Coronavirus کشته شدن حداقل یک نفر در تمام 50 ایالت: ایالت وایومینگ گزارش اول مرگ

Coronavirus معضل در ایالات متحده رسیده است یکی دیگر از تیره نقطه عطف: تمام 50 ایالت در حال حاضر گزارش حداقل یک مرگ.

پس از نزدیک به دو هفته به عنوان تنها دولت بدون مرگ و میر وایومینگ روز دوشنبه گزارش داد مرگ یک “پیرمرد” در شمال مرکزی این کشور حداقل جمعیت دولت است. او “شرایط بهداشتی قرار داده است که او را در معرض خطر” با توجه به وایومینگ وزارت بهداشت در میان یک بحران بهداشت عمومی است که به کشته شدن بیش از 23000 آمریکایی است.

گاوچران دولت بوده و تنها در ایالات متحده بدون مرگ از هاوایی گزارش اول خود را در حال حاضر و نه مرگ و میر در 31 مارس است.

“این غمگین توسعه ما امیدوار بودیم که ما نمی بینیم در وایومینگ و ما می خواهیم این فرد در خانواده به می دانم که آنها باید ما همدردی” دولت سلامت افسر دکتر Alexia Harrist در بیانیه ای گفت.

نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع

جانسون کانتی مرد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از مرگش در هفته گذشته و علت مرگ تایید شد در روز دوشنبه, سلامت, سخنگوی وزارت کیم Deti گفت.

از طریق توییتر, وایومینگ, رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت که او “غمگین” با این خبر اضافه کرد که مرگ این مرد خدمت “به عنوان یک گریم یادآوری اهمیت زیر بهداشت عمومی دستورات و راهنمایی” به منظور محدود کردن بیماری های جدی و مرگ و میر.

در حالی که وایومینگ یکی از هشت متحده که نشده صادر اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارش Gordon ممنوع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و مدارس بسته و بسیاری از کسب و کار تا مارس 30. او اغلب با استفاده از هشتگ #StaySafeStayHome در توییتر.

در کشورهای دیگر که نه اجباری ساکنان خود را به ماندن در خانه: Arkansas, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, داکوتای جنوبی و یوتا.

وایومینگ — با یک جمعیت که کمتر از هر کشور 30 بزرگترین شهرهای مورد 578,000 در 2019 — تا به حال 373 تایید شده و احتمالی موارد coronavirus در 21 از آن 23 شهرستان در روز دوشنبه.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>