Coronavirus بازدید همه امرار معاش از جمله بزرگسالان, کلوپ شبانه, کارگران در سراسر ایالات متحده آمریکا

جکسون ویل فلوریدا — این قرار بود یک شب دیگر از sequins پاستا و زیست تخریب پذیر زرق و برق — رقصنده در مورد مراقبت از محیط زیست بیش از حد — اما coronavirus تا به حال برنامه های دیگر.

روز یکشنبه جکسون, همبرگر مریم محل سکونت: بلوار ساحل لغو آن ایستاده “مخلوط کردن جنبه’ با Vixens” زن مضحک نشان می دهد در میان ترس از گسترش ویروس از. نبود صندلی به اندازه کافی پر شده است.

“بسیاری از مردم فقط می ترسم به بیرون رفتن” بریتنی مور, محل, سرگرمی, مدیر گفت. “شده اند وجود دارد بسیاری از کار نخواهد بود. اما ما سپاسگزار برای باز باشد.”

در حال حاضر رستوران و محل باز باقی می ماند اما با محدودیت 50 نفر در یک نیمه شب مقررات منع رفت و آمد و منظقه مواد غذایی انتخاب کنید تا گزینه های.

این تنها یکی از بسیاری از باشگاه ها و سالن های سراسر کشور که در حال اجرا بودن نهفته ویروس — یک روند است که می تواند مضر برای سرگرمی بزرگسالان میباشد.

“وقتی که می آید به باشگاه رقصنده آنها مخفیگاه آنان-بر اساس شغل” گفت: آفتابی پارکر بنیانگذار جکسون, پانک راک, گروه تئاتر مضحک و سابق جکسون ساکن ، “با مضحک هنرمندان تمام حوادث ما بودن لغو شد. واقعا بمکد.”

پارکر مشاهدات نیست جدا شده است.

در لاس وگاس, کریستال, مارتینو, عجیب و غریب, رقصنده گفت: روزانه در ایمیل خود درآمد لغزش شد توسط $1,300 یک شب.

“قبل از coronavirus ترساندن من کشیده شد در مورد $2,000 یک شب” مارتینو گفت. “در حال حاضر من خوش شانس هستم که اگر من را 300 دلار است.”

در جکسون ویل محدودیت مجبور اخراج.

“آن را به شدت تحت تاثیر کسب و کار ما” تایلر داگلاس مدیر باشگاه در Wacko را آقایان باشگاه گفت News4Jax. “آن را بر ما رقصندگان ما را در اینجا. هیچ کس قادر به پول”

شایان ذکر است که رقص عجیب و غریب — که از طبیعت شامل تماس نزدیک و معاملات نقدی — تلقی شده است یکی از خطرناک ترین صنعت خدمات و مشاغل در زمان coronavirus توسط انتشارات مانند تگزاس ماهانه.

“اگر من می بینم شما سرفه یا عطسه و یا آن را به نظر می رسد مثل شما مشکلات تنفسی راهی وجود نداره من که به شما” یک رقصنده گفت: انتشار. “برخی از رقصندگان ممکن است آن را بازی کردن و تظاهر آنها نگران coronavirus اما هر کس نگران است.”

برعکس دیگر strip clubs شده اند در تلاش برای ایجاد نور از این وضعیت است.

در تمپا, Déjà Vu Showgirls — که دارای بیش از 200 مکان از جمله یکی در جکسون اعلام کرد آن را دور 10,000 ماسک صورت و 50000 بطری ضد عفونی کننده دست به مشتریان در سراسر مارس. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند افرادی که بیمار نیست برای استفاده از ماسک صورت.

شاید کسانی که لقب مشغول به کار هستند.

قبل از شهردار لنی کاری و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ محدودیت های کافه ها و رستوران ها منتشر شد این هفته تهران در جکسون هنوز هم به نظر می رسد مشغول, با وزوز رسانه های اجتماعی برچسب ها نسبتا شلوغ پارکینگ.

صاحب جکسون بزرگسالان باشگاه شمش طلا مایکل Tomkovich بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در نیویورک یک مدیر که رفت توسط باب K. گفت: New York Post کسب و کار قوی بود کمی بیش از یک هفته پیش.

“کسب و کار ما در واقع مشخصی با توجه به محلی بیرون آمدن و کمتر گردشگران در محله” باب گفت و اضافه کرد که وجود دارد مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست در دسترس است.

پس از آن نیویورک دیده است یک چشم انداز مثبت در COVID-19 مربوط به مرگ و میر — تا 22 و همچنین بیش از 3000 موارد است. بارها نیز به طور کامل تعطیل.

“[نیویورک] تمام تئاتر و سالن بیش از 500 ظرفیت بسته شده اند” پارکر گفت. “اکثر حوادث در سراسر کشور لغو شده یا به تعویق افتاده است. یکی از نوازندگان در گروه تئاتر ما تا به حال نشان می دهد در این شب که لغو ترین و مضحک هنرمندان تقویم شده است از بین برود.”

اما این همه تلخ.

پارکر می گوید: صنعت خدمات تغییر خواهد نیروی هنرمندان به حرکت پلت فرم خود را آنلاین.

“من می بینم بسیاری از هنرمندان در حال حاضر انجام می دهند آنلاین نشان می دهد شروع Patreons [محبوب اشتراک خدمات برای هنرمندان] و OnlyFans حساب” پارکر گفت. “این نیز زمان زیادی را برای مردم به حمایت از هنرمندان با حمایت به کسانی که [اشتراک حساب] و یا خرید خود را merch.”

حتی همبرگر مریم در جکسنویل معرفی کرده است touchless اوج — از طریق استفاده از پول نقد برنامه — و livestreamed را نشان می دهد.

“ما در حال ترویج نقد برنامه اوج برای ما هنرمندان و کارت های هدیه در دسترس هستند برای حمایت از ما” مور گفت.

“ما نیاز به این حمایت. ما مردم باید وجود داشته باشد برای ما,” او اضافه شده است. “ما در حال حاضر جان سالم به در برد دو طوفان — ما جان سالم به در برد بسیار است. ما شده ایم در اینجا نه سال ما نمی خواهیم به نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>