Coronavirus برای کودکان و نوجوانان بدون اینترنت: قرنطینه برگه آموزش در پارکینگ

کوری چوپان می آموزد کلاس پنجم در روستایی آلاسکا در یک مدرسه منطقه به اندازه ایندیانا است. زمین وجود دارد بنابراین روستایی که تنها هواپیما و سنومبلس اتصال منطقه 11 کوچک و روستاها.

چوپان یکی از بیش از 7000 معلمان در دولت تلاش را بیشتر از آموزش دانش آموزان خود را از فرماندار مدارس بسته به فرد در یادگیری برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. یکی از روش های او نیست و با تکیه بر: آموزش آنلاین.

“حدود نیمی از دانش آموزان من دسترسی به اینترنت در برخی از دستگاه ها در صفحه اصلی” چوپان گفت. “خدمات اینترنت بسیار گران قیمت در مناطق روستایی آلاسکا و همراه با داده های کلاه. خدمات اینترنت نیز مستعد ابتلا به وقفه با توجه به آب و هوا.”

برای کسانی که در حال حاضر وجود دارد کمک: در سراسر کشور بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت به توافق صرف هزینه های اواخر و پایان قطع برای خانواده ها در مشکلات مالی. اما میلیون ها نفر بدون اینترنت با سرعت بالا در خانه شده اند از چپ به دفع کردن برای خود را به عنوان دولت خود را تعطیل ساختمان مدرسه و دستور آموزش از راه دور.

برای بسیاری از مدرسه به احتمال زیاد تا تابستان: آیا ایالات نیاز به نگه داشتن بچه ها پشت موسسه تابستان مدرسه ؟

آخرین coronavirus news: ما در صدر 4,000 مرگ و میر; نیروی دریایی به دنبال منزوی کردن بیمار ملوانان در گوام

یک مطالعه توسط مایکروسافت در سال 2018 برآورد شده است که حدود نیمی از آمریکایی ها – 163 میلیون نفر – لازم نیست که اینترنت با سرعت بالا در صفحه اصلی.

دانش آموزان در مناطق روستایی اغلب پیدا کردن آن غیر ممکن است برای اتصال به سرویس اینترنت در سرعت است که اجازه می دهد کنفرانس و یا جریان ویدئو به دلیل ارائه دهندگان اینترنت نیست و تمدید خطوط. در جای دیگر به خصوص در مناطق شهری با غلظت بالایی از دانش آموزان فقیر اشتراک بیش از حد گران است.

دولت فدرال نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک نیست آدرس این شکاف دیجیتال حتی اگر تقریبا تمام مدارس آمریکا بسته شده است. $2 میلیارد پیشنهاد از دموکرات ها برای کمک به گسترش دسترسی آنلاین را ندارد آن را از سنا هفته گذشته با توجه به سیاست. یک 50 میلیون دلار پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود یا نه.

مدارس و معلمان مانند چوپان پله تا. با روابط نزدیک خود را به جوامع خود مربیان هستند و تلاش برای حفظ ظاهر برای دانش آموزان خود را در زمان بحران. معلمان و مديران و superintendents در حال ارائه به-کار در خانه راه اندازی شبکه های بی سیم Wi-Fi نقاط داغ و لابی کشورهای خود را برای پهنای باند اصلاحات.

روز چهارشنبه گوگل گفت: این امر کمک مشکل در کالیفرنیا که در آن فرد در مدرسه انتظار می رود که لغو شد برای بقیه سال تحصیلی. جستجوی اینترنت شرکت ارائه رایگان از Wi-Fi به 100,000 روستایی کالیفرنیا خانواده ها از طریق پایان سال تحصیلی به علاوه 4,000 Chromebook لپ تاپ برای دانش آموزان است.

آنها همچنین تدریس در تلویزیون: با مدارس بسته از coronavirus این معلمان به نوبه خود به PBS فاکس

چوپان گفت: بیشترین تماس خود را با دانش آموزان در آلاسکا در حال حاضر از طریق تلفن و کنفرانس ها. منطقه مدرسه آماده کار بسته برای دانش آموزان به تکمیل و مهارت کتابهای آنها را با دست انجام دهید. و او را به چالش کشیدن دانش آموزان خود را برای رفتن به خارج به عنوان آنجا که ممکن است.

مشکل امتداد فراتر از روستایی امریکا است. در Phoenix, سه دانش آموزان دبیرستان بودند نشسته اند زیر پتو خارج بسته مدرسه ابتدایی رئیس جمهور از شهر, مدرسه, مدیره گفت. آنها نمی تواند اتصال به اینترنت از خانه به طوری که آنها معترضان را به دسترسی به مدرسه Wi-Fi به انجام مشق شب خود را.

منطقه را سرپرست پیوست و نزدیک به 50 نفر دیگر از سراسر آریزونا در ارسال یک نامه سرگشاده به رهبران دولت درخواست کمک.

“تنها راه برای آریزونا به آموزش آن 1.1 میلیون K-12 دانش آموزان در طول یک ایالت بسته خواهد شد در درجه اول از طریق برخی از فرم آنلاین یا آموزش مجازی و آموزش” superintendents نوشت.

“دسترسی عادلانه به تکنولوژی (هر دو دستگاه و دسترسی به اینترنت) در حال حاضر یک چالش بزرگ است. این بحران اما به سادگی روشن عمده اختلاف که به مدت طولانی وجود داشته است در آریزونا است.”

آنلاین مدرسه غیر قانونی است ؟ با بسته شدن مدارس از coronavirus آموزش و پرورش ویژه نگرانی به مناطق مکث

آنها نیاز به پهنای باند در حال حاضر. آنها منتظر سال است.

دهها میلیون نفر از مردم در سراسر ایالات متحده باید منتظر برای دسترسی به اینترنت پهن باند به عنوان دوستان خود و عزیزان در مکان های دیگر لذت می برد خانه خدمات.

کنگره کاهش یافته است به تنظیم اینترنت به عنوان یک ابزار در سال 1996 تصمیم این بدان معناست که آژانس می تواند نیروی دهندگان به اجرا پهنای باند کابل به خانه و یا مجموعه ای از قیمت گذاری.

کمیسیون ارتباطات فدرال تصمیم گرفت در اوایل 2000s به تنظیم اینترنت به عنوان یک سرویس تلفن یک تصمیم است که می تواند یک عمل کنگره برای تغییر.

به جای ابزار-نوع مقررات FCC صرف صدها میلیارد دلار پرداخت مشوق به تشویق ارائه دهندگان خدمات اینترنت به منظور بهبود دسترسی به مناطق روستایی است. اغلب این پول نیازی نیست که شرکت ها برای ارائه سرعت های بالا به اندازه کافی اجازه می دهد تا ویدئو کنفرانس و یا جریان ویدئو.

با وجود هزینه های خود با توجه به تحقیقات در پهنای باند استفاده شده توسط مایکروسافت حدود نیمی از آمریکایی ها – 163 میلیون – هنوز هم نمی باید سرویس اینترنت پر سرعت در منزل در سال 2018 است. بسیاری از کسانی که در خانواده هایی که نمی توانیم آن را یا نه را انتخاب کرده اند آن را دریافت کنید. اما FCC تخمین زده می شود در سال 2017 که حداقل 21 میلیون آمریکایی نمی تواند قلاب زیرا هیچ ارتباط نزدیکی وجود دارد و احتمال یک شرکت را ارائه می کنند یکی در هر زمان به زودی.

وقتی که می آید به آموزش آنلاین سرعت مهم است. آملیا راس می توانید مدرسه از خانه – او فقط به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری حاضر برای اولین بار.

“ما باید به اینترنت” آملیا گفت: از خانه اش در میلتون یک هملت در روستایی در شرق ایندیانا است. “فقط آن را بسیار آهسته است. اگر هر کس دیگری در خانه در اینترنت آن را واقعا سخت به انجام همه چیز است.”

او قدیمی ترین برادر در آنجا ماند ساقی دانشگاه نیز که نقل مکان کرد و به کلاس های آنلاین به طوری که او نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن laggy خدمات اینترنت با آملیا و برادر دیگر.

چگونه کلاس های درس کالج آنلاین مشغول به کار هستند: یک رپ استاد. یک گربه در کلاس. پورنوگرافی در زوم.

در Culberson ایالت تگزاس از حدود دو ساعت رانندگی از, El Paso, مایکروسافت تخمین می زند که فقط 4 درصد از مردم با استفاده از اینترنت در سرعت پهن باند. گروه های محلی دیوید Deluca می داند آنچه در آن به معنی برای دانش آموزان خود را.

“احتمالا کمتر از نیمی از دانش آموزان من دسترسی به اینترنت زمانی که آنها به دور از مدرسه” Deluca گفت. “اینترنت در دسترس است در شهر ما. من آن را در من کوچک دوبلکس, اما بسیاری از خانواده های ما هم نمی توانیم آن را انتخاب کنید و یا به صرف پول خود را در راه های مختلف.”

در یک شهر فقط در خارج از Waco, Texas, دبیرستان, معلم, تانیا Snook است تنظیم به کلاس که رفت و آنلاین شروع دوشنبه. او نمی داند که چگونه بسیاری از 111 دانش آموزان خدمات اینترنت در خانه, اما او مطمئن نیست که برخی از آنها نیست زیرا آنها در فقر زندگی می کنند.

“من بسیار نگران دانش آموزان من که اصلا لپ تاپ” Snook گفت: “و من در تلاش برای مطمئن شوید که همه کار می تواند انجام شود از یک تلفن.”

زمان روی صفحه نمایش در طول coronavirus: بله بچه ها خود را در صفحه نمایش به دلیل coronavirus. بدون شما نه وحشتناک یک پدر و مادر

‘حتی 1 میلیارد دلار در محرک برای اتصال دانش آموزان

کنگره می تواند پرداخت به شرکت ها برای گسترش خطوط با سرعت بالا به عنوان بخشی از یک بسته محرک. فدرال قانونگذاران را در سال 2010 در یک معامله جدید-مانند پاسخ به رکود اقتصادی ، اما هیچ یک از این دو coronavirus امداد صورتحساب که رفت و از طریق کنگره خطاب به دانش آموزان دسترسی به پهنای باند.

“من نمی توانند درک کنند که چگونه آمریکا می تواند تصویب 2 تریلیون دلار اضطراری بسته و نه پیدا کردن حتی 1 میلیارد دلار به اطمینان حاصل شود که هر کودک مدرسه در امریکا می تواند اتصال به اینترنت در عملکرد دستگاه” James P. Steyer مدیر عامل شرکت حس مشترک غیر انتفاعی آموزش و پرورش حمایت گروه در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

“تا 12 میلیون کم درآمد و بسیاری از روستایی مبتنی بر بچه ها لازم نیست به اندازه کافی دسترسی به پهنای باند و یا دستگاه های مدرن تأثیر نتایج دانش آموز و تشدید نابرابری اقتصادی,” Steyer گفت. “در حال حاضر که اکثر آمریکایی schoolkids باید یاد بگیرند از خانه به دلیل COVID-19 آن است که یک مشکل حتی بزرگتر.”

محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل فراهم می کند 200 میلیون دلار برای افزایش خدمات پزشکی از راه دور. FCC را با اقتدار به صندوق telehealth برنامه در سراسر کشور به سرعت در آزاد کردن ظرفیت بستری در بیمارستان و رئیس Ajit Pai در بیانیه ای گفت.

در خود بیانیه کمیسر جفری Starks نام در FCC به ارائه خود را “اتصال محرک” برای کمک به پل شکاف دیجیتال برای آمریکایی از جمله دانش آموزان. او گفت: FCC باید ارزیابی حقوقی آن قدرت و “اقدام جسورانه برای پاسخ به بحران کنونی است.”

در ضمن FCC است تمدید مهلت درخواست برای برنامه فدرال به نام e-رای است که کمک می کند تا مدارس و کتابخانه توانیم به ارتقاء ارتباطات خود. FCC نیز آرامش بخش قوانین اجازه می دهد تا عموم مردم به استفاده از این اتصالات.

علاوه بر این Pai خواسته است به ارائه دهندگان خدمات اینترنت را “نگه داشتن امریکا متصل” تعهد. شرکت هایی که به تعهد و قول آنها نمی خواهد قطع ارتباط مشتریان به دلیل عدم پرداخت هزینه را صرف هزینه های اواخر و باز کردن شبکه های Wi-Fi نقاط داغ به عموم است.

بیش از 300 شرکت را امضا کرده اند این تعهد است که می پرسد برای 60 روز تعهد است. اما روشن نیست که آیا این شرکت ها را در این مرحله به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای اجرای این تعهد است. یک سخنگوی FCC کاهش یافت یک مصاحبه در Pai طرف.

شرکت ها و مدارس و امور را به دست خود

بدون یک دولت دستور برخی از این کشور بزرگترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت و کوچکترین مدارس دولتی در حال کمک به خانواده های کم درآمد اتصال میان coronavirus بیماری همه گیر.

Comcast در, یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در کشور ارائه شده است یک بسته با 25 مگابیت در هر ثانیه سرعت دانلود و 3 مگابیت-per-second ها سرعت های آستانه برای سرویس اینترنت پر سرعت برای 9.95 $در ماه است. این شرکت همچنین ارتقاء آن دیگر بسته به آن سرعت.

Cox معرفی کرده است بدون قرارداد طرح برای $19.99 یک ماه طراحی شده برای کم درآمد مشتریان. دانلود سرعت 50 مگابیت در ثانیه. این شرکت همچنین می خواهد استراحت داده ها کلاه برای بسیاری از مشتریان موجود است.

از طریق ژوئن 30, ورایزون, است که سه برابر داده ها کمک هزینه برای تبلت ها و لپ تاپ ها در مدارس است که دریافت کمک های مالی فدرال به دلیل آنها در خدمت جمعیت زیادی از دانش آموزان کم درآمد. این شرکت تخمین می زند 116,000 دانش آموزان بهره مند شوند.

در ابیلن تگزاس – که در آن مایکروسافت می گوید: تنها 48 درصد از اطراف شهرستان با استفاده از پهنای باند – school district مدیران می خواهید به نوبه خود 25 اتوبوس مدرسه به همراه Wi-Fi نقاط داغ. تجهیزات برای تکمیل این پروژه هنوز تحویل داده شده است هفته گذشته است.

در ضمن این منطقه نصب شده ثابت نقطه داغ – یکی از پنج در مجموع در این شهر و اطراف فوری – در پارکینگ آن استادیوم فوتبال که در آن دانش آموزان می توانید بکشید تا در یک وسیله نقلیه برای اتصال به یک شبکه Wi-Fi سیگنال.

سحر Sandhop می آموزد درجه اول در واشنگتن در یک منطقه روستایی که در آن 8,700 دانش آموزان زنده در سراسر 400 کیلومتر مربع است. در اعطای شهرستان که در آن او زندگی می کند 40 درصد از مردم با استفاده از اینترنت در سرعت پهن باند.

Sandhop گفت: مدرسه او منتظر تا 23 مارس – دو هفته پس از فرماندار دستور داد که در مدارس نزدیک به پیاده سازی آموزش الکترونیکی. مدرسه دستور داده بود mobile Wi-Fi نقاط داغ برای بچه ها بدون اینترنت در خانه و دستگاه بودند در backorder.

دیگر مناطق در حال تبدیل به کاغذ.

در Parkston داکوتای جنوبی منطقه مورد مطالعه خانواده ها برای پیدا کردن آنهایی که نمی دسترسی به اینترنت به منظور طراحی یک برنامه آموزش الکترونیکی با توجه به سرپرست Shayne مک اینتاش. این منطقه یافت می شود کمتر از 10 خانواده در این وضعیت است.

به خدمت آن دسته از دانش آموزان منطقه چاپ hardcopies کار قرار می دهد و آنها را در بسته برای دانش آموزان به انجام در خانه. خانواده بلند کردن و رها کردن کار دانش آموزان در مدرسه, و اگر آنها نمی تواند یک عضو هیات ارائه خواهد شد.

پس از خانواده به نوبه خود به اتمام کار در معلمان صبر 72 ساعت به کلاس آن را به مطمئن شوید که هر گونه ویروس در مدرسه درگذشت.

اجتماعی فاصله? نیوجرسی پدر و مادر با هم ایستاده در صف های طولانی برای دریافت مواد مدرسه برای فرزندان خود

کمک: Arika Herron, The Indianapolis Star; Timothy Chipp Abilene خبرنگار-اخبار (تگزاس)

اصلاح: نسخه های قبلی از این داستان استفاده می شود اشتباه جنسیتی ضمیر آلاسکا معلم کوری چوپان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>