Coronavirus به دادگاه می رود: پس از زندگی و معیشت آمده دعاوی

Coronavirus همه گیر است خصوصی بیش از زندگی و معیشت. این نیز منجر به دعاوی است.

کارگران تحت پیگرد شرکت. کسب و کار تحت پیگرد بیمه. زندانیان و مهاجران در بازداشتگاه های سقط جنین ارائه دهندگان و فروشگاه تفنگ صاحبان تحت پیگرد فدرال و دولت های ایالتی.

کالج خطوط کروز و حتی چین شده اند در میان این اهداف از پرونده های حقوقی به دنبال خسارت برای COVID-19 فاجعه. و ملت را بدنام دعوایی جامعه است فقط گرفتن آغاز شده است.

“این در اوایل دادخواهی است که واقعا از دیدگاه, نوک کوه یخ” می گوید: هارولد کیم رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات. “سطح دادخواهی واقعا می تواند به بسیاری از جهات مختلف است.”

این یک موضوع محاکمه وکلا نمی خواهید به هارپ در میان همه گیر زمانی که ایالات متحده تلفات نصب شده است توسط بیش از 1 ، 000 در هر 48 ساعت. اما فهرست خود را از املاک و قربانیان بالقوه طولانی است, از خط مقدم پزشکان و پرستاران و بیماران و قربانیان به کارکنان و مشتریان از کسب و کار است که باید باز شود و یا باید بسته شود.

پس از آن وجود دارد کسب و کار است که در حال از دست دادن میلیون ها دلار تنها به کشف بیمه نامه های خود را به احتمال زیاد رد بیماری های همه گیر. و با وجود بیمه رو احتمال به یاد ماندنی ادعا می کند که آنها ممکن است قادر به پرداخت منجر به تماس برای نجات دولت و یا سپتامبر. 11-سبک قربانیان غرامت صندوق.

“شما باید همه گیر و سپس شما رو پاسخ دولت به این بیماری همه گیر” با تعطیلی کسب و کار اجتماعی و مستندات می گوید: Jimi گراند معاون ارشد رئیس جمهور از امور حکومتی در انجمن ملی متقابل شرکت های بیمه.

“چالش این است که چه مقدار از آن نیاز به احکام و چه مقدار از آن است زیرا ما یک مشکل عظیم رو به جهان است که دولت باید برای مقابله با است.”

در میان واضح ترین اهداف برای پرونده های حقوقی خواهد بود که ملت سخت ترین-آمار خانه های سالمندان که بسیاری از آنها گرفتار شده بودند با تعجب به بیماران به سرعت تسلیم به کوروناویروس.

یکی دیگر از صنعت در خطر بزرگ: خطوط کروز که در آن مسافر به دام افتاده بودند برای روز در دریا قادر به پیاده به عنوان ویروس گسترش یافته است.

بیشتر: صد ساله قوانین ممکن سپر صنعت کروز از پرداخت در coronavirus مناسب

اوراق بهادار دعاوی به احتمال زیاد ظ توسط سهامداران این ادعا اعمال و یا حذفیات توسط وال استریت اجرائی افسرده سهام خود را به ارزش. قرارداد اختلاف بر سر لغو رویدادهای اجتناب ناپذیر منجر به جنگ بیش از چاپ خوب از “نیروی majeure” بند در نظر گرفته شده برای تعریف شرایط پیش بینی نشده.

حتی زمانی که بحران را کاهش می دهد و کسب و کار بازگشایی, پروتکل خود را – از تمیز کردن به اجتماعی فاصله – ممکن است علوفه برای اقدام قانونی.

“ما شاهد یک برخورد از قوانین و چارچوب برای عدالت خواهد شد که برخورد با همه حقایق جدید می گوید:” بارب داوسون یک شریک ارشد اسنل & Wilmer که صندلی کانون وکلای آمریکا بخش از دادخواهی. “ما در یک جهان کاملا جدید است.”

ادعاهای دروغین, قیمت درآوردن

نوع “coronavirus طرح دعوی در دادگاه” را در گوگل و سازمان دیده بان اعداد منفجر شود. اخیر تلاش شد تا نزدیک به 3 میلیارد بازدید در یک سوم از یک دوم.

وجود دارد یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ظ هفته گذشته توسط آمریکا و فدراسیون کارکنان دولت, شارژ که کارگران محروم بودند خطرناک وظیفه پرداخت پس از در معرض بودن به کروناویروس در اداره زندان های وزارت امور جانبازان و کشاورزی بخش.

“ما مردمی هستند بیمار شدن می گوید:” دیوید مته اتحادیه مشاور عمومی. “ما در حال آماده به حمل آن را از طریق. ما در آن برای مسافت های طولانی است.”

وجود پرونده های حقوقی ثبت شده توسط رستوران به دنبال پوشش بیمه برای “کسب و کار وقفه.” چند تا از معروف ترین جمله توماس کلر و ولفگانگ ایجاد کرده اند یک سازمان تحت عنوان “ما در حال بزرگ” برای کسب و کار وقفه ،

“ما نیاز به شرکت های بیمه برای انجام کار درست و صرفه جویی میلیون ها نفر از مشاغل” وب سایت خود را می گوید. “اگر شرکت های بیمه شروع به انجام نمی پرداخت بیمه کسب و کار ادعا می کند ما را بزرگ اقدام قانونی در هر دولت است.”

تبلیغات نادرست ادعا شده است وارد در تولید کنندگان از دست عفونی و مواد مخدر شرکت ادعا اقدام سریع در یک coronavirus واکسن. قیمت سنگ آهن در بازار ادعای مطرح شده زیر نمونه هایی از قیمت های گزاف در آمازون و دیگر سایت های خرید آنلاین.

لیست پرونده های حقوقی می رود و در. دانش آموزان و پدر و مادر تحت پیگرد آریزونا Board of Regents به دنبال بازپرداخت در اتاق و هیئت مدیره هزینه های پرداخت شده به دولت را توقیف سه دانشگاه است. مهاجرت و حقوق زندانیان گروه شکایت دولت فدرال و دولت های ایالتی و ادعا غیر انسانی شرایط و خواستار آزادی.

دعاوی مسدود متحده از بین بردن دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر شده است در زمینه تگزاس, آلاباما, آیووا, اوهایو و اوکلاهما و سقط جنین حقوق بشر و برنده زود هنگام دادگاه پیروزی. به همان اندازه گسترده شده اند و پرونده های حقوقی توسط تفنگ فعالان حقوق در کالیفرنیا و نیوجرسی, کارولینای شمالی و پنسیلوانیا به دنبال باز باقی می ماند به عنوان ضروری کسب و کار.

“شما ممکن است به عنوان…’

وجود خواهد داشت بیشتر به آمده است. خیلی بیشتر.

با کلیک بر روی “کلاس بالا اقدامات” و به شما این توصیه: “اگر شما بر این باورند که حقوق شما نقض شده توسط یک شرکت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس شما ممکن است به عنوان جبران خسارت. با پر کردن فرم این صفحه را برای اطلاعات بیشتر.”

برخی از ملت بزرگترین شرکت های حقوقی در حال گرد هم آوردن وکلای متخصص در زمینه های مختلف برای ایجاد جدید کروناویروس تمرین گروه نیروهای وظیفه و مراکز منابع.

کسب و کار و شرکت های بیمه در حال آماده سازی برای یک حمله. “من نگران این شاکیان بار خواهد آورد و فرصت طلب اقدام کلاس دعاوی پایین جاده می گوید:” استیون Lehotsky ارشد, مشاوره برای ایالات متحده مجلسی دادخواهی مرکز.

برنده کسانی که پرونده های حقوقی ممکن است آسان. در حال حاضر کنگره دارای محافظ تولید کنندگان و توزیع کنندگان از دستگاه تنفسی و همچنین به عنوان داوطلب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که بی پروا و یا به شدت غفلت است.

فراتر از محدود جمعیت مانند بیماران در خانه های پرستاری و مسافران روی عرشه کشتی کروز ممکن است دشوار برای کسانی که مجروح توسط ویروس – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بازمانده قربانیان خود را به اثبات چگونه و یا جایی که آن قرارداد شد.

برخی از سخت ترین پرونده های حقوقی را به نفع خود خواهد بود و کسانی که در برابر دولت ها و مقامات دولتی از چین به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کشور برنداشته است. یک رویکرد رمان مطرح شده در Bucks County, Pa. که در آن یک handbell شرکت تولید و دیگران ادعا می کنند که خاموش کردن کسب و کار نشان دهنده یک جبران نشده تشنج.

در حال حاضر, اگر رهبر از دولت, اتحادیه به نمایندگی از هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی متمرکز شده است و در این بحران از دادگاه دعوا را به دنبال دارد.

“اقدام قانونی در حال رفتن به یک زمان طولانی می گوید:” لی ساندرز, رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان. “ما باید یک مشکل فوری است که ما باید برای مقابله با است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>