Coronavirus برخی از سازمان های دولتی محدود کردن خدمات عمومی

بسیاری از اهالی تگزاس به طور مستقیم یا غیر مستقیم بستگی به سازمان های دولتی برای انجام کار خود را روز به روز امور. اما چگونه است که کار به گردش به طور فزاینده ای به عنوان دلسرد ملت تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این جدید کروناویروس یک بیماری همه گیر در میان?

در زیر لیستی از گروه ها و سازمان های است که ممکن است در تماس با آمده و خود را coronavirus-خدمات مرتبط با محدودیت:

وزارت کشاورزی:

آژانس downtown Austin ستاد به روی عموم بسته است. تمام قرار ملاقات ها و جلسات انجام خواهد شد تقریبا.

نوشیدنی الکلی کمیسیون

کسب و کار به عنوان معمول است. هر گونه محدودیت در تعداد زیادی از مردم جمع آوری شده در یک نقطه به اجرا گذاشته خواهد شد توسط مقامات محلی است.

دادگاه/دفتر دادگاه دولت

قضات را از قوانین خود را برای دادگاه اما دیوان عالی کشور صادر کرده است یک اورژانس جهت ارائه به دولت “دادگاه با انعطاف پذیری برای به تاخیر انداختن و یا تغییر دادرسی به عنوان لازم است.” این شهر همچنین دارای یک لیست زنده از دادگاه های محلی که بسته اند یا عامل محدود ساعت.

عدالت کیفری/زندان

هیچ زندانی بازديد مجاز تا اطلاع ثانوی.

انجمن آموزش و پرورش

STAAR تست مورد نیاز شده اند چشم پوشی برای سال. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت نیز از سوی دولت فدرال به چشم پوشیدن از تست مورد نیاز است.

کارمند سیستم بازنشستگی/بازنشستگی معلمان سیستم

TRS طرح دارندگان ActiveCare و مراقبت های استاندارد برنامه دریافت رایگان تست COVID-19 اگر آنها با دستورالعمل CDC و همچنین به عنوان بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور برای هر بهداشتی نیاز و تحویل خانه از تمام داروهای تجویزی. مراقبت از مدیکر شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد بخشیده شرکت برای پرداخت COVID-19 تست مجازی رایگان بازدید و حمایت از هومانا برای COVID-19 سوال است. جزئیات بیشتر در وب سایت خود.

کارکنان بازنشستگی سیستم تگزاس Texas A&M دانشگاه سیستم دانشگاه تگزاس سیستم نیز ارائه می شود چشم پوشی COVID-19 تست.

کمیسیون کیفیت محیط زیست

بدون محدود کردن خدمات به عنوان در حال حاضر.

دولت خدمات بهداشتی و درمانی بخش

رهبری سازمان در دولت آمادگی کردند. هیچ محدودیتی در آن کار می کنند اما یک جای خوب برای ردیابی مورد شمارش و پیدا کردن به روز رسانی بهداشت عمومی اطلاعات: https://www.dshs.state.tx.us/coronavirus/

سلامت و خدمات انسانی کمیسیون

ابوت دستور داده است هر دو در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت برای افراد مسن و بیمار و همچنین مراکز مراقبت از کودکان به منع خدمات غیر ضروری. این آژانس همچنین توصیه می شود مراقبت از کودکان وانت رخ می دهد خارج از امکانات. تمام آینده غیر coronavirus آژانس جلسات برای ماه لغو شد.

مسکن و امور جامعه

همه در شخص آموزش هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

سخنگوی مایکل Lyttle گفت: این دفتر است که اجرای از راه دور برای بخشی از وزارت نیروی کار که در معرض خطر بالاتر دسته بندی برای coronavirus و همچنین برای آن دسته از کارمندان که کودکان در سن مدرسه در خانه. تا کنون حدود 30 درصد از کارکنان راه دور.

Lyttle گفت: سایر واحدهای درون سازمان به احتمال زیاد خواهد شد در حال حرکت به کار از خانه در روزهای آینده.

“ما نگرانی این است که سلامت و ایمنی از کسانی که ما به عنوان به خوبی به عنوان ما کارکنان” Lyttle گفت. “ما در حال کار بر روی گزینه های ارائه اجاره کمک و سایر خدمات به خانواده های کم درآمد که رنج می برد از لحاظ اقتصادی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Juvenile Justice Department

بازدید از جوانان زندانی و داوطلب فعالیت به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

صدور مجوز و مقررات

آرایشگر, لوازم آرایشی, راننده آموزش و پرورش و مدارس ماساژ درمانی شده اند مجاز به طور موقت انجام آموزش از راه دور. یکll حرفه ای و آماتور ورزش رزمی حوادث مجوز TDLR و برنامه ریزی شده بین در حال حاضر و در تاریخ 30 آوریل لغو شد از جمله بوکس, مخلوط هنرهای رزمی (MMA) و موی تای حملات. شغلی مشاوره جلسات هیئت مدیره لغو شد تا آوریل.

قرعه کشی کمیسیون

بدون محدودیت و در عین حال. یک سخنگوی گفت: یکنوع بازی شبیه لوتو هادی شده اند خواست به دنبال محلی دستورالعمل در مجامع عمومی.

اتاق اداری جلسات

همه غیر اضطراری زندگی فرد در جلسات و یا میانجی در هریس دالاس و تراویس شهرستانهای لغو طریق مارس. جلسات را به جای آن انجام می شود توسط تلفن. “در اورژانس جلسات احزاب و شاهد خواهد بود و انتظار می رود به دنبال اجتماعی-فاصله استاندارد.”

پارک ها و حیات وحش بخش

آژانس بسته تگزاس آب شیرین شیلات مرکز در خارج از آتن و دریا در مرکز تگزاس در لیک جکسون. همه دولت های دیگر پارک باز می ماند اما یک سخنگوی توصیه چک کردن زنده پارک هشدار بر روی لینک TPWD وب سایت قبل از ساخت برنامه: https://tpwd.texas.gov/state-parks/parks-map

ایمنی عمومی بخش

راننده مجوز و شناسه است که منقضی و یا بعد از مارس 13 معتبر خواهد بود به مدت 60 روز پس از پایان دولت فاجعه است. افرادی که فاقد شرایط لازم برای رانندگی با توجه به تعلیق و ابطال و یا انکار باقی می ماند فاقد صلاحیت و می توانید تنها با استفاده از کارت خود را برای شناسایی اهداف.

ابوت روز دوشنبه گفت که تگزاس است waiving قوانین خاص مربوط به ثبت نام خودرو, پارکینگ, پلاکارد برای افراد معلول و عنوان گذاری. این بدان معناست که بخش نخواهد بود صدور مجازات برای شکست به عنوان یا ثبت نام خودرو یا تجدید یک پارکینگ placard.

“ایالت تگزاس در ادامه به اجرای طرح جامع برای کاهش گسترش COVID-19 که شامل استراتژی برای کاهش قابل پیشگیری در شخص مخاطب” ابوت گفت. “توسط تعلیق این قوانین تگزاسی می توانید جلوگیری از غیر ضروری جمعیت و فرد در تماس با و بدون ترس از جریمه شدن. ما را تشویق همه تگزاسی به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و به اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامت خود و سلامت کسانی که در اطراف آنها را.”

تجدید ثبت نام هنوز هم می توانید آنلاین انجام می شود در renew.txdmv.gov. برای کسب اطلاعات بیشتر تگزاسی می توانید با ما تماس بگیرید تگزاس گروه از وسایل نقلیه موتور در (888) 368-4689.

مسابقه کمیسیون

اگر چه سام هوستون مسابقه در پارک هوستون خواهد شد مسابقه thoroughbreds از طریق مارس 28 است, مجاز به شرکت در. تنها دولت مجوز پرسنل می توانید مشاهده و نژادها در فرد است. شرط بندی انجام می شود از طریق simulcasts در دیگر مجوز تگزاس racetracks. شده است وجود دارد هیچ تصمیمی برای تجربه و quarterhorse مسابقات برنامه ریزی شده در ماه آوریل است.

بخش حمل و نقل

لابی از تمام سرويس اطلاعات سفر مراکز به روی عموم بسته شده

کمیسیون نیروی کار

کسب و کار به عنوان معمول: هر کسی که استخدام شده و تحت تاثیر COVID-19 می توانید درخواست برای مزایای آنلاین و یا از طریق تماس 800-939-6631 روزهای هفته بین ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر انتظار مدت زمان انتظار. آژانس بررسی خواهد شد به همین دلیل برای متقاضی از دست دادن شغل و پست تصمیم در مورد اینکه آیا او و یا او تایید شده است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>