Coronavirus: کلید های فلوریدا مجموعه ای از نزدیک به بازدید کنندگان آغاز و یکشنبه شب

کلید های فلوریدا در حال آماده سازی برای تعطیل شدن به بازدید کنندگان شنبه شب در 6 p. m. شرقی از جمله تمام هتل ها و دیگر موسسات مسکن.

شهرستان مونرو که شامل بسیاری از الجزایر سواحل جنوبی فلوریدا برای اولین بار ساخته شده خود در تصمیم گیری های عمومی در روز پنج شنبه.

بیانیه ای در شهرستان سایت گفت: کلید خواهد بود “بسته شده و به همه اوقات فراغت گردشگران و بازدید کنندگان اسکان و استقرار در دیگر پذیرش رزرو تا اطلاع ثانوی از جمله گسترش الحاقات از زمان رزرو و 6 بعد از ظهر روز یکشنبه تمام هتل ها در کوتاه مدت (کمتر از 28 روز) اجاره تعطیلات و دیگر گذرا مانند اجاره تفرجگاه RV پارک و timeshares را متوقف خواهد کرد اجاره به گردشگران برای 14 روز.”

آن اشاره کرد که اجاره مورد استفاده نظامی اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران ساخت و ساز به طور فعال درگیر در پروژه در شهرستان مونرو معاف از ممنوعیت. بنابراین در دراز مدت اجاره اقامت در خانه های تعطیلات و پارک های RV برای 28 روز و یا بیشتر و که در حال حاضر در کلید. آنها را مجاز به اقامت از طریق پایان خود را اجاره قرارداد.

در این بیانیه همچنین اشاره کرد که شهرستان متعلق به سواحل و پارک ها باز باقی خواهد ماند مگر اینکه کارگردانی به توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“مقامات شهرستان آن را به عنوان یک فضای که در آن ساکنان می توانید تمرین های اجتماعی فاصله است که سازنده برای سلامت روانی و جسمانی” آن را توضیح داد.

آن افزود: “کاربران باید به دنبال بخشنامه دولت که می گوید همه تجمع باید انجام شود در گروه های کوچک کمتر از 10 نفر است. اجرای قانون انجام شده است به طور منظم گشت از تمام مناطق. شهرستان متعلق به زمین های بازی هستند که مقادیر دو بار در روز تا اطلاع ثانوی.”

با توجه به یک جمعه در بیانیه ای در وب سایت خود Monroe County یک مورد تایید شده از سفر مربوط به COVID-19; 19 بیشتر در حال انتظار. یکی دیگر از 15 نفر آزمایش منفی است.

شهرستان نگفت دقیقا زمانی که سلیمان که مرتبط با یکی از بزرگراه های ما 1 را دوباره باز به گردشگران است. اما شهرستان و دفاتر آن بسته شده روز شنبه, توقیف باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 6 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>