Coronavirus باعث شده است تا بسیاری از فروشگاه ها ، چرا لاو, محصولات اساسی, CVS دیگران هنوز در حال باز

به صورت عادی زندگی روزمره grinds به توقف در میان coronavirus همه گیر برخی از کشور بزرگترین خرده فروشان به طور موقت بسته شده و هزاران نفر از فروشگاه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. Simon Property Group, بزرگترین صاحب مراکز خرید در ملت, بسته همه از خواص آن در روز چهارشنبه.

نه هر کس است که با ترک پست خود را. فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و داروخانه ها در حال نگه داشتن درهای خود را باز برای کمک به ماندن مردم مواجه نگردند با ملزومات هر چند بسیاری از آنها کوتاه فروشگاه ساعت برای تمیز کردن و restock. وال مارت بزرگترین آجر و ملات خرده فروش کوتاه ساعت آغاز روز شنبه برای دومین بار در کمتر از یک هفته.

کسانی که فروشگاه های پیوست توسط دفتر تامین و بهبود صفحه اصلی زنجیره ای که می گویند آنها هم ارائه ملزومات است. در میان توجيهات: آنها با ارائه محصولات مردم – از جمله اولین پاسخ – باید در یک فاجعه طبیعی است. دیگران می گویند که آنها فروش لوازم که مردم نیاز به کار و مدرسه فرزندان خود را از خانه.

کروناویروس و خارج: خارج شده است برش ساعت شروع روز پنج شنبه در فروشگاه های سراسر کشور افزود ارشد, خرید ساعت

ارشد-تنها خرید؟: فروشگاه تعیین زمان خرید برای سالمندان آسیب پذیر در میان coronavirus: Safeway, غذاهای کل هدف و بیشتر

و پس از آن وجود دارد خرده فروشان مانند GameStop و Barnes & Noble که باز ماندن با کاهش ساعت گرفته اند و مراحل پیاده سازی اجتماعی فاصله. کارشناسان می گویند این فروشگاه نمی تحقق یک نیاز حیاتی در همان راه به عنوان داروخانه ها و فروشگاه های بهبود خانه.

نیل ساندرز مدیر عامل خرده فروشی, مشاوره, جهانی, داده, قرار داده و آن را با صراحت.

“آنها احتمالا می خواهید برای باز باقی می ماند به پول” ساندرز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز یک حرکت او گفت که می تواند یک اشتباه است. “وجود دارد و با افزايش فشار از کارکنان و از عموم مردم برای این نوع از خرده فروشان برای توجیه اینکه چرا آنها باز است.”

ارائه ملزومات طول COVID-19 بحران

شروع پنج شنبه, Walgreens فروشگاه های سراسر کشور را تنظیم ساعت. ترین مکان های از جمله 24 ساعته فروشگاه ها باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر درایو-از طریق در 24 ساعت محل داروخانه باز باقی خواهد ماند برای انتخاب کنید تا از نسخه ها و دیگر محصولات را انتخاب کنید.

رقیب CVS نمی ساخت یک شبیه حرکت در این زمان.

“ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نزدیک فروشگاه و یا تغییر ساعات مگر اینکه کارگردانی به انجام این کار” T. J., Crawford, CVS سلامت معاون رئیس جمهور در امور خارجی گفت: در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز.

لاو نشده بود تغییر ساعت در آن نزدیک به 2000 فروشگاه که از روز شنبه سخنگوی جکی Pardini Hartzell گفت “فروشگاه همچنان باز بماند به عنوان ما در حال ارائه لوازم ضروری برای مشتریان مقامات دولتی و اولین پاسخ دهندگان.”

رقیب Home Depot است به طور موقت کوتاه ساعت و بسته شدن شبانه در 6 p. m., سخنگوی مارگارت اسمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز با اضافه کردن خرده فروش است که “متعهد به نگه داشتن فروشگاه های باز فقط به عنوان ما همیشه در طول زمان بحران و بلایای طبیعی است.”

کالاهای اساسی و بهترین خرید نیز باز ماندن با ساعت کوتاه.

کالاهای اساسی در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز است که آن را به برنامه باز باقی می ماند “برای حمایت از جوامع محلی در جدید خود را با واقعیت از کار و یادگیری از خانه است.”

بهترین خرید را کاهش داده است ساعت و 23 مارس آغاز خواهد شد اجازه می دهد تعداد کمی از مشتریان به فروشگاه در یک زمان و در حال کار برای بهبود آن منظقه خدمات مدیر عامل شرکت Corie بری گفت: در نامه ای به مشتریان است.

“شما در حال تبدیل شدن به ما برای کمک گرفتن از فن آوری است که اجازه می دهد تا شما را به ادامه در حال اجرا یک کسب و کار کوچک و یا تغییر خود را معمول از یک محیط اداری به خانه خود” بری گفت. “شما در حال تبدیل شدن به آمریکا برای کمک به کودکان خود را ادامه تحصیل در خارج از کلاس درس خود را.”

اجتماعی فاصله, منظقه وانت

منظقه وانت آمدن سن در طول همه گیر هر دو با رستوران ها و خرده فروشان.

در حالی که dick’s Sporting Goods بسته تمام فروشگاه های خود را جمعه آن را ادامه خواهد داد به ارائه منظقه وانت به صورت آنلاین سفارش. بنابراین خواهد Nordstrom که خود را بسته فروشگاه شنبه.

GameStop ارائه شده است منظقه تحویل تنها اجازه می دهد 10 مشتریان در فروشگاه ها در یک زمان و ایجاد یک 6 پا پارامتر بین مشتریان در پرداخت خطوط, Gary, روش سوارکاری با شرکت معاون ارشد رئيس جمهور از فروشگاه عملیات در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

سوارکاری گفت: این شرکت بازی اجرا کرده است این تغییرات “به طوری که ما می تواند وجود دارد برای مشتریان ما را به عنوان آنها به دنبال منابع عادی در زندگی خود را در طول این زمان استرس زا.”

در یک ایمیل به مشتریان Barnes & Noble می پرسد مشتریان به رعایت اجتماعی فاصله و درک “چرا ما را حذف کرده معمول صندلی و مبلمان مشابه.” رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق پایان ماه آوریل نیز لغو شده است.

تصمیم سختی: باز بماند و یا نزدیک ؟

Sucharita Kodali یک خرده فروشی تحلیلگر Forrester گفت: بسته شدن فروشگاه یک تصمیم دشوار است و نه هر کس “کافی حاشیه اپل برای جذب فروشگاه تعطیلی.”

“برای یک فروشگاه به نوبه خود چراغ در کل زنجیره یک شبه است شدید و مخرب و بی سابقه ای را برای مشتریان و کارکنان و تامین کنندگان و جوامع” Kodali گفت.

برای کسب و کارهای غیر ضروری ماندن باز Kodali فکر می کند وجود دارد یک فرصت خوب برای آنها خواهد بود موظف به بستن در بیشتر کشورهای در آینده است.

“حرکت نزولی این است که آنها را متهم به کار کردن در برابر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای در حال حاضر در محل آنها در نظر گرفته بود بد, شرکت, شهروندان,” او گفت:.

دبورا نیومن یک وکیل ورشکستگی با کوین Emanuel Urquhart & Sullivan, LLP گفت: فروشگاه ها “باز ماندن در حال انعقاد است که خطرات ناشی از بسته شدن در حال حاضر بیشتر کسانی که از ماندن باز است.” در عین حال نیومن که مستقر در نیویورک گفت: “به احتمال زیاد تغییر به عنوان بیشتر و بیشتر فروشگاه ها تصمیم به بستن و بیشتر و بیشتر آمریکایی ها را انتخاب کنید به ماندن در خانه.”

فروشگاه های مواد غذایی با کاهش ساعت

ساعت می تواند محل و در زیر آخرین ساعت در زمان ارسال. بررسی وب سایت خود را برای نزدیک ترین محل به تایید. برخی نیز ممکن است خودکار پیام های تلفن اگر شما تماس بگیرید.

Aldi: 9 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه اما این شرکت اشاره می کند برخی از فروشگاه ها ممکن است محدود ساعت به جای تهیه و تمیز کردن.

Albertsons: فروشگاه در حال باز کردن یک ساعت بعد و بستن یک ساعت زودتر به کارکنان زمان به restock با قفسه های مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری این شرکت به تایید آریزونا جمهوری بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

Bashas’ سوپر مارکت ها: ساعت به طور موقت از 6 صبح تا 9 بعد از ظهر اما برخی ممکن است متفاوت باشد.

BI-LO: تمام فروشگاه ها را در 9 p. m. “تا اطلاع ثانوی” بقال اعلام کرد.

شهرستان بازار: موقت ساعت 7 صبح تا 8 بعد از ظهر برای Kroger نام تجاری با مکان در کلرادو و یوتا و نیومکزیکو و وایومینگ.

دلار کلی: تمام فروشگاه های اختصاصی برای اولین بار ساعت برای ارشد خریداران; بسته شدن ساعت زود تر از حالت عادی ساعت.

Fareway گوشت و مواد غذایی: فروشگاه باز از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر برای عموم مردم اما تا اطلاع ثانوی باز به خریداران 65 ساله و مسن تر از انتظار مادران و کسانی که با “افزایش استعداد ابتلا به بیماری های جدی” از 8 تا 9 صبح دوشنبه از طریق شنبه.

مواد غذایی شهر: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر اما تگزاس مبتنی بر خرده فروش باز خواهد شد فروشگاه یک ساعت اولیه اجازه می دهد تا کسانی که 65 ساله و مسن تر به فروشگاه. دسترسی به فروشگاه در ساعت نیاز به یک دولت-کشور صادر شده ID یا Texas drivers license.

Fred Meyer: با توجه به Kroger وب سایت فروشگاه باز به طور منظم ساعت.

فرای فروشگاه های مواد غذایی: 6 صبح تا 10 شب

تازه بازار: بقال که 159 فروشگاه در 22 متحده رزرو اولین فروشگاه ساعت کاري از 8 تا 9 صبح به “سالمندان و کسانی که بیشتر در معرض خطر” از دوشنبه تا جمعه.

Gelson است: ساعت متفاوت است اما اکثر فروشگاه ها در 8 p. m. پیدا کردن ساعت در www.gelsons.com/updatedhours.

عقاب غول: بقال گفت: در انتشار اخبار است که یکشنبه شروع آن شاخص و بازار منطقه سوپر مارکت ها باز خواهد شد 7 صبح تا 10 شب و هفت روز هفته. همه شر webblog فروشگاه های مجاور به سوپر مارکت ها را آینه سوپر مارکت ساعت.

Harris Teeter: فروشگاه نزدیک در 9 p. m. هر شب تا اطلاع ثانوی زنجیره ای مواد غذایی ارسال شده بر روی وب سایت خود را. شروع پنج شنبه ها را در 8 p. m.

Harveys فروشگاه: همه فروشگاه ها را در 9 p. m. “تا اطلاع ثانوی” بقال اعلام کرد.

او-ب: تمام فروشگاه ها باز خواهد شد ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.

Hy-Vee: جدید فروشگاه ساعت 8صبح تا 8شب به هفت روز هفته, Des Moines Register بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه گزارش شده است.

کروگر: ساعت متفاوت با محل برای اسم فروشگاه ها و subsisidaries و ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

پادشاه Soopers: 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

Lidl: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

نرتهگت گنزالز بازار: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر اما کالیفرنیای جنوبی Latino بازار آغاز شده است ویژه ساعت, خرید برای معلولان و سالمندان 65 ساله و مسن تر از 7 تا 8 صبح در آن 41 مکان.

پرداخت کمتر بازار: 7 صبح تا 10 شب

Publix: تمام فروشگاه ها باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر یک تغییر از قبلا کاهش ساعت با توجه به فروشگاه زنجیره ای وب سایت. داروخانه ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر به طور منظم و در ساعت روز شنبه.

QFC: 7 صبح تا 11 شب

Ralphs: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

اسمیت غذا و دارو: 8 صبح تا 10 شب

Safeway: فروشگاه در حال باز کردن یک ساعت بعد و بستن یک ساعت زودتر به کارکنان زمان به restock با قفسه های مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری این شرکت به تایید آریزونا جمهوری بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

Stater وارنر بازار: ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر

Stop & Shop: موقت ساعت 7:30 صبح تا 8 بعد از ظهر اما با شروع سهشنبه زنجیره ای باز خواهد شد از 6 تا 7:30 صبح برای مشتریان بیش از سن 60 با توجه به Asbury پارک مطبوعات بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

هدف: فروشگاه خواهد شد بعد از 9 بعد از ظهر به وقت محلی شروع مارس 18.

تاپ: 6 صبح تا 11 p.m.بستن ساعت باقی خواهد ماند در همان فروشگاه که در حال حاضر در زمان قبل.

معامله گر جو: همه فروشگاه ها باز خواهد شد 9 صبح تا 7 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی این شرکت ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

به Vallarta سوپر مارکت: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر برای عموم مردم است. تمام 50 مکان های باز خواهد بود از 7 تا 8 صبح برای خریداران 65-به علاوه زنان باردار و کسانی که با معلولیت.

خارج: شروع مارس 18, فروشگاه ها باز خواهد شد و از 7 صبح تا 8:30 p. m. به وقت محلی هر چند فروشگاه که باز بعد از 7 صبح ادامه خواهد داد به طور منظم خود را شروع ساعت Walmart گفت.

Wegmans: 7 صبح تا 10 شب

WinCo مواد غذایی: برخی از مکان های بسته خواهد شد “در طول صبح زود ساعت” اما فروشگاه ساعت “هستند که از چپ به فرد از مکان های بسته به نیاز” بقال ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

Winn-Dixie: تمام فروشگاه ها را در 9 p. m. “تا اطلاع ثانوی” بقال اعلام کرد.

Whole Foods Market: فروشگاه نزدیک به دو ساعت اولیه این شرکت گفت: در یک به روز رسانی که یادداشت “فروشگاه باز باقی خواهد ماند برای وانت (در فروشگاه های که ارائه آن) و ما ادامه خواهد داد به انجام برسانند نخست تحویل سفارشات در تلاش برای پاسخگویی به تقاضای بی سابقه ای و اطمینان حاصل شود که افرادی که نیاز به در خانه باقی می ماند هنوز هم می توانید مواد غذایی خود را در موقع.” همچنین فروشگاه به شما اجازه مشتریان که 60 فروشگاه یک ساعت قبل از باز کردن به مردم است.

فروشگاه های دیگر با کاهش ساعت

Barnes & Noble: در یک ایمیل یکشنبه, کتاب فروش گفت: آن را “کاهش ساعت کار در تمام فروشگاه ها و آماده هستند تا به سرعت واکنش نشان می دهند به تصمیم گیری از ملی و محلی مقامات که ما تاثیر فروشگاه ها و کافه ها.”

بهترین خرید: فروشگاه ساعت کاهش می یابد, مارس 18 تا ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت محلی, اما این شرکت می گوید این “را دوباره بر اساس مداوم تصمیم به باز باقی می ماند با ساعت کوتاه تر.” سپس در مارس 23, این شرکت قصد دارد به استفاده از منظقه وانت و محدود کردن دسترسی به فروشگاه از جمله تنها اجازه می دهد 10 تا 15 مشتریان در یک زمان.

GameStop: آغاز مارس 21 ساعت خواهد بود به کاهش ظهر تا 8 بعد از ظهر از طریق مارس 29 بازی خرده فروش گفت: ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه.

صفحه اصلی انبار: فروشگاه ها در حال حاضر بسته شدن روزانه در 6 p. m. باز ساعت تغییر کرده است.

کول: اکثر فروشگاه ها باز 11 صبح تا 7 بعد از ظهر با استفاده از یاب فروشگاه برای تایید.

استیپلز: شروع پنجشنبه هفته ساعت کاهش خواهد یافت از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

Walgreens: شروع دوشنبه ترین محل Walgreens از جمله 24 ساعته فروشگاه در حال حاضر باز از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی این شرکت گفت: در انتشار اخبار. برای فروشگاه ها با کوتاه تر ساعت کار از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر بازدید از یاب فروشگاه برای فروشگاه خاص و داروخانه های ساعت. برای مکان های با 24 یک ساعت یک درایو از طریق داروخانه, داروخانه درایو-از طریق باز باقی خواهد ماند 24 ساعت. وانت دیگر را انتخاب کنید محصولات نیز در دسترس خواهد بود در درایو از طریق این شرکت گفت.

Coronavirus فروشگاه closings: این خرده فروشان به طور موقت بسته

تاریخ های زیر می تواند تغییر کند.

Abercrombie & Fitch: فروشگاه بسته هستند تا مارس 28.

آدیداس: همه آدیداس و متعلق به Reebok متعلق به فروشگاه بسته از طریق مارس 29.

Aerie و عقاب آمریکایی: فروشگاه بسته از طریق مارس 27.

Ann Taylor: فروشگاه ها از جمله انبار و فروشگاه های خروجی بسته از طریق مارس 28.

اپل: فروشگاه ها در حال حاضر تا اطلاع ثانوی بسته یک تغییر از قبل اعلام کرده است که فروشگاه ها خواهد بود بسته از طریق مارس 27.

Athleta: فروشگاه نزدیک مارس 19 و بسته خواهد شد برای دو هفته آینده این شرکت اعلام کرد.

Banana Republic: فروشگاه نزدیک مارس 19 و بسته خواهد شد برای دو هفته آینده این شرکت اعلام کرد.

حمام و بدن با این نسخهها کار: فروشگاه بسته از طریق مارس 29 با توجه به انتشار اخبار.

Belk: بسته طریق مارس 30.

Build-A-Bear: بسته طریق آوریل 2.

کالوین کلاین: فروشگاه بسته تا مارس 29.

چیکو را: فروشگاه اعلام کرد فوری از بسته شدن فروشگاه به صورت دو هفته آینده شروع 17 مارس است.

کلر را: فروشگاه بسته شده, طریق, مارس 27.

مربی: همه فروشگاه ها بسته از طریق مارس 27 با توجه به ایمیل این شرکت ارسال آن به ایمیل لیست.

Columbia Sportswear: فروشگاه بسته شده, طریق, مارس 27.

Crate & Barrel: تمام فروشگاه ها بسته به مدت دو هفته شروع 7 p. m. روز شنبه اما باز خواهد شد از ظهر تا 4 بعد از ظهر چهار شنبه, مارس 18 برای وانت سفارش موجود است.

Dick’s Sporting Goods: فروشگاه بسته مارس 18 و برنامه ریزی برای بازگشایی مارس 2, شرکت پست شده در www.dickssportinggoods.com/s/covid-19updates. اما منظقه وانت در دسترس خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه.

دیزنی: ایالات متحده تمام فروشگاه های بسته شروع 17 مارس است.

DSW: شروع سهشنبه شب تمام فروشگاه ها را به طور موقت نزدیک این شرکت اعلام کرد.

پنج زیر: فروشگاه خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه از طریق “حداقل مارس 31” این شرکت گفت: در یک ایمیل اواخر روز چهارشنبه.

Foot Locker: فروشگاه بسته از طریق 31 مارس است.

فاصله: فروشگاه نزدیک مارس 19 و بسته خواهد شد برای دو هفته آینده این شرکت اعلام کرد.

مشخصه: همه شرکت متعلق به فروشگاه در حال بسته شدن شنبه و “پیش بینی بسته باقی می ماند از طریق آوریل 1.”

H&M: تمام فروشگاه ها بسته می شوند تا آوریل 2 شرکت کرد.

IKEA: مبلمان های زنجیره ای به طور موقت بسته شده و همه از آن ایالات متحده فروشگاه.

J. C. Penney: فروشگاه بسته شروع مارس 18 و انتظار برای بازگشایی مارس 2.

J. Crew: بسته طریق, مارس 28.

J. جیل: فروشگاه بسته از طریق مارس 27 و این شرکت می گوید که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه, مارس 28.

Kate Spade: تمام فروشگاه ها بسته از طریق مارس 27.

لوی استروس: تمام فروشگاه ها بسته از طریق مارس 27.

L’occitane: بسته به مدت دو هفته دوره است.

lululemon: تمام آمریکای شمالی و اروپا فروشگاه بسته شده, طریق, مارس 27.

شکوه: همه 258 شکوه فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده و کانادا به طور موقت بسته و از طریق مارس 29.

مک, آرایشی و بهداشتی: رایگان ایستاده فروشگاه به طور موقت بسته شده است.

میسی: فروشگاه بسته خواهد شد از طریق مارس 31 شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

مایکروسافت: همه فروشگاه ها بسته است.

Neiman Marcus: فروشگاه از جمله آخرین تماس بسته از طریق 31 مارس است.

نایک: ورزشی پوشاک شرکت اعلام کرد ایالات متحده فروشگاه بسته شده, طریق, مارس 27.

Nordstrom: دو هفته از بسته شدن آغاز شده در مارس 17 در تمام ایالات متحده و کانادا فروشگاه از جمله Nordstrom دندانه دار کردن نقاط.

قدیمی نیروی دریایی: فروشگاه نزدیک مارس 19 و بسته خواهد شد برای دو هفته آینده این شرکت اعلام کرد.

ریشه: فروشگاه بسته از طریق مارس 29.

پاتاگونیا: فروشگاه بسته مارس 13 و شرکت گفت: آن را ارزیابی مجدد وضعیت در مارس 27 و ارائه به روز رسانی.

Pottery Barn: فروشگاه بسته شده و برنامه ریزی برای بازگشایی مارس 2.

رالف لورن: فروشگاه بسته مارس 18 و از طریق آوریل 1.

Reebok: همه Reebok متعلق به فروشگاه بسته از طریق مارس 29.

اری: شرکت 162 مکان های بسته از طریق مارس 27.

Saks Fifth Avenue: فروشگاه از جمله ساکس خاموش 5 locations انتظار می رود به “بسته باقی می ماند برای دو هفته مگر اینکه در غیر این صورت دستور توسط دولت و یا مقامات بهداشت عمومی و ما را ارزیابی مجدد عملیات که در آن زمان” خلیج هادسون است, شرکت, شرکت, شرکت مادر روز سه شنبه گفت.

Sephora: فروشگاه بسته مارس 17 و انتظار برای بسته باقی می ماند از طریق آوریل 3.

سوما: این زنجیره شرکت مادر چیکو را اعلام کرد فوری از بسته شدن فروشگاه به صورت دو هفته آینده شروع 17 مارس است.

با حداکثر سرعت دویدن: حدود 71 درصد از فروشگاه ها بسته است.

استوارت ویتزمن: تمام فروشگاه ها بسته از طریق مارس 27.

T-Mobile: این شرکت می گوید از 80% از فروشگاه های بسته از طریق حداقل مارس 31 و باقی مانده فروشگاه های عامل در کاهش ساعت از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت محلی.

Tommy Hilfiger: تمام فروشگاه ها بسته می شوند تا مارس 29.

حزب محافظه کار Burch: فروشگاه بسته از طریق مارس 29.

Ulta Beauty: تمام فروشگاه ها را شروع و در 6 p. m. روز شنبه, مارس 19 حداقل تا 31 مارس این شرکت اعلام کرد. یک لیست فروشگاه ها که در حال حاضر به طور موقت بسته در دسترس است www.ulta.com/storeupdates.

Under Armour: فروشگاه بسته شده, طریق, مارس 28.

UNIQLO: تا اطلاع ثانوی بسته.

Urban Outfitters: شرکت فروشگاه ها – از جمله Anthropologie, رایگان, مردم, زمین و Urban Outfitters اسم فروشگاه – بسته حداقل تا مارس 28 دلیل coronavirus این شرکت اعلام کرد.

VF شرکت: بسته طریق آوریل 5.

راز ویکتوریا: فروشگاه بسته از طریق مارس 29 با توجه به انتشار اخبار

Warby Parker: فروشگاه بسته از طریق مارس 27.

علم غرب: فروشگاه بسته شده و برنامه ریزی برای بازگشایی مارس 2.

کاخ سفید در بازار سیاه: زنجیره ای شرکت مادر چیکو را اعلام کرد فوری از بسته شدن فروشگاه به صورت دو هفته آینده شروع 17 مارس است.

Williams-Sonoma: فروشگاه طرح به بازگشایی 2 آوریل.

WW/مراقب وزن: سلامتی شرکت بسته شده است مکان های خرده فروشی و یا studios از طریق آوریل 4 و راه اندازی کارگاه های آموزشی مجازی. اطلاعات بیشتر در www.weightwatchers.com.

کمک: مرجان مورفی ایالات متحده آمریکا امروز.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat