنبه 76 درصد از تخت ICU در آریزونا در استفاده با توجه به داده ها از دولت در بخش بهداشت و درمان.

آرکانزاس گزارش 10,080 موارد و در 11 گذشته 15 روز دولت متوسط جدید در مورد تعداد و آمار بالا. آن را تا به حال 88 درصد افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود. آرکانزاس تا به حال 173 بستری شدن در بیمارستان به گزارش روز پنج شنبه در مقایسه با سال 92 در آوریل 25.

با توجه به محلی گزارش بیمارستان ایالت باقی مانده در زیر ظرفیت در روز دوشنبه و هیچ یک از جدید کروناویروس موارد بوده است مربوط به تظاهرات اخیر در دولت است.

Carolinas نیز شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان با کارولینای شمالی تجربه دومین سنبله در کشور پشت تگزاس. کارولینای شمالی روند صعودی آغاز شد و پس از روز یادبود. در مه 26, دولت گزارش 621 بستری شدن در بیمارستان اما دو هفته بعد که تعداد صعود به 774.

در کارولینای جنوبی بستری شدن در بیمارستان به شدت افزایش یافته و از آغاز هفته تا سه شنبه. که در طول 24 ساعت وجود داشته است 30 بستری شدن در بیمارستان و یا 6 درصد پرش در مجموع 507 covid-19 بيمار. با زمان سنبله 12 شهرستان در کارولینای جنوبی رسیده اند 75 درصد یا بیشتر در بیمارستان ظرفیت با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در یوتا جدید covid-19 موارد در حال افزایش است و به عنوان یک نتیجه, بنابراین در حال بستری شدن در بیمارستان. یوتا coronavirus وظیفه نیروی توییتی که دولت دیده می شود سنبله در covid-19 موارد و به این خاطر نبود که برای تست و یا تنها شیوع.

شبیه به دیگر مناطق یوتا شماره صعود به طور پیوسته از روز یادبود به عنوان میانگین تعداد موارد جدید افزایش یافته است 12 گذشته 15 روز است. که بیش از دو هفته span یوتا گزارش شده است 42 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان و از بعد از ظهر سه شنبه 230 در بيماران بستری با covid-19.

آریزونا توریستی بسته بندی شده بودند برای آخر هفته روز یادبود. لیک هاواسو سیتی یک مقصد تعطیلات محبوب بود کامل, به گفته مقامات محلی است. در کارولینای جنوبی یک میزبان از مکانهای تفریحی از جمله باغ وحش آکواریوم پارک آب و…. اجازه داده شد برای باز کردن آخر هفته پیش از روز یادبود. در کارولینای شمالی رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن در کاهش ظرفیت استخر های عمومی در 50 درصد ظرفیت در طول آخر هفته روز یادبود.

از شنبه حداقل 110,000 مردم در ایالات متحده درگذشت covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و تقریبا 2 میلیون نفر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>