Coronavirus تبدیل کرده است پلیس در آمریکا به عنوان افسران تقلا برای دریافت آزمایش ایمن ماندن

پس از یک افسر پلیس در سان خوزه کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته 20 نفر از همکاران خود بودند قرنطینه. یکی دیگر از 10 کارمند تمام وقت از اداره پلیس به خشونت خانوادگی واحد همچنین خواسته شد تا در خانه بمانند.

“شما می توانید تصور کنید. فقط این یک حادثه می تواند ایجاد یک موضوع با توجه به تحقیقات از این املاک با مشخصات بالا خشونت خانگی و کودک آزاری موارد” گفت: Sgt. پل کلی جمهور از سن خوزه افسران پلیس انجمن.

پس از آن وجود دارد بدترین سناریو کلی گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس داراي نیروی انتظامی از یکی از بزرگترین شهرستانها در کالیفرنیا است. مقامات پلیس در سان خوزه و در جای دیگر هشدار می دهند که کارآگاهان اداری و عملیات ویژه کارکنان ممکن است برای قرار دادن بر روی لباس و پاسخ به 911 تماس گرفتن زمان دور از عمده تحقیقات.

در سراسر ایالات متحده coronavirus همه گیر شده مواجه ادارات پلیس کوچک و بزرگ با مشکل سوال در مورد چگونه به نگه داشتن یک عملکرد نیروی انتظامی اگر پرسنل کمتری قادر به ارائه گزارش کار. نگران است که افسران سقوط بیمار بخش اصرار ماموران برای محدود کردن تعاملات خود را با یک تغییر اساسی در پلیس در کشور است.

‘هرج و مرج کامل’: چگونه coronavirus همه گیر است پایان بخشیدن به سیستم عدالت کیفری

“بعد از دو تا چهار هفته حیاتی در چگونه ما مبارزه با این بیماری همه گیر” گفت: Robert Bongiorno, رئیس پلیس بدفورد ماساچوست یک شهر در حدود 14000 نفر است.

Bongiorno در حال آماده شدن برای از دست دادن تقریبا نیمی از کوچک خود را به نیروی پلیس به قرنطينه و بیماری واقعی. کل کارکنان: 41.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه پاک کردن کل یک دسته از افسران اگر شما نمی دانید که آیا کسی واقعا آزمایش مثبت است یا نه گفت:” چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم یا PERF یک واشنگتن-بر اساس سازمان است که برای انجام تحقیقات و مشاوره برای سازمان ها. “داشتن کسی در خانه نشستن برای 14 روز دو هفته است از دست دادن بزرگ برای یک گروه. بزرگ. این است که نگه داشتن افسران امن و خدمات.”

کروناویروس در زندان: برای اولین بار فدرال اهل بیت تست مثبت برای coronavirus; قرنطینه در بروکلین بازداشتگاه

در برخی از حوزه های قضایی مانند سن خوزه شهرستان مقامات تایید کرده اند که اولویت تست برای افسران و دیگر اولین پاسخ دهندگان نشان می دهد که علائم کروناویروس. اما از آنجا که در سراسر کشور کمبود در تست کیت که چنین نیست در همه جا.

“ما اعتقاد داریم که این سیاست نیاز به اجرا در همه جا کند.” “ما خاص نیست چرا که ما پلیس. ما ویژه از آنجا که ما نیاز به تست چون ما اولین پاسخ دهندگان.

“اولین پاسخ دهندگان نمی تواند پناهگاه در محل” کلی اضافه شده است. “همه ما باید برای انجام شغل ما و خانواده های ما باید برای مقابله با آن است. آخرین چیزی که ما نیاز به اجرای قانون است که در تلاش برای کمک به مردم به افشای آنها را به خاطر ما نمی دانیم که (ما) حامل ویروس.”

لوازم و coronavirus تست کمیاب

در شهر نیویورک — یکی از سخت ترین ضربه مکان در کشور — تعداد بیمار افسران در حال افزایش است, اگر چه نه به طور چشمگیری گفت: پلیس نیویورک سخنگوی وزارت ریچارد اسپوزیتو.

حدود 5 درصد از این شهر نیروی پلیس که در مجموع 55,000 یونیفورم افسران و غیر نظامیان را بدست بیمار اگر چه تنها حدود 35 تست شده اند مثبت از جمعه. اسپوزیتو گفت: این تعداد رشد خواهد کرد.

مقامات در حال ساخت درایو-از طریق تست در دسترس برای افسران با علائم NYPD دستیار رئیس جیمز Essig گفت: در یک پیام به PERF بود که از جمله در سازمان خبرنامه روزانه. مقامات همچنین نگرانی در مورد نیاز به اندازه کافی ماسک و بهداشتی ژل برای افسران پلیس. “ما اجرا از آن موارد بسیار به سرعت” Essig نوشت.

هفته گذشته پلیس شهر اتحادیه شکایت با ایالت نیویورک کارمند عمومی ایمنی و سلامت اداره گفت: این اداره موفق به ارائه مناسب تجهیزات حفاظتی و آموزش به افسران خود را.

‘حیاتی و فوری’: در داخل شهر نیویورک دشوار است تلاش برای به دست آوردن coronavirus تست کیت

زندان در مستند: زندان محدود کردن زندانیان کارکنان’ جنبش به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن coronavirus کردن

“اولین و مهمترین, ما در حال ارائه برای ایمنی و آموزش و پرورش از اعضای ما. منابع را می توان کمیاب به عنوان یک بحران گستراند اما ما انجام می دهند ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از حفاظت فردی دنده در دست اعضای گروه ما” اسپوزیتو گفت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز.

در شیکاگو تنها 40 افسران که بخشی از تخصصی پاسخ تیم قادر به پوشیدن مهر و موم شده ماسک هر روز به دلیل در سراسر کشور کمبود گفت: پلیس شیکاگو سخنگوی وزارت آنتونی Guglielmi.

“تا زمانی که ما رسیدن به یک نقطه که در آن ما می توانید با قرار دادن یک ماسک در هر افسر ما تا به حال به تغییر ما پروتکل ها و ترسیم آن نوع از تماس به ما تخصصی پاسخ تیم” Guglielmi گفت.

در میامی که در آن 59 افسران بود به قرنطینه پس از شهردار این شهرستان تست مثبت از coronavirus کیت های آزمایش نشده بود به اندازه کافی گفت: Jorge Colina رئیس اداره پلیس میامی.

“ما بدست همکاری از ما در بخش بهداشت و درمان, اما آنها واقعا فقط نمی باید توانایی (برای تست) در صف مقابل” Colina گفت. “ما تا به حال افسران تست شده است. نه همه اما برخی از. این موضوع را می شود در طول زمان برای دریافت نتایج است.”

بیست و کسانی که 59: ماموران پلیس در حال حاضر به کار می کنند اما Colina گفت: بدترین و در عین حال آمده است.

“ترس من این است هنگامی که آن را به یک نقطه که در آن ما به اندازه کافی ندارد (افسران),” او گفت:. “ما در حال رفتن به افسران که در حال رفتن به بیمار است. میزان تعامل اجتناب ناپذیر است.”

میامی اداره پلیس در حال حاضر راه اندازی نمایش های بهداشتی است که آزمون هر یک افسر متوسط در هر روز است. کسانی که نمی نشان دادن علائم داده شده رنگی گروههای مچ دست. کسانی که در حال رسیدن به خانه فرستاد.

تغییر در پلیس به دلیل coronavirus

برای جلوگیری از کاهش خود را پلیس ادارات و سازمان ها در سراسر کشور را به طور قابل توجهی تغییر چگونه افسران انجام شغل خود را. پلیس در وسط این همه گیر به معنی داشتن کمی تعامل با مردم و با افسران همکار به عنوان امکان پذیر است.

بسیاری از سازمان ها خواسته اند به گزارش موارد نقض جزئی از جمله برخی از اموال و جرایم آنلاین. افسران خواسته به موضوع استناد و یا احضاریه برای بدون خشونت و جرایم در قسمت برای اضافه کردن به جمعیت در زندان که در آن اجتماعی فاصله یک گزینه نیست و محصولات بهداشتی محدود است.

در Bellevue, Washington کنندگان صفحه نمایش 911 تماس گیرنده به صورت علائم شبه آنفولانزا. در صورتی که هر گونه افسران نشان می دهد تا در کامل دنده محافظ – و تنها در جدی و تهدید کننده زندگی شرایط.

جهانی و همه گیر: ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه coronavirus منحنی نشان می دهد بسیاری از می تواند نزدیک پشت نیویورک

“ما در حال تعامل با مردم را در راه های مختلف از ما به طور معمول انجام دهد. ما در حال مبارزه با دشمن است که نامرئی است و … که باعث ایجاد اضطراب برای همه” گفت: Bellevue رئیس پلیس استیو Mylett. “ما نمی خواهیم به آن را گرفتن. ما نمی خواهید به آن را دریافت کنید در لباس های ما. ما نمی خواهیم به آن را به خانه به خانواده ما است.”

در پورتلند, اورگان, هر عضو از پلیس اداره گفته شده است که آنها ممکن است مجبور به پاسخگویی به خدمات تلفنی, گفت, رئیس پلیس جامی Resch. غایب عمومی ایمنی تهدید ماموران در حال گرفتن گزارش از طریق تلفن به جای در فرد است. اگر افسران را برای رفتن به صحنه آنها صحبت کردن با مردم از در خارج از خانه های خود Resch گفت.

قاعده کلی: نمی دستگیری و یا لمس کسی مگر اینکه شما نیاز به مطلقا.

فراتر از افزایش عدم اطمینان است که در حال حاضر می آید با این کار در حال افسران’ ترس شخصی. Tasheba پرات یک افسر گشت در میامی گفت: نگرانی عمده بود او پدر و مادر سالمند. پدر او خواهد بود 80 سال جاری و تعدادی از مسائل مربوط به سلامت. مادر او را زوال عقل است.

“این می تواند دشوار است. من واقعا ایمان قوی” پرات گفت. “من دعا می کنم هر روز صبح. من دعا می کنم برای همکار من در افسران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>